24 szep 28, 10:25:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 79778 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #255 Dátum: 14 máj 06, 08:05:37 »


Hát mit ne mondjak, ez a rész kevésbé nyerte el a tetszésemet, mint az vártam. Kevesebb volt a vicces jelenet és több volt a "romantikus" rész. Ez még nem lenne elég nagy gond, ha nem a történelem két leginkább impotens szerelmese találkozik egymással.
Én pont, hogy a romantikus részeket hiányoltam. Csak szórakoztak az egész tész alatt. Nézd meg bármelyik jelenetét Chitogével mikor kettesben vannak. Na ott van romantika. kacsint
Akkor még nem ismered Orimua Ichikát az Infinity Stratosból. Neki egy egész háreme van de még csak észre se vesszi ikszdé

Én akárhányszor láttam egy Chitoge-Raku jelenetet, a "romantikus" dologból mindig boxzsák világbajnokság lett a vége. Rakunak szabályosan fétise, hogy hagyja magát ütlegelni meg 20 km-t repülni az égen, de sebaj Nevet  ikszdé

Nekem aztán említhetsz bárkit bárhonnan, akkor se fogom felismerni azon egyszerű oknál fogva, hogy ez az anime életem első animéje. Ezt is csak azért kezdtem el nézni, mert nem rég kezdtem el tanulni japánt, oszt egy Kuroszawa Akira film, vagy bármilyen más japán történelmi film nincs fent a neten japánul magyar felirattal. Vehetném ezt "kényszermegoldás"-nak is, de nem bánom igazán.  kacsint
Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #256 Dátum: 14 máj 06, 17:20:52 »

Valóban hagyja magát ütlegelni, ami elég gáz. Elküldtem volna már a ***********ba.  ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #257 Dátum: 14 máj 06, 19:24:26 »

Ugyan ne essünk túlzásokba. Nevet Chitoge mióta megtudta, hogy már kiskorában is találkozott Rakuval azóta nagyon visszafogja magát. Annyira, hogy azóta csak egyszer kapott tőle, ha jól emlékszem. Azt is Mari provokálta ki. De előtte ott volt, mikor Ryuék bezárták őket a fészerbe, Chitoge eltévedt az erdőben, a vihar miatt nem tudtak haza menni vagy a jelenet az onsen után stb.
Amúgy Raku tényleg felléphetett volna az ügyben de, akkor lehet, hogy csak még jobban felmérgesítette volna a belső gorillát. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #258 Dátum: 14 máj 06, 19:43:50 »

Lehet :'D
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #259 Dátum: 14 máj 06, 21:25:31 »

Egyre népszerűbb és népszerűbb a téma. Kúl

Chitoge és a rövid haj: pofonok és pofonok, de a hosszú, szőke haja az egyik legjellegzetesebb, külső ismertetőjegye. Rövid hajjal is meglehetne szokni, de úgy érzem a hosszú hajat, mintha neki találták volna ki. Mosolyog

Chitoge és az ütlegelések: öröm látni, hogy vannak sorstársaim a kérdést illetően. Mindent félretéve az a baj, hogy ezek az elagyabugyálások nem viccesek. Lehet, hogy nevettünk az elsőn, mosolyogtunk a másodikon, de amikor rendszeres lesz, akkor a másik végletté válik: erőltetett és irritáló. Az animéseknek lehet nem tűnik soknak, de a mangában volt már elég. -.-

Túlzások: az egyetlen túlzás, amit látok az Onodera leminősítése. Mi a fenét kellene tennie szerencsétlennek, hogy ne kapja állandóan a "nem próbálkozott, nem csinált semmit..." kijelentéseket? Fura világot élünk, ahol a bátortalan, kedves lány karaktertől várnak olyan haladásokat, amit a többi lány még csak meg sem közelített. Vagy itt mindenki titkon Onodera párti és várják a csodálatos egymásra találást ? Pojén

« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 21:26:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #260 Dátum: 14 máj 07, 14:45:52 »

Engem is zavar az, hogy állandóan kap szerencsétlen srác még a semmiért is, kicsit túlzás.

