24 máj 23, 14:50:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742711 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11745 Dátum: 15 márc 25, 03:07:43 »

Persze, egy feladatuk biztosan van a ninjáknak. Valakinek le kell pucolni azokat a batár nagy dögöket, egy ninjának meg ugyebár mosóállvány sem kell, csak egy vödör meg egy ablaktörlő és hajrá.  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11746 Dátum: 15 márc 25, 09:12:00 »

Totál üresek a csütörtökök pláne hogy Bleach egy szikrányi jó érzést nem kelt bennem így nem igazán van más ami pótolhatná Narutot. Nevet

Ezt a Sasuke fogja edzeni Borutot dolgot én már sok helyen olvastam és ez amúgy nem is lenne olyan rossz ötlet de szerintem a film ezt a spinoff mangát fogja kb feldolgozni kiegészíteni.

Egyébként szerintem a háttérben látott felhőkarcolóknak még tuti lesz szerepük pl. Lehet azt is bemutatja mennyire fejlődött a világ és hogy, merre miképp hasznosíthatják még a tudásuk a ninják. Az új kor ninjái úgymond. Nevet
Ne is mondd...közelegnek a vizsgáim és ez enyhítené a streszt...na de már csak 1 hónap.Ez az új kor ninjái cucc meg olyasmi lenne mint a Ghost in the shell Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11747 Dátum: 15 márc 25, 16:18:11 »

Ha új ellenségek jönnek (nyilván nem ilyen piti bűnözőkre gondolok, hanem komoly, veszélyes ellenségek, akik veszélyeztetik a világ békéjét), akkor nem volt értelme a Naruto utolsó...háát...300 fejezetének? Inkább 350. Jiraiya-Pein óta az a lényeg, hogy Naruto elhozza a BÉKÉT, és ne mondd, hogy az béke, ha háborúzni kell. Piti bűnözők, esetleg jounin, kage szintű emberek, egyéni célokkal lehetnek, de komoly ellenségek...Vagy szerintetek a békét elsősorban a nagy nemzetek, shinobi falukba hozta el Naruto, és ez nem zárja ki random ellenségek feltűnését? Végülis nem hülyeség, lehet így is érteni.
A Naruto Gaident én úgy tudom elképzelni, hogy a "múltat" (vagyis a 699 és 700 közötti időt) visszaemlékezésekben kapjuk meg, adagolva, a lényeg azonban az új koron lesz. És én nem bánnám, hogy ha az előzetes hírekkel szemben Narutóéknak nagyobb szerepük lenne, a lényeget valszeg így is a gyerekek fogják elvinni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11748 Dátum: 15 márc 25, 17:13:48 »

2 dolog biztos a Naruto gaidennel kapcsolatban.

1. Tuti, hogy nem arról fog szólni, hogy mi történt a 699-700 között, mert azt Kishi már lenyilatkozta, hogy arról nem akar írni. Az meglehet, hogy rövid betekintőket kapunk belőle, például valamelyik karakter beszél vamennyit róla (Mondjuk Sasuke, vagy Sakura az esküvőjükről vagy ilyesmi), de nem ez lesz fókuszban.
2. Maximum 20-25 fejezet hosszú lesz vagy kevesebb (révén, hogy Kishimoto elmondása szerint Augusztus végéig fog dolgozni vele), szóval semmilyen nagy világ ellen törő gonoszra ne is számítsatok.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 17:17:18 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11749 Dátum: 15 márc 25, 17:51:57 »

Én nem is mondtam hogy lesz nagy gonosz de Naruto tuti hogy nem az egész Földre hozta el a békét.
Na meg olyan hogy örökké tartó béke mondhat bárki bármit NINCS! szóval Jon nem nem volt felesleges az utolsó 300 fejezet ha feltűnne egy komolyabb ellenség akár. De én itt most nem is Naruto szintűre gondoltam. Mert az fix hogy nem pár év alatt lehet kiépíteni a békét, az oké hogy Naruto Hokage lett de nem láttuk hogy alakította ki a békét szóval én erre lennék inkább kíváncsi, így lehetne a srácokat is behozni hogy ők mennek pl küldire mivel Naruto már Hokage így ő nem igazán mehet sehova mert ugye a falu dolgait kell rendezni. ÉS szerintem ez a legnagyobb esélyes mint történet, hogy Naruto a gyerekeket küldi el küldetésekre hogy őrizzék a békét. Ha feltűnne egy Madara vagy Kaguya szintű ellenség az nekem sem tetszene. Húznám a szám de mondjuk azért végig olvasnám de nem tetszene. Viszont szerintem egy ilyen politikai, béke megőrzés dologra mindenki bólogatna hogy oké ez jó lesz. Nevet

