24 szep 28, 23:18:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906918 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4980 Dátum: 12 máj 27, 08:11:04 »

Ugyan azzal az accounttal nem, hiszen ilyenkor bannolják az e-mail címed, az IP címed és a felhasználód. Ha ezekre az oldalakra szerzel újból meghívót, akkor nem lehet gond elvileg, csak ha újra gyanús leszel. Max MAC-cím alapján (a hálókártya sorozatszáma) tudnak lenyomozni, és akkor egyből feltűnik, hogy azonos személy vagy a korábbi aránycsaló accjaiddal.
Tehát vissza tudsz menni, csak onnantól kezdve ne balhézz Mosolyog
Naplózva



 
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4981 Dátum: 12 máj 27, 10:30:09 »

Hát az új netemmel már nem kell majd arányt csalni, szal balhé sem lesz! Köszi a választ! Mosolyog
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #4982 Dátum: 12 máj 27, 11:07:39 »

Én is hasonlókat tudnék mondani, mint Szanisz. Mosolyog Szerintem csak max a MAC-címmel lehet gond, mert ugye gépet nem cserélsz. De reméljük, hogy azt nem jegyezték meg. Nevet Haveromat múltkor azért bannolták, mert felléptem az én accommal az ő gépére és ráfogták, hogy duplareg. Hiába írtam, hogy nézzék már meg, honnan meg mikor jelentkeztem be... De ez IP-alapján volt. Mosolyog
Viszont én is szeretnék kérdezni valamit. Utángyártott patronokhoz megéri egy resetert venni? Mert úgy olvastam, hogy kb. kétszer annyi van benne, mint a gyáriban, de a chip ezt nem látja és üresnek titulálja. Valamint utángyártott patront célszerű-e újratölteni? Én mindig vettem másikat, ha kiürült. A gyári megfizethetetlen számomra, a u.gy. cseréje eddig működött, igaz alacsonyabb minőségű nyomtatást eredményezve. Vagy vegyek eredetit és azt töltsem? Nevet Valaki hozzáértő tudna ebben segíteni? Mosolyog
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4983 Dátum: 12 máj 27, 18:58:11 »

Segítség kéne:
-Mért van az, hogy eddig működött a torrentem de a legutóbbi két Naruto részt nem szedte le?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4984 Dátum: 12 máj 27, 19:45:12 »

Nekem is torrent ügyben kellene a segítség. A portom zárolva volt, utána néztem egy testben. Sikerült nyitottá varázsolni, viszont most folyamatosan seedel, többet seedelek, mint amit töltök. És ha seedelek, akkor a letöltésem nagyon alacsonyra megy le. Nincs valami olyan lehetőség az Utorrenten belül, hogy ne töltsön fel semennyivel sem, csak ha az egész filet letöltöttem? Utána felőlem seedelheti bőven...
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #4985 Dátum: 12 máj 27, 19:59:17 »

Jobb klikk, feltöltési korlát. Ott le tudod venni. Nekem amúgy a feltöltés nem szokta fog a netet, bent is szoktam hagyni.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4986 Dátum: 12 máj 27, 20:07:54 »

Próbáltam, mégis lefogta. Elvileg a letöltésem 390kb volt, amióta port forwardes vagyok, vagyis tudnak rám csatlakozni, lemegy 11 kb-s ra. (2megás a netem) és nekem meg pont az kéne, hogy amíg töltök, addig menjen maxal le, aztán mehet a seed maxal, de csak a letöltés végeztével.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4987 Dátum: 12 máj 28, 08:41:02 »

Max MAC-cím alapján (a hálókártya sorozatszáma) tudnak lenyomozni, és akkor egyből feltűnik, hogy azonos személy

Szanisz, legalább ne mondj hülyeséget:D  A MAC cím a következő routernél már nem látható...    minden routernél lecserélődik az ethernet keretben a MAC cím a routerére.  A keret routertől routerig megy, a forráscím mindig az utolsó router adott lábának ethernet címe, a cél cím pedig a következő routeré.


