24 szep 28, 23:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906913 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #4965 Dátum: 12 máj 20, 10:58:21 »

Azt mondtad, hogy nincs hozzá telepítő CD. Ez a program online keresi meg a drivereket és letölti Neked. Csatlakoztatatni kell a camot, majd elindítani. Ha kiadja, letöltöd és meglátod, hogy működik-e. Mosolyog Nem azt kérdezted, hogy működik-e, hanem azt, hogy milyen programot tölts le. Én erre válaszoltam. Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4966 Dátum: 12 máj 20, 20:28:20 »

Szeretnék segítséget kérni!!
A PC-ben volt 2db 256MB 166MHz és 200MHz RAM. Most az öcsém vett 2db 512-st, ami 400MHz (mind a 4 DDR1). A gépben van 3 foglalat, ő kivette a 200MHz-t és berakta a 2 újat. Ekkor még elindult a gép, minden működött. Ezután, kikapcsolta, kivette a 166-t és berakta a 200-t. Ekkor már nem működött, bejött xp logó, és az asztal már nem jött be, fekete lett a képernyő. Próbáltuk csökkentett, legutóbbi, normál indítási módban is, de ugyanez. Utána még próbálta cserélgetni a RAMokat, de sehogy se jó.
Az alaplap aszem VIA KT400 vagy VT8235.
Mi a hiba, mit lehet tenni?
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 20:44:36 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4967 Dátum: 12 máj 20, 20:39:29 »

Bocs de nem tudom a választ, viszont nekem is van egy kérdésem:
-Hol/hogy lehet rejtetté váltani?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4968 Dátum: 12 máj 20, 20:40:29 »

Profil --> Azonosító beállítás --> Mások láthatják az online állapotod? Vedd ki a pipát.
Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4969 Dátum: 12 máj 20, 20:51:53 »

Így hirtelen csak azt tudom tanácsolni, hogy keress valakit Aton, akinek hasonlóan régebbi a gépe, és nézzétek meg az övével. Szerintem az alaplappal lesz baja, ha a régi ramokkal megy a dolog, akkor a hiba forrása biztosan az.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4970 Dátum: 12 máj 20, 21:03:53 »

Aton, nekem is volt ilyen gondom. Az volt a probléma, hogy az alaplap csak bizonyos márkájú és órajelű memóriákkal kompatibilis. Ez a saját kis könyvében fel is van sorolva, gondolom a neten is megtalálod az alaplapod guide book-ját. A pontos alaplap típus meg magán az alaplapon is rajta van, ha esetleg nem tudnád fejből.
Egyetlen megoldás nálam az volt, hogy a régi memóriákat raktam vissza ugyanoda. Szóval most van itthon két 512-es feles RAM-om...
Igazából az ilyen gépekhez már nem fogsz alkatrészeket kapni, kivétel lehet a nagy szerencse és a piszok magas ár. Ha úgy sem indul el ahogyan írtam, akkor agy szervíz ahol lehet még alkatrész vagy új gép. A szervízzel azért próbálkozz, be szokott jönni és rövidtávon olcsóbb lesz az új gépnél.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4971 Dátum: 12 máj 20, 21:46:51 »

Elméletileg  jó a márkája a RAMnak. Az alaplap típusa meg ez http://farm3.static.flickr.com/2257/2036662066_9b028a8d76.jpg ,de van egy címke rajta és azon meg KT400 van írva.
Régi gép meg nem nagyon van a közelben, max egy laptop, de azzal meg nem nagyon tudok segíteni.
Nem lehet, hogy csak a biztosíték égett ki?
Naplózva

....................................................................................................................
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4972 Dátum: 12 máj 20, 21:57:11 »

Fázisceruzával meg némi fifikával meg tudod nézni, de nem tudom, ha nem működik, akkor max személyesen tudnék segíteni. Szervízben örömmel segítenek neked, ha nem veszel alkatrészt, akkor egy fagyi árából megúszod.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4973 Dátum: 12 máj 21, 07:57:05 »

Aton, keríts egy linux live CD-t, és futtasd le a rajta lévő memtest programot... Könnyen elképzelhető hogy az egyik modul halott/hibás
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4974 Dátum: 12 máj 21, 09:45:30 »

Próbáld azt, hogy feladatkezelőben a folyamatoknál kilövöd a böngésző pluginjait, majd újraöltöd a videós oldalt.

