24 szep 28, 07:08:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906313 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
cunyi7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4560 Dátum: 11 nov 19, 19:27:50 »

Sziasztok!
Nemrég kezdtem el nézni a Guilty Crown-t, és az első résznél nem is volt semmi gáz minden frankón ment, de a másodiknál a kép egyre jobban késik a hangtól..a végére már kb. 10 másodperces késés volt köztük..media player classiccal tolom, codec-pack is van fent, és eddig nem volt ilyen probléma se shippuudennel se bleachel se mással...mit tehetnék? előre is köszi.
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4561 Dátum: 11 nov 19, 19:35:05 »

nekem is lenne egy problémám. egy csaj megkért hogy égessek ki neki DVD-re egy filmet. ez eddig OK. DE ő dvd formátumban szeretné. és a film *.avi egy haverom Ashampoo burning studiot ajánlotta de nemvágom hogy oldhatnám meg Nevet (akár más porgrammal is) thx
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4562 Dátum: 11 nov 19, 19:47:30 »

Használd az Avi2DVD nevű programot. Ingyenes, magyar nyelvű és könnyű használni.

Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4563 Dátum: 11 nov 19, 20:31:46 »

Sziasztok!
Nemrég kezdtem el nézni a Guilty Crown-t, és az első résznél nem is volt semmi gáz minden frankón ment, de a másodiknál a kép egyre jobban késik a hangtól..a végére már kb. 10 másodperces késés volt köztük..media player classiccal tolom, codec-pack is van fent, és eddig nem volt ilyen probléma se shippuudennel se bleachel se mással...mit tehetnék? előre is köszi.
Próbáld ezzel lejátszani:
http://usite.hu/prg/Daum

Előnyök: gyengébb gépen is tudsz vele nagy felbontású videót nézni (Persze csak határokon belűl vagyis egy amiga 280-sal nem fog összejönni egy 1080p-s blu-ray film megnézése)
Hátrány: néha elmosódott lehet  a kép. 
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4564 Dátum: 11 nov 19, 22:28:32 »

Srácok wifi router gondom van! szóval adott egy 5 megás enternet(lehet e miatt)internet. a probléma  az, ami régebben is fenn ált, hogy routerrel meg volt osztva az internet, de kva lassú volt, erre én csak simán ösze dugtam a tárcsázós modemmel, és  ment normálisan. Most vettünk egy wifi routert a laptophoz, de ha csak  laptopvan csatlakozva akkor is lassú, közelbe nincs az 5  megának, és akkor is ilyen ha rá van kapcsolódva a másik gép. ..... de simán csak modemmel ösze kapcsolva normális. a wifi route zsír új, de a régi is akkor jó, mert mostmár tuti nem az okozza a gondot.  ötlet  ?
a net kapcsolat is szakadozik... 2 dologra tudok gondolni, a szar enternetre, vagy pedig a adsl modem hibája okozza
Mekkora távolságot akarsz áthidalni wifivel?  épület? vasbeton?  Vasbeton (L) Wifi... meg is zabálja rendesen.
A nemméregdrága (801.11g) wifi névleges sebessége 54Mbaud ebböl 30-35 ami ténylegesen használható, ha a bolygók együttálnak, és a router és a kliens között 10 centi a távolság mi épp most húztunk ki egy utp kábelt a szobámig, mert meguntam a wifit.  csak sokszoros lett a sebesség.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4565 Dátum: 11 nov 20, 08:31:45 »

50 centi  van a wifi a és a laptop között.... othol odahaza meg normálisan megy, és 2 szoba van a gépem a  router kozöt... barátnőmnek meg 50 centi se...  és sima routerrel is rettentő lassú, wifivel is, de ha csak a mmodemmel megy a net(tárcsázós ) akkor jó -.-"
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4566 Dátum: 11 nov 21, 18:39:52 »

