24 szep 27, 18:14:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909704 alkalommal)
0 Felhasználó és 135 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9870 Dátum: 14 aug 09, 16:00:43 »

Itachi soha sem idézte meg a tökéletes Susanoo.
A tökéletesnek szerintem két fontos jellemzője van: 1. A használó nem a lábaknál, hanem a fejben van. 2. Rohadt nagy. És ez most komolyan, Madaráé ránézésre nagyobb volt, mint egy hegy, Itachié meg max. háznyi méretű volt.
Szerintem biztos, hogy Kakashi tökéletes Susanoot használ. Azt nem értem, hogy honnan, miből.
És azt sem értem, hogy szerinted a Susanoot hogyan lehet lemásolni, mikor az vérörökség. A másoló ninját szerintem Naruto azért mondta, mert úgy híresült el.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9871 Dátum: 14 aug 09, 16:13:54 »

Battle time! Nevet
A tökéletes susanoo olyan, hogy van lába oszt úgy néz ki mint egy szamuráj páncélos csóka! Nevet A sima susanoo pedig egy derékig megidézett valamilyen egyedi páncéllal rendelkező szellem, és a tökéleteshez képes alacsony. Tehát a tökéletest Itachi nem teljesítette, mert az övé madárpáncélos volt és derékig mutatott, valamint Sasuke se, míg nem volt rinneganja. Azután már csak a perfectet használta. Vagyis az övé is egy páncélos lábas manusz!
Na most, tudom hogy már sokan előttem írták, de a sharingan nem tud másik sharingan képességeket másolni.
Ha ez így lenne, akkor minden Uchiha tudta volna használni az amaterasut, vagy a kotamianevetsukamit, mert lemásolta a masiktól Nevet Azért ez elég nagy bukta lenne a többi emberre nézve, mert egy elég gyilkos banda lenne az uchiha Nevet

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9872 Dátum: 14 aug 09, 19:46:55 »

Egyébként Madara Susanoojának volt fegyvere ennél nem látok egyet sem. Szóval koránt sem biztos, hogy teljes ereje van. Viszont, ha annyira fontos, akkor kifog derülni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9873 Dátum: 14 aug 09, 19:58:08 »

Egyébként Madara Susanoojának volt fegyvere ennél nem látok egyet sem. Szóval koránt sem biztos, hogy teljes ereje van. Viszont, ha annyira fontos, akkor kifog derülni.


Szerintem csak azért volt fegyvere, mert Madara kezébe is ott volt a péklapát Nevet

Míg Kakashi max kunai-a szokott lenni ,de azzal meg elég ratyin nézne ki a Sussanoo Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9874 Dátum: 14 aug 09, 20:02:49 »

Én inkább úgy gondolom, hogy ez akarat kérdése. Ha az idézője akarja, hogy legyen fegyvere akkor lesz is. Az viszont más kérdés, hogy milyen fegyver lesz belőle.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9875 Dátum: 14 aug 09, 21:35:26 »

PLUSZ Obito-nak volt a legerősebb MS-e ez tuti és talán még felülmúlta az összes Uchihát is beleértve Madarát, Itachit és talán Shisui-t is.

A legerősebb szerintem Shishui volt a genjutsus mangekyo sharinganja, mivel azzal kitudott törni Itachi az irányítás alól, és így szaladhatott Kabutóhoz.

Obitonak meg mivel mindvégig csak egy szeme volt, nem tudhatjuk mire lett volna képes ha mind a két szeme megmaradt volna, így ő csak fele ilyen erős volt. Az tény hogy mindegyik mangekyo sharingannak vannak erősebb fegyverei is, mint Obitonál a dimenzió ugrás meg a "átenged magán mindenkit aki csak rátámad"  De ha azokból indulunk ki amiket ismerünk és láttuk szerintem Shishui volt a legjobb.
Madara pedig azért nem vehető velük egy kalap alá mert neki azért lett rinenganja mert hashirama sejteket kapott, és abból alakult át az ems-je rinenganná.

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9876 Dátum: 14 aug 10, 10:51:27 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=WIWNX4SakqI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=WIWNX4SakqI</a>

Gondoltam megosztom veletek az újdonságokat hátha nem kapok ki érte. Nevet
Egy hivatalos bővített trailer bár a bővített inkább a mozgó manga képekre vonatkozik elvégre nincs benne új jelenet.
Ja és angol feliratos. Van benne egy mondat ami fel vet bennem egy kérdést.

"The super epic film that connects to the NEXT generation.... begins."

Igazából nem akarok elhamarkodottan ítélni de ez a következő generáció elég érdekes. Kétlem hogy Narutoékra vonatkozik elvébre az alap story róluk szól és nem Kakashiékról vagy a többiekről és annak szellemében hogy itt mér jóval idősebbek lesznek Narcsiék elég valószínűnek tartom hogy jön az újabb szereplő gárda?! Kérdés mi lesz azután? Dragon Ball Z feeling? Köztudott hogy Kishi nagy DB fan szóval várom a fejleményeket ahol kiderül hogy immár felnőtt hármasunk családdal meg tanítványokkal harcolnak. Nevet

Egyébként megjelent pár új karakter design is Sakura, Shikamaru és Sai van rajta.