Firefox esetébe: plugin-container.exe

Chrome: chrm.exe valamelyik a sok közül. A szem a legnagyobb processzorzabáló, vagy a második legnagyobb memóriazabáló. Az első legnagyobb memóriazabáló , az maga a böngésző.

Opera: nem tudom

Safari: azt se

???: szerintem több nincs.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4975 Dátum: 12 máj 21, 16:27:17 »



A programot nem használtuk (memtest), helyette beraktuk a ramokat (mind a 4-t) egyesével az összes foglalatba és megnéztük így jó-e, de nem volt jó.
Máshol azt írták próbáljuk meg a CMOS törlést.
Meg is történt a CMOS, és elméletileg felismeri a memóriát, mert mikor elindul a gép jön a fekete hátteres fehér betűs rész, ahol kiírja a processzort is többek között és a RAM stimmel mennyiségileg (visszaraktuk a 2 régit), de utána csak nem jön be az üdvözlő szöveg, se az asztal, fekete képernyő lesz csak.
Más ötlet? Ha esetleg cd-ről bootlva újra rakjuk az xp-t azzal működne? => próbáltuk és újrarakni sem engedi, pedig beállítottuk biosban hogy cd legyen az elsődleges, de az xp logó után megint csak fekete képernyő jön be  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 17:54:55 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4976 Dátum: 12 máj 26, 21:33:02 »

Segítséget szeretnék kérni a file feltöltéssel kapcsolatban. Amióta elkezdtem fotózni azóta küzdök ezzel, hogy sehova nem tudom feltenni a képeket, mert állandóan megy a hisztéria, hogy túl nagy a file stb hiába tömörítem. És NAGYON elegem van ebből. Most is egy lány írt, aki ott volt a kaposvári talin és nem csapattag, hogy küldjem el neki a képeket, de egyszerűen nem tudom.  Gyáááá Barátom magyarázott vmi többlemezes tömörítést, de azt nem tudom megcsinálni. Szóval vki tudna-e mondani egy olyan helyet, ahova egy simán tömörített cuccot fel lehet tenni és bármekkora lehet. Ez a talis file pl 921,4 mega tömörítve. Nagyon fontos lenne!! Ma is voltam diploma hangversenyen és fotóztam ott is meg utána barátnőmet és már látom, hogy megint az lesz, hogy nem tudom elküldeni a képeket.  Sír
Nagyon megköszönnék minden segítséget! :3
Naplózva


Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #4977 Dátum: 12 máj 26, 21:41:10 »

Úgy tudom, hogy a filefactory.com-ra korlátlan méretűt lehet tölteni 500 GB-ig, ha beregelsz! Mosolyog
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4978 Dátum: 12 máj 26, 21:50:17 »

Köszi szépen.  Mosolyog Megnézem. Bár holnapra hagyom a töltögetést, mert régen kaptam már ekkora epic agyf**szt már elnézést. Ezt a részét utálom a fotózásnak. Én fényképezni szeretek nem gép előtt tökölni órákig.  ikszdé
Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4979 Dátum: 12 máj 26, 23:35:22 »

Nekem is volna egy kérdésem, amihez nem nagyon van fogalmam. Adott egy torrent oldal, ahonnan én le akarok tölteni, viszont, mivel kevés a feltöltési sebességem, arányt csalok, és mivel arányt csalok, ezért kibannolnak előbb-utóbb. Viszont nekem maximum 3 hét, és új netkapcsolatom lesz, ami már 1 megával tölt fel, ergo, nem lesz szükségem aránycsaló programra. A kérdésem az, ha új netet kapok, akkor új lesz az ip címem is, így a már ki bannolt oldalakra vissza tudok majd menni?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!