24 szep 28, 10:22:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi  (Megtekintve 79772 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #240 Dátum: 14 máj 05, 01:34:53 »

Nevet Én már egy ideje beletörődtem, lefoglalom magam más animékkel meg minden mással, szal nemigazán izgat, h nincs új Nisekoi rész xD

Viszont sztem itt egy személy érzi a legrosszabbul magát, hogy nincs kész minden időben, dehát... Majd meglesz az. Manapság még örülhet az ember ha jut a hobbijára ideje... Én most tengek-lengek úgymond szal könnyen pofázok itt, de amikor suli/meló volt nemigazán csináltam semmit se...

Amúgy sokszor megfigyeltem már, hogy ugyan az a személy fordított egy animét a részben a csávó "hali"-val köszönt végig, majd a kövi részben az utsó pár mp-et visszamutatták előző részből, és ott a "hali"-ból hirtelen "hé" lett... Ez mondjuk egy nagyon kicsi baki, ami kb abszolút nem érdekel, de sokszor vettem már észre, hogy a fordítások naaagyon különböznek, és sokszor lesek, hogy de bazze rohadtul nem ezt mondta xD Sose tanultam japánt, de elég animét láttam, hogy már felismerjem mikor mit mond és szituációkból ki lehet simán silabizálni hogy stimmt a felirat vagy sem Nevet

Ja és ha már ennyit pofázok megint, akkor egy tipp: egyelőre és nem egyeNlőre, egyenlőre a tortát vágod, de minden más esetben egyelőre a használatos... Rengetek feliratnál láttam már ezt a hibát, nem vészes, de sehogy nem helyes, és rohadtul bántja a szemem ha már 5 milliomodszor is szarul leírva látom Nevet Nem rosszból mondom, csak építő jellegű kritika... Exkirion, nem emlékszem már Nisekoi feliratában tapasztaltam-e ilyet de asszem nem...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #241 Dátum: 14 máj 05, 02:53:08 »

Hát, nem is nagyon fogsz. Van egy enyhe OCD-m az ilyen dolgokra és én is rohadtul utálom. Szóval, ha van valami ami sűrűn elhangzik, akkor kiírom magamnak és ránézek, hogy mi volt korábban. Ha az egyik résznek x dolog volt a vége, akkor a köviben azzal fog kezdődni, mert copy-paste-elem. Ha Esetleg útközben javítani kell, akkor visszamenűleg is javítom.

Az egyetlen olyan eset, ahol változhat a két rész közt valami így, az akkor van, ha az újabb részben máshogy van ténylegesen. (Ilyen pl a "Zwasze in love-ot ismered?" rész vége egy kicsit máshogy van, mint a kövi leje, márt máshogy vannak elválasztva a sorok és több a szünet köztük.)
Ha mégis találsz valahol hasonlót, akkor PÜ-ben írd meg, majd ránézek.
Az egyenlőre dolgot meg szerintem Csibe kiszúrja.

Amúgy egy rész elkészítése kb így megy:

Fordítás(min 8 óra, eddigi max 15) -> Megnézem a részt + Javítás/időzítgetés (1-2 óra) -> Csibe lektorál, ha nagy gáz van szól és átfogalmazom [Minden részben van ilyen Nevet] (változó, de minimum 1 óra) -> Csibe megnézi a részt/utóellenőrzi a lektorált változatot (változó) -> Megnézem újra a részt a végleges verzóval, ha kell javítom a hibákat, időzítgetek még itt-ott. (változó) -> Szólunk valakinek/várunk valakire aki ki tudja rakni és kikerül (10 perc -> 2-3 óra is lehet)

Utószónak:

A 16. rész már kész, de ilyenkor már alszik mindenki, szóval jah... Utolsó pont az iménti listában.

------------------

Más:
A 16 és a 17. rész közt 2 dfejezet kimarad.
40. - Hazúg (Seishiro központú fejezet Claude hazúgságvizsgálójával.)
41. - Kóbor kutya (Chitoge központú fejezet, ahol találnak egy nem is annyira kóbor kiskutyát)

Illetve van ott egy Omake fejezet, amiből még lehet, hogy lesz valami később.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 05, 03:45:20 írta Exkirion » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #242 Dátum: 14 máj 05, 08:44:33 »

Whaóó 15 óra? Nem semmi! Köszönjük a kemény munkádat! bow

Talán ez volt az első olyan rész, ami Ruri kis jelenetén kívül nem szerepelt a többi lány. (Na jó Chitoge a képen egy pillanatra.)
Onodera anyukája egy igazi üzlet asszony. Tuti ő hordja otthon a nadrágot. Nevet Az a süti amit Raku csinált a tesztjére elég szörnyűen nézet ki de legalább Onodera fel tudja dobni. Onodera sütijei titkos tömegpusztító fegyverek. xD

Ahhoz képest, hogy egy teljes részük volt szinte semmit sem haladtak. A vége felé már én is kezdtem szurkolni, hogy csináljon már valamit az a szegény lány. Csak két olyan dologban haladtak, amiről azt hittem, hogy már rég megvolt. A tény. hogy Onodera tud a járósdiról a másik meg a számcsere.

