24 szep 27, 11:53:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907738 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11790 Dátum: 15 ápr 01, 14:55:25 »

Na, most látom, hogy lesz ez a kis manga valami Nevet De jó még néha feljönni ide, komolyan mondom teljesen jó kedvem lett ettől, hogy látom azért egy kis folytatás még lesz Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11791 Dátum: 15 ápr 02, 10:59:58 »

Itt van két új kép a Boruto filmből

Boruto a homlokvédőjével,eléggé badass lett.
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11102744_375917629272254_7619850384686046824_n.png?oh=630b910052ca2cc4948c9b1206b7e6fb&oe=55B45CE5

A másik képen Boruto és Sarada már mindketten genninként.
Ja és megoldódott a rejtély. Boruto hátán az Uzumaki címer, Sarada hátán pedig az Uchiha címer látható.
https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10985239_375917652605585_4297183887968254897_n.png?oh=8ae4775703d79ef8fcbd4fb5528682a9&oe=55BCB851

Szerk: Javítottam a linket,köszike
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 11:11:04 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11792 Dátum: 15 ápr 02, 11:06:28 »

Kétszer ugyan azt a linket raktad be Capac, szóval, ha vannak nagyobb képeid a két gyerkőcről, akkor jöhetnek. Addig is tessék itt van kicsiben

EDIT:

Amúgy Saradán rohadtul nem néz ki jól a fejvédő. Szerintem neki inkább a kezén vagy a nyakán kéne hordani. Boruto vajon azzal a nagy csavarkulccsal fog ütögetni? Nem mondom érdekes lenne, de kissé fura.

És szerencsére úgy fest Sarada is hord gatyát lol.

http://www.animenewsnetwork.com/thumbnails/max400x400/cms/news/86653/bolt-1.jpg

<Kép linkesítve. Moderátor, Chakra>
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 04, 16:33:31 írta Chakra » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11793 Dátum: 15 ápr 02, 11:16:59 »

Nekem ez az új homlokvédő dizájn baromira bejön Nevet
Mármint nem új,csak ugye már a Last mozi alatt is ilyenje volt Narutonak Nevet ja meg Painnek is,nyilván tiszteletből szerzett magának is ilyet,aztán meg divatot teremtett belőle Nevet
Azért Saradának nem áll olyan rosszul.Szerencsére nincs akkora homloka mint az anyjának,így eltakarja az egészet Nevet
Én annak örültem volna ha Boruto hordja úgy a sajátját mint Hinata Nevet
Talán majd Himawari.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11794 Dátum: 15 ápr 02, 11:46:15 »

Szegény Himawariról sem tudunk semmi a 700. fejezet óta, pedig őszntén szólva engem inkább ő érdekelne, mintsem Boruto.
Mondjuk meglehet, hogy ő nem akar ninja lenni és valami teljesen más foglalkozást választ, ami megintcsak érdekes lenne, olyan szempontból, hogy nem sokat tudunk Konoha mindennapjairól és, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak a ninján, virágboltoson és az ácson meg a kőmüvesen kívül.

Vajon mi lehet a menő nem ninja meló konoha városában manapság?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11795 Dátum: 15 ápr 02, 11:52:21 »

Ezt is érdemes elolvasni szerintem.
Amúgy meg ablakpucoló,játék béta tesztelő,fegyvergyáros  és temetkezési vállalkozó
http://40.media.tumblr.com/8433ce3b077cfe24740a3f942dd5a18c/tumblr_nm6dztOCxS1qdedn0o1_1280.jpg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11796 Dátum: 15 ápr 02, 11:58:32 »

Borutonak már van hangja a The lastból nem? Vagy teljesen újra castolják a karaktert? Szerintem, ha a szinkronszinész(nő)nek módjában és képességében áll idősebb korában is szinkronizálni Boruto-t, akkor gondolom ő lesz nem?

Sarada már érdekesebb kérdés. Keresniük kéne egy hölgyeményt, akinek hasonló hangja van, mint Sugiyama Noriaki-nak szerintem, bár valami ilyen unott hang is érdekes lenne Nevet
A baj az, hogy sokat nem tudunk a karakteről ezért nehéz belőni mi lenne a jó Nevet Valami ilyen lightosabb tsundere hang még vicces lenne lol Nevet
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #11797 Dátum: 15 ápr 02, 12:15:59 »

Nagyon tetszenek nekem ezek a karakterdizájnok! Nevet Sarada le se tagadhatná Sasukét. Nagyon cuki a kis mufurc feje. Mosolyog

Van egy olyan érzésem, hogy Boruto még Naruton is túltesz, ha csintalanságról van szó. Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy Sarada is szeret-e sallert osztogatni, vagy csendben tűri majd Boruto hülyeségeit. ^^"" ( Valószínű ez lesz. )

Nem csak Himawariról, a többiekről se tudunk semmit. Pedig engem nagyon érdekelne a többi gyerkőc is.
Azon lenne a legviccesebb, ha néha Himawari nevelné meg a bátyját. Nevet Nem túl eredeti, hogy van egy mini Naruto 2 és egy mini Hinata 2. Remélem lesz valami egyedi tulajdonságuk is és a többieknek is. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11798 Dátum: 15 ápr 02, 12:25:14 »

