24 szep 28, 23:14:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906901 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4995 Dátum: 12 jún 09, 15:50:23 »

Az lenne a problémám, hogy a youtube-s videók nem jelennek meg, a helyükön csak fekete téglalap van. Egy nappal korábban a facebook azt írta, frissítsem az adobe flash playert, hogy láthassam ha valaki megoszt egy videót, ez meg is történt (11.3.300.257-es verz.) Ekkor még jók voltak. Ma meg akartam nézni valamit rtl moston, de ahhoz meg frissíteni kellett a silver light-t (5.1.10411.0-t raktam fel). Megnéztem rtl moston amit akartam, később meg youtube-n akartam valamit megnézni, de nem jött be semmilyen videó, a kis méretű képei látszanak, de videóként már csak a fekete téglalap jön be. Próbáltam letiltani a silver lightot, frissíteni a flash playert, de maradt ez a helyzet. Közben megnéztem, Internet Explorer-nél meg megy minden. Újra raktam a Firefoxot (5.0.1) de semmi.
[HP laptop, Windows 7]
Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4996 Dátum: 12 jún 09, 19:07:36 »

Először is : CM Punk the best! Mosolyog
Másodszor: Próbáld meg letörölni a Flash-t, SilverLightot, és mikor újra raktad a rókát, akkor telepítsd, a Fox böngészőből, így abba fog beépülni a plugin. Nézd meg, hátha így megy, ha nem, csinálj egy kis rendszertisztítást CCleanerrel, az hátha segíteni fog!
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4997 Dátum: 12 jún 09, 19:20:37 »

Akkor én is kérdezek egyet: Youtubeon elég gyakran összeomlik magától a Shockwave.
Ezzel mit lehet tenni?

Dawe: Sheamus drukker vagyok de Punk jó arc - mi ez az AJ majomkodás?? Húzzon vissza Danielhez!
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4998 Dátum: 12 jún 09, 20:25:08 »

Nekem is szokott ilyet, megoldást sajna nem tudok rá. Offnak meg: AJ már tuti nem fog Bryanhez visszamenni, miért menne, az új célpontja Punk, de legalább Kanenek is tereli a figyelmét. :DD
Naplózva

Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #4999 Dátum: 12 jún 10, 14:34:24 »

Adott egy SQLite 3mas adatbázis .cdb kiterjesztéssel ami egy játékhoz tartozik. Sikerült megnyitni SQLite Expert Personal 3 programmal, tudom benne módosítani a szöveget meg minden. De a játékban nem jeleníti meg az ékezetes karaktereket. Van valami lehetőség hogy átállítsam a kódolást? Progiba csak sima UTF-8 van de ha átállítom akkor se menti el. Valami szakértő mondhatna valami okosságot  pls thx bow
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 10, 15:52:15 írta Set » Naplózva

v_v
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5000 Dátum: 12 jún 11, 05:33:46 »

Az adatbázis alapból UTF-8as tudtommal.
Parancssori SQLlitevel próbáld meg:D  sqlite3 fájlnév, majd SQL utasításokat, végül .exit
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5001 Dátum: 12 jún 12, 01:02:50 »

Dawe: Hát akkor nincs megoldás mi?  Szomorú Ezért utálom már a YT-t. Azért köszönöm.
más: De...de...de!! Sokkot kapok a nyalizásától anyám! Miért pont az a kis... annyi csaj van még a WWE-ben >___>
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5002 Dátum: 12 jún 12, 01:06:37 »

Esetleg az is segíthet, ha csak egyszerre egy példányt futtatsz. Volt már olyan hogy 2 flash alapú tartalmat futtattam, egy videót, illetve egy játékot is, és az egész flash-em meghalt, még a gép is megfagyott. Nevet
off: Kéne engedély egy pankrációs topicra.Nevet
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #5003 Dátum: 12 jún 13, 06:41:26 »

Srácok, furcsa a kérdés, de nem tudja valaki, hogy képet, sőt inkább posztert hol lehetne kereteztetni? Kitaláltam, hogy feldobom a szobámat. Nevet Csak a baj, hogy maga egy szép plakát ~1500-2000 forint, a keret meg 10k. Így meg hát majdnem költséges lenne... Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5004 Dátum: 12 jún 13, 07:07:55 »

10K? miből van az aranyból?