Én pedig tényleg Onodera párti vagyok, mert ahogy megismertem az animéből, úgy látom tényleg erősen küzd a saját jellemével, hogy próbáljon "rámenősebb" lenni és szerintem ez aranyos. Nevet Azonban tényleg kipréselhetne magából többet is. Például a legutóbbi részben is mondhatta volna Ichijou-nak, hogy ha szeretne maradhat még így is éjszakára, mert sötét van, késő van vagy valami. Nyelvesít
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #261 Dátum: 14 máj 07, 19:54:18 »

Nekem aztán említhetsz bárkit bárhonnan, akkor se fogom felismerni azon egyszerű oknál fogva, hogy ez az anime életem első animéje. Ezt is csak azért kezdtem el nézni, mert nem rég kezdtem el tanulni japánt, oszt egy Kuroszawa Akira film, vagy bármilyen más japán történelmi film nincs fent a neten japánul magyar felirattal. Vehetném ezt "kényszermegoldás"-nak is, de nem bánom igazán.  kacsint
Valahol el kell kezdeni. Mosolyog Amúgy, egy remek kis animével kezded.  Szerintem nem is fogod megbánni, hogy animéket nézel. Nevet Akkor is rádragad belőle egy csomó szó, ha nem is tanulsz mellé Japánt. Az se mellékes, hogy milyen élményeket tud adni.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #262 Dátum: 14 máj 07, 21:54:01 »


Valahol el kell kezdeni. Mosolyog Amúgy, egy remek kis animével kezded.  Szerintem nem is fogod megbánni, hogy animéket nézel. Nevet Akkor is rádragad belőle egy csomó szó, ha nem is tanulsz mellé Japánt. Az se mellékes, hogy milyen élményeket tud adni.^^


Hát azok a csodás élmények te... Én azóta kezdek félni minden nőtöl, ha csak egy kicsit is hasonlóan viselkednek, mint ők.  ikszdé Előre is elnézést kérek minden női forumozótol, de ebben az egy animében a férfiak többségét fejbe térdelték, hangsebességet meghazudtolva fejbe dobták, pofán verték, vízbe fojtogatták, meglőtték és még az atmoszférába is repítették a gyengébbik nem képviselői. Már már félek lefeküdni esténként, nehogy ők másszanak ki a mumusok helyett az ágyam alól Nevet  ikszdé
Enne ellenére eddig kifejezetten szórakoztatónak és érdekesnek találom. Mostmár örökre megfogom jegyezni a "babcsíra" szó japán megfelelőjét.  Mosolyog

Én mondjuk inkább a történelmi, társadalmi vagy erkölcsi témájú műveket preferálom az ilyen úgymond "langyos" témájú dolgok helyett( Nem rossz értelemben). Ha tehetném, én szívesen olvasnék el bármilyen japán történelmi regény vagy dokumentumot eredeti nyelven, hogy gyakorolhassam az olvasást. Sajnos mi kis hazánkban az ilyen lehetőségek eléggé korlátozottak, ezért is döntöttem most az animék mellett.

Hogy nem bánom-e meg? Nos, az majd a történet végén kiderül.  Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #263 Dátum: 14 máj 08, 02:31:46 »

A moyashi valóban inkább "babcsíra"(á)-t jelent, mint babszemet. (Bár elvileg mindkettő lehet)
Csibével kellően átgondoltuk, hogy melyik legyen végül, még annó 17 hete.
Azért lett itt inkább babszem, mert a "Csíra" az leginkább egy szleng szó magyarul, ráadásul az inkább olyan parasztos és nagyon (túl és másféleképpen) lenéző. Ellenben a babszem, ami bár egy lehelletnyit kevésbé lenéző, mint kéne sokkal inkább becenév jellegű és mint azt tudjuk ez idővel, amolyan beceneve lesz Rakunak.
Arról nem is beszélve, hogy több karakter is "Moyashi otoko"-nak hívja Rakut, ami legpontosabban "Babszemjankó"-t jelent, habár ezt a fordítás 1-2 helyen igyekeztek kerülni (mert nem a jó érzetet adta vissza).
Ezenkívül a "babcsíra", mint sértés nem igazán sértés se magyarul (egyszerűen csak hülyén hangzik, hogy "te babcsíra"), amíg a babszem (bár nem teljesen egészen ebben a kontextusban de) az. (még ha az értelme egy icipicit más is).

Gondoltam érdekességképpen leírom ezt, ha már felmerült a szó.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 02:32:32 írta Exkirion » Naplózva

joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #264 Dátum: 14 máj 09, 01:46:12 »

Idézet
Akkor még nem ismered Orimua Ichikát az Infinity Stratosból. Neki egy egész háreme van de még csak észre se vesszi
Na hát ez az anime is már tervben van pár hónapja de akkor asszem letépkedem azt meglesem már, kedvet kaptam most hozzá Nevet

Amúgy nemtom én jókat szórakozom Chitoge gorilla énjén... Nevezhettek mazochistának, ugyan soha nem keveredtem verekedésbe és nem is szándékozom belekeveredni a jövőben sem, de attól még szerintem elmegy... Viszont ha talán csak egy minimális ellenállást nyújtana ez a babszem... Még ha ez csak olaj volna a tűzre akkor is jobb volna, mert volna egy kis... hogy is mondjam... Abból lehetne csinálni romantikát is... Agyonverik egymást majd kibékülnek... Jobb volna kicsivel, mint ez a bámm KO dolog, és nem esne csorba senkinek a karakterén... A tejbetök csávó (Raku) is lehet 1-2x kirobbanó.