Nos...a Photoshoppot szépen letöltöttem, futtattam meg lementettem, és megnyitottam, betettem egy képet és elkezdtem tanulmányozni, hogy miket tud, és el akartam menteni a képecskét, de akkor kiírta hogy ez meg ez nem található és bazárult...fasza megin megnyitom, beállítottam egy méretet, hogy legyen 200*750-es, és beakartam tenni egy nem jpg állományú képet, a méret sem egyezett (amit be akartam tenni az kisebb volt) és nem engedte, megint kiírta, hogy ez meg ez nincs a gépen és huss bezárta. pár dologra gondoltam
:valami rajtmaradt a pendrive-on (ezt kétlem)
:az a baj hogy nem jpg volt a kép
:nem egyezett a méret

a 3-nak együtt az esély 20% és a többi 80% az...valami más amit nem tudok Szomorú
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4567 Dátum: 11 nov 21, 19:44:44 »

Több mint valószínű, hogy valami programhiba/telepítési hiba.
Ha gondolod, elküldhetek neked egy teljes Photoshop CS 5.1 extendedet magyarul kacsint
Ha érdekel, írj PÜ-t.
Naplózva



 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4568 Dátum: 11 nov 22, 16:43:38 »

Sziasztok. Egyik ismerősöm lakótársat keres és próbálok neki segíteni. 3 lány közé kéne még 1 negyedik.
Hova tehetném ki a dolgot (közösségi oldalak megvoltak) Esetleg a Fórumon Csajtopicba be tudná írni egy lány a dolgot? Előre is köszönöm mindenkinek Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4569 Dátum: 11 nov 22, 17:10:31 »

A korodból kiindulva egyetemisták lehetnek szóval ott is érdemes megpróbálni, Miskolcon tele van ilyen hirdetésekkel az egyetem, gondolom nálatok sincs másképpen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4570 Dátum: 11 nov 22, 17:25:49 »

Sziasztok. Egyik ismerősöm lakótársat keres és próbálok neki segíteni. 3 lány közé kéne még 1 negyedik.
Hova tehetném ki a dolgot (közösségi oldalak megvoltak) Esetleg a Fórumon Csajtopicba be tudná írni egy lány a dolgot? Előre is köszönöm mindenkinek Mosolyog

ÍRd be oda. Én meg beírom a hszedbe kékkel, hogy megengedtem. Én szívesen beszállok negyediknekxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #4571 Dátum: 11 nov 24, 10:33:19 »

sziasztok nekem olyan jellegű problémám lenne hogy van 1 pdf-em amit nem lehet nyomtatni le van tiltva jelszval namost hogy vagy mivel tudom átkonvertálni valami használható formátumba hogy ki tudjam nyomtatni ty th
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4572 Dátum: 11 nov 24, 11:34:17 »

... a kép egyre jobban késik a hangtól..a végére már kb. 10 másodperces késés volt köztük..media player classiccal tolom, codec-pack is van fent, és eddig nem volt ilyen probléma ...
...

Előnyök: gyengébb gépen is tudsz vele nagy felbontású videót nézni (Persze csak határokon belűl vagyis egy amiga 280-sal nem fog összejönni egy 1080p-s blu-ray film megnézése)
Hátrány: néha elmosódott lehet  a kép. 
Nekem is ugyanaz a gondom... Gondoltam kipróbálom én is... Halottnak a csók a lejátszó... Elindítom a videót 100%-on megy a proci... Elkezd csúszni a hang, befagy... Nem bírja a gép... 2.13-as 1 magos celeron proci, 512 mega RAM GeForce 6200-as 256 megás videókari... Ha a gép gyenge, akkor ott már nem tesz csodát semmilyen szoftver...
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4573 Dátum: 11 nov 24, 14:13:41 »

512 rammal ne is akarj semmit csinálni. Nekem annyit eszik a mozzila. A mai világban az már nem mennyiség.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4574 Dátum: 11 nov 25, 00:12:29 »

sziasztok nekem olyan jellegű problémám lenne hogy van 1 pdf-em amit nem lehet nyomtatni le van tiltva jelszval namost hogy vagy mivel tudom átkonvertálni valami használható formátumba hogy ki tudjam nyomtatni ty th
próbáld meg megnyitni openoffice-szal, vagy küdd el nekem
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!