24 szep 27, 17:03:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908807 alkalommal)
0 Felhasználó és 122 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9885 Dátum: 14 aug 12, 07:54:47 »


Pont erről elmélkedtem fentebb.  Pontosan
Lehet jön a part 3! Igazából nem tudom mennyire jó ötlet ez.

Amúgy nem csak a manga nem ér véget az anime is megy tovább elvileg majd. Csodálnám is ha vége lenne elég messze vannak a mangától.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 07:56:48 írta Kuro25 » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9886 Dátum: 14 aug 12, 12:52:55 »

Itt mondja a második hogy mi kell a saringanhoz http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/17 .A szem csak tükrözi a személy fájdalmát . Vagyis míg az agyban keletkezik a chakra addig képes susanozni .Egyszerűen chakrát kapott Obitotól semmi mást a többit Kakashi intézte .

A másik hogy Hagorumo nem adott rinengant Sasukénak, azt Kabutonak köszönheti ,. Amit Hagorumotól kaptak az csak chakra ami a kezükön látszik ( félhold , meg egy kör ) ,meg  egy pecsételő technika .

De most ezen vagytok ki akkor az edo tensejen miért nem ? Mert egy átlagos hulla a vissza hozott lélek  képességeit tudja használni legyen bármilyen különleges .

És most ez mennyire igaz hogy nem lesz vége ? Lesz folytatás vagy nem ?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9887 Dátum: 14 aug 12, 13:17:30 »

Idősebb naruto nem lenne rossz.   Mosolyog   Mindenki idősebb kicsivel érdekes lenne. 
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9888 Dátum: 14 aug 12, 13:24:30 »

Sasuke miért köszönheti Kabutonak a Rinnegant?Nevet ne butáskodj már..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9889 Dátum: 14 aug 12, 13:28:54 »

Szerintem arra gondol, hogy Senju DNS-t pumpált bele, amikor megmentette az életét. De valószínű ez csak majd a chakrakészletét erősíti, a szemet a vénember chakrája miatt ébresztette fel.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9890 Dátum: 14 aug 12, 13:31:37 »

Oké, hogy kapott Senju DNS-t, de az kb már semmit se jelent, mivel ahogy írtad az öreg közvetlen adott neki.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #9891 Dátum: 14 aug 12, 14:03:18 »

Itt mondja a második hogy mi kell a saringanhoz http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/17 .A szem csak tükrözi a személy fájdalmát . Vagyis míg az agyban keletkezik a chakra addig képes susanozni .Egyszerűen chakrát kapott Obitotól semmi mást a többit Kakashi intézte .

A másik hogy Hagorumo nem adott rinengant Sasukénak, azt Kabutonak köszönheti ,. Amit Hagorumotól kaptak az csak chakra ami a kezükön látszik ( félhold , meg egy kör ) ,meg  egy pecsételő technika .

De most ezen vagytok ki akkor az edo tensejen miért nem ? Mert egy átlagos hulla a vissza hozott lélek  képességeit tudja használni legyen bármilyen különleges .

És most ez mennyire igaz hogy nem lesz vége ? Lesz folytatás vagy nem ?

1 fontos dolgot elfelejtettél..ott az áll hogy AMIKOR EGY UCHIHA!,kakashi nem uchiha...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 14:03:50 írta ZangetsuX » Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9892 Dátum: 14 aug 12, 15:16:02 »

Szerintem eléggé nagy fordulat ugyanis az olvasók 99%-a tuti hogy nem számított erre ebben biztos vagyok. Mármint arra hogy Kakashi így kapja meg a szemeket.
Feldobsz egy pénzérmét, leesik. Ha az élére esik, na az meglepetés. Ha felrobban, az már Monty Python, ha érted mire gondolok. De a következő fejezetig már megpróbálok nem panaszkodni.
@Kuro25
Köszi a trailert! Engem is érdekelne, hogy mi lesz ez a "következő nemzedék". Puszi béke van az országok között, a mostani generációt meg nagyon nehéz lesz túlszárnyalni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 15:21:40 írta naspolya » Naplózva

ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #9893 Dátum: 14 aug 12, 20:11:44 »

Meg hát ilyen erővel akkor mindenkinek lehetne Ms-je aki megtapasztalta ezt..ezért hülyeség amit linkeltél kurama95-t...fogadjuk el hogy most minden lehetséges itt..szellemek stb,majd jönnek vámpírok meg hasonlók is..megharapják szöcskét s kap még 1 power uppot  ikszdé,viccet félre téve kicsit szánalmas,én szeretem Kakashi karakterét,és tényleg kellet neki power up mert eddig csak a szája járt hogy így meg úgy megvédi ezt meg azt holott rég lehagyta mint Naruto mint Szöcske,valami reálisabb pu-t kellet volna kapnia nem egy ilyent..na min1 Pojén Neeem
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9894 Dátum: 14 aug 13, 06:27:27 »

Itt mondja a második hogy mi kell a saringanhoz http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/619/17 .A szem csak tükrözi a személy fájdalmát . Vagyis míg az agyban keletkezik a chakra addig képes susanozni .Egyszerűen chakrát kapott Obitotól semmi mást a többit Kakashi intézte .

