24 okt 02, 23:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199549 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3060 Dátum: 13 jún 19, 18:36:00 »

Örülök, hogy csak feltételes módban hülyézted le a cicámat, Gman, mert egy-két itteni tagnál Szofiba több értelem szorult, és nem feltételezés. Mármint ez. Nevet

Hu, Aes, ha azon a képen tetszett, akkor mit szólsz ehhez? Nevet http://i41.tinypic.com/1q66h2.jpg Neked amúgy milyen cicád is van? Tudom, hogy bolondulsz a cicákért, de az valahogy nem rémlik, milyened van, vagy egyáltalán van-e.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 18:37:08 írta Nikuccia » Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3061 Dátum: 13 jún 19, 18:47:32 »

Én is bolondulok a cicákért, ha érted hogy mondom!!!3
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3062 Dátum: 13 jún 19, 19:04:35 »

Én nem hülyéztem, én csak evokáltam a hülyézést... azt is csak feltételes módban.

Amúgy meg nemsokára sokkal menőbb képeket fogok mutogatni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 19:42:20 írta gman » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3063 Dátum: 13 jún 19, 20:03:46 »

Még a lámpásember linkelte azt a family guyos videot a gyerekképekkel pofáncsapkodósat valamikor, de úgy látszik gman jó úton halad a megvalósításához.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3064 Dátum: 13 jún 19, 20:12:40 »


Neked amúgy milyen cicád is van? Tudom, hogy bolondulsz a cicákért, de az valahogy nem rémlik, milyened van, vagy egyáltalán van-e.

Sajnos jelenleg nincs macskánk.  Sír Byebög Rövid időn belül veszítettünk el három cicát és még nem tudtuk feldolgozni és nem szántuk el magunkat, hogy új legyen. Emiatt állandóan macska hiányunk van.  Neeem
Nagyon édes a kicsi Szofi. :3

Laterneman fogadjunk, hogy igenis szereted őket.  Lesütöttszemek
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3065 Dátum: 13 jún 19, 21:22:26 »

Nagyon sajnálom a cicáitokat. Még egyetlen macska elvesztése is elég fájdalommal jár, de ha ez az érzés triplázódik, hát... nem csodálom, hogy egyelőre még csak távolról szeretitek és hiányoljátok őket. És köszi szépen Szofi nevében is a bókod, átadtam neki, és elégedett volt. Mint mindig. Nevet

Laterneman meg hát... nehéz elmenni rajta, nem mintha annyira kedvem lenne hozzá, de mivel láttam már macskás képet tőle, viszont az iménti hsz-e... áh, kit izgat. Elsősorban Szofi-rajongó vagyok, aztán a két beagle-m fanja, bár ezt nem lehet így rangsorolni, mintha a saját gyerekeim lennének, de elkalandoztam. Vége. Mosolyog
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3066 Dátum: 13 jún 19, 21:30:31 »

>Senki nem vágta le a cica=pussy párhuzamot
>mfw
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3067 Dátum: 13 jún 19, 21:32:12 »

Szerintem inkább az lehetett, hogy annyira unalmas, egyértelmű, és szájbarágós már a cica=pussy, hogy mindenki valami többet várt volna tőled, aztán mégse. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3068 Dátum: 13 jún 19, 21:43:50 »

Ha már állatok: ezt láttátok már? Klikk

Nagyon aranyos meg menő meg minden, de egy ilyet ki vesz meg? ikszdé
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3069 Dátum: 13 jún 19, 21:44:41 »

Ne haragudj! Máskor összekapom magam, ígérem! : ((
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3070 Dátum: 13 jún 19, 21:47:34 »

Laterneman mindig csak összetöröd a szívem, te is olyan vagy mint a többi. Szomorú

Kérdésre válaszolva, igen láttam már, de még mindig inkább kimaradok a  licitálásból.Nevet
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #3071 Dátum: 13 jún 19, 22:30:31 »

Mind ugyanolyanok vagyunk! :­(( A legjobban úgy jársz ha kiteszel egy képet, hogy "Nem érdekel", mert semmi sem mutatja jobban, hogy nem érdekel valami, mintha kiteszel egy képet róla! Szerintem!
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3072 Dátum: 13 jún 20, 05:18:08 »

Az a ruha azért már igencsak nem semmi, ami egy cuki, ámde buta állatból képes bátor, vitéz harcost varázsolni, és csupán ennyibe kerül?  Ohh My God A hülye amerikai csillagok meg egy-egy gála vagy díjátadó alkalmából meg a megjelenésükre többet költenek (lásd Adele vörös-rúzsos, mézszőkés megjelenése az Oscaron "csak" 206 millióba fájt neki), és max szebbnek fognak tűnni, de bátornak? Vagy a másik jelzőt már meg se merem említeni. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3073 Dátum: 13 jún 20, 06:37:33 »

Nagyon sajnálom a cicáitokat. Még egyetlen macska elvesztése is elég fájdalommal jár, de ha ez az érzés triplázódik, hát... nem csodálom, hogy egyelőre még csak távolról szeretitek és hiányoljátok őket.


Köszönöm a megértést. :3 Tényleg nagyon rossz volt. Russel betegségben halt meg, Miát elütötte egy autó és Cecil pedig eltűnt. Ő Mia kölyke volt. És mindhárom cica nagyon szép volt. *.* Mia ugyanúgy nézett ki mint Szofi.

Laterneman: hát nekem nem esett le, de nem szégyellem. ^^ Amúgy meg ne olvasd, ha nem érdekel. Szerintem a macska témával nincs semmi baj.

Ezt a tengerimalac páncél durva. Mondjuk szerintem állatkínzás egy ilyet ráhúzni.  smirksweat
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3074 Dátum: 13 jún 20, 06:52:25 »

Hát persze, hogy nincs. Nevet Amúgy képzeld, a házban, ahol lakom, is él egy Mia nevű cica, ő pedig egy igazi tigris. :DD Nagyon vad és nagyon hisztis, és csak az anyukájának engedi jóformán, hogy felvegye, vagy simogassa.
http://oi41.tinypic.com/2mfkt45.jpg
Russel és Mia egyébként egy pár voltak?

A malac meg nem is tudom, nem úgy néz ki, mint aki nem élvezi a fotózást. Bár mivel a tengerimalacok is csak egyféle arckifejezést ismernek, mint a legtöbb színész, nehéz leolvasni róla, hogy mit érezhet. (:
Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!