24 szep 26, 23:36:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395237 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #420 Dátum: 07 dec 28, 20:00:06 »

A Tündértánc az Álomhajsza folytatása és mindkettő két részes, szal így tényleg kijön a 4....

Épp ezért nem értem, h ez alatt mit értesz:
egyébként 4 részes, de azthiszem nem folytatásos.

ÚŐgy érted, h ezenkívül lesz-e folytatása?  ??? Ezt Fable-tól kéne megkérdezni... Mosolyog

Úgy értem, de valahogy nem tudok vele kapcsolatba lépni  Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #421 Dátum: 07 dec 28, 20:02:05 »

Nem tudom, mi lehet a baj! Nekem mindig válaszol...  Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #422 Dátum: 07 dec 28, 20:13:16 »

mester!! Tanícccs!! ikszdé Nevet
izzé...kedves prófétanőm! kacsint (Ha érted a célzást) Barbara Wood! Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #423 Dátum: 08 jan 11, 21:31:26 »

Már van összehasonlítási alapom, a Bűbájos Mary-t és Nell-t illetően. Bár szerintem nem is lehet őket egy lapon említeni, a Nell sokkal komolytalanabb. Nekem sokkal jobban tetszett Mary története, bár egyáltalán nem tudom elhinni, h a valóságban ez tényleg megtörtént, szóval tényleg megtalálták azt a paplant a jegyzettel.. De ez csak az én szekptikus énem, azért a cselekmény nagyon jó és jó a sodrása!! Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #424 Dátum: 08 jan 12, 10:24:46 »

Egy alapon Nell-t és Mery-t?? Hummm szerintem sem.....  :-X szerény vélemény  :-[

Az én kedvenc könyveim: Lurell K. Hamilton: Bűnös vágyak, Nevető Holttest, Kárhozottak Církusza, Telihold Kávéző, Véres csontok, Gyilkos tánc, Égő áldozatok, Sápadt hold, Obszidián pillangó. A Címek érdekesek de  a könyv pedig még annál is jobb Mosolyog Képzeljetek el egy olyan Amerikát ahol teljesen szabadon élnek vámpírok, Vérfarkasok, vérpatkányok, vérleopárdok, a zombi idézés pedig egy nagyon jól jövedelmező szakma. Érdekes hangzik hát még az hogy a Vámpírok ugyanazokkal a jogokkal rendelkeznek mint a sima emberek.ezen kívül ugyanattól az írótól: Árnyak Csókja, Alkony ölelése. ezek ne annyira jók de a világ érdekes és elgondolkodtató. Egy olyan világ ez amiben az emberek tündérekkel és egyéb természetfeletti lényekkel élnek együtt. Fura dolgokat lehet belőle kihozni.   Ajánlom mindenkinek! Mosolyog 16 év alatt csak nagykoru felügyelete mellet Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 12, 10:48:52 írta vvica » Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #425 Dátum: 08 jan 12, 12:35:33 »

érdekes, majdd utánuknézek! engem is lekötnek az ilyesfajta könyvek...
16-os karika? de hogy lehet nagykorú felügyelete mellett? Nevet
anya! ezt a sort elolvashatom? várj kisfiam, előbb én elolvasom Nevet
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #426 Dátum: 08 jan 12, 12:49:29 »

Amúgy mindjárt befejezem Fable-től a Mesemaratont, és bejön, még fogok olvasni Fable-tól (lesz is mit) Nevet Kösz az 5letért Kenshin^.^
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #427 Dátum: 08 jan 12, 13:43:58 »

Juj, nekem is Laurell K. Hamilton Anitás könyveiről dumálnak állandóan barátnőim egy közös mailezésben... de amiket olvasok a hozzászólásaikból, lehet, hogy a 16-os karika nem mindenhol lenne elég, főleg az utóbbi néhány kötetnél, bár még nem kukkantottam bele egyikbe sem :-X

Hmm... én már ajánlottam a Vörös Halál Karneválja trilógiát? Mert ha nem, most megtenném. Vámpíros az is, 16-os mehetne erre is és nagyon izgalmas és érdekes a történetvezetés, és komoly is! Még régebben kaptam mindig kölcsön egyik volt. oszt. társamtól, azóta megvettem az első kötetet, de a másik kettőre még mindig vadászok - már csak antikváriumokban lelhető fel, ill. ott se, attól félek :-X
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 12, 13:44:41 írta Arvael » Naplózva

vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #428 Dátum: 08 jan 12, 15:23:04 »

