24 szep 28, 12:09:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 79798 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #270 Dátum: 14 máj 10, 13:50:34 »

Tilon, Rakunak nem kellene fizikailag visszavágni és nem kellene visszaadnia semmit sem, mert az a múltban volt, de a szavak néha többet érnek a tetteknél. Szerintem, azzal ha beoltaná, vagy csak simán flegma lenne Chitoge-val simán padlóra küldené lelkileg és egyáltalán nem "verekedne". Tehát Raku-nál az lenne a legopcionálisabb ha szavakban védené magát és egy kicsit összetörné a lánynak azt a képét magáról, hogy ő ilyeneket is megtehet. Azért nem fogják lelőni, mert "hozzá szólt". Nevet
Naplózva
exorcizamus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #271 Dátum: 14 máj 10, 14:14:18 »

Bocsi srácok hogy ilyen butasággal zavarlak titeket de nem tudjátok mikorra lessz elérhetö a következö rész? Kellemetlenségekért elöre is elnézést
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #272 Dátum: 14 máj 10, 14:34:40 »

Exkirion-nak mostanság sok dolga akadt, így a részek csúszni szokta, néha az egyik utoléri a másikat, úgy hogy légy türelemmel Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #273 Dátum: 14 máj 10, 18:50:02 »

Rajta vagyok. De valóban. Végzős vagyok és a tanulás most priorítást élvez, pláne, mivel kövi héten vizsgázom.
És az se segít, hogy 3 napja olyan a netem, hogy van fél órát aztán másfelet nincs.

Belenéztem az új részbe. Új Marikás ending a rész végén, elég vicces kis utalásokkal (Konkrétan az endingben van utalva 5 olyan karakter, akik még nem voltak benne az animében Nevet)
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #274 Dátum: 14 máj 10, 22:03:44 »

Rajta vagyok. De valóban. Végzős vagyok és a tanulás most priorítást élvez, pláne, mivel kövi héten vizsgázom.
És az se segít, hogy 3 napja olyan a netem, hogy van fél órát aztán másfelet nincs.

Belenéztem az új részbe. Új Marikás ending a rész végén, elég vicces kis utalásokkal (Konkrétan az endingben van utalva 5 olyan karakter, akik még nem voltak benne az animében Nevet)
Hát remélem minél hamarabb láthatjuk Nevet kitartást és sok sikert a vizsgákhoz!
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #275 Dátum: 14 máj 10, 23:12:32 »

Zarrev ottapont, én is verbális visszavágásra gondoltam, az azért sokkal jobban is tud ütni, mint a pofonok tömkelege... Nem egyszer tapasztaltam, hogy 1-2 jól sikerült szóval napokig hazavágtam az illető lelki világát.

Am gőzöm sincs már hol tart az anime, és mennyire van Exkirion csúszásban, mindjárt végzek az Infinite Stratos második évadjával is, nem igazán izgat mikor lesz új Nisekoi rész. Mosolyog Lesz amikor lesz, úgyse azért késik h kib*sszon velünk, onnantól kezdve meg egy szavunk se lehet és nincs is ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #276 Dátum: 14 máj 10, 23:17:28 »

Belenéztem az új részbe. Új Marikás ending a rész végén, elég vicces kis utalásokkal (Konkrétan az endingben van utalva 5 olyan karakter, akik még nem voltak benne az animében Nevet)

Lesz az 6 karakter is. Ha tippelnem kellene, akkor Marika "kutyája" maradt ki, vagy Paulát az előző ending miatt nem számoltad bele. Nevet

Találtam egy kedvcsináló posztert az anime utolsó részeihez. Mire hasonlít vajon a False/Zawsze in Love felirat? bow
http://i.imgur.com/2zkHe1R.jpg

Ne feledjétek a gondolataitokat a verbális visszavágásról. Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #277 Dátum: 14 máj 10, 23:51:43 »

Am gőzöm sincs már hol tart az anime, és mennyire van Exkirion csúszásban

Többel, mint szeretnék. 16 ig van kiadva és ma jött ki a 18., de a 17. már készül. Szóval 1-el.

Az utolsó arc kezdetéig (Jövő hét szombat/vasárnap) azért majd jó lenne behoznom magam, de legalább az utolsó rész kezdetéig tuti behozom magam.

Találtam egy kedvcsináló posztert az anime utolsó részeihez. Mire hasonlít vajon a False/Zawsze in Love felirat? bow
http://i.imgur.com/2zkHe1R.jpg

Hehehe. Egy crossovert azért megnéznék ilyen Ataraxia stílusban. Mondjuk nem kérdés, hogy Shiro és Raku közül ki a badassebb karakter.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 23:55:26 írta Exkirion » Naplózva

Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #278 Dátum: 14 máj 11, 15:17:18 »

Tulajdonképpen hány részes is az anime?
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #279 Dátum: 14 máj 11, 15:42:05 »

Tulajdonképpen hány részes is az anime?

20 részes, de biztos lesz 2.évad.
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #280 Dátum: 14 máj 11, 16:04:04 »

Köszi! Mosolyog

Hát remélem is, hogy lesz, mert nagyon tetszik ^.^
Naplózva
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #281 Dátum: 14 máj 12, 11:30:51 »

Mivel elég népszerű, és a manga történetét az anime 20 résszel nem fogja beérni, szóval 100, hogy lesz második évad, csak kérdés, hogy mikor, de szerintem 1 év múlva Mosolyog
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #282 Dátum: 14 máj 12, 11:42:21 »

Manga és az anime között nagy eltérések vannak? Ha nem, akkor valahol megtalálom magyarul a mangát? Köszi előre is Nevet  bow
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #283 Dátum: 14 máj 12, 13:50:58 »

Annyira nagyon nincsenek is eltérések. Itt-ott 1-1 panel ki van hagyva meg eddig összesen talán 4 fejezet kimaradt az animéből.

Magyarul csak a Marikás részekig van megcsinálva a manga.
Naplózva

joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #284 Dátum: 14 máj 12, 15:07:01 »

Am nemtom ismeritek-e a Gokukoku no Brynhildr animét... Na abban Ryouta néha ahogy viselkedik, úgy kéne 1-2x Rakunak is Nevet Igaz orrba gyűrik duplán is, ha visszabeszél, de nem kelt mégse olyan elnyomottság érzetet Mosolyog

Apropó új részben Rakun hányszor megy át Chitoge úthengerrel? Nevet (Azaz little kedv méker? Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 12, 15:08:15 írta joker007 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!