24 szep 24, 22:19:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1187394 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5835 Dátum: 13 szep 07, 15:16:02 »

Az a baj, hogy legtöbbször még odáig sem jutok. Járok pszichológushoz (ofő miatt) és már picit segített nyitni mások felé, de még mindig valahogy le kéne döntenem magamban azt a falat.

Én őszinte szoktam lenni legtöbbször, de azért nem mindig, hogy ne bántsam meg  mások érzéseit.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5836 Dátum: 13 szep 07, 15:23:22 »

Várd csak.

zita, gondoltál már rá, ha már úgy is írni akarsz, hogy le írj pár szituációt amit eltudsz képzelni az osztálytársaiddal?... pár párbeszédet ilyesmit, hátha könnyebb lenne a gyakorlatba fektetni ha először leírod.

Mondjuk az embernek a legjobb barátja azért is a legjobb barátja mert maximálisan meg tud neki nyílni, vagy legalábbis épp annyira hogy igazán őszinte lehessen vele. Szóval a legjobb barátoddal kellene talán kezdened.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5837 Dátum: 13 szep 07, 15:29:02 »

Leírni letudnám őket. Az elmúlt napokban szinte csak ilyen dolgok jelentek meg a képzeletemben. Nevet

A legjobb barátnőmmel őszinte vagyok és ő is velem. Megpróbálhatom ezt, hátha sikerül nyíltabbnak lennem. Mosolyog
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5838 Dátum: 13 szep 07, 17:17:39 »

Vegyél mindent lazán,viccesen (Ahogy a fiatalok szokták).Persze gondolom ez nem megy neked,pedig akkor nem lenne a barátkozással probléma.Aki egy kicsit próbál feléd nyitni ,beszélgess vele,menj oda hozzá,mondj valami témához illőt és máris megy automatikusan a dolog.

Neki állok suliba járni,erre egy hét után bekaptam valami betegséget -.-",láz,duzzazd torok - mandula, fejfájás,nátha.Engem nem érdekel hogy ez még csak a második hét lesz,de mindenképp elakarok menni dokihoz.
A betegség az betegség ,nem ? Faceg
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 07, 17:22:56 írta dreamfolow » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5839 Dátum: 13 szep 07, 17:42:05 »

Hát rólam az évnyitó napján derült ki, hogy alacsony a vérnyomásom. Eddig nem volt az, de most valahogy összejött ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5840 Dátum: 13 szep 07, 18:08:44 »

Nekem magas. De amikor sportolok okés Mosolyog  És most tegnap óta diéta és edzés és találtam egy tök jó oldalt számolom a kalóriákat. Szóval amíg ezt csinálom rendben lesz a ketyegőm Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5841 Dátum: 13 szep 07, 18:35:33 »

Így szivasd a népet ikszdé (Engem is megdobhatnának egy ilyen tv-vel)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ynvKWYvyCqw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ynvKWYvyCqw</a>
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5842 Dátum: 13 szep 07, 23:06:52 »

Egy kultúrát, egy népet nem csak a felfedezések határoznak meg, hanem maga a mentalitás is. Az arab törzseknél/népeknél mindenképpen megfigyelhető az a tartás, kitartás, elhivatottság ami nálunk kiveszőben van. Hittel élik a napjaikat, akarattal,erővel,  nem pedig siránkozással. (Ezzel nem az erőszakot pártolom, csak hogy munkálkodnak a céjaik felé.)

Az ottani nők pedig nem érzékelik elnyomásnak amiben élnek. Vagyis nagy részük. Akik még a Korán tanításai alapján nőttek fel, és nem csapott meg a nyugati kultúra szele, teljesen rendben vannak a rendszerrel. Nem érzékelik a különbséget, sőt, valahol jó érzés nekik, hogy vezetik és védik őket a "felettük álló" férfiak, eleve az engedelmességre lettek nevelve.
Minden országban/földrészen vannak "normális" családok akik viszonylagos boldogságban élnek és szeretik egymást, és mindenhol vannak elnyomó zsarnok férjek (általában ők).
Csak annyi a különbség hogy a nyugati civilizációban többet tehetsz az erőszak ellen mint Arábiában. (pl nem néznek le a elválsz stb.) -és ez a nagy különbség.