Azért remélem, hogy Boruto több lesz, mint egy Naruto klón. Shikamaru fia is, nem több, mint egy klón, nem értem, hogy Kishi miért ugyanazt a sablont vette elő, érdekes lett volna, hogy ha tök más jellemű gyerekeik lennének. Himawari is tiszta Hinata.
A 700.-as fejezetből messze a legérdekesebb gyerek Sarada szerintem. Benne van Sasuke pókerarca, de az a pimasz arc...Nevet
Capac...ha te lennél a világ megmentőjének a fia, és a jelek szerint elég menő gyerek vagy, akkor a nyakadban hordanád a homlokvédőd? Ráadásul úgy tűnik, hogy Borutonak igencsak fontos az apja, lehet, hogy haragszik rá, de szerintem példakép előtte, akkor meg duplán őt akarja utánozni, szerintem. Himawari meg sanszos, hogy mindenben az anyjára üt majd, így a stílusában is.
Nagyon remélem, hogy azért árnyalni fogja a karaktereket Kishimoto, és nem maradnak ilyen síkegyszerűek. Mondjuk engem sokkal jobban érdekelnek Narutóék, a világ, hogyan hozta létre a békét, stb.
Most, hogy végre sikerült befejeznem a mangát, egy kicsit változtak az elvárásaim Naruto békéjével kapcsolatban. Először is azt prófétálták Jiraiyanak, hogy a tanítványa nagy változást fog létrehozni, Rikudou meg azt mondta, hogy megváltoztatja a világot. A 698. fejezetben Naruto azt mondja Sasukénak, hogy azt akarja elérni, hogy minden shinobi együttműködjön.
Egyikük sem beszél tökéletes békéről. Változásról beszélnek, békéről. De szó sincs tökéletességről, amit valamiért én beképzeltem magamnak. Sőt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/694/11
Amit Itachi mond...most először figyeltem fel erre. Sasuke egy tökéletes rendszert akart létrehozni, amiben nincsen sötétség, de rá kellett jönnie, hogy ez lehetetlen. Naruto elfogadja, hogy nincs olyan, hogy tökéletesség, de együtt jobb irányba vihetjük a dolgokat. Eddig a tökéletes rendszert vártam el Narutótól, ami, ismerjük be, irreális, még a Naruto világában is. Szóval azt kell mondjam, hogy egyre jobban tetszik ez a befejezés Nevet És egyre jobban várom a spin-offot, hogy vajon mit csinált Naruto, hogy tekintenek rá, mi van a többiekkel. A gyerekek meg egyelőre nem nagyon érdekelnek, de ki tudja, Kishi azért ért hozzá, hogy megszerettesse a karaktereket.
Ennyit akartam Nevet

Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11799 Dátum: 15 ápr 02, 12:59:41 »

Nekem valahogy nincs teljesen Hinata beütése Himawarinak. Kedves kislány meg minden, de abból a kicsiből amit belőle mutattak, nem tudom elképzelni, hogy visszahúzódó is lenne. Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11800 Dátum: 15 ápr 02, 13:00:50 »


Capac...ha te lennél a világ megmentőjének a fia, és a jelek szerint elég menő gyerek vagy, akkor a nyakadban hordanád a homlokvédőd?

Mivel baromi menő,simán Nevet
Ez olyan mint a kar belső felén viselt óra Nevet az is baromi menő.Mondjuk én azért hordom úgy mert airsoft alatt hasznos Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 13:02:15 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11801 Dátum: 15 ápr 02, 13:02:11 »

Nekem valahogy nincs teljesen Hinata beütése Himawarinak. Kedves kislány meg minden, de abból a kicsiből amit belőle mutattak, nem tudom elképzelni, hogy visszahúzódó is lenne. Gondolkozik

Teljesen egyet kell értsek. Szerintem inkább úgy kell őt elképzelni, mintha Naruto bevett volna pár nyugi pirulát és lány lenne Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11802 Dátum: 15 ápr 02, 13:22:30 »

Hát, szerintem annyira azért nem menő, de ízlés kérdése. De akkor is, a fiúk az apjukat utánozzák, ne az anyjukat (mondatja velem a büszke férfi énem Nevet ). Az is eléggé kiborított volna, hogy ha Boruto nem az Uzumaki címert viseli a hátán, Sarada meg az Uchihát.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11803 Dátum: 15 ápr 02, 13:43:15 »

Azért Hinawari is változhat még. Kicsinek pl Sakura is visszahúzódó volt amikor a homloka miatt piszkálták, utána meg verekedősebb lett. ikszdé
Túl keveset tudunk még ezekről a gyerkőcökről. Viszont tényleg Sarada a legvegyesebb személyiségű kölyök. Nevet Mondjuk Chochiék lánya is ahogy nézem nem egy Chochi klón.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 13:44:52 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11804 Dátum: 15 ápr 02, 14:15:01 »

Ezt itt gyorsan itt hagyom bár látom a képeket már betettétek de itt van egy poszter is szép nagy méretben. Nevet
Elég menő azért meg kell hagyni. Fura kicsit Naruto logot így látni de nagyon úgy tűnik hogy Boruto ezermester lesz. ikszdé Himawari szerintem tuti hogy keverék lesz, mármint lesz aranyos nyugis oldala de néha előjön belőle apuci énje is. Nevet Boruto detto. Ayumi jól mondja Sakura régen nyugodt volt és visszahúzódó. Szóval esélyes a dolog. Lányok egyébként is általában az apjukra ütnek. Húgom is tiszta apám, én meg anyám. Nevet  Boruto pl ezért akarja utánozni az apját mert valójában csak külsőre hasonlít rá.

http://www.saiyanisland.com/2015/04/boruto-naruto-the-movie-opens-august-7-poster-character-designs-revealed/

Nagyon menő azzal a bazi nagy csavarkulccsal. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 785 786 [787] 788 789 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!