24 jún 26, 00:32:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1816468 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10170 Dátum: 14 szep 04, 13:27:43 »

Nagyon szép fejezet volt. Szép, érzelmes, de nem mű dráma. Ennek örülök, mert ha Kishimotoval már elszállt a ló, és a harcok csapkodásba, Susanooba, meg rasenganokba csapott át, de az érzelmes részeket, a búcsúzkodásokat nagyon jól meg tudja csinálni még mindig. És a végéhez ez kell majd.
Naruto a lányokról elejtett félmondatához ennyit fűznék hozzá: OH YEAH  Nevet Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10171 Dátum: 14 szep 04, 13:30:59 »

- Talán csak én magyarázom bele, de nem azt mondja itt Rikudo, hogy Kakashi a tesó leszármazottja?
- Sasuke nekem végig úgy tűnt, mint aki csak az alkalmat várja, hogy kinyírhassa a bijuukat.
- Valami izgit hagyhattak volna a végére, ez már a második rész, ahol nincs kérdőjel az utolsó oldalon.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 13:32:01 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10172 Dátum: 14 szep 04, 13:50:43 »

- Valami izgit hagyhattak volna a végére, ez már a második rész, ahol nincs kérdőjel az utolsó oldalon.

A doctor who legutóbbi részéből idéznék

"An anticlimax sometimes good for my heart." (Néha egy kis antiklimatikus befejezés jót tesz a szívemnek).

Fura, hogy mindenki mondogatja, hogy jaj minnyárt vége a mangának. Idén még szerintem nem lesz vége. D ha igen, akkor is max karácsony környékén.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10173 Dátum: 14 szep 04, 13:53:39 »

- Talán csak én magyarázom bele, de nem azt mondja itt Rikudo, hogy Kakashi a tesó leszármazottja?
- Sasuke nekem végig úgy tűnt, mint aki csak az alkalmat várja, hogy kinyírhassa a bijuukat.
- Valami izgit hagyhattak volna a végére, ez már a második rész, ahol nincs kérdőjel az utolsó oldalon.

Nem hinném hogy Sasuke megtámadná a bijuukat, hiszen kijelentette hogy Hokage akar lenni. Megvédte a falut Narutoval együtt. Ha neki menne a bijuuknak annak Narutonak is lenne hozzá fűzni valója.

Na meg Sasukénak nem sok köze van a bijuuk további sorsáról, hiszen az ő oldalukon állnak, eddig harcoltak és ez nekik mind mind chakrába került. Hiába lett erős meg stb nem hinném, hogy erre pazarolná az erejét. Az egyetlen akihez oda akart rohanni az Madara volt, úgymond az igazi Madara. Mert hát ő eddig Obitot hitte Madarának.

S hogy Naruto kivel is jöhetne össze...hát én a NaruSaku fanok közt vagyok. Hinata kedves lány, de nem tudja lecsillapítani egy gyengéd ütéssel sem ha Narutoról van szó, Sakura annál inkább. Erős kunoichi, illik is Nautohóz.

Na meg mikor még gyógyította Sakura Narutót, és megjelent az apja, annak is azt mondta hogy jah a bnője xD vagyis inkább tekinti Sakurát magához valónak mint Hinatát.

ui: Az lenne a fordulat, hogyha a következő fejezetekben oda mennének azokhoz vagyis mindenkihez néhány embert kivéve, hogy kiszabadítsák a fából vagy abban reménykednének, hogy mire oda jutnak már mind magánál lenne, és végül még mindig a mugen tsukoyomiban ücsörögnének. Lehet nem akar hirtelen fordulatokat Kishi sensei, megvárja míg oda mennek aztán mi a fene xD

~~S majd xy év múlva a Hokage képmásoknál...~~  Ördögi

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:00:19 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10174 Dátum: 14 szep 04, 14:02:00 »

http://www.mangareader.net/naruto/691/5
Az utolsó panelen nekem kifejezetten NEM tetszik Sasuke arca, amikor Narutorol beszél Rikudou. Lehet, hogy keserű a szőlő?
A bijjukat ha elakarta pusztítani, márpedig elakarta, akkor meg is fogja próbálni. Csak ezt Naruto nem fogja hagyni. Kakashi is elveszítette az erejét, Sakura nem tényező, szóval nincs olyan ember, aki bele tud majd avatkozni.
Ja, még ennyi: Féltem, hogy Madara búcsúzása nyálas, vagy pont agyatlan lesz, de nem, pont olyan lett amilyennek lennie kellett. Visszafogott, de benne volt egy kicsit a megbánás is. Pont olyan volt, ami hozzá illett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10175 Dátum: 14 szep 04, 14:08:35 »

