24 szep 27, 20:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910222 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
PkRoky
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8745 Dátum: 14 ápr 29, 14:43:42 »

Sziasztok!

Régóta nézem a mangát de csak most jutottam el oda hogy kommentáljak, mert már nem bírom ki annyira epic részek vannak Nevet
Nah szóval első megjegyzésem az a "Kakashinak kiveszik a szemét übergyors tempóban" témához kapcsolódik. Valaki írta, hogy most mihez fog kezdeni Kakashi egy sima szemmel.
No már most tudjuk hogy Kakashi apját Sakumo-nak hívták aki Konoha Fehér Agyaraként ismertek. Hogy