24 jún 06, 17:14:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776834 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10185 Dátum: 14 szep 04, 15:00:02 »

Miuvel félhivatalosan már be van jelentve, hogy vége lesz... Maximumu lesz egy rövid lezárás és jön egy part 3, hogy dőljön tovább a lé.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10186 Dátum: 14 szep 04, 15:00:20 »

Valaki fordítaná sakura mondatát?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10187 Dátum: 14 szep 04, 15:02:28 »

Miuvel félhivatalosan már be van jelentve, hogy vége lesz...

De az nem, hogy mikor. Ha a filmre célzol, annak semmi köze ahhoz, hogy mikor lesz vége a mangának. A "the last" a címe, nem pedig indikátor, hogy az utolsó film lesz vagy ilyesmi. A Road to ninja se az 1. film, pedig a címe ezt sugalná.

Valaki fordítaná sakura mondatát?

"Azok után, amik történtek már semmin sem lepődök meg. Az igazat megvallva eléggé bele is fáradtam."
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 15:03:42 írta Exkirion » Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10188 Dátum: 14 szep 04, 15:03:43 »

Valaki fordítaná sakura mondatát?

"Mindazok után, ami történt semmi sem lep meg többé. Elég fáradt is vagyok, őszintén."

Valami hasonlót!

off kérdés hogy kell törölni az üzenetemet?!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 15:05:18 írta Mextil General » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10189 Dátum: 14 szep 04, 15:07:27 »

Sakura sokak véleményét összegezte  mangáról  ikszdé



Ezen a mondaton én is csodálkoztam, viszont az jutott eszembe, hogy úgy tűnik Kishi tudatosan csinálta az utóbbi 20 fejezetet ilyen bizarra. Amikor már a karakterek is ilyeneket reagálnak, akkor általában ez a helyzet. Lehet készül még itt valami.

Exkirion,most egy kicsit elgondolkoztam ezen a mondatodon. ikszdé
Mert a sok hülyeségtől függetlenül Kishi nem kispályás az tuti. bow
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #10190 Dátum: 14 szep 04, 15:11:35 »

Én akkor mosolyognék egy jót, ha olyasmi vége lenne, mint az Eredetnek volt és még hónapokig menne a találgatás, hogy akkor most a tsukoyamiban vagy a valóságban vannak Nevet
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10191 Dátum: 14 szep 04, 15:17:55 »

Sakura kijelentése, ill sasuke erősen gondolkodik.szerintem lesz még itt csavar.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10192 Dátum: 14 szep 04, 15:29:54 »

Szerintem Sasuke nem tervez semmit. Az előző fejezetben meg mindenki mondta, hogy 'jaaj Hagoromo olyan gonoszul mosolyog még biztos van valami a háttérben'. Nem. Nincs. Ez a vége fogadjátok el. Nincs hivatalosan bejelentve, hogy lesz harmadik rész, ha ilyet olvastatok az aligha igaz. Kicsit szomorú, de én azért már örülök, hogy vége lesz. Kishi jó mangaka, aki szerintem tudja, hogy mikor kell abbahagyni és ennyi év után eljött az ideje. Szeretem, de ne legyen harmadik rész. Akkor már elég valószínű, hogy elvesztené a manga önmagát.
A másik ez a folyamatos ship war. Néhány ember annyira komolyan veszi ezt a dolgot.... de komolyan. Ha szar kedvetek van nézzétek külföldi narutós fórumokat ahol szerelmi szálról veszekednek és sírni fogtok a röhögéstől. Ott ha sasuke meg sakura egy oldalon szerepelnek már mindenki 'ohhhh they are so so cute couple'. Az ilyenen már csak röhögni tudok.
A fejezetről annyit, hogy nekem személy szerint nagyon tetszett, de egy valami mindig zavarni fog. Az hogy Madara nem mond Sasukénak, mint utolsó Uchihának semmit. TUDOM, hogy ez nem fog megtörténni és már régóta bele is törődtem, csak egyszerűen ez nekem annyira tetszene, pedig a két karakterhez nem is annyira illene. Uchiha fan vagyok és ez nekem annyira megmozgatta a fantáziámat
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10193 Dátum: 14 szep 04, 15:37:44 »

Igen, az egyértelmű volt, hogy Rikudou nem fordul ellenük. Az hogy Sasuke sem, az közel sem egyértelmű.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10194 Dátum: 14 szep 04, 17:15:23 »

Én akkor mosolyognék egy jót, ha olyasmi vége lenne, mint az Eredetnek volt és még hónapokig menne a találgatás, hogy akkor most a tsukoyamiban vagy a valóságban vannak Nevet

Ha jól rémlik akkor ott egyértelmű lett a vége. ^^

Igen, az egyértelmű volt, hogy Rikudou nem fordul ellenük. Az hogy Sasuke sem, az közel sem egyértelmű.