Onodera meg... Én nem aggatok rá semmilyen rossz jelzőt, de azt meg kell hagyni, hogy Rakuval párosban agyhalál... Bár én ezeket a szitukat is rohadtul élvezem... Mármint megnézni és IRL is megfigyelőként élvezem ezt... Ilyenbe meg sose keveredek, mert én nem ilyen vagyok, de ha egyszer ilyennek a szemtanúja vagyok... Tudniillik ez már annyira gáz, annyira zavarba ejtő, hogy mindenki megőrül, én meg élvezem a show-t Nevet

Amúgy animékből is vannak ám komolyabb hangvételűek, pl a Ghost in Shell, Death Note, Ergo Proxy, stb... Igaz nem történelmi, de nem éppen ilyen "langyi" ahogy te fogalmaztál.



Elkezdtem az IS-t... Ebből 15 perc elég volt már levágtam a poént Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 04:58:36 írta joker007 » Naplózva
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #265 Dátum: 14 máj 09, 19:54:54 »

Jók is azok Nevet Chitogénak meg lehet sok a kirohanása de, talán pont ez adja neki azt hogy nem marad meg azon a szinten mint ellenfele Onodera csak kissé kirobbanóan leplezi érzéseit Nevet Raku meg Onne-chan meg az a tipikus tejbe tök karakter Nevet várják hogy a galamb a szájukba repüljön és nem igen dolgoznak érte a helyzet fontossága és a belső kis nézetük miatt... Én pl Mari-t kevésbé kedvelem mint Onoderát mert irritáló a nyakba mászó stílusa bár lehet hogy csak én nem szeretem ha az ellenkező nem tagjai így viselkednek velem...
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #266 Dátum: 14 máj 09, 20:51:36 »

Én konkrétan a földről szedném össze az állam, ha Mari viselkedését tapasztalnám egy csajban Nevet

Amúgy Mari nekem akkor jön be amikor zavarba jön... xD Mint egy megijesztett kisállat fülét farkát behúzva (valamilyen irtó fura tájszólással össze-vissza beszélve) elbújik valami mögé  Pojén  ikszdé
Naplózva
Kisizon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18



« Válasz #267 Dátum: 14 máj 10, 08:59:19 »

Nekem róla az a tipikus Japán paraszt lány jön le Nevet Én pl Tsugumit bírom mikor zavarba jön Raku miatt Nevet Akkor azt se tudja mit csináljon azt vagy ő is kiüti vagy elfut vagy,vagy, vagy... Nevet
Naplózva

Olykor a világ nem elég, olykor az emberek többet érdemelnek!
Az életünk nem csupán a miénk. Az anyaméhtől a sírig kötődünk másokhoz - a múltban és a jelenben. És minden bűntettel vagy kedves gesztussal a jövőnkhöz járulunk hozzá.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #268 Dátum: 14 máj 10, 11:37:25 »

Viszont ha talán csak egy minimális ellenállást nyújtana ez a babszem... Még ha ez csak olaj volna a tűzre akkor is jobb volna, mert volna egy kis... hogy is mondjam... Abból lehetne csinálni romantikát is... Agyonverik egymást majd kibékülnek... Jobb volna kicsivel, mint ez a bámm KO dolog, és nem esne csorba senkinek a karakterén... A tejbetök csávó (Raku) is lehet 1-2x kirobbanó.
Raku nincs olyan kényelmes helyzetben, hogy akár egy minimális ellenintézkedést is tegyen nem, hogy visszaadja azt Chitogének, amit kapott. Ha csak egy ujjal is hozzáérne, akkor Claude abban a pillanatban kivégezné. sőt talán még Seishiro is. Ő is csak azért fegyvert rántott egy idegenre (Marira), mikor az egy szóban is inzultálta a kisasszonyát. Szóval Claude szemében, ha csak a legapróbb jelét látná, hogy Raku bántotta Chitogét, akkor abban a pillanatban kitör a háború.
Amúgy Chitogénál ez a szeretet jele. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #269 Dátum: 14 máj 10, 13:23:09 »

Eléggé szadista lehet Nevet De am tipikus Tsudere ha már itt tartunk ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!