Legalább olyan kis infókat is kaptunk, hogy mikor ismerték meg egymást a szereplők.

Én tuti beraktam volna egy olyan jelenetet, hogy a tájfun kellős közepén beállít a boltba Claude, hogy hozzájusson a kedvenc édességéhez. Nevet

Pont egy ilyen jól hangzó fejezetet hagynak ki? Seishiro tuti kiakasztja a gépet xD

A vége kép a legjobb az egész részben éljen a Zvezda cosplay nagyon nagy! Chitoge remekül játszaná Kate-et.  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 05, 08:49:03 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #243 Dátum: 14 máj 05, 11:29:50 »

Gondoltam, hogy nem 1-2 órás folyamat azért ez, de azért legrosszabb esetben elmehet ezzel az egész folyamattal több, mint 24 óra is... Amiből effektíve min 20-21 óra munkával telik plusz ugye a várakozás ezen kívül... Nem semmi.

btw... Nem spoiler, mert más régebb volt, nem tudom pontosan melyik részben, de egyik kedvenc pillanatom, amikor itt tartott a rész már nem láttam semmit úgy szakadtam xD
https://p1.picsto.re/HSDGu.png

BTW... Exkirion, itt pont hibás a felirat, ez most tűnt csak föl Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 05, 11:31:36 írta joker007 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #244 Dátum: 14 máj 05, 13:39:16 »

Pont egy ilyen jól hangzó fejezetet hagynak ki? Seishiro tuti kiakasztja a gépet xD

Nagyjából erről van szó Nevet

Én tuti beraktam volna egy olyan jelenetet, hogy a tájfun kellős közepén beállít a boltba Claude, hogy hozzájusson a kedvenc édességéhez. Nevet

Úr isten ez mekkora ötlet Nevet

BTW... Exkirion, itt pont hibás a felirat, ez most tűnt csak föl Nevet

Nem az. Direkt megnéztem most (Beírtam wordbe meg átolvastam.).
Persze lehet csak én vagyok a hülye, úgyhogy PÜ-be írd meg mi a bajod. (A Mégis egybeirandó itt, ha az lenne.)
Naplózva

klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #245 Dátum: 14 máj 05, 16:55:30 »

Köszi a feliratot Exkirion Mosolyog

Nagyon tetszett a rész, Onoderától egy kicsit nagyobb bátorságot azért szerettem volna látni, mert Raku nagyon tejbe tök Nevet A végén bírtam volna, ha véletlenül Onodera elküldi a mailt Rakunak Mosolyog
Viszont fura volt az az infra, mint a régi szép időkben, amikor a telot egymáshoz kellett rakni Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #246 Dátum: 14 máj 05, 17:11:50 »

Japánban ezt az infrás dolgot használják, mert ez terjedt el. Szerintem tök jó kis dolog, nem értem itt mért nem ragadt meg.
Onoderától bátorságot? Hahahaha. Ő még rosszabb, mint Raku. Nevet

Amúgy nem is emlékeztem, hogy itt már meg van említve a fiatalabbik Onodera (A hugica).

A kövi rész az openingben látott poszteren feltűnő templomfesztivált dolgozza fel és ezúttal már mindenki tiszteletét teszi.
(Pffff Chitoge, menj és vágass hajat. Rettentő csinos lennél rövid hajjal.
http://kepfeltoltes.hu/140505/Chitoge_www.kepfeltoltes.hu_.png)
Naplózva

joker007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 28


WWW
« Válasz #247 Dátum: 14 máj 05, 17:33:12 »

Ha Onodera bátrabb lenne dobnám az animét annyira elütne az eddig felépített karakterétől... Raku meg egyszerűen csak leszarja mindegyik csajt de ugyanakkor egyiket se, ezért nem csinál semmit... De am tökéletes hozzáállás... Tök mind1 mit csinálsz rád van tapadva 3 csaj... Hát nem volna jó? xDDDD

Jajjj a telefonálásra használatos mobilomba csak infra van Nevet Amikor új volt mennyit küldözgettünk rajta cuccot ide-oda... 3 mb memória, de tonna számra ment az adat és jött Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #248 Dátum: 14 máj 05, 18:05:29 »

Pffff Chitoge, menj és vágass hajat. Rettentő csinos lennél rövid hajjal.

