24 okt 02, 23:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1199550 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3030 Dátum: 13 jún 18, 21:14:17 »

A régi szép időkben Szibéria déli, nyaranta mocsaras részén volt egy olyan kivégzési módszer, hogy kikötötték az embert egy cölöphöz és otthagyták. Pár óra alatt megölték a szúnyogok.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3031 Dátum: 13 jún 18, 21:17:41 »

Miket nem tudsz gman...az egyik legszebb halál.Nézzétek meg a holdat,hogy világít körülötte a fény..Annyira akar sütni a nap hogy még a hold se tudja eltakarni,nagyon hardcore.Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3032 Dátum: 13 jún 18, 21:21:44 »

Volt olyan is, hogy beásták a homokba és a fejét megették a hangyák.  >.<# Itt Pécsen irtják a szúnyogokat, de itt fent a hegyen nem nagyon hat.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3033 Dátum: 13 jún 18, 21:24:15 »

A fenti jelenség egyébként a napfogyatkozás, de mindegy, végül is nem alapműveltség tudni, mi a különbség egy félhold és egy napfogyatkozás között. Nevet

Meg van a bambuszos sztori, az is érdekes. Nevet
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3034 Dátum: 13 jún 18, 21:27:38 »

Bocsi ,ezt benéztem,akkor lenne napfogy.. Mind 1 a lényeg az hogy nagyon világit..Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 21:28:10 írta dreamfolow » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3035 Dátum: 13 jún 18, 21:38:59 »

Nem kell emberméretű gödör ásásával vacakolni, elég kikötni a hangyák vándorlási útvonalára Nevet Vagy vele kell kiásatni.
A bambusz még humános is ehhez képest.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3036 Dátum: 13 jún 18, 21:56:52 »

Engem most támadott meg egy molylepke... sürgősen henna festéket kéne beszereznem hétfőig nem tudja valaki hol tudnáb biztosra megtenni ezt, nagyobb tételben kéne...

Múltkor gondolkodtam azon, hogy csinálok egy accountot Google néven, de aztán rájöttem, hogy nincs kedvem ezzel szórakozni. : ((
Egy
Kettő

azóta egyébként megoldódott a probléma... csak hosszú idejű keresést igényelt, ami már ment az agyamra...

Moderátor: Örölök, hogy megoldódott a probléma, amit Offolás nélkül a Segítség topikban is ki lehetett volna tárgyalni. Az Offolt hozzászólások törlésre kerültek. Radikálisnak tűnhet a módszer, de muszáj volt megállítanom az Offolások sorozatát. A jövőben legyen szíves mindenki ügyelni az ilyesmire.

Fesztiválon szeretnénk henna festéssel foglalatoskodni, az egyetem reklámozása keretén belül, tehát a kivitelezés ingyenes lesz. Sógornő jelöltem szokott foglalkozni vele, neki jól ment mikor egyszer csak így kitalálta, remélem esetemben sem lesz másként, persze még rengeteget kell gyakorolni. Tény és való hogy biztos elég gagyi lesz, de ingyen lesz. Arra gondoltam, lehetne hagyni az embereknek, hogy haverokon próbálják ki a technikát, úgy még poén is ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 18, 22:45:15 írta Bastian » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #3037 Dátum: 13 jún 19, 01:17:39 »

Amúúúúúúúúúúúúúúgy, nem akadékoskodás, meg lázadás, meg mit tudom én, de Bastian, te ki vagy?!
Vagy nem voltál eddig aktív tag, vagy egy átnevezett moderátor vagy, vagy nem tudom, de én még életemben nem láttalak itt téged, és gőzöm sincsen, hogy nem láttalak még eddig, holott már több éve itt vagyok a fórumon.
Amúgy... várjunk... te... szigorúbb vagy mint Hiei... O.O
Óóó... a napfogyatkozásról meg lemaradtam. Neeem Na nem baj. smirksweat
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3038 Dátum: 13 jún 19, 05:40:05 »