Nem vagyok Kishi de én mást egyszerűen nem tudok elképzelni történetnek.
Utópia mint olyan nem létezik csak a mesékben és igaz hogy ez egy manga de azért némiképp ragaszkodik a valósághoz is ha elvesszük a harcokat. Viszont kb 30 fejezet másra nem is lenne elég csak ilyesmire.

Egy kis frissesség így késő estére. Nevet

Naruto Musical. Pár percnyi jelent! Az 1-es videó nem olyan gázos a 2. a felkészülős elvileg. Na az valami röhejes. Nevet

1. https://www.youtube.com/watch?v=IaNOqtDHphk
2. https://www.youtube.com/watch?v=cOgeHFbN8ss&feature=youtu.be

Ez a kép meg egyszerűen gyönyörű. :3
http://orig06.deviantart.net/a28f/f/2015/079/9/a/hinata_final_lr_by_artgerm-d8me6vb.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 00:38:21 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11750 Dátum: 15 márc 26, 11:08:53 »

Na konkrét időpontot kapott a megjelenés.
(dobpergés,feszültség növelése) április 27!!!!! Holnaphoz egy hónapra Nevet
A teljes címe pedig Naruto spinoff:the seventh hokage and the scarlet spring month
Érdekes címe van Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11751 Dátum: 15 márc 26, 11:40:46 »

A forrásodat belinkeled Capac?

Naruto spinoff:the seventh hokage and the scarlet spring month
-Naruto spinoff: A hetedik hokage és a karmazsinvörös tavaszi hónap-

Tény, hogy elég fura, de eléggé faszán hangzik. Vagyis ezekszerint egy hónapot fog felölelni az egész, de mi ez a "karmazsinvörös"? Ezt a színt általában a vérrel vagy az őszi levelekkel szokták asszociálni, de az utóbbi kizárva tekintve a címet és nehezen tudom elképzelni, hogy valaki nagy vérfürdőt rendezne.

Lehet pucér felvonulás lesz konohában és mindenkinek elered az orra vére lol Nevet

Bár most, hogy így belegondolok Boruto piros festéket használt a 700.-ban nem? Lehet arra utal valahogy.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11752 Dátum: 15 márc 26, 11:43:12 »

Facebookon olvastam és onnan írtam ide.Otthon gépközelben leszek és rakok linket is.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11753 Dátum: 15 márc 26, 11:52:24 »

Közben egy gyors Google megoldotta a kérdésem:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-26/naruto-spinoff-manga-mini-series-to-begin-on-april-27/.86389

Viszont a japán alapján a cím inkább az lenne, hogy
Naruto spinoff: A hetedik hokage és a vörös virághónap.

(Révén a hantasuzuki egy régi japán hónap, ami lényegében annyit tesz "A virágzás folytatása." Az Akairo pedig "piros szinű" és nem karamzsin, az Akakiiro lenne, ha a szókincsem nem csal.)

Mindegy. Szóval egy hónap hmmm... Kiváncsi leszek.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11754 Dátum: 15 márc 26, 12:32:53 »

Az egy hónapon azt kell érteni, hogy a mangán belül lesz egy hónapot felölelő cselekmény, vagy ténylegesen csak egy hónapig fog menni a spinoff ? Az előbbinek inkább örülnék bár a cím így tényleg csak egy pár fejezetes munkára utal , bár azok hátha hosszabbak lesznek az átlagosnál >.<# .

Mindenesetre nagyon várom, a Naruto vége óta az ismertebb shounenek közül csak a One Piece köti le igazán a figyelmemet, az FT-n és a Bleachen nem igazán tudok izgulni, a HxH sajna meg még mindig szünetel.