Igen az a fej Sasukénak nekem sem tetszik, bár ez nála lehet amolyan "pont ezt a lúzert dicsérgetik" fej. Mármint, nem tudom mit gondol róla valójában, hogy barátnak tekinti-e őt, vagy sem.
Vagy csak bosszankodik, hogy milyen erős lett, és a helyzetet figyelembe véve még mindig képes bolond pillanatokra, bár most a helyzetet nézve ez nem is ártott, mert nincs fenyegetés. xD

Vagy csak egyszerűen nem értette hogyan tudott egy bijuuval összebarátkozni. Vagy az a jelenet ugrott be neki képzeletben amikor a róka megfenyegette őt ha megmeri ölni Narutót, megbánja ikszdé


« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:09:49 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10176 Dátum: 14 szep 04, 14:11:59 »

A róka sosem fenyegette meg Süsüt. ^^ Pláne, hogy Süsü már akkor verte Vukot, nemhogy most.

Jó rész volt, zárulnak a szálak, kíváncsi vagyok, mennyi van még a végéig.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:19:20 írta Aizen » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10177 Dátum: 14 szep 04, 14:17:40 »

Sakura sokak véleményét összegezte  mangáról  ikszdé



A fejezet maga nem volt rossz, eléggé érzelmes és megható volt. Madara és Hashirama búcsúzása is kellően jóra sikeredett.  Úgy tünik mégis Kaguya volt a final villain és a manga tényleg a végéhez közeledik.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:18:36 írta TsunadeHime » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10178 Dátum: 14 szep 04, 14:24:08 »

Na meg mikor még gyógyította Sakura Narutót, és megjelent az apja, annak is azt mondta hogy jah a bnője xD vagyis inkább tekinti Sakurát magához valónak mint Hinatát.
Na azért az elég régen volt már. ikszdé Meg nekem is gyanús az a mondat amit már korábban is linkeltek,hogy "Nem minden úgy alakul ahogy anya akarta...".Vagy valami ilyesmi,most nincs kedvem visszanézni xdd Én hatalmas SasuSaku fan vagyok szóval nem pártolom a NaruSaku-t.De abban igaza van lina22-nek,mert én Hinata-t nem tudom elképzelni hogy le tudná állítani Naruto-t.DE itt jön képbe az is hogy ez egy shounen,ami teljesen lelomboz ikszdé DE ez most már mit sem számít,mert ez a shounen-nek nevezett manga inkább olyan mint egy kutya amit kiheréltek ikszdé
Khm...Hogy Sasuke mit tervez,én abba belegondolni sem merek!De most harcoltak "afenetudjahánynapig",nekem már elegem lenne a harcból. xd
A búcsúzáson szinte majdnem elsírtam magam Ohh My God Csak azért szinte mert nem nagyon tudok angolul ikszdé
Sakura a szívemből szólt *^*

Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10179 Dátum: 14 szep 04, 14:24:51 »

Ez a rész jó volt szemben a bleachel
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10180 Dátum: 14 szep 04, 14:27:01 »

A doctor who legutóbbi részéből idéznék

"An anticlimax sometimes good for my heart." (Néha egy kis antiklimatikus befejezés jót tesz a szívemnek).

Tudom, tudom, ez csak altatás, hogy meglepődjünk, amikor valami váratlan történik (ami nem lesz annyira váratlan, hiszen erről szól az eleje óta a manga: Sasuke nekimegy Narutónak, talán épp a bijuuk miatt)

Sakura sokak véleményét összegezte  mangáról  ikszdé

Egy pillanatra komoylan elgondolkoztam, ez legyen-e az új avatarom Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10181 Dátum: 14 szep 04, 14:39:30 »

Lehet, hogy nem is kell majd lefékezni Narutot. Miért kéne? Komolyodik ő is, és ha nem, akkor is, őt mindenki így szereti. Hinata nem neveli, ez igaz (akarna itt valaki olyan barátnőt, aki anyáskodik fölötte? Én nem.), de mellette áll. Szerintem ennnyi elég is, ez mindet magában foglal. És nem vakon, ezt meg Neji halálakor mutatta meg. De nem akarok vitát generálni... Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10182 Dátum: 14 szep 04, 14:46:34 »

Fura, hogy mindenki mondogatja, hogy jaj minnyárt vége a mangának.

