24 jún 17, 04:39:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796125 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9855 Dátum: 14 aug 08, 14:53:02 »

Jó kis fejezet volt, és bevallom lusta vagyok vissza olvasni  ikszdé ha esetleg erről is volt már szó, hogyan kapta meg végül Kakashi a mangekyo sharigan szemet na meg aki egyáltalán nem mérhető az Uchihák vérvonalával...rögtön egy teljes susanoot nyomat? ikszdé

na meg Obito is aki elporladt meghalt, finitó és mégis visszament még az életbe mégha nem is hús vér formájában de ennyi erővel bármikor átmehetett volna Rinhez kártyázni XDDDDDD  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé

logikátlan a manga ebben az utolsó 2-3 fejezetben. o.o

Ettől függetlenül nekem tetszett a fejezet, bár már semmin sem tudnék meglepődni....
azért továbbra is várom a következő részt


ui: még azt is kinézem Kishimoto senseitől hogy a legvégén..az összes elhunyt feltámad és tovább él. Vagy a legdurvább mindegyik akkor járkálna közöttük amikor akar hiszen a chakra áramlik vagy miről beszéltek így jött vissza Obito is...ikszdé bele gondolni is szőrnyű mi lesz még a további fejezetekben, Sakura és a rasenshuriken?XDDDD
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 15:01:12 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9856 Dátum: 14 aug 08, 15:46:56 »

ui: még azt is kinézem Kishimoto senseitől hogy a legvégén..az összes elhunyt feltámad és tovább él. Vagy a legdurvább mindegyik akkor járkálna közöttük amikor akar hiszen a chakra áramlik vagy miről beszéltek így jött vissza Obito is...ikszdé bele gondolni is szőrnyű mi lesz még a további fejezetekben, Sakura és a rasenshuriken?XDDDD

Naruto és Sasuke egyesítené az ember világot a szellem világgal vagy mi  Nevet! Kicsikét már Legend of Korra-ás hangulata lenne  ikszdé!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9857 Dátum: 14 aug 08, 17:18:53 »

Amúgy ez a Dragon Ballra emlékeztettet mert ott is visszajöttek néha az emberek a túlvilágról segíteni ikszdé !

Na ez az! Ezért nem értem miért lepődik meg a többség megint. Ez sem tér el sokban a DB-ben történtektől.

engem már semmi nem lep meg a mangában viszont egy valamit nem értek, obito egy alap 1 kezes sussano-t sem tudott előhívni akkor kakashi hogy tudta a perfekt-et?  Gondolkozik

Hol mondták hogy Obito nem tud Susano-t? Nekem ilyen nem rémlik. Obitonak bőven sok volt a teleport azzal bárkit lenyom, épp elég ultimate technika nem kell oda susano is.

Jó kis fejezet volt, és bevallom lusta vagyok vissza olvasni  ikszdé ha esetleg erről is volt már szó, hogyan kapta meg végül Kakashi a mangekyo sharigan szemet na meg aki egyáltalán nem mérhető az Uchihák vérvonalával...rögtön egy teljes susanoot nyomat? ikszdé

na meg Obito is aki elporladt meghalt, finitó és mégis visszament még az életbe mégha nem is hús vér formájában de ennyi erővel bármikor átmehetett volna Rinhez kártyázni XDDDDDD  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé

logikátlan a manga ebben az utolsó 2-3 fejezetben. o.o

Öhm akkor szépen sorjában mert most már nagyon nem értek pár dolgot nem csak nálad hanem a kommentelők 98%-nál.

Mi a jó Istenről hadováltok hogy Kakashi meg Mangekyou Sharingan? Ezen mit csodálkoztok? MS-e már azóta van hogy gyerekként megölte Rin-t. Szóval nem értelek titeket.  smirksweat

A másik tökéletes Susano? Mikor mondták hogy van tökéletes és miről tudjuk hogy az az? Ezt csak ti találtátok ki szerintem mert ilyenre végképp nem emlékszem. És ahogy elnézem nem csak én.