Szóval még ha csupán egy kis időre is, de remek lesz visszatérni a faluba, ahol a levelek táncolnak, és a tűz ég...   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 12:34:11 írta mateee-kun » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11755 Dátum: 15 márc 26, 12:46:09 »

Én azt remélem hogy ez csak egy átvezetés lesz az új generációhoz.
Ha egy hónapig tartana,az baromi rövid lenne még minisoeozatnak is...bár a "mini" is elég relatív kifejezés.Reméljük hosszabb lesz mint egy hónap.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11756 Dátum: 15 márc 26, 12:58:14 »

Az egy hónapon azt kell érteni, hogy a mangán belül lesz egy hónapot felölelő cselekmény, vagy ténylegesen csak egy hónapig fog menni a spinoff ?

Egy hónapot fog felölelni a cselekmény. A manga maga valószínűleg szeptember környékéig menni fog.

Én azt remélem hogy ez csak egy átvezetés lesz az új generációhoz.

Nem. Kishi megmondta, hogy jön ez, meg a Boruto film és utána részéről vége a dolognak, mert szeretn egy úja mangán dolgozni, ami nem Naruto title.

Szóval, ha az után bármi jön, ami Naruto cím, akkor jelenlegi állás szerint ahhoz Kishinek már nem lesz köze.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 13:00:35 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11757 Dátum: 15 márc 26, 13:47:36 »

Szomorú ezt olvasni...asszem a Last mozi után mondtam hogy kb10 éves korom óta olvastam a képregényt,és bármennyire is gyönyörű a vége,azért még is csak 10 évig olvastam a történetet és ezzel nóttem fel...
Sokan írtátok Ft meg Bleach mangát is olvastok,de egyik sem adja vissza azt a feelinget.Neken  csak a Naruto az egyetlen ami megmaradt hosszú távon...de már baromira várom az új mangát Nevet
Addig is lesz Naruto Nevet már csak egy hónap
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11758 Dátum: 15 márc 26, 14:30:04 »

Ha egy kis Naruto-t akartok olvasni ez a srác deviantarton csinált ilyen kis poén 4komákat a fontosabb fejezetekhez, mondhatni paródia alapon, de van igazságtartalmuk, csak jobbára kicsit el vannak bohóckodva, de érdemes végignézegetni őket, mert garantáltan jókat fogtok nevetni rajta.

http://smartchocobear.deviantart.com/gallery/44575090/Naruto-Doujinshi?offset=72
Angol tudás szükségelteik és jobbról balra, lentról felfelé vannak sorban 4 oldalban.

Az absolút legjobb szerintem ez: http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2014/086/d/0/naruto_doujinshi___with_love_by_smartchocobear-d7bt9w1.jpg
Ezen konkrétan fogtam a hasam a röhögéstől.

A 2. talán ez lenne Nevet
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2013/281/a/1/naruto_doujinshi___sleeping_time_by_smartchocobear-d6pp3zr.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 14:33:31 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11759 Dátum: 15 márc 26, 15:00:23 »

Közben egy gyors Google megoldotta a kérdésem:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-26/naruto-spinoff-manga-mini-series-to-begin-on-april-27/.86389

Viszont a japán alapján a cím inkább az lenne, hogy
Naruto spinoff: A hetedik hokage és a vörös virághónap.

(Révén a hantasuzuki egy régi japán hónap, ami lényegében annyit tesz "A virágzás folytatása." Az Akairo pedig "piros szinű" és nem karamzsin, az Akakiiro lenne, ha a szókincsem nem csal.)

Mindegy. Szóval egy hónap hmmm... Kiváncsi leszek.

És akkor most mi a címe mert az új Bleach végén ez az oldal volt amit ugye a heti Magazinból vettek át MS-ék de itt MOON van fordítva és nem Month.

http://img.mangastream.com/cdn/manga/53/2729/18-19.png

Egyébként gondolom nem titok hogy a Crimson az bíbort is jelent ami erősen utalhat Himawari-ra pl hisz neki is lilás színű a haja ráadásul egy virágról nevezték el. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 15:03:08 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!