24 szep 28, 11:15:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906486 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4590 Dátum: 11 nov 29, 18:48:18 »

Akkor alsó. Bár minden relatív. Közepes kategóriás mondjuk egy samsung galaxy ace, vagy egy x10 (nem a mini).
Ennél már csak a 2makkos procisok a jobbak, de az még nincs sok.
Maradjunk annyiban, hogy árkategóriájában az X8 egész JÓ.
Naplózva



 
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4591 Dátum: 11 nov 29, 18:55:36 »

Khmm.. nekem most X10 mini prom van,  de bántam, mert 35 K ért lehet venni ZTE Bladet, sokkal jobb és a képernyö is nagyobb Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4592 Dátum: 11 nov 29, 19:15:20 »

Lenne egy Planet wrt-414 router-em. A gondom az lenne, hogy 80/25-ös netem van, de speedtest 30/13-at mér. Poén, hogy torrent nem képes 1.6MB-nál gyorsabban letölteni. Feltöltés alig éri el az 50kB-ot...
Ha simán a gépbe dugom a kábelt akkor normális a le- és feltöltésem is. A router-t muszáj használnom, mivel húgomnak van laptop-ja és kell neki is a net (de minek... Nevet).
Esetleg meglehetne oldani anélkül, hogy egy másik router-t veszek?
Ha van rá mód, akkor a választ "szájbarágósan" szeretném, ugyanis nem értek hozzá Nevet.
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4593 Dátum: 11 nov 29, 19:40:31 »

Wifit próbáltad? Nevet Magyarosabban internetlopás Nevet
Akár fel is jelentheted magad ami9ért a saját interneted lopod és ha nyered a pert fizetned kell magadnak Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4594 Dátum: 11 nov 29, 19:57:57 »

Húgom "lopja" tőlem Mosolyog. Nekem asztali gépem van, ami kábellel a router-re van kötve.
Most lett DIGI köttetve, fél órát szenvedtem még működésbe hoztam a router-t.
Ha a router ki van iktatva, mint írtam tökéletes, de amint bekötöm minden tönkre megy... Ja és a laptop-on se jobb a helyzet.
Gondolom a router-el van a baj (ennyit bír szegényke... :S), esetleg valamit rosszul állítottam be.
Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #4595 Dátum: 11 nov 29, 20:04:57 »

Sziasztok, abban szeretnék segítséget kérni, hogy kéne egy jó konzol, és nem tudom mi tévő legyek, melyiket vegyem, melyik jobb az xbox 360 vagy a ps3-mas? Valamit abban szeretnék még segítséget kérni, hogy hol találok nagyábol olcsón, és úgy hogy nem vernek át. Mivel nem tudom, hogy ez reklámnak számít-e vagy sem, ezért kérem aki tud segíteni, lehetőleg pm-et küldjön. A segítséget előre is köszönöm.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4596 Dátum: 11 nov 29, 20:25:55 »


A Wifin mérsz 30/13-at?   mert már az is csoda wifin...   IEEE801.11g wifi névleges sebessége 54Mbps, de az a névleges  jó ha 20 átmegy rajta...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4597 Dátum: 11 nov 30, 15:55:27 »

Wifi-n 20/16-ot mérek. De nem is az a probléma, hogy húgomnak lassú (csak fészbúkozik), hanem hogy nálam az...
Azt nem értem, hogy asztali gépen miért csak 30/13-at mérek. Egyik ismerősömnek van egy Linksys router-ja (akkor vette mint én, 3-4 éve), ő két asztali gépet köt össze és mind a két helyen simán megvan a 70/20 (ami nem 80/25, de 10MB-al tölt le).
Valószínű, hogy a router nem bírja.
Mindenféle hülyeség rá van írva, köztük az 54Mbps és LAN/WAN 10/100M, mondjuk egyikről se tudom mit jelent Nevet. Persze a LAN és WAN-on kívül Mosolyog.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4598 Dátum: 11 nov 30, 20:52:58 »