BWT... Sakura damn hot. Nevet Nekem legalábbis végre nőies még ha deszka is maradt mondjuk ez engem sosem érdekelt annyira. Nevet

www.animenewsnetwork.com/news/2014-08-06/the-last-naruto-the-movie-s-sakura-shikamaru-sai-character-sketches-unveiled/.77353

Szerintem akin legtöbbet változtattak eddig az Sakura. Az arca is megváltozott nem csak a sérója.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 10, 10:54:00 írta Kuro25 » Naplózva

smasher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #9877 Dátum: 14 aug 10, 12:31:18 »

A Susanno-ra talán még így lehet képes Kakashi: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/15 A MS-al létre lehet hozni olyan jutsukat, amik csak egy bizonyos idő után aktiválódnak...más ötlet nincs szerintem.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9878 Dátum: 14 aug 10, 17:23:34 »

A Susanno-ra talán még így lehet képes Kakashi: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/15 A MS-al létre lehet hozni olyan jutsukat, amik csak egy bizonyos idő után aktiválódnak...más ötlet nincs szerintem.
Ha így lett volna, az lenne a logikus, hogy a fél szem megvakult volna. Ha más nagykaliberű titkos Uchiha technika lenne, szintén valószínű, hogy ez történne (lásd:izanami, izanagi +a sima MS még a közepes képességek használatától is vakult szép lassan).
Maximum annak lenne értelme, hogy még mielőtt elporladt volna a szeme, mindkettővel létrehozott egy izanagit. Az egyikkel a megmaradt chakráját visszahozta, a másikkal a két szemének teljes erejét adta át Kakshinak (elvégre ez egy genjutsu életre hívása). Nem tudjuk, hogy ismerte-e egyáltalán ezt a technikát és arra sem utalt semmi, hogy ez történt volna (és hogy egyáltalán lehetséges-e ez). Obitonak elég erős a szeme és tapasztalt, úgyhogy mivel a használója erejétől függ az izanagi is, lehetséges hogy képes volt erre.(aztán ameddig kitart a chakrája, addig marad csak meg a 2 szem)
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 10, 17:30:34 írta naspolya » Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9879 Dátum: 14 aug 10, 19:05:07 »

Biztos, hogy ismerte, elvégre Konan ellen is tolt egy izanagit. Elfogadnám, ha így oldaná meg, de biztos nem így fogja, mert egyébként nem láttuk volna a másvilágot, meg ahogy onnan vissza teleportál, meg ahogy kakashiba megy meg ahogy beszélget vele.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #9880 Dátum: 14 aug 11, 10:46:44 »

Kuro, remélem a mangát már elfogadod indoklásnak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/588/17
Azért gondolja mindenki, hogy EMS kell a tökéletes susanoohoz, mivel Sasuke az öt kage harcnál mondta, mikor még csak a csontos változatát használta, hogy nem is érti, Itachi hogyan bírta ki, a kifejlett formáját. Folyamatos szem fájdalom következtében nem lehet sokáig fenntartani.
Valamint még az, hogy Sasuke a csak derékig látszó susanoo páncélos formáját alig bírta kb 5 másodpercig sima mangekyoval.
Várom a magyarázatot a mai részre, de szerintem hiába. Elszabadult a káosz Nevet
Nemértem milyen válaszra vársz még,sőt igazából minek válasz?
Madara szem nélkül képes volt a technikára ,innentől kezdve az Susanoozik,akit Kishi akar,hogy Susanoozzon . Nevet
Naplózva

naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9881 Dátum: 14 aug 11, 15:51:19 »

Ez a másvilágra menés, meg az elporladás csak az olvasók fárasztására került bele. Az olvasók 50-60% azt várta, hogy az előző részben meg fog halni Obito és távozása előtt átadja a két szemet Kakashinak, de végül nem így lett. Meghalt, oké.
Aztán jött a következő részben a foskavarás, gondolta az író, hogy ez "hű de mekkora fordulat lesz!".
Erre mondják azt, hogy innen szép a győzelem. Kíváncsian várjuk a végeredményt.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9882 Dátum: 14 aug 11, 19:13:14 »

Meghalt, oké.
Aztán jött a következő részben a foskavarás, gondolta az író, hogy ez "hű de mekkora fordulat lesz!".

Szerintem eléggé nagy fordulat ugyanis az olvasók 99%-a tuti hogy nem számított erre ebben biztos vagyok. Mármint arra hogy Kakashi így kapja meg a szemeket.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9883 Dátum: 14 aug 12, 00:12:36 »

Nagyon megkésve de elolvastam a múltheti fejezet.
Erről tényleg kár volt lemaradnom,hiszen bejött az amit reméltem. Hümm-hümm
Igaz az elején még csak viccből,de akkor is ez már kijárt neki.
Lehet hogy Op ,de azért vártam rá,habár a teljes Susannot még engem is meglepett.Nagyon! ikszdé

Ha jól emlékszem anno még Exkiriont kérdeztem hasonlót hogy mi legyen Obito szemeivel.

Lehet kárpótlásnak is venni aki Obito Susannojára volt kíváncsi.Mindössze a gazda lett más.
Naplózva

Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #9884 Dátum: 14 aug 12, 06:39:19 »

Huhu! A manga nem ér véget! https://www.youtube.com/watch?v=MUpYYnRPP5Q&list=UUkkcUZJ-vrt3HomsacbTNLg
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Oldalak: 1 ... 657 658 [659] 660 661 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!