24 jún 17, 05:18:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796248 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10200 Dátum: 14 szep 05, 00:25:32 »

Vajon meddig tart még? Sikerül idén befejezni?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10201 Dátum: 14 szep 05, 00:40:55 »

Majd megtudjuk.  Nevet
Az hogy Kaguya zetsuhadsereget akart magának, jó kérdés hogy kik ellen akarta (part3 gyanús).  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10202 Dátum: 14 szep 05, 11:09:55 »

Nem lesz Part 3 ezt már Kishimoto rég megmondta. Szerintem ezekre a kérdésekre nemsokára választ kapunk majd valamilyen formában, de az se olyan nagy baj, ha nem derül ki minden. Elvégre, ha senki más nem tudja a válaszokat csak kaguya meg Zetsu, akkor nincs, aki elmondja őket.

Viszont állítólag azon gondolkozik Kishimoto, hogy Minato életét elmeséli manga formában, ha vége a Narutonak.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10203 Dátum: 14 szep 05, 12:36:21 »

Nem lesz Part 3 ezt már Kishimoto rég megmondta. Szerintem ezekre a kérdésekre nemsokára választ kapunk majd valamilyen formában, de az se olyan nagy baj, ha nem derül ki minden. Elvégre, ha senki más nem tudja a válaszokat csak kaguya meg Zetsu, akkor nincs, aki elmondja őket.

Viszont állítólag azon gondolkozik Kishimoto, hogy Minato életét elmeséli manga formában, ha vége a Narutonak.
Nem is kell Part 3, kapjon egy rendes befejezést a Naruto és kész. Az ő generációján alapszik az egész sorozat, csak kuka lenne, ha behozna új szereplőkkel egy másik sorozatot. Ez a Minato-s szál, amolyan Kakashi Gaiden-es lenne? Nem lenne rossz, többet megtudni Naruto szüleiről, jól hangzik Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10204 Dátum: 14 szep 05, 14:40:48 »

Elolvasva magyarul a fejezetet, érdemes figyelni Sasuke arcát. Amikor Madara azt mondja, hogy talán ez volt a helyes út, amikor Rikudou Narutoról beszél, amikor Naruto azt mondja az apjának, hogy sok jó barátja van. Ő végig csak néz, de mindig közbe van vágva az arca, szerintem ezzel igencsak utal valamire Kishi. Aztán, hogy arra, hogy átgondolja a dolgait, netán meghatja Naruto bizalma, vagy éppen ellenkezőleg, az jó kérdés.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/691/6
"Magam kérdezem meg tőle." Kitől? Obitotól, vagy Narutotól? Szinte biztos vagyok benne, hogy fog még dumálni Narutonak, meg Sasukenak. Azon is meglepődtem, hogy egy fejezet alatt elbúcsúztunk a kagéktól. Gyorsan lerendezte.
Ja, és nagyon úgy tűnik, hogy Kakashi lesz a következő hokage. Amit nem is bánnék, ha Tusnade halott lenne. De nem az. Talán le fognak mondani a kagék, beismerve felelősségüket?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10205 Dátum: 14 szep 05, 15:29:13 »

Sasuke, csak a szokásos póker arcot vágja, majd kiderül. Azért nem az össz. Kage tehet a mostani helyzetről. Gaara pl. nem tehet róla, h benne volt az 1 farkú és h elkapták, ha nem kell menteni a lakosokat, akk lehet, h nem sikerül Deidaraék terve. Ráadásként, ő nem is volt akk régóta Kage. Sőt, ebből a szempontból, egyik sem igazán vonható felelősségre, na jó, talán Oonoki, ő azért elég sokat megélt, meg másh viszonyult a dolgokhoz, mint most. De a többieknél, ink. csak a tehetetlenség Madara ellen, ami felhozható, a többit az elődeik végezték hosszú évek alatt a cselekedeteikkel és a rossz döntéseikkel.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10206 Dátum: 14 szep 05, 16:26:06 »

SasuSaku! A leányzó mindig is őt szerette...Naruto szóba se jött nála, soha! Míg Naruto gyermeki szerelme volt Sakura de az ilyen érzésel múlandóak :3

Part 1-ben tény és való hogy oda volt Sasuke ért Sakura,meg Konoha szinte összes csaja .  Nevet Ebben igazad van .
De a part 2-ben pont az ellentét volt ott már a hangsúly NaruSakun van .Erre több jel is utal/utalt  .
Remélem linkelni nem kell .

