24 jún 06, 13:45:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776584 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #8835 Dátum: 14 máj 08, 10:48:17 »

Viszont! Messze nem biztos, hogy aki az utolsó oldalon éppen visszajön a Lefolyó no jutsuval az Madara. Lehet volt olyan "kedves", és miután visszavette a szemét Obitótól, tett róla, hogy a Fekete Zetsu teljesen eluralkodjon rajta, aztán visszaküldte, hogy harcoljon a volt társai ellen, vagyis hogy a volt társainak harcolniuk kelljen ellene. Pszichológiai hadviselés (is).

Megeshet, bár én nem tartom logikusnak. Sasukére semmilyen pszihológiai hatást nem gyakorolna (ő még Karint is simán leszúrta). Narutot sem hatná meg különösebben, hisz rengeteg bajtársát megölte. Max. Kakashit sokkolná, de Madara tudja, hogy Naruto és Sasuke veszélyes és perceken belül leverné a sima(= 1 MS-es) Obitot. Hisz őt is megizzasztották, mikor Juubi-Jinchuuriki + Rinneganja volt. Azt már inkább el tudnám képzelni, hogy együtt jönnek vissza és egy 2 Rinneganos + Juubi Jinchuurikis Madara és egy 2MS-es Obito, akit úgy irányít, ahogy akar, az már kihívás lenne az újraegyesült 7-es csapatnak.

Sakurával meg még mindig nem értem, hogy mi a bajotok. Shikamaru elvét alkalmazva a kis erő jó helyen és jó időben alkalmazva nagyon is hasznos tud lenni. Pl. ha Madarának el van vonva a figyelme és bekap egy ilyen Shannaro-ütést, az egy darabig magatehetetlenné teszi és Narutoéknak van ideje lekaszabolni, amíg repül a levegőben. Egy ilyet simán el tudnék képzelni. Az, meg, hogy aránytalanul gyenge Madarához képest és az akkor öli meg, amikor akarja még jól is jöhet, nem feltétlenül csak védelmeznivaló. Pl. Ha Madara ráugrana, akkor addig támadási felületet nyújt, és Sasuke pedig elég gyors lett (/már teleportálni is tud ha jó láttam. Ez mondjuk nekem elég zavaros volt, tényleg teleportált?), hogy ezt kihasználja.

Szerintem Naruto gyógyítási technikája nem ninjutsu. Valószínűnek tartom, hogy ez a Rikudou által kifejlesztett chakra használati mód, a ninshuu. Ez megmagyarázná, hogy miért ennyire ütős.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8836 Dátum: 14 máj 08, 13:25:15 »

Szerintem Obito kamuizta át magukat .De a mióta vissza jött Naruto Konohába Az óta vannak utalások hogy Sakura Narutot szereti .
Naplózva
sakuraluca3
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


Mizukage


« Válasz #8837 Dátum: 14 máj 08, 13:48:32 »

Szerintem meg Kakashi arra utalt azzal, hogy Sakura érzései megváltoztak Sasuke felé, hogy régen fangirl-ként imádta,  de most már igazából szerelmes belé. :33
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8838 Dátum: 14 máj 08, 13:59:18 »

Bár mivel már Narancs szinte bármit tud kézrátétellel gyógyítani, így lehet, hogy őt kellene az első helyre tenni, és akkor Sakura már csak negyedik. Így ismét nincs benne a top3-ban.  ikszdé ikszdé

Naruto igen jó eséllyel nem gyógyítani tud, hanem helyreállítani. Vagyis pl, ha felvágod az ereidet nem lesz képes meggyógyítani téged, de ha a tested valami módon nem teljes, akkor azt képes regenerálni.

Kicsit nehéz elmagyarázni, de, ha megnézitek Kakashi sem sérült volt, hanem hiányszott egy szeme, Gai sem sérült volt, hanem összezúzta a szívét védő "Kaput", amikor használta a 8.-at.
Amit Naruto csinált az Gai esetében helyrehozta ezt, kakashi esetében meg helyreállítótta a szemét. Vagyis mindkettőjüknek visszahozott a testébe valami olyat, ami eredetileg ott volt, de "elpusztult". (Kakashi eredeti szemét és Gai testében az eredeti "gátat").

