24 jún 25, 23:34:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1816104 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11775 Dátum: 15 márc 30, 13:54:58 »

Idősebbnek tűnnek egy évvel vagy kettővel nem? Vagy csak azért tűnik így mert kicsit kiforrottabb a karakterdesign?
Ha jól gondolom, ezeket a ruhákat már geninné válás után viselik, azért tűnnek idősebbnek.
Már nagyon várom, hogy Sarada-t meg Boruto-t végre teljesen bemutassák. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11776 Dátum: 15 márc 30, 14:40:39 »

Idősebbnek tűnnek egy évvel vagy kettővel nem? Vagy csak azért tűnik így mert kicsit kiforrottabb a karakterdesign?
Ha jól gondolom, ezeket a ruhákat már geninné válás után viselik, azért tűnnek idősebbnek.
Már nagyon várom, hogy Sarada-t meg Boruto-t végre teljesen bemutassák. Nevet

Pont ezt akartam írni én is. Úgy látom ma lenyúlod a rivaldafényem Lemoon. ikszdé

Egyébként Exkirion, remélem én is, hogy Sarada ruhája nem olyan amilyennek kinéz az alsó rész, mert olyan mintha nem lenne alatta semmi, de lehet csak azért mert ez csak egy skicc és nem is a végeleges. Asszem anno Sakurának is volt ilyen (fekete?) cica naci a szoknyája alatt. BTW ha már szóba hoztam a dizájn tökre olyan mintha a felújított S1-et látnám. Nevet

Amúgy igen Uchiha a vezetékneve az tuti, az már valamelyik databookból kiderült elvileg, de lehet tévedek. Bár alapvetően az apa családneve szokott tovább öröklődni. Naruto azért kapta az anyjáét, hogy a 30-as IQ-val élő shinobik a városban ne jöjjenek rá ki ő.

Elvégre:
-"Te sanyi, hogy is hívták a 4. hokagét?"
-"Namikaze Minato."
-"És a nejét? Tudod velünk járt egyidőben az akadémiára, meg együtt voltunk majdnem geninek. Tudod a vörös hajú."
-"Őőőőőőőőőő...." Nevet

Ami a Címert illeti, a 700. fejezetben Boruto hátán is más jel volt amiről egyelőre, tudtommal nem derül ki hogy mi. Plusz az Uzumaki címer ugye meg a Konohai címerrel olvadt egybe, szóval ja. Sarada hátán meg tuti az Uchiha és a Haruno klán címerének kombinációja lesz hisz a 700. fejiben is az volt Sakuráék házában az egyik dobozon. Az Uchiha címer egy fehér körben volt. Szal Kishi kombinálta a kettőt. Naruték gyerekei meg tuti hogy Uzumakik, ahogy Sarada is Uchiha, legalábbis Databook szerint.

Ezen az IQ dolgon meg hanyatt feküdtem a röhögéstől. És milyen igaz. Bár Superman óta az ilyen nem meglepő. Ha egy szemüveg elég arra hogy ne derüljön ki, ki is Superman akkor itt is lehet ilyet. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 14:42:53 írta Kuro25 » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11777 Dátum: 15 márc 30, 15:03:01 »

Ha már Sakura és Sasuke egyesítették a címerüket akkor lehet hogy Naruto és Hinata is nem?
Nekem ez tűnik logikusnak,hogy emiatt olyan furcsa Boruto hátán a címer.
Szerk:
Jiraiya sem emlékezett Kushinára Nevet
Az 5. évadban amikor elbúcsúzik tsunadétól beszélgetnek Narutoról, és rohadtul nem emlékezett Kushinára,csak valami olyasmit tudott hogy az örvény országából jött xD
Bár mondjuk Jiraiya pont bele esik a 30iq-s listába Nevet
Kuro úgy néz ki hogy az új generációba is beleékelődött a swagyolo hullám Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 15:19:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11778 Dátum: 15 márc 30, 15:16:30 »