Ja, és nagyon úgy tűnik, hogy Kakashi lesz a következő hokage. Amit nem is bánnék, ha Tusnade halott lenne. De nem az. Talán le fognak mondani a kagék, beismerve felelősségüket?
1.Még is miért lenne Kakashi a következő hokage ?Csak azért mert Obito ezt akarja meg Hagoromo meg dicsérte ?Attól függően nem biztos hogy az lesz .
A másik hogy itt : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/691/18 bal felső képkocka . Naruto meg ígérte az apjának hogy hokage lesz .Mert nem hiszem hogy csak szerintem kéne úgy befejezni a mangát hogy Naruto a hokage .

2.Miért is kéne le mondaniuk a Kagéknak ?Csak azért mert egy 17 éves nagy képű kölyök ezt akarja ?
Az oké hogy segített a háború vége felé az ellenséget leverni,de azért ne feledjük el hogy miket tett .Örülhet annak ha nem fogják kivégezni .

Még talán Exkirion írta hogy talán karácsony tájt lesz vége és addig talán értelmes befejezés lesz  a mangának .

A fejezet jó volt,de akkor most két Kurama lesz vagy Haguromo egyesíti a kettőt Narutóban ?
A másik hogy ez a kép és amit mond rajta Naruto : http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/691/18 jobb felső kép kocka .
Nem ara utal hogy Naruto elakarja érni hogy együtt legyen Sakurával .

Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #10207 Dátum: 14 szep 05, 18:20:08 »

SasuSaku! A leányzó mindig is őt szerette...Naruto szóba se jött nála, soha! Míg Naruto gyermeki szerelme volt Sakura de az ilyen érzésel múlandóak :3

Part 1-ben tény és való hogy oda volt Sasuke ért Sakura,meg Konoha szinte összes csaja .  Nevet Ebben igazad van .
De a part 2-ben pont az ellentét volt ott már a hangsúly NaruSakun van .Erre több jel is utal/utalt  .
Remélem linkelni nem kell .

Ja, és nagyon úgy tűnik, hogy Kakashi lesz a következő hokage. Amit nem is bánnék, ha Tusnade halott lenne. De nem az. Talán le fognak mondani a kagék, beismerve felelősségüket?


2.Miért is kéne le mondaniuk a Kagéknak ?Csak azért mert egy 17 éves nagy képű kölyök ezt akarja ?
Az oké hogy segített a háború vége felé az ellenséget leverni,de azért ne feledjük el hogy miket tett .Örülhet annak ha




Mert ki tudná kivégezni a világon Sasukét ?? Naruton kivül senki sincs a közelébe se, szóval ez hülyeség.
Szerintem ő is Konoha hős lesz aki rossz utra tért , de csak a falu védelme érdekében , reklámmal eladva.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10208 Dátum: 14 szep 05, 18:50:44 »

Tsunade az idős korára hivatkozva lemondhat a Hokage címéről. És itt nem a valós koráról ( 55 ) beszélek, hanem a jelenlegi fizikai állapotáról. A gyors regeneráció szép és jó, de úgy látszik jó pár évet elvesztett az életéből ez miatt. Öregebbnek néz ki, mint Chiyo aki hetven akárhány éves volt, amikor meghalt.

Én is Kakashit képzelem el Hokagénak, de Sasuke is elfogadható megoldás lenne.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 05, 18:51:22 írta TsunadeHime » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10209 Dátum: 14 szep 05, 19:14:30 »

Tsunade az idős korára hivatkozva lemondhat a Hokage címéről. És itt nem a valós koráról ( 55 ) beszélek, hanem a jelenlegi fizikai állapotáról. A gyors regeneráció szép és jó, de úgy látszik jó pár évet elvesztett az életéből ez miatt. Öregebbnek néz ki, mint Chiyo aki hetven akárhány éves volt, amikor meghalt.

Én is Kakashit képzelem el Hokagénak, de Sasuke is elfogadható megoldás lenne.