Szerintem meg Kakashi arra utalt azzal, hogy Sakura érzései megváltoztak Sasuke felé, hogy régen fangirl-ként imádta,  de most már igazából szerelmes belé. :33

Szerintem meg pont, hogy nem. Inkább "nekem" úgy tűnt, hogy úgy érti, hogy régen bele volt esve, mint a vakegér, most már viszont csak egy fontos személy a számára és amit érez az már inkább anyai törődés, mintsem szerelem.

---------------------

Más:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/675/15 (utolsó panel)
Értem én, hogy J R R Tolkien könyvei nagyon népszerűek (főleg most a filmek miatt megint), de, hogy már Kakashi is a hobbitokról akar beszélni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 14:52:54 írta Exkirion » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8839 Dátum: 14 máj 08, 15:19:26 »

nnna. Legalább megtudtuk azt, amit kis sakkozással amúgy is megtudtunk volna:

az Obito-s szenvedés háterében Madara áll, de őt meg leszögezték. Mosolyog  bow
 Ördögi
Asszem egy kicsit meglepődött.

A vége meg olyan mintha filmszakadás vagy rossz vágás lenne.
 Technikai KO

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8840 Dátum: 14 máj 08, 15:40:00 »

Egy baki:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/675/8
Madarának jelenleg a bal rinnegan hiányzik, itt meg úgy van rajzolva (jobb felső panel), hogy a bal rinneganja van meg.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #8841 Dátum: 14 máj 08, 17:45:55 »

De közvetlenül alatta meg már rendesen van rajzolva.. Nevet
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8842 Dátum: 14 máj 08, 18:07:43 »

De Exkirion, ha hiányzó szem és a szétzúzott szívet védő kapu is egy testi sérülés, ezeket helyreállította vagyis, akkor gyógyított. A való életben is a súlyos szívbetegek szívét sem "gyógyítják" meg, hanem kapnak egy szívátültetést, egy jó szívet. De az új szívtől meggyógyulhat a beteg, akár egészségesen is élhet tovább, innentől kezdve ez már pedig gyógyításnak minősül. Annyi különbséggel, hogy beteg egészségét/állapotát nem a beteg szerv közvetlen gyógyításával, hanem egy új szerv beültetésével végzik el. Ha valaki elveszíti a szemét az nem egyfajta sérülés? De. Megvakul az illető arra a "szemére" (Tudom itt most Kakashinak csak az egyik szeme volt kitépve, így teljesen vaknak nem nevezhető, hiszen a másik szemével látott)? Igen. Narancs a "semmiből" klónozott neki egy igazi látószervet. Kakashi újra lát? Igen. Igenis ez is egyfajta gyógyítóerő (ami szerintem a ninshuu lesz), az megint más kérdés, hogy Narancs buta, mint a tök és nincsen kiképezve szanitéc nindzsának. De attól még lehet neki gyógyítóereje, csak ezt ő nem fogja fel még. Szerintem Rikudou papi tuti, hogy tudott gyógyítani is.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #8843 Dátum: 14 máj 08, 18:31:22 »

Sztem felesleges ilyen dolgokon vitatkozni(bár  én sem feltétlen gyógyításnak nevezném amit Naruto csinál,ez nagyobb volumenű dolog,mint egy medical ninjutsu,vagy sejtátültetés stb),ha Madara visszajön 2 Rinnegannal,nem lesz sok ideje gyógyítgatni,ráadásul nemtudjuk hányszor használhatja,van e egyáltalán korlátja,vagy merül-e tőle a chakrakészlete,szóval Sakurára még szükség lehet,és Obito is megdobhatta valamivel amit mi nem láttunk.

Az meg nagy badass húzás lenne Madarától,ha Obitot a két Mangekyous szemével,és persze az irányítása alatt visszaküldené harcolni(ne feledjük,hogy anno csak Kakashi segítségével tudták Narutoék megsebezni),simán megszorongatná Narutoékat 1v1-ben,még mindig tartom hogy Obitobi képessége szinte verhetetlenné teszi őt,pláne 2 szemmel,lehet még látunk egy pöpec Susanoot is tőle.
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #8844 Dátum: 14 máj 08, 18:46:04 »

Sztem felesleges ilyen dolgokon vitatkozni(bár  én sem feltétlen gyógyításnak nevezném amit Naruto csinál,ez nagyobb volumenű dolog,mint egy medical ninjutsu,vagy sejtátültetés stb),ha Madara visszajön 2 Rinnegannal,nem lesz sok ideje gyógyítgatni,ráadásul nemtudjuk hányszor használhatja,van e egyáltalán korlátja,vagy merül-e tőle a chakrakészlete,szóval Sakurára még szükség lehet,és Obito is megdobhatta valamivel amit mi nem láttunk.