Az a baj, hogy legtöbbször még odáig sem jutok. Járok pszichológushoz (ofő miatt) és már picit segített nyitni mások felé, de még mindig valahogy le kéne döntenem magamban azt a falat.

Én őszinte szoktam lenni legtöbbször, de azért nem mindig, hogy ne bántsam meg  mások érzéseit.
Az (talán) segíthet rajtad ha megpróbálod kielemezni a személyiséged.
Olvasgass a neten pszichológiai anyagokat, személyiségekről, személyiség zavarokról, és hasonló témákról.
Te valamitől félsz, de hogy mitől azt már te tudod, túlságosan is görcsölsz azon amin nem biztos hogy kéne.  Gondolkozik

Hát rólam az évnyitó napján derült ki, hogy alacsony a vérnyomásom.
Nekem is alacsony de már jó régóta, mindig az átlagos alatt van.
Jövőhéten délelőttös hét a munkahelyen.  Technikai KO =hajnal 4kor kelés+ 5-6 kávé/nap.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5843 Dátum: 13 szep 07, 23:27:41 »

Hogy mitől félek azt tudom: zavarni másokat bármiféleképpen. Van is egy nagy tippem, hogy ki/mi miatt van ez bennem.
Igazából teljesen nem tudom, hogy milyen a személyiségen. Időnként komor, magába forduló, máskor meg  viccelődök meg minden, főleg felnőttek társaságában. Szerintem valami tudathasadásom van. smirksweat


Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5844 Dátum: 13 szep 08, 00:14:46 »

Ez ismerős. Mintha nem is odavaló lennél. És ezek a random hagulatváltások is.... ezen semmi nem tud segíteni csak te magad. Keresd meg azt a társaságot amiben jól érzed magam és minden jobb lesz Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #5845 Dátum: 13 szep 08, 00:15:41 »

Uramisten falnak megyek. Nevet

Ezt hangulatingadozásnak hívják és annyit tesz hogy a belső éneddel és a környezeti tényezőkkel nem vagy harmóniában de attól még nincs tudathasadásod. Az már ennél erősebb dolog.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5846 Dátum: 13 szep 08, 00:18:05 »

Valamire máris rájöttem:
Idézet
zavarni másokat bármiféleképpen.
Alsóbbrendűségi komplexusod van.  smirksweat
Ugyan miért zavarnád őket? Vagy ha mégis (mondjuk akkor sz*rni a fejükre) akkor mi bajuk lesz?
Ha nem mész oda akkor honnan tudod hogy így van e?
Idézet
Szerintem valami tudathasadásom van.
Ezt hangulatingadozásnak definiálnám, és gyakorlatilag teljesen természetes állapot (bár ez sok mindentől is függ).   Gondolkozik
Itt van egy kis olvasnivaló a 4 alap személyiségtípusról: (csak hogy tudd hogy "ki" vagy és min kell változtatnod)
http://www.tulelocsomag.hu/cikkek/1052szangvinikus.html
http://www.tulelocsomag.hu/cikkek/1054melankolikus.html
http://www.tulelocsomag.hu/cikkek/1053kolerikus.html
http://www.tulelocsomag.hu/cikkek/1055flegmatikus.html

Szerk: beírtak elém.  smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 00:20:07 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5847 Dátum: 13 szep 08, 00:24:36 »

Ez így bennem van. Nem tudok nagyon magyarázatot adni rá. Inkább ez legyen, mintsem hogy másokat lenézzek és hasonló.
Hát én a melankolikus típusba tartozok ezek szerint. Elég sok pont igaz rám.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 08, 00:25:48 írta zitagirl » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5848 Dátum: 13 szep 08, 00:29:04 »

Én is Nevet  Üdv a klubban Nevet  mondjuk ezt nem nehéz kitalálni ikszdé Nincs neked semmi bajod. Könnyen vagyunk negatívak ezt kell néha uralnunk de ennyi.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5849 Dátum: 13 szep 08, 00:35:40 »

Valahogy sejtettem h Zita az, Micsudiról nem gondoltam, de van benne valami.
De én a saját  melankólikusságomra már akkor rájöttem amikor anno a pszichológia tanárnő lediktálta az anyagot.
De most ahogy olvastam  a flegmatikust a negatív tulajdonságai majdnem teljesen igazak rám.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 388 389 [390] 391 392 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!