Pedig eléggé egyértelmű Sasuke is. kijelentette hogy Hokage lesz és nem egy a falu ellen. A bátyja útját fogja követni. Ergo most semmi értelme nem lenne ha bármit is tenni mert a saját szavát hazudtolná meg.


Az Eredetnek közel sem egyértelmű a vége. Bár azért valószínűbb az egyik megoldás, de nem biztos, a fantáziánkra lett bízva.
Ó igen, Sasuke a falu oldalára állt, hogy MEGVÁLTOZTASSA azt. Nem tudom. Szerintem túl nagy az elveik, gondolkodásuk, módszereik és eszközeik között a különbség, hogy ezt békésen el lehessen rendezni. Sasuke meg akar mindent változtatni, akár tetszik a többieknek, akár nem, míg Naruto mindent másokkal együtt csinál. Persze lehet, hogy tévedek, de... na, majd meglátjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #10195 Dátum: 14 szep 04, 17:35:40 »

Idézet
Most is úgy fogtam hozzá, hogy kit érdekel, hogy Kishimoto már ellőtte ezt a Naruto-Minato beszélgetést, ami akkor még tényleg hangulatos volt, most meg mintha egy tyúk dadogna össze-vissza, természetesen ki nem hagyva a kötelező "kivel fog becsajozni Naruto shipping fanservice"-t, mert ha szorul a hurok, akkor kötelező bedobni, de persze még véletlenül sem böfögki ki a leányka nevét, had folytatódjon a flamewar a shipping oldalakon. A napfelkelténél már csak Michael Bay amerikai zászlót fingó vadászrepülői hiányoztak, amiket Sasuke röhögve pótolhatott volna a semmiből tanult süsükeselyűivel.

Ahogyan azt sem értem, hogy ha Obito, a no name wealking-ből lett EXP tunning boss, nem volt hajlandó belepusztulni abba, hogy kitépték belőle a Bijuu-kat, majd a Rinne Tensei elsütése után (amibe szintén nem halt bele) a Gedo Mazo kiszedésébe sem halt bele, sőt, még órákig röhögve eléldegélt/kamui-ozgatott/Kyuubi-t pecsélgetett/Madara-t döfött/Sakura-val csajozott ect, addig Madara, aki dettó ugyanazzal a a Skill-Tree-vel nyomult - Hashirama DNS, Rikudo Chakra, Rinnegan, SŐT, Hashirama-tól lopott Sage Mód - meg 10 másodperc alatt belehalt, holott ő volt a legendás Uchiha, szóval neki tovább is kellett volna bírnia, mint Obito-nak (s nem, Obito még addig is röhögve éldegélt, mielőtt Naruto megtapizta).

Azért ebbe annyit belekötnék, hogy miután legyőzték a op állapotát, nem szedték ki belőle a 10 farkut, csak a bijuuk szabadúltak ki, de a gedou mazo még benne maradt (meg is jegyezték, hogy még így is hatalmas energiát áraszt azért élte túl), majd kiszedték belőle azt is iután rinne tenseivel feltámasztották madárkát, itt meghalt volna, de feketezetsu életben tartotta (szintén megjegyezték), ezután csatázott kicsit, de csak zetsu miatt tudott (átvette az irányítást), utána végleg "elpatkolt" (itt nem kaptunk utalást, hogy meghalt e vagy annyira ki volt üttve, hogy majdnem meghaét), de naruto az új supermegakirály képességével segített rajta, de ő se tudta megmenteni, utána csatázott még egy kicsit majd meghalt.

Tény és való, hogy elég sok helyen logikai bakik vannak, de nem kell mindenbe belekötni alaptalanúl, hogy mutasd milyen kemény kritikusmester vagy. Ha nem szimpatikus ne olvasd. Sajnos esett a színvonal ezzel nem vitatkozok.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #10196 Dátum: 14 szep 04, 20:06:43 »

Szerintem part 3-ról beszélni teljesen felesleges, mert a part 1 és 2-ben lévő szálak 90%-át lezárta Kishi. Ráadásul eléggé felpörgette a dolgok bemutatását avval, hogy sokakat vissza edozót, ez is azt mutatja, hogy Kishi akkortájt már a befejezés lehetőségén gondolkodott.