Na igen azért soroltam fel az elejéről a címeket.... azok még nem olyan durvák. A Leláncolt Narcissustől már 18-as karika keményen!!! De az elsp 8-9 kötet igazán nagyon nagyon JÓ
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 12, 17:25:23 írta vvica » Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #429 Dátum: 08 jan 12, 16:28:14 »

én ma kezdtem el Philippa Gregorytól A másik Boleyn lány c. könyvet. olvasta vki? Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #430 Dátum: 08 jan 12, 20:39:00 »

Egy alapon Nell-t és Mery-t?? Hummm szerintem sem.....  :-X szerény vélemény  :-[


Én is csak azért bátorkodtam ezt megtenni, mert a könyv hátulján azzal a feltételezéssel éltek, h aki olvasta B. Mary-t és tetszett neki,na az Nell-t imádni fogja...  ??? Nálam ez nem jött be.  Hümm-hümm Oké, h reklámfogás és még be is vált, mert mindkettőre áldoztam...  :-[

Amúgy mindjárt befejezem Fable-től a Mesemaratont, és bejön, még fogok olvasni Fable-tól (lesz is mit) Nevet Kösz az 5letért Kenshin^.^

Örülök neki!! Hajrá! Tényleg van választék! Nekem másik nagy kedvencem tőle a Szennyből az angyal, azon szakadni fogsz a nevetéstől! kacsint Vagy bármelyik fantasy könyvét is nyugodt szívvel tudom ajánlani!

16-os karika? de hogy lehet nagykorú felügyelete mellett? Nevet

Nem fogod elhinni Zistenem, de nálam tényleg volt szülői felügyelet és irányítás.. Nevet Bár nem úgy, ahogy te képzeled, és nem bántam meg, mert a generációm nagy részével ellentétben imádok olvasni és ez annak köszönhető, h a megfelelő könyvek kerültek a kezembe.
Az egész úgy történt, h megtaláltam anyának a fiatal korában vezetett több kötetes olvasónaplóját, már az is elég érdekes olvasmány volt... kacsint de jó könyvekhez is vezetett el!
A 16-os karikáról meg csak annyit, h nem hinném, h bármilyen könyv jobban tudna sokkolni, mint 1-1 főműsoridőben vetített film.
Mellesleg nagyon bírom a mostani ifjúsági irodalmat, ha belegondolok, h nekünk "csak" pöttyös könyveink voltak..! Nevet Hú azokat is nagyon szerettem, áá vagy Gerald Durrell könyvei. Egyszerűen hihetetlen jók.

De most említettek egy csomó számomra ismeretlen írót, azt hiszem holnap felfedező indulok a "könyvpiacon". A mostani listámon most csak két regény van, sűrgősen bővíteni kell a választékot! Nevet Nevet ááá érzem megint elverem az összes pénzem... :'(
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #431 Dátum: 08 jan 13, 12:02:53 »

ÁÁÁ Ne is mond! Valami félelmetesek a könyvárak.... Összeszámoltam, hogy az a 12 kötet amit megvettem Laurell K. Hamiltontól összesen került 18 E Ft-ba, szóval durva. Előreláthatólag a közeljövőben az egyetlen könyvberuházásom a Harry Potter 7 lesz az is csak azért, mert az összes többi is megvan, és ne hogy már az ucsó hiányozzon.  Általában az antikváriumokban szoktam vadászgatni, mert olyan történelmi és kalandregények szoktak lenni 800-1800 Ft- között amiket a boltban 4000 Ft-ért sem biztos hogy megkapsz.
Múltkor néztem a sulihoz egy könyvet a 20. sz.-i művészettörténet képekkel nagyon jól összeszedve... ami ritkaság a neten is minimum 4-5 nap mire úgy nagyjából összeszedet a kellő cuccokat. A könyv 15 E Ft- volt. Na ott padlót fogtam
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 13, 12:05:04 írta vvica » Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #432 Dátum: 08 jan 13, 12:10:26 »

HP 7...drága lesz, de szerintem nem éri meg megvenni...tényleg csak azért, hogy meglegyen az egész sorozat...kivi leszek majdd a megfilmesítésére, mert lesznek benne yo jelenetek Nevet
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #433 Dátum: 08 jan 13, 17:04:54 »

Engem nem érdekel, megveszem az uccsó kötetet is.
Érdekel és kész. Mosolyog
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #434 Dátum: 08 jan 13, 17:08:13 »

najó, azért nem rossz könyv, csak így utólag visszagondolva...de nem akarok semmit spoilerezni, még áthúzva sem, mert tudom, hogy mindenki elolvasná! hiába az áthúzás! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!