Kreatívkodtam egy kicsit:
http://kepfeltoltes.hu/140505/Short_hair_chitoge_www.kepfeltoltes.hu_.png

KB ilyen lenne Chitoge ha olyasmi hosszú haja lenne, mint Onoderának.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #249 Dátum: 14 máj 05, 18:34:09 »

Jé, Chucky beugrott vendégszerepelni. Menekülj, Onodera! Ohh My God
http://i1000.photobucket.com/albums/af127/Shinigamiivan/Untitled-4.jpg

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Rockerboy14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #250 Dátum: 14 máj 05, 19:42:58 »

Mégegyszer nagyon szépen köszönjük a feliratot Exkirion! Nevet

Hát mit ne mondjak, ez a rész kevésbé nyerte el a tetszésemet, mint az vártam. Kevesebb volt a vicces jelenet és több volt a "romantikus" rész. Ez még nem lenne elég nagy gond, ha nem a történelem két leginkább impotens szerelmese találkozik egymással. A múlt-idézgetésen és egy kis főzöcskézésen kívül egy normális témába nem mentek bele. Öröm az ürömben, hogy az a kevés téma legalább kicsit szórakoztató volt és még így is jól érezték magukat.  ikszdé

Azt viszont tényleg sajnálom, hogy a manga szerinti két következő fejezet kimaradt. Tényleg, mért van erre szükség a kiadók részéről? Értem én, hogy nem annyira "Fő Sztori" meg minden, mégis sokszor ezek a legviccesebb részek az egész sorozaton belül. Akkor csináljanak hosszabb szériát, vagy akármi. Szomorú



Naplózva
Zarrev
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #251 Dátum: 14 máj 05, 20:26:55 »

Köszönöm a feliratot! Mosolyog
Kicsit többet vártam a résztől, de így is meg vagyok elégedve vele. Nevet  Várjuk a kövit! kacsint
Egyébként szerintem Chitoge-nak jobban áll a hosszú haj. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #252 Dátum: 14 máj 05, 23:25:14 »

Chitoge maradjon csak hosszú hajú. Ő az egyetlen akinek hosszú a haja, na meg Ruri.
Az a baba rosszabb mint Chucky. Ő Chucky báttyja ikszdé

Hát mit ne mondjak, ez a rész kevésbé nyerte el a tetszésemet, mint az vártam. Kevesebb volt a vicces jelenet és több volt a "romantikus" rész. Ez még nem lenne elég nagy gond, ha nem a történelem két leginkább impotens szerelmese találkozik egymással.
Én pont, hogy a romantikus részeket hiányoltam. Csak szórakoztak az egész tész alatt. Nézd meg bármelyik jelenetét Chitogével mikor kettesben vannak. Na ott van romantika. kacsint
Akkor még nem ismered Orimua Ichikát az Infinity Stratosból. Neki egy egész háreme van de még csak észre se vesszi ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #253 Dátum: 14 máj 06, 00:42:59 »

Raku, amúgy relatíve normális és még hihető is, az egyetlen hibája, hogy túl egyenes jellem. Nem arról van szó, hogy ne venné észre a lányokat, igazából épp ellenkezőleg, túlságosan tudatában van annak, hogy rajta lógnak. Nevet
Amúgy, ha azt nézitek, hogy KB alig voltak előtte barátai a családjának köszönhetően, akkor szerintem nem nagy meglepetés, hogy gyakran nem tudja, hogy kezelje a helyzetet.
Persze mi könnyen beszélünk, hogy milyen töketlen meg ilyenek, de mi mint nézők teljesen más nézőpontból éljük meg a dolgokat, mint ő (Már amennyire egy képzeletbeli karakter megélhet valamit, de értitek...).

Onodera ellenben tényleg nagyon mimóza Nevet

Személy szerint én a Tsugumi "csapat" tagja vagyok és még mindíg várok valami komoly eseményt, ami előre viszi szegényt valamiféle romantikus irányba.
Szerencsétlen nagyon rossz helyzetben van, mert egyrészt a saját legjobb barátja és kisasszonya "fiúját" szereti és még csak azt sem mondhatják el neki, hogy kilóg a lóláb a dolog mögül, mert Claude a közvetlen főnöke.

Ellentétes családok? Régi a faterok közt tegg ígéret, meg rendőr szülők? (Plusz, pár hasonló, majd később)
Hahahahaha, jó vicc...
Szegén Sei-chan van a legrosszabb helyzetben mind közül, ráadásul még kulcsa sincs......
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 00:47:31 írta Exkirion » Naplózva

szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #254 Dátum: 14 máj 06, 01:39:06 »

Chitoge rövid hajjal. Az első képen jól néz ki, de a másodikon katasztrofális. Bár nem sok nőnek áll jól a rövid haj.
Raku amúgy tényleg egyenes jellem, meg el van foglalva Onodera-val, így nem azt nézi, hogy éppen ki van ráakaszkodva.
Mondjuk én magam Onodera párti vagyok, alapból ez az anime lány típus áll hozzám a legközelebb, de Marika is szimpatikus. Azt azért sajnálom, hogy szegény Tsumugit nagyon hanyagolják az animeből most is kimaradt egy fejezete, korábban is volt már egy ilyen, pedig az a szerelmes levél fejezet nagyon epic volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 01:48:27 írta szini » Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!