54Mbps  az a wifi elméleti maximum átviteli sebessége...  a 10/100 LAN, WAN azt mondja, hogy 100Mbit/s-et bír...
Őszintén szólva a te routered gyártójáról nem halottam, az ismerősödnek azért megy minden, mert a Linksys az a Cisco gyárta az egyik legnagyobb hálózatis cég:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4599 Dátum: 11 dec 01, 15:48:21 »

Sziasztok, van egy x360 om- arcade, venni akarok hozzá hdmi kábelt, az lenne a kérdésem hogy a fat, arcade gépen is van ehez csatlakozó vagy usbbe kell dugni, vagy pedig a régi av kábel helyére? Ezzel kapcsolatos, hogy hd-tv-t(82 cm, divx, usb, stb LG) venni akarok hozzá, mert az sd tv pl a skyrim betűi olvahatotlanok, tudtommal az xbox nem full hd-s, hanem csak hd -s, akkor tehát szép olvaható kép lenne ezen a tv-n? nha és az utsó kérdés. hogy venni akarok még 1 16 gigás pendrivet, felmásolni arra vinyó gyanánt a játékot, amit éppen tolok, fel lehet rá másolni és arról futtatni, vagy ahoz  mindeképpen a gyári vinyó kell? Köszi előre is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4600 Dátum: 11 dec 01, 16:35:30 »

54Mbps  az a wifi elméleti maximum átviteli sebessége...  a 10/100 LAN, WAN azt mondja, hogy 100Mbit/s-et bír...
Őszintén szólva a te routered gyártójáról nem halottam, az ismerősödnek azért megy minden, mert a Linksys az a Cisco gyárta az egyik legnagyobb hálózatis cég:D

Magyarul szólva egy rakás... És esetleg tudnál ajánlani egy router-t, ami kitudja használni a netem? Lehetőleg valami olcsóbbat... Nevet. Az se baj, ha nem wifi-s, mert van elég kábelem, hogy laptop-ot is összekössem (na meg nem is olyan drága méterje Mosolyog).
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4601 Dátum: 11 dec 01, 18:21:13 »

Nem drága méterje  a kábelnek?  errő az jut eszembe, hogy ma megnéztem a teszkóban, és a tízméteres kábel valami 5-6ezer forint, én meg megvettem 100 forintért a kábelt méterre magamnakXD

nekem most egy 3050Ft-os TP-link routerem van... ez volt a legolcsóbb, de müködik egyelőre...ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4602 Dátum: 11 dec 01, 18:42:35 »

Én is egy 6m-es darabot vettem 120ft/m áron. Amit vennék (persze, ha olcsón hozzájutok wifi-s router-hez akkor nem) az is ennyi lenne.

Sokan mondták, hogy ne vegyek TP-link router-t, mindenki a Linksys-t ajánlja, de a legolcsóbb amit láttam az is 12k volt... A TP-link bírná a netem? A 100 közül melyik fajtát érdemes megvennem? Ez a 3050FT-os vétel megközelítőleg mikor történt? Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4603 Dátum: 11 dec 01, 18:49:02 »

1-2 hete vettem a pclandben...  tplinknél is van rosszabb... smc-t ne vegyél
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4604 Dátum: 11 dec 01, 19:08:58 »

laci1005, nem tudom milyen suliba jársz, ha jársz egyáltalán, de a sulikban szinte mindig Linksys van az EU-s pénzekből, na szóval, csak azt akarom mondani, hogy kérdezd meg nem-e eladó valamelyik.

Tavaly így vettem 6 darabot is a suliban, ott állt bontatlanul 2 éven keresztül.
Mondjuk nálunk volt hálózatépítés oktatás szakmaként (Ott maradsz érettségi után plusz x évre...) úgyhogy lehet, hogy csak onnan volt, de egy próbát megér.

A másik nekem alapból Linksys volt itthon 3 év garanciával, idén 4 éves és semmi jele az elhasználódottságnak, szóval olcsó helyett lehet, hogy többre mész a tartóssal. (Mondjuk az olcsó is lehet tartós.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!