24 jún 02, 05:05:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767204 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #8805 Dátum: 14 máj 07, 17:37:00 »

attól félek, hogy obito fog vissza kamuizni, de valamiért remélem, hogy nem, jöjjön  vissza vagy madara vagy mindkettő...
nem akarom h túl sok jó legyen egy térfélen
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8806 Dátum: 14 máj 07, 17:42:11 »

Most kakashinak hogy nőtt vissza a szeme?  Technikai KO
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8807 Dátum: 14 máj 07, 18:10:07 »

Én sem értem miért de magyarul majd okosabb leszek (lehet).   Nevet
De van egy olyan érzésem hogy arról van szó amit az öreg Rikoduo adott Narutonak.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8808 Dátum: 14 máj 07, 18:10:12 »

Ha a mostani körülmények maradnak meg a jövőben is akkor Sasuke átveheti Kakashi stílusát.A Szemtakarósat.

"Vagy éppen nem is tud fa elemet használni, ahhoz Hasirama sejtjei kellenének sztem nem elég a chakrája."

A Sejt része oké,de a chakra mennyiséget ne hozd fel.Yamatonak is ment jóval kisebb mértékkel.
Szöcske pedig már bőven rendelkezik akkora chakra készlettel.

Azt nem úgy értettem hogy sasukénak kevés a chakrája, hanem hogy a fa elemhez nem elég ha van neki hashirama chakrájából, hanem a sejtjei is kellenek.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8809 Dátum: 14 máj 07, 18:19:22 »

" Az orvosi ninjutsum ,és az oly sokáig tanulmányozott Hashirama sejtjeinek segitségével"ezt mondta Kabuto hogy ezekkel sikerült Sasuke megmentése,szal Sasuke nem csak chakrát,hanem Hashirama sejtet is kapott ,ezért kéne sztem ismernie a fa elemet.
Naplózva
Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8810 Dátum: 14 máj 07, 18:19:53 »

Szerintem ez a válasz rá... Naruto mér tudta vissza adni Kakashi szemét? Meert most már ő is "Fény és sötétség" elemet használ.. Tobirama is mondta volt és aszem Madara is hogy Rikudou ezzel az elemel hozott létre és teremtett dolgokat.. a Fekete gömbök Narutonál épp ezt a következtetést vonják le szerintem..
És hogy Sasuke mért csukta le a szemét? szerintem nem azért mert nem kikapcsolható.. hanem mint mikor Mangekyou Sharingant használt pl "Amaterasu"-t akkor is le csukta utána a szemét mert meg erőltette.. pl Itachi is mikor használta pl a Tsukuyomi-t.. és szerintem most ugye kicsitt túl erőltette hisz a szemtechnikák mint láttuk eddig sokkal jobban ki meritik az egyén chakra készletét mint más Jutsuk .
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8811 Dátum: 14 máj 07, 18:28:33 »

wandor küszönöm hogy tisztáztad a gondolatod,de legközelebb probáld meg nem félreérthetően megfogalmazni.

Kakashi szemére már volt előző oldalon is 1-2ötlet,magyarázat csak vissza kéne olvasni. smirksweat Hümm-hümm

Érdekes úgy emlékeztem hogy Exkirion írta le,de úgy látszik mégsem.
Lényeg gondoljatok Gai esetére +a tenyér jel.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 18:31:18 írta K ichigo » Naplózva

Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8812 Dátum: 14 máj 07, 18:33:58 »

wandor Szerintem érthető volt...de ha nem tetszik olvasd a másét... az én gondolataim és véleményemet nem kötelező el olvasni..
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8813 Dátum: 14 máj 07, 18:39:45 »

Ne aggódj a te véleményed is elolvastam.Nem is kötöttem bele. bye bye

Érthető volt,de egyben kétértelmű is.Mind1 is amíg Kishi nem dob be fa elemet neki addig felesleges vitatni.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8814 Dátum: 14 máj 07, 19:13:28 »

Idézet
Madara a legnagyobb szemétláda a Japán Mangák történelmében!
Azért szerintem még nem olyan szemét, mint a OP-ben Doflamingo.  Pojén
Narancs bratyó már érintéssel gyógyít. Eddig Tsunade (és Kabuto) volt a legjobb orvosi ninja, most már Narancs az. Nevet
Szanitéc nindzsa kiképzés? Pff...ugyan már.. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 19:14:36 írta Krisz7199 » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8815 Dátum: 14 máj 07, 19:21:53 »