De hogy tisztázzuk Kakashi nem ért el rögtön semmit szimplán megkapta Obito képességét ergo amit Obito tud azt most Kakashi tudja. Vili???? Nevet Ennyit agyalni fölösleges dolgokon..... Technikai KO

A másik: Logikát keresel olyan mangában ahol az emberek vízen járnak repülnek állatokat idéznek meg a semmiből etc. Sorolhatnám naphosszat. Aki logikát keres shounen mangában inkább ne olvasson shounen-t mert egyikben sincs. Ha logika kell olvassatok komoly irodalmi regényeket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 17:21:43 írta Kuro25 » Naplózva

Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9858 Dátum: 14 aug 08, 17:41:24 »

Azzal semmi probléma nincs, hogy Kakashi megkapta Obito szemeit. Ne felejtsük el, hogy Rikodou is halott elvileg, mégis odaadta a Rinnegant és a Chakráját Narutóéknak. Azzal sincs semmi, hogy elő tudja hívni a Susano-t, hiszen több évtizedes gyakorlata van a Sharingannal. De Perfect Susano-t csak elvileg EMS-el lehetne létrehozni, mert az MS Susano nem teljes, hanem befejezetlen technika. Ráadásul romlik, ami egy Perfect Susono előhívásánál kb azonnali vakságot eredményezne Nevet Még ha nem is agyalunk azon, honnan van chakrája az előhívásához, ez a szál akkor is ütközik, hiszen nem lehetne lehetséges.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9859 Dátum: 14 aug 08, 17:53:28 »

Azzal semmi probléma nincs, hogy Kakashi megkapta Obito szemeit. Ne felejtsük el, hogy Rikodou is halott elvileg, mégis odaadta a Rinnegant és a Chakráját Narutóéknak. Azzal sincs semmi, hogy elő tudja hívni a Susano-t, hiszen több évtizedes gyakorlata van a Sharingannal. De Perfect Susano-t csak elvileg EMS-el lehetne létrehozni, mert az MS Susano nem teljes, hanem befejezetlen technika. Ráadásul romlik, ami egy Perfect Susono előhívásánál kb azonnali vakságot eredményezne Nevet Még ha nem is agyalunk azon, honnan van chakrája az előhívásához, ez a szál akkor is ütközik, hiszen nem lehetne lehetséges.

De még mindig nem mondtátok el nekem hogy hol mondta bárki is hogy van TÖKÉLETES Susano. Nevet Tehát még semmilyen elmélet nem dőlt meg. Nevet

Egyébként meg ezt a fordítóknak is linekelném ha nem gond de ha gond akkor is. Nyelvesít

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/688/8

Milyen 6. Hokage? A 6. tudtommal Danzou volt. Szóval Kakashi maximum 7. lehetne és Narcsi a 8.
Legalábbis nekem nem rémlik hogy Danzou címét visszavonták volna. Bár tény hogy nem kapott faragást a többiek közt és Sóskának hála nem is élvezhette túl sokáig a címét. Nevet No de akkor is. Tudom tudom az angolok is így fordították mindkét csapat de most akkor mi is van Danzou-val?



u.i.: Egyébként az még senkinek nem jutott eszébe hogy nem véletlen hogy ugyan az a vágás van a Susano-n is mint Kakashin? Valószínűleg azért mert lemásolta a Susanot is Kakashi hisz látott már párat. Elvégre eddig nem láttam volna hogy a Susano átvette volna a használójának bármilyen névjegyét mindig egyediek voltak.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 17:59:36 írta Kuro25 » Naplózva

Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9860 Dátum: 14 aug 08, 18:02:16 »

Mivel összehívták az 5 Kagét tárgyalni a szamurájokhoz és nem volt kinevezve Hokage, danzo-t küldték oda. De mivel nem "választották" meg szertartással, nem tekinthető Hokagének. Tökéletes Susano-t Madara hívta elő amikor a kagékkal harcolt, illetve HAshiramaval régebben. De csak akkor volt rá képes, miután megkapta az öcse szemeit. És ő előhívhatta volna hamarabb is ha lehetséges lehetett volna sima MS-el is, mert olyan szinten volt.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9861 Dátum: 14 aug 08, 18:04:08 »

Danzou nem lett hivatalosan Hokage mert a Jonin szavazás előtt kipurcant a szerencsétlen ikszdé ikszdé !