A megmaradt szálak: a hokage kérdés, Sasuke tervei, az a bizonyos ellenség amire Kaguyának zetsu hadsereg kellet,(Szerelmi szál?), élet a háború után.

ha ezekből part 3 lenne és még hozzáadna valami pluszt Kishi avval kapnánk egy dbgt vagy egy filler színvonalat fölég, ha jól elnyújtja, és az azért nem lenne túl érdekes mert a háborúban lőtte le a poénokat pl: 7 kardforgató, volt kagék, 7. kapu... és így nincs ami fenntartsa az érdeklődést az olvasókban.

Hogy én is hozzá szóljak ehhez a love sztorira amibe nagyon belemerültetek, a naruxhinát még a Hyuuga klán is beleköphet mert pont egy főági klán vezető lánya mennyen hozzá egy kivülállóhoz? És mi lesz 100%-ban Hyuuga gyerekek nemzésével ami Hinata kötelessége volna?

ui: az eheti mangával kapcsolatban énis vártam volna egy kis Sasuke Madara párbeszédet ami esetleg jellem anti-hős  jellemfejlődéséhez vezetett volna. A másik naruto nem azt mondaná búcsúzóul az apjának: Örültem, hogy megismerhettelek...........Szeretlek.........  . Vagy valami hasonlót
Hanem ezt: mond meg anyának, hogy..... . Ebből is látszik ez http://animeet.hu/animotivalo/?p=1316 még mindig érvényes.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 20:20:42 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10197 Dátum: 14 szep 04, 22:06:11 »

Hangulatos kis szakasz lezáró rész lett.
Ez most nagyon is jól esett így munka után.
Szerencsére volt benne kellő poén is,de nem is túl sok.

Jó azt is biztosra tudni hogy haláluk után nem szűnnek meg és nyugodtan beszélgethetnek odaát. Pirul
Naruto pedig majdnem minden nap fürdik.Ez is egy eredmény. Nyelvesít

Ui:Egyik kaget említve aki meglepődött mennyi minden változott.-"Ha tudná hogy azóta mennyi féle ramen született,és ment kárba!" smirksweat

-Boldog 17ik Szülinapot Naruto! Hümm-hümm

Nem kis munka lehetett a fordítoknak ez a sok szöveg.Igazán lelkesek lehettetek ha ilyen hamar kész lettetek vele. bow
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 22:08:08 írta K ichigo » Naplózva

BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10198 Dátum: 14 szep 04, 22:16:05 »

SasuSaku! A leányzó mindig is őt szerette...Naruto szóba se jött nála, soha! Míg Naruto gyermeki szerelme volt Sakura de az ilyen érzésel múlandóak :3
Kaguya hadsereget szervezett valakik ellen, mégpedig ha az összes shinobit Zetsuvá alakítja, akkor nyilván van más ellenfél akikről/amikről eddig semmit nem tudunk --> erre kell a Part 3.
Nem mondom, hogy űrlények, de vszeg valamilyen más erőt birtokolhatnak.
Lehet a Saiyannek ellen harcolnak majd :ddd vagy más egyéb turpisságok ellen.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #10199 Dátum: 14 szep 04, 23:05:11 »

Hogy én is hozzá szóljak ehhez a love sztorira amibe nagyon belemerültetek, a naruxhinát még a Hyuuga klán is beleköphet mert pont egy főági klán vezető lánya mennyen hozzá egy kivülállóhoz? És mi lesz 100%-ban Hyuuga gyerekek nemzésével ami Hinata kötelessége volna?

Pedig elég nagyot nyerne magának a Hyuuga klán, ha a családban tudhatna egy akkora ninját, mint Naruto. Nevet Egyáltalán nem jönne ki rosszul egy efféle házasság.

A mostani feji nem is lett volna Narutós, ha nincs benne egy nagy adag könny. Remélem, Kishi nem viszi tovább a következő mangájába ezt a mennyiségű drámát. Okés, hogy ezzel szinte uniszex lett a manga, de... Mindegy, legalább lezárulni látszik ez a manga is, végre.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Oldalak: 1 ... 678 679 [680] 681 682 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!