Jéj, Team 7 újra összeállt, hurrá. Két félisten meg egy golyófogó, végülis csapatmunka.  ikszdé Nem tudom, de ez a jaj, mennyit változtak, meg hűha ki-milyen lett, már nem tud meghatni. Naruto meg már mit nem tud? Genjutsut használni, de az itt amúgyis bukta lenne. Most így visszagondoltam, hogy még a shippu elején is mekkora durranás volt, hogy "Úúúú, Genjutsu, úúúú, Bábjutsu" Most? Ninpou: Félisten vagyok no jutsu. Lehet ezt még überelni?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8816 Dátum: 14 máj 07, 19:30:04 »

Jéj, Team 7 újra összeállt, hurrá. Két félisten meg egy golyófogó, végülis csapatmunka.  ikszdé Nem tudom, de ez a jaj, mennyit változtak, meg hűha ki-milyen lett, már nem tud meghatni. Naruto meg már mit nem tud? Genjutsut használni, de az itt amúgyis bukta lenne. Most így visszagondoltam, hogy még a shippu elején is mekkora durranás volt, hogy "Úúúú, Genjutsu, úúúú, Bábjutsu" Most? Ninpou: Félisten vagyok no jutsu. Lehet ezt még überelni?

azért ne túlozz már légyszíves.  Nem vágom hogy lehet ennyire vak a többség hogy Sakurát ennyire lenézik.
Oké nem egy fél-Isten mint a két hülye de azért egy ütéssel térképet tud átrendezni kb. Ráadásul már elérte kb azt a szintet amit a mestere, Tsundere. Nevet Szóval ja, oké nem ő a legerősebb de a top 3-ban benne van. Mert igen a team 7 a legerősebb akárhogy is nézem. Mármint a korosztályukat nézve bár szerintem már bőven felül múlták az az időseket is sőt mindenkit. Nevet

Egyébként jó kis fejezet volt. Naruto nem semmi technikákat kapott. Ez a kézrátételes healozás vagány. Nevet
Bár ez inkább olyasmi képesség szerintem mint Orihiméjé a Bleachben. Valami hasonlót akart kifejezni Sakurának Naruto is de mint tudjuk agyhalott így nem igazán tudta. Nevet

Ha jól értettem valami olyasmit akart mondani hogy lemásolta Kakashi génjeit vagy a gyöp. Nevet
szal végül is nem gyógyítás csak copy paste. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8817 Dátum: 14 máj 07, 19:36:14 »

Oké, hogy elméletben túltett Tsunadén, de ha azt nézzük, hogy az Edo Madara mit leművelt az öt kagéval soloban, akkor ez a Madara? Nem lenézés, de egyenlőre tényleg nem látom értelmét annak, hogy ott van, mert ha Naruto már gyógyítani is tud, akkor? Elfogadom, hogy nem gyenge, de ha nem mutat valamit a tereprendezésen túl, akkor itt csúnya véget ér a dolog számára.

Ja igen, Naruto még magyarázni sem tud. ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8818 Dátum: 14 máj 07, 19:52:10 »

Szóval ja, oké nem ő a legerősebb de a top 3-ban benne van

Milyen top3ban?  ikszdé
És igen, még mindig nem sokat ér, mert jelenleg csak Madara a fő ellenség, és ha ő megakar valakit ölni, azt azonnal megöli, és azt nem tudja visszahozni, alapjáraton meg ellene semmit nem ér, mert Madara azonnal megöli.
Tök mindegy hova sorolod, Naruto és Sasukén kívűl az ottaniak csak díszek jelenleg.Mondjuk Shikamaru talán még jól jöhet... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 19:52:43 írta dehunter » Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8819 Dátum: 14 máj 07, 20:09:12 »

Azért kíváncsi vagyok hogy mi is a valódi célja Sasukénak,mert Rikuudou így is úgy is neki adta volna a fele erejét mert mondta is hogy nem akar többet hibázni azzal hogy kivételezik vagy csak utalt rá nem tudom. Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!