Amúgy van egy feltevésem hogy Obitonak is EMS lehetett valahogy mert ugye ő két Tomoes Sharinganból lépett tovább MS-be és mivel csak az egyik szeme volt meg, mivel a másik épp Kakashiban és ezért az ő szeme máshogy fejlődött tovább valami új MS-be! És ugye eddig mindenki 3 Tomoes Sharinganból lépett MS be, ráadásul nekik megvolt mind a két szemük! De ez csak egy feltevés aminek szemi valóság alapja nincs! + Kishi egy elég bonyolult személyiség ikszdé, mivel szereti felrúgni a saját világa szabályait!

Off: Amúgy hallottam valami olyasmit hogy Madarának az volt a szeme képessége hogy képes volt megkülönböztetni a klónokat az eredetitől! Egyik fejezetben ha jón tudom tesz is valami haszonló kijelentést, de nem tudom hogy arra értette-e!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 18:10:17 írta Mextil General » Naplózva
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9862 Dátum: 14 aug 08, 18:08:22 »

Ő is 3-as tomoesből lépett át Nevet Először megjelent a harmadik, majd ugyan ezzel a lendülettel az MS. Mert a halál eset miatt jött a 3. jel a Sharinganon, és mivel közel ált hozzá az illető, ezért + az MS is felébredt. Persze sztem így volt Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9863 Dátum: 14 aug 08, 18:11:53 »

Nem tök8 hány biszembaszom volt a szemében meg mikor volt MS vagy EMS-e? Egyiknek sincs köze a Susanohoz. Illetve bocs MS kell hozzá de semmi több. Itachi is megmodnta hogy MS kell hozzá és pluszban még kap amaterasut meg franc tudja mit. Nevet

Egyébként meg ahogy írtam hiába írtok tele 100 oldalt hogy juj most milyen sharingannal jött elő Kakashi Susanoja mert úgyis ezer % hogy csak egy másolt Susano ezért van annak a szemén is sebhely.  bye bye

Még Naruto ki is emelte Sasukénak hogy mit lepődik meg ő a Sharinganos Kakashi meg a MÁSOLÓ Nija!!!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 18:13:21 írta Kuro25 » Naplózva

Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #9864 Dátum: 14 aug 08, 18:24:02 »

Jó, igazad lehet Nevet Csak tudod a Susano egy Kekkei Genkai, amit nem lehet lemásolni. Minden Uchihanak van de egyedi. Úgy tűnik sikerült lemásolnia ezt, bár nem lehetne Nevet Szóval vannak hibák a sztoriban Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9865 Dátum: 14 aug 08, 18:54:38 »

Csak tudod a Susano egy Kekkei Genkai, amit nem lehet lemásolni. Minden Uchihanak van de egyedi. Úgy tűnik sikerült lemásolnia ezt, bár nem lehetne
Kakashinak évekig ott volt a bal szemében a sharingan és nem így ahogy most hanem fizikai szervként. Ez lehet hogy számít. Ez által kapott Obito dnséből (mivel a szemében nyilván ott volt a dns-e is)
Hallani "legendákat" hogy aki szervátültetésen esik át, az átvesz szokásokat a donortól. Lehetséges hogy a szervezete már "felismeri" az információt, hiába nem az ő szeme már "fizikailag".  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #9866 Dátum: 14 aug 08, 19:20:25 »


De még mindig nem mondtátok el nekem hogy hol mondta bárki is hogy van TÖKÉLETES Susano. Nevet Tehát még semmilyen elmélet nem dőlt meg. Nevet



A tökéletes susanoo az az hogy van karja, lába és egész teste + tud ugrani is ikszdé , a sima susanoo meg csak derékig mint Itachinál amikor utolsó erejével elbotorkált Sasuke orra elé, hogy megpöckölje a homlokát.

Van logika a dolgokban, mint a vizen járás mert azok az elején meg lettek magyarázva, de itt egyik után jön a másik...
persze hogy volt Kakashinak eddig is a bal szemében sharingan, ami Rin halálakor átfejlődött mangekyo sharinganná, de sosem tudott volna susanoot megidézni vagy hasonlók.