Idősebbnek tűnnek egy évvel vagy kettővel nem? Vagy csak azért tűnik így mert kicsit kiforrottabb a karakterdesign?
Ha jól gondolom, ezeket a ruhákat már geninné válás után viselik, azért tűnnek idősebbnek.
Már nagyon várom, hogy Sarada-t meg Boruto-t végre teljesen bemutassák. Nevet

Pont ezt akartam írni én is. Úgy látom ma lenyúlod a rivaldafényem Lemoon. ikszdé
Bocs. Viszont én meg pont örülök, hogy tudok értelmeset is hozzászólni a dolgokhoz. ikszdé

Am valaki linkelné nekem azt a képet, ahol a Haruno meg az Uchiha klán jele "egybeforrt"? Egyszer láttam, de azóta se találom. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 15:18:57 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11779 Dátum: 15 márc 30, 15:58:58 »

Ha már Sakura és Sasuke egyesítették a címerüket akkor lehet hogy Naruto és Hinata is nem?
Nekem ez tűnik logikusnak,hogy emiatt olyan furcsa Boruto hátán a címer.
Szerk: Jiraiya sem emlékezett Kushinára Nevet
Az 5. évadban amikor elbúcsúzik tsunadétól beszélgetnek Narutoról, és rohadtul nem emlékezett Kushinára,csak valami olyasmit tudott hogy az örvény országából jött xD
Bár mondjuk Jiraiya pont bele esik a 30iq-s listába Nevet
Kuro úgy néz ki hogy az új generációba is beleékelődött a swagyolo hullám Nevet

hát nem tudom Boruto hátán az a címer nagyon nem hasonlított a a Hyuga klánéra. Elvégre az övéké egy kör amiben egy láng van, azt pedig sokkal egyszerűbben is össze lehetett volna mosni az Uzumakival hisz az egy kör. Nevet
Jiraiya pedig igen is tudott Kushináról, csak akkoriban sejtelmesen adagolta Kishi a témát ezért említett csak annyit hogy honnan is jött. Elvégre olyan volt nekik Jiraiya mintha a család része lett volna, sőt!

Az a swag izé meg fogalmam sincs mi nem követem a mai tinik hülyeségeit hál Isten. ikszdé

Bocs. Viszont én meg pont örülök, hogy tudok értelmeset is hozzászólni a dolgokhoz. ikszdé

Am valaki linkelné nekem azt a képet, ahol a Haruno meg az Uchiha klán jele "egybeforrt"? Egyszer láttam, de azóta se találom. Pojén

No problem, nyugi. Nevet Amúgy itt van a kép. Az első képkocka a dobozon ott az új címer.
http://img.mangastream.com/cdn/manga/49/2593/20.jpg
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11780 Dátum: 15 márc 30, 19:21:23 »

Amúgy az a csaj akivel Kiba összejött, az ugyanaz volt aki oda volt Gaaráért? Nevet csak most tűnt föl hogy újraolvastam az utolsó részt xDD
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 30, 19:34:49 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11781 Dátum: 15 márc 30, 19:45:04 »

Nem az a macskás nő lánya volt aki kiszolgálta Sasuke családját meg a Takát egyszeri alkalomra!
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11782 Dátum: 15 márc 30, 20:16:03 »

lol lehet xD
ezt a képest most találtam Nevet szerintem baromi jó
http://41.media.tumblr.com/46d5649f23f1de39b73fbdae1f3207f5/tumblr_nm169iMqLU1tltr42o1_1280.png
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11783 Dátum: 15 márc 30, 20:20:33 »

lol lehet xD

Nem lehet, hanem biztos Nevet Ha megnézed a fejezetet, akkor a kutyusok mellett jelentős létszámban fordulnak elő macskák velük.
Amúgy kérdéses, hogy összejöttek-e vagy csak együtt laknak jobb híján.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11784 Dátum: 15 márc 30, 20:23:57 »

 és tényleg xDDDDD mehmeh xD
érdekes módon egyáltalán nem emlékszem a karakterére Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11785 Dátum: 15 márc 30, 20:28:18 »