Elég nagy feladatra vállalkoztál a duma topicot illetően. Nevet

"Ezután igazán micsoda rend lesz ezután jön a  tervszerű lét, a szigorú érvek, a jogosult érdek, az elnyomott évek itt erővé érnek."
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3039 Dátum: 13 jún 19, 05:58:15 »

A dal eleje a lényeg, nem az idézett sorok. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3040 Dátum: 13 jún 19, 06:10:17 »

A 'ti nélkülem senkik se vagytok" indítással nem értenék egyet.  Nevet

Mondjuk Bastian soha nem lesz annyira menő mint Zordon.^^
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3041 Dátum: 13 jún 19, 06:39:56 »

Mind 1 a lényeg az hogy nagyon világit..Nevet

 ikszdé

Bastian új seprű jól seper stílusban adja elő magát.  smirksweat Majd belejön. Öcsém is így kezdte. (vagy nem...)
Amúgy a fórum parlamentet lenne tök jó most már megcsinálni.  Nevet

Noe ha belejössz a hennázásba egyszer nekem is csinálj. *.*
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3042 Dátum: 13 jún 19, 07:40:40 »

Heyho!  bye bye

A szúnyogokról s az egyéb undormányokról...: A párommal 1,5 hete voltunk pár napig a Tiszánál, hát... még onnan 10 km-re is úgy zabáltak a szúnyogok, mintha a part mellett sétáltunk volna. Szíp nagy vörös foltokra vakartam őket természetesen. smirksweat Erre!!! Hazajövök, alszunk, oszt mire kelek? Há' az ujjamon!!! egy elefánt méretű csípés. Mi a...?! Szerintem a barátom szúnyog. ikszdé Megyünk le, jövendőbeli anyósnál mit látunk? Szárnyas hangyák raja fekszik a radiátor alatt halottan. WTF? És csak gyűlnek és gyűlnek...  Hmm?

A napfogyatkozásról: Voooolt?! Ne már, lemaradtam. >.<# Neeem

A fesztiválról:
Hol, hol? Milyen fesztivál? Talán csak a Balaton Soundra megyek el, egyetlen napra... Henna! *.* Imádoooom! Szeretet Tényleg a fekete színű mérgező és csak a barnát szabad megengedni, hogy felfessék? Hmm?



Ééééés kérnék tapsvihart, mert lámpalázasan, erős hányinger és gyomorgörcsök közepette is, de leérettségiztem!!! Jupíííííí!!! Nevet Végre pihenhetek! bow (Bár júliustól megyek 410 Ft-os órabérért melózni, csak hogy elköltözhessek. smirksweat -> Jobb mint a semmi...!)
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3043 Dátum: 13 jún 19, 08:18:46 »

Gondolom odafújtak rovarölőt és azért pusztultak el a hangyák.  Nevet vagy hangya bermuda háromszög van ott vagy nem tudom.  Nevet Az érettségihez grat! És hova tovább?
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen kevés fizetés nem hiszem, hogy  elég lenne  az elköltözéshez. :S
Naplózva


Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #3044 Dátum: 13 jún 19, 08:56:49 »

Inkább a hangya bermuda háromszög, mert először még nem volt rovarcsapda vagy mi a maki. Pojén

Off: Köööszi! :3 Fősuli, ha felvesznek, KRE TFK vagy ELTE TÓK, mindkettőn tanítóira jelentkeztem. Magyar-matek szakra szeretnék menni. ^^ Ha nem vesznek fel, marad a sulim (RW SzKISzI) OKJ-ja, gyógyszertári asszisztens. Mosolyog

Egen, tudom, de sac/kb 60.000-rel beszállok a házépítésbe, mert amúgy a párom a főkereső. Mosolyog Ausztriában sajnos, de csak kettőnkért. Itthon már elfajultak a dolgok, azért akarok menni... Neeem
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!