Köszi szépen.  Mosolyog Megnézem. Bár holnapra hagyom a töltögetést, mert régen kaptam már ekkora epic agyf**szt már elnézést. Ezt a részét utálom a fotózásnak. Én fényképezni szeretek nem gép előtt tökölni órákig.  ikszdé
Szeva, ez egyszerűen megoldható. ne a teljes pószter méretű képet add oda, hanem méretezd át. Vannak olyan programok, amivel 3 kattintással átméretezhetsz egy egész mappányi képet, és akkor nem 2-3 MB egy gép, hanem 500K  bőven elviselhető minőségben megvan ez.  Természetesen előtte csinálsz róla biztonsági másolatot... És ha valaki nagyban akar nyomtatni képet max azt a pár darab képet elküldöd eredeti minőségben

(ezt leszámítva meg azokat a képeket feltöltötted hozzánk, szerinted nekem mennyi idő lett volna megoldani, hogy letölthesse Tündi tőlünk?ikszdé)


"Többlemezes tömörítés"  Ha van fönt WinRAR, akkor jobbklikk a mappán, "hozzáadás arhívumhoz" majd bal alsó sarokba beírod, hogy mekkora darabokra szedje szét majd leokézod. Nem bonyolult
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 08:42:54 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4988 Dátum: 12 máj 29, 13:30:38 »

Sziasztok. Dogát kéne írnom a hordozható számítógépekről és egy kis segítséget szeretnék kérni. A laptopokról egész sok szó esik, de annál előbb is voltak még nagyméretű de hordozható gépek, pl katonai célokra egy teherautóban, Vagy a különböző űrjárművek fedélzeti számítógépei. Szóval ha bárki tud ilyesmiben segíteni nagyon megköszönném Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #4989 Dátum: 12 jún 03, 15:38:22 »

Hello, valaki tud egy olyan programról, mint anno volt az x-Ray anti cheat?
Vagyis ami fotózza a játékot amivel éppen játszok, és ha mondjuk csalok, (aim, wallhack stb..) azt is le fotózza vele együtt ? Előre is köszönöm . Mosolyog
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4990 Dátum: 12 jún 03, 16:32:27 »

Én Photoscape-pel mentek képeket, de szerintem az nem jó neked.  Gondolkozik

Tudjátok, van az a zene, mikor jön a cápa. Az a tü-tü... tü-tü... tütü-tütü-tütütűűű. Nevet Keresgéltem a jutubén, de csak ilyen hülye, éneklős kislányokat dobott ki arra, hogy shark attack song.
Ha esetleg tudna nekem mutatni valaki egy használható linket, azt nagyon megköszönném. Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4991 Dátum: 12 jún 03, 16:50:47 »

Ez itt perfectito, köszönöm, Masashi! Mosolyog Hívhatlak így?
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4992 Dátum: 12 jún 04, 12:21:09 »

Kéne egy kis segítség... ""torrentet használok, DigiNet-tel (nem tudom mennyire számít reklámnak).
Az a problémám, hogy 3-4 napja nem megy a feltöltésem... Pontosabban amikor letöltök szépen tölt fel, ahogy illik neki. De miután letöltötte az adott dolgot, mintha leállítottam volna. Annyi különbséggel, hogy a peerek között látom az embereket, hogy hány %-nál tartanak, de mégse tölt fel.
Próbáltam torrenten belül állítgatni, de semmi eredménye. Router nincs beiktatva, tehát ez nem lehet probléma.
Nem értek hozzá, úgy hogy ha nem nagy gond a válasz legyen szájbarágós, illetve ha nem tartozik ide akkor PÜ-ben is várom a válaszokat.
Addig is előre is köszönöm.
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4993 Dátum: 12 jún 05, 20:24:12 »

A portod nyitva van? Azt ellenőrizd le, hisz, ha nincs nyitva, letölteni tudsz, viszont fel már nem, vagy csak bizonyos szituációban. Például nekem jócskán megdobta az amúgy is gyenge feltöltésem a port forwarding. Nevet
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4994 Dátum: 12 jún 06, 19:38:04 »

Kéne egy kis segítség! Egy számot keresek.  A Ghost Rider 1-ben van mikor a régi Ghost rider és az új(Cage) mennek legyőzni a gonoszt. (ha találok linket berakom)

szerk: megtaláltam.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 16:15:56 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!