Á, szerintem csak szimplán azt akarják, hogy már vége legyen.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10183 Dátum: 14 szep 04, 14:50:28 »

Azért egy kis érdekesség:

Nem akarom megint megnyitni a ship háborút de

http://www.mangapanda.com/naruto/691/17
"Anya azt mondta, hogy keressek egy olyan lányt, aki olyan klassz mint ő"
"Hát azzal kapcsolatban, ömmm...."
http://www.mangapanda.com/naruto/691/18
"Akárhogy is!"
"Nem minden megy éppen úgy, ahogy anya kérte."

NaruHina? Nevet

Mért kell elpusztítani a szegény NaruSaku fanok utolsó gyenge remény sugarát is  Nevet ! Mondjuk nekem ezek után most már tök mind1 hogy ki kivel jön össze, csak végre zárja már Kishi rövidre ezt a mangát  Nevet !

Izé srácok ti valamit nagyon elnéztetek. Nevet Ezt a mondatot nem csak egy féleképp lehet értelmezni hogy Narutonak nem sikerült még a "találj olyan nőt mint anyád" hadművelet.

Szerintem ő arra értette hogy még nem jött össze a csajjal vagyis Sakurával. Már pedig Sakurán kívül aki kicsit is Kushinás az Karin, ő meg Sasuke fangirl. Nevet Naruto úgy gondolja esélye sincs Sakuránál szóval ezért válaszolt így az apjának ahogy. Nevet Meg hát Kishi szeret többértelműen írni.

Egyébként tökéletes rész volt ez is. Mindenki elégedett lehet szerintem. Semmi plusz vagy felesleges dolog nem volt, túlzásokba esések detto.

Ami a Sasuke dolgot illeti szerintem ő nem akar semmit sem. Rikudou egy kéz mozdulattal megállította mikor Madarához akart menni szóval erről ennyit. Nevet

Én inkább Narutnál néztem nagyot mikor megindult mert látta hogy Madara haldoklik. Egy pillanatra azt hittem hogy oda megy és meggyógyítja. Nevet De hál Isten az apjához ment.

10/10-es rész csak így tovább és remélem nem lesz semmi fordulat harcokat illetően. Jöhetnek a slice of life story-k most már. Nevet

Egyébként az nekem is eszembe jutott már hogy mi lenne ha ez az egész még a MT-ban lenne. Nevet De Kishi nem Kubo azé nem ekkora troll. Nevet

Lehet, hogy nem is kell majd lefékezni Narutot. Miért kéne? Komolyodik ő is, és ha nem, akkor is, őt mindenki így szereti. Hinata nem neveli, ez igaz (akarna itt valaki olyan barátnőt, aki anyáskodik fölötte? Én nem.), de mellette áll. Szerintem ennnyi elég is, ez mindet magában foglal. És nem vakon, ezt meg Neji halálakor mutatta meg. De nem akarok vitát generálni... Mosolyog

Jogos egyébként. Az elején jól jött Sakura sőt néha még most is mert tényleg nevelni kell Narutot. Nevet
De azért azt se felejtsük el hogy Sakura miatt is szenvedett nagyon sokat Naruto. Lásd Sakura és Sai beszélgetése.

Igazából nekem mind egy kivel lesz együtt ha együtt lesz, alapból NaruSaku párost preferálom de ez inkább logikai érv miatt mintsem szokásos fangirlség miatt. Nevet

Fura, hogy mindenki mondogatja, hogy jaj minnyárt vége a mangának.

Á, szerintem csak szimplán azt akarják, hogy már vége legyen.

Inkább csak aggódnak hogy vége lesz nem sokára a kedvenc mangájuknak. Mondjuk én nem aggódok 9 éve olvasom ha jó lezárást kap akkor nincs itt gond. Egyébként nem a jövőhéten fog véget érni hanem December környékén szóval kár még aggódni pláne ha jön tényleg a Part3. Bár erről hivatalos infó még nincs.

Egyébként fura mostanában elég csendes vagy. Tetszik a manga? Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10184 Dátum: 14 szep 04, 14:53:37 »

Sakura sokak véleményét összegezte  mangáról  ikszdé



Ezen a mondaton én is csodálkoztam, viszont az jutott eszembe, hogy úgy tűnik Kishi tudatosan csinálta az utóbbi 20 fejezetet ilyen bizarra. Amikor már a karakterek is ilyeneket reagálnak, akkor általában ez a helyzet. Lehet készül még itt valami.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:54:10 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 677 678 [679] 680 681 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!