Ahogy ezt anno a Hiruzen is megtette Minatoval úgy Tsunade is megteheti Kakashival mivel ha komolyan vesszük a story line-t akkor előbb Kakashi jön. Ugyanis a lista alapján:

Hashirama -> Tobirama -> Hiruzen -> Minato (bár itt inkább Jiraiya kellett volna hogy legyen de ő tudjuk milyen Nevet ) -> Tsunade - > Majd Kakashi hogy visszatérjünk a körhöz és a végén Naruto avagy Sasuke vagy Sakura. Igen mindháromnak van esélye. Narutonak tudjuk miért, Sasuke szintén megérdemelné, akárhogy is nézzük megmentette az egész világot, tök8 mi volt a múltban mert nincs olyan ninja Narutot kivéve akinek nincs sötétség a múltjában, ráadásul az Uchiha klán is megérdemelné végre az elismerést amit anno Madara nem kapott meg. Igazából ez lenne a tökéletes lezárás mert ha Naruto lesz a Hokage akkor csak szimpla happy end lenne a beteljesült álommal de ha Sasuke lesz a Hokage akkor a történelem végre a normális irányba fog haladni, persze ehhez Sóskának is meg kell változnia. Sakura meg az 5. tanítványa innentől nincs miről beszélni, ugyan olyan erős ha nem erősebb mint a mestere ráadásul igen nagy szerepe volt neki is a világ megmentésében. Mondhat bárki bármit.

Ami Tsunderét illeti szerintem tökéletes állapotban van egy kis idő múlva a harcok után tuti visszanyeri az erejét és a fiatalságát is. Más kérdés hogy a byakugo használata megrövidíti az élethosszt.

Összegezve ha minden úgy történne ahogy Naruto eltervezte akkor nem lennék olyan boldog mert jellemfejlődést nem lehet pár fejezet alatt megcsinálni márpedig Naruto még mindig egy hatalmas idióta. Nevet Naruto-nak minimum 30 éves korában illene hokagének lennie addigra talán felnő észben is a feladathoz. Egyébként Hokagenek előre látónak kell lennie és mindenki tudja hogy ő nem tud előre gondolkodni. Nevet A harcban elért eredményei nem tartoznak ide mert azok harcok, ahol valóban tudok előre gondolkodni de a való világra gondoltam az előre gondolkodást illetően ott pedig egyáltalán nincs túl sok tapasztalata.

SasuSaku! A leányzó mindig is őt szerette...Naruto szóba se jött nála, soha! Míg Naruto gyermeki szerelme volt Sakura de az ilyen érzésel múlandóak :3

A Part1-es visítozást nem hívnám szerelemnek már bocs. Nevet Tipikus tizenéves rajongás semmi több. Pont mint ma azok a lányok akik visítanak ha meglátják Bieber-t. Sakuránál sem jelentett sokkal többet Sasuke. Mondhat bárki bármit de igazi szerelmet sosem érzett iránta. És most hogy felnőtt nem kevés utalás volt arra hogy kit is szeret igazából. Persze mivel Kishi szereti a rejtélyeket így megmaradt a szerelmi sokszög. De igazából ha lesz is ilyen végkifejlet akkor tuti hogy tudja előre ki kivel lesz együtt. És bocs de az tuti nem Sasuke lesz. Nevet

Egyébként nem vagyok híve az ilyen dolgok kivesézésének mármint hogy ki kivel jön össze de ez az összegzés mindent elárul. Érdemes nézni a hasonlóságokat hogy Kishi milyen kis hasonlóságokat vitt bele a mangába teszem hozzá 1000% hogy tudatosan!!! Nevet

http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/238/4/6/narusaku_and_minakushi___they_are_identical__by_kakazi95-d5cgkqz.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 05, 19:19:00 írta Kuro25 » Naplózva

BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10210 Dátum: 14 szep 05, 19:19:57 »

Amúgy srácok, lényegtelen, hogy Naruto part 3 lesz, vagy új mangát csinál, vmi spin-off storyt Kishi. Vmilyen formátumba elég sokan szeretnénk, hogy Naruto világa folytatodjon :3

Pl Naruto unokája idejében játszodna a történet, és feltünne a rejtélyes-titokzatos ellenfél akiktől Kaguya is rettegett.
Minato multját nem sok titok övezi, egy Minato-gaiden oké, de ennél több értelmetlen lenne.
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10211 Dátum: 14 szep 05, 19:55:37 »