Gondolom valami nagy képről van szó, ez esetben az üveg az ami drága (7-10K Ft/m2) Szóval nem biztos hogy olcsóbban megúszod, viszont  ah üveg nélküli keret, akkor meg újra az első kérdésem van érvényben. 

Neten nézve én is csodálkozom az árakon, főleg, hogy én is simán összehozok egy olyat.

Szerintem próbálkozz egy asztalos ismerőssel, vagy ha jó voltál technikából, nem voltál túl gyenge matekból, meg jól megy a barkácsolás, akkor vegyél 4db (vagyis inkább 8db ha nem vagy annyira jó a darabolásban)méteres vékony lécet és ügyeskedj, kb pár száz forint darabja.

Kb itt van, hogyan lehet 8 db vékony lécből egy képkeretet csinálni:
(Mondjuk a hátuljára lehetne egy falemezt, vagy egy kartont. is)

http://kepfeltoltes.hu/120613/Dia1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120613/Dia2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120613/Dia3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 07:19:29 írta Shiro » Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #5005 Dátum: 12 jún 13, 07:14:03 »

Köszi, Shiro! Mosolyog Lehet akkor ennél a megoldásnál maradok. Sőt, biztos is! Annyit nem adok ki érte... Viszont most elkezdtem méregetni és amiket a neten találtam, azok általában ilyen 91*61 cm-esek vagy fordítva. Belegondolva az azért majdnem nagy, szóval lehet keresek nagy felbontású képet és beküldöm kinyomtatni, arra meg faragok egy keretet.  Yóóóó
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5006 Dátum: 12 jún 13, 15:26:48 »

Nekünk a koliba úgy van (nekem a falon vannak a poszterek persze) hogy van egy nagyobb léc az ágyunk felett, ahová rajzszöggel bármit oda lehet tenni, jól jársz vele, mert egyrészt nem nehéz megcsinálni, másrészt olcsóbb is, harmadrészt, meg többször felhasználható az adott rajzszög! Én ezt a módszert javasolnám.
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5007 Dátum: 12 jún 13, 21:42:50 »

Nekem egyszerű "kék ragaccsal" van fent a falamon a legtöbb poszter. Nekem megjárja Nevet
Dawe: Ha csinálsz / csináltatsz egy topicot, tőlem mehetünk tárgyalni Nevet Majd dobj egy üzenetet ha kész ^^ - Köszi kacsint

Mód: Te Dawe... én nem tudom mit ordítottam mikor megláttam az AJ féle magánakciót Kane irányába, de az tuti, hogy ordítottam... O_O Azt hiszem sokkot kaptam!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 13, 22:22:01 írta Ecklair » Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #5008 Dátum: 12 jún 13, 22:31:39 »

Köszi a tippeket! Mosolyog Azért akartam keretet csináltatni rá, mert azért 91*61 elég nagy, azt nehéz felragasztani, meg akkor csak mutasson már valahogy Nevet De lehet akkor nyomtatok kisebbet és marad a ragasztós cucc. Nevet A rajzszöges se rossz megoldás, csak olyan már van a szobában és teli is van aggatva mindennel (öcsém cuccaival...) Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5009 Dátum: 12 jún 14, 19:58:35 »

Nem tudjátok, hogy miért van az, hogy nem enged rákattintani egy gombra a net. Szóval Skype jelszavam elfelejtettem, mikor meg akartam változtatni a gomb ahol a küldés(a lap küldése) van nem enged rákattintani. (pedig mindent kitöltök)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!