Obitonál pedig alapból az volt a hátrány, hogy egy susanoo megidézéséhez kettő darab mangekyo sharingan szemre van szüksége, na meg sok chakrára.

S elvileg ez az Uchihák kekkei genkaija, s ezért nem logikus, hogy csak mert két ms szemet vissza kapott az őszhajú másoló ninja mégis hogy volt rá képes.

De egyben egyetértek veletek. Itt már nem kapunk magyarázatot, ne keressük a logikát mert biztosan sürgetik szegény Kishimoto senseit hogy fejezze be valahogy a mangát ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 08, 19:21:34 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9867 Dátum: 14 aug 09, 14:19:05 »


De még mindig nem mondtátok el nekem hogy hol mondta bárki is hogy van TÖKÉLETES Susano. Nevet Tehát még semmilyen elmélet nem dőlt meg. Nevet

A tökéletes susanoo az az hogy van karja, lába és egész teste + tud ugrani is ikszdé , a sima susanoo meg csak derékig mint Itachinál amikor utolsó erejével elbotorkált Sasuke orra elé, hogy megpöckölje a homlokát.

Ezt még mindig nem fogadom el magyarázatnak mert ezt csak te/ti állítjátok hogy ettől tökéletes.
De mi van ha a használója alapból úgy használja/idézi meg ahogy akarja? Ergo mindvégig tökéletes volt csak nem használta ki teljesen adott helyzettől függően.

A két MS jogos épp ezért tudja Kakashi is használni vagy legalábbis lemásolni a Susano-t. ^^
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9868 Dátum: 14 aug 09, 15:13:36 »

Kuro, remélem a mangát már elfogadod indoklásnak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/588/17
Azért gondolja mindenki, hogy EMS kell a tökéletes susanoohoz, mivel Sasuke az öt kage harcnál mondta, mikor még csak a csontos változatát használta, hogy nem is érti, Itachi hogyan bírta ki, a kifejlett formáját. Folyamatos szem fájdalom következtében nem lehet sokáig fenntartani.
Valamint még az, hogy Sasuke a csak derékig látszó susanoo páncélos formáját alig bírta kb 5 másodpercig sima mangekyoval.
Várom a magyarázatot a mai részre, de szerintem hiába. Elszabadult a káosz Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9869 Dátum: 14 aug 09, 15:51:05 »

Kuro, remélem a mangát már elfogadod indoklásnak.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/588/17
Azért gondolja mindenki, hogy EMS kell a tökéletes susanoohoz, mivel Sasuke az öt kage harcnál mondta, mikor még csak a csontos változatát használta, hogy nem is érti, Itachi hogyan bírta ki, a kifejlett formáját. Folyamatos szem fájdalom következtében nem lehet sokáig fenntartani.
Valamint még az, hogy Sasuke a csak derékig látszó susanoo páncélos formáját alig bírta kb 5 másodpercig sima mangekyoval.
Várom a magyarázatot a mai részre, de szerintem hiába. Elszabadult a káosz Nevet

Egye fene legyen ez a tökéletes Szuszogó. Nevet
De ugye tudod hogy ellentmondasz magadnak?  Hümm-hümm Azt mondjátok EMS kell a Tökéleteshez de Itachi megcsinálta anélkül is. Ahogy írod Sasuke is bár csak a felét idézte meg. Szóval nem feltétel hozzá az EMS csak szükséges ha nem akarsz megvakulni utána vagy egyéb fájdalmakat szenvedni.

Ráadásul Itachi nagyon kemény volt de azt sem illik elfelejteni hogy Madara Rinnegannal idézte meg a Szuszogóját PLUSZ Obito-nak volt a legerősebb MS-e ez tuti és talán még felülmúlta az összes Uchihát is beleértve Madarát, Itachit és talán Shisui-t is. Utóbbit talán nem, szóval Obito MS-e mindenképp elégnek kell legyen a Tökéletes Susanohoz.

De tök mindegy mert továbbra is azt mondom Kakashi csak lemásolta és nem az igazit használja. De ha mégis akkor sem fail a dolog.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 656 657 [658] 659 660 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!