és tényleg xDDDDD mehmeh xD
érdekes módon egyáltalán nem emlékszem a karakterére Nevet

Nem csodálom, talán ha egy fejezetben szerepelt össz-vissz. Nevet
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11786 Dátum: 15 márc 31, 06:51:51 »

Idősebbnek tűnnek egy évvel vagy kettővel nem? Vagy csak azért tűnik így mert kicsit kiforrottabb a karakterdesign?
Ha jól gondolom, ezeket a ruhákat már geninné válás után viselik, azért tűnnek idősebbnek.
Már nagyon várom, hogy Sarada-t meg Boruto-t végre teljesen bemutassák. Nevet

Pont ezt akartam írni én is. Úgy látom ma lenyúlod a rivaldafényem Lemoon. ikszdé

Egyébként Exkirion, remélem én is, hogy Sarada ruhája nem olyan amilyennek kinéz az alsó rész, mert olyan mintha nem lenne alatta semmi, de lehet csak azért mert ez csak egy skicc és nem is a végeleges. Asszem anno Sakurának is volt ilyen (fekete?) cica naci a szoknyája alatt. BTW ha már szóba hoztam a dizájn tökre olyan mintha a felújított S1-et látnám. Nevet

Nyugi, megnéztem a mangát és Sakura-nak is pont ilyen volt, csak a mangában valamiért nem fekete, hanem fehér színű volt a nadrágja.



Amúgy kiderült, hogy kik nyerték a legújabb Tezuka Osamu Cultural Prize Award-okat!

https://www.animenewsnetwork.com/news/2015-03-30/aisawa-riku-manga-wins-19th-tezuka-osamu-cultural-prize-top-award/.86553

Annak örülök, hogy a "A Silent Voice" nyert, az meg várható volt, hogy sem az Assassination Classroom, sem pedig a Naruto nem fog nyerni, de annak nem örülök, a többi felmutatott jelöltből egyik sem (Silver Spoon pl). A Grand Prize Award nyerteséről meg még életemben nem hallottam, az meg vicces, hogy a Special Award-ot egy olyan nyerte, akit nem is mutattak a jelöltek között!

Mondjuk a Naruto-nak már így is mindegy, elvégre már kapott díjat március 16-18 között, de a Silverspoon-ért kár!
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 31, 06:58:01 írta sergei55 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11787 Dátum: 15 márc 31, 15:02:54 »

Hmm ezt el is felejtettem, látszik rég volt már. Nevet
A "Silent Voice"-szal már régóta szemezgetek de annyi mindent olvasok, hogy mostanában tuti nem nézek bele. ikszdé Viszont a Grand Prize nyertesről én se hallottam még. Érdekes díjazás lett minden esetre. Csodálkoztam volna ha a Naruto nyer valami, bár ahogy írtad ő már megkapta a jussát. Ezüst Kanalat meg nem olvasom így arról nem tudok nyilatkozni bár tény hogy csak jót olvastam róla. Nevet Egyébként én totál igazságtalannak tartom ezeket a díjátadókat mert rengeteg olyan mangát olvasok/olvastam én is amik megérdemelnék valami díjat de nem hogy díjat nem kapnak még figyelmet se nagyon, csak mert nem nagy neves Magazinokban adják ki vagy nem lettek hype cuccok, ami igazából nem is akkora baj mert így megmaradnak annak amik...
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11788 Dátum: 15 márc 31, 21:24:07 »

Off:
Kuro ezt láttad már? Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ah9TXg8BoQ4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ah9TXg8BoQ4</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 31, 21:25:28 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11789 Dátum: 15 ápr 01, 01:39:12 »

A PV-t még nem de az új 32. Maxiról tudok. Nevet
Azért nem semmi 32. Maxi LOL. Amúgy ez a PV nem semmi elborult egy klip. Nevet
De azé elmehetnek a francba a Japánok 35 évesen is úgy néznek ki mint ha csak 20 éves lennének.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 01, 01:39:54 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!