Az meg nagy badass húzás lenne Madarától,ha Obitot a két Mangekyous szemével,és persze az irányítása alatt visszaküldené harcolni(ne feledjük,hogy anno csak Kakashi segítségével tudták Narutoék megsebezni),simán megszorongatná Narutoékat 1v1-ben,még mindig tartom hogy Obitobi képessége szinte verhetetlenné teszi őt,pláne 2 szemmel,lehet még látunk egy pöpec Susanoot is tőle.

Ha Obito Susanoot nyomatna akkor beteljesülhetne egy nagy vágyam. Két Susanoo harca egymás ellen  bow bow .
Mindig is kíváncsi voltam hogy hogyan nézne ki az a harc.
Fed, ha Madara ezt bejátszaná akkor már komolyan imádkoznék hogy atomjaira szedjék a dilis Uchihát.  Ördögi Ördögi
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #8845 Dátum: 14 máj 08, 19:07:15 »

Más:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/675/15 (utolsó panel)
Értem én, hogy J R R Tolkien könyvei nagyon népszerűek (főleg most a filmek miatt megint), de, hogy már Kakashi is a hobbitokról akar beszélni Nevet

Nem hiszem el, hogy senki nem reagálta le ezt, észre se vettem, ütött. ^^

Narancs továbbra is buta, mint a tök, biztos mondták neki, hogy tegye a sérült felületre a kezed, tudomisén koncentrálj és tá-dám.
Naplózva
1864
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #8846 Dátum: 14 máj 08, 19:32:11 »

Szerintem valami lesz.
Nem véletlen hogy nem mutatták meg kijön vissza.
Szerintem Obitót irányítja már zetsu és ő jön át madarával.
Madara egyedül nem tud átjönni 2 rinegannal.
hacsak nem az egyiket a kezébe hozza Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #8847 Dátum: 14 máj 08, 20:17:57 »

Ki tudja, lehet Kaguya jön át, vagy aki a fában volt..Nevet Jó tudom ez a legvalószínűtlenebb, de komoly húzás lenne smirksweat
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8848 Dátum: 14 máj 08, 20:24:14 »

Az tényleg durca lenne ha Kaguya néni kijönne a fából.   >.<# Pojén
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #8849 Dátum: 14 máj 08, 21:00:39 »


Naruto igen jó eséllyel nem gyógyítani tud, hanem helyreállítani. Vagyis pl, ha felvágod az ereidet nem lesz képes meggyógyítani téged, de ha a tested valami módon nem teljes, akkor azt képes regenerálni.

Kicsit nehéz elmagyarázni, de, ha megnézitek Kakashi sem sérült volt, hanem hiányszott egy szeme, Gai sem sérült volt, hanem összezúzta a szívét védő "Kaput", amikor használta a 8.-at.
Amit Naruto csinált az Gai esetében helyrehozta ezt, kakashi esetében meg helyreállítótta a szemét. Vagyis mindkettőjüknek visszahozott a testébe valami olyat, ami eredetileg ott volt, de "elpusztult". (Kakashi eredeti szemét és Gai testében az eredeti "gátat").

magyarul tud gyógyítani lol nem értem mi a különbség... az, hogy kb annyi köze van gyógyításhoz, mint Kibának nem változtat azon, hogy jobban tud gyógyítani, gyakorlatilag akármit helyre tud hozni(!)

ugyanolyan mint a "Madara vagy Deidara, melyik tud jobban robbantani"?

Mert hát Madara huszad annyira nem ért a témához de ettől még gyakorlatilag ő tud jobban...

Ez a "Naruto vs Sakura/Tsunade ki gyógyít jobban?" kb ugyanilyen...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 21:01:52 írta nclearu » Naplózva

Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!