A másik hogy Hagorumo nem adott rinengant Sasukénak, azt Kabutonak köszönheti ,. Amit Hagorumotól kaptak az csak chakra ami a kezükön látszik ( félhold , meg egy kör ) ,meg  egy pecsételő technika .

De most ezen vagytok ki akkor az edo tensejen miért nem ? Mert egy átlagos hulla a vissza hozott lélek  képességeit tudja használni legyen bármilyen különleges .

És most ez mennyire igaz hogy nem lesz vége ? Lesz folytatás vagy nem ?

1 fontos dolgot elfelejtettél..ott az áll hogy AMIKOR EGY UCHIHA!,kakashi nem uchiha...

Bocsi kihagytam egy pár mondatott .Az első Madarához tartozott ,mert mondták hogy szem nélkül susanozot arra indokoltam a linket .Hogy csak a szem kivetülés az agyban a chakra a lényeg .

De szerintem ugyan az link magyarázat Kakashira is .Mert lehet hogy Obito a chakráját oda rakta ahol az UCHIHÁK-nak lenne ( Az agyának arra a részére ami hatással van a szemeikre ) És csak addig tart ki míg meg van az a chakra .
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9895 Dátum: 14 aug 13, 09:11:19 »

Mennyi mindent összeírtatok xD Lehet elmélkedni, de biztosat akkor tudunk majd, ha Kishi, remélhetőleg 1-2 fejezet múlva elmagyarázza, mert Sasuke mondata alapján, erre szükség lesz, amit Naruto mondott, h mit várt a másoló ninjától, nos, az egyenlő a nullával Nevet

Nekem ettől függetlenül, tetszett a fejezet. Tény, h Kakashinak is kellett vmi power up, de azt mondjuk hülyeségnek tartom, h 6. Hokage legyen, hisz Tsunade, lazán letolhatna még 10 évet, mire főhősünk elég idős és tapasztaltabb lesz, hogy átvegye a helyét. Gondolom, Kishi csak húzni akarja az olvasók agyát ezzel a ki lesz a Hokage dologgal...

Nem tudom, mennyire vannak nehéz helyzetben a főszereplők, de Kaguya nem fújt ki, mert az egyik karja oda, szal vmi lesz még itt, Kakashi szépen feltartja a friss erejével, amíg megjönnek az Edo Hokage-k, mivel rájuk is szükség lesz, különben semmi értelme nem volt, h mutatták őket...
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 13, 09:16:58 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9896 Dátum: 14 aug 13, 09:42:18 »

Kérdés mikor jelenik meg  manga?
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9897 Dátum: 14 aug 13, 09:46:30 »

Ma nem lesz manga mert valamilyen ünnep van Japánban sajnos!  Neeem Neeem Neeem
Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9898 Dátum: 14 aug 13, 14:03:51 »

Most Kakashi Shaniganjával meg lett oldva a visszaút. Gondolom ha Kaguya meghal, akkor ott ragadnak abba a szutyok dimenzióba. Legalább most van értelme annak, hogy Kakashi megkapta a Sharingant.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #9899 Dátum: 14 aug 13, 15:34:04 »

Egy rakat lehetőség motoszkál a fejemben.

Vajon mi lehet Kaguya terve?

Úgy tűnik, mint ha mind az öt világ érintené. Mi még csak Naruto világának/dimenziójának történetét tudjuk. Mi van a többivel? Ez egy jó kiinduló pont lehet a Part 3-hoz. Ha kibővül a sztori mindegyik dimenzióra, akkor pár évig még nem leszünk Naruto nélkül.

Egyszer említve volt, hogy a fehér zetsu-k tulajdonképpen egy korábbi MT-ba zárt emberek. Ez vajon egy másik dimenzióban történt? Ezek a dimenziók elég kihaltnak/elpusztítottnak tűnnek, ezekben már vajon a korábban Kaguya rendetlenkedett?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 658 659 [660] 661 662 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!