Part 3-nak én is legfeljebb valami olyat tudnék elképzelni, mint az UQ Holder! és a Mahou Sensei Negima! Naruto unokája idejében játszódna, ahogy előttem is írták.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10212 Dátum: 14 szep 05, 21:23:09 »


Mert ki tudná kivégezni a világon Sasukét ?? Naruton kivül senki sincs a közelébe se, szóval ez hülyeség.
Szerintem ő is Konoha hős lesz aki rossz utra tért , de csak a falu védelme érdekében , reklámmal eladva.
Nem a falu védelme miatt tért rossz útra,hanem azért mert a hatalmat keresi/kereste

Hashirama -> Tobirama -> Hiruzen -> Minato (bár itt inkább Jiraiya kellett volna hogy legyen de ő tudjuk milyen Nevet ) -> Tsunade - > Majd Kakashi hogy visszatérjünk a körhöz és a végén Naruto avagy Sasuke vagy Sakura. Igen mindháromnak van esélye. Narutonak tudjuk miért, Sasuke szintén megérdemelné, akárhogy is nézzük megmentette az egész világot, tök8 mi volt a múltban mert nincs olyan ninja Narutot kivéve akinek nincs sötétség a múltjában, ráadásul az Uchiha klán is megérdemelné végre az elismerést amit anno Madara nem kapott meg. Igazából ez lenne a tökéletes lezárás mert ha Naruto lesz a Hokage akkor csak szimpla happy end lenne a beteljesült álommal de ha Sasuke lesz a Hokage akkor a történelem végre a normális irányba fog haladni, persze ehhez Sóskának is meg kell változnia.
.
Csak ezzel nem értek egyet . Mert hogy Hokage legyen ahhoz az kell hogy a Joninok és a nemesek elfogadják .Hiába mentette meg a világot attól még nem lehet hokage . Mert nagyra van magával .Ezt Shikamaru is elmondta .
De egyszerű példa ha én megölök 100 embert, de nem sokra rá megmentek 1000 attól még bűnhődnöm kell hogy megöltem 100 embert azt csak úgy nem nézik el az embernek  .Obito esetében is ez lett volna .
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10213 Dátum: 14 szep 05, 22:52:23 »

Egyetértek kurama-val, hozzáteszem, h Hashirama is egy idióta volt, mint kiderült, az Uchihák mégis elvoltak mint a befőtt, kivétel Madara. Tobirama küldte háttérbe a bandát. Ha Sasuke Hokage lenne, olyan durva szankciókat vezetne be a klánja feltámasztása érdekében, h felvonulna ellene az egész falu. Itachi sem úgy tűnt, mint aki az öccsét szeretné Hokageként elképzelni, Gaara is csak azért lett Kage, mert Temariék, majd később  a falusiak is támogatták. Narutonál ez alapból megvan, ha a korát nézzük, fiatal, de nyilván, ha a tapasztaltabb emberektől, ming pl. Kakashi v a taktikusoktól, mint pl. Shikamaru kap tanácsot, egy falut azérf eltudna vezetni. És plusz pont, h tőle nem ijednének meg a gyerekek xD Sasuke láttán kb. úgy reagálnának, mint a visszatekintésben Madara káttán :-)  Én jobban örülnék annak, ha a főszereplő álma teljesülne, mintsemh a másik főszereplő jelenlegi terve miatt meghozott döntése valósuljon meg. De a köztes, az Kakashi, mint Hokage, ez lenne a legjobb mindenkinek, ideiglenesen, persze később átvehetné a posztot Naruto. Nekem ez a véleményem.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10214 Dátum: 14 szep 05, 23:13:18 »

Anno, amikor Kakashit meg akarták választani Danzou halála után és csak azért nem mert jött a hír (az utolsó pillanatban) hogy Tsunade felébredt, úgy láttam Kakashin hogy nem nagyon akarja ezt csak kénytelen volt (lett volna) elfogadni a falu érdekében.  Gondolkozik
Szóval Kakashi nem igazán akarná ezt hogy ne Naruto legyen a Hokage hanem inkább ő, Tsunade elképzelhető (sőt, valószínű) hogy később mond le a posztról amikor Narcsi érettebb lesz a posztra és ő lesz a 6., Konohamaru is megmondta hogy ő (csak) a 7.lesz, mert a 6. az Naruto lesz.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 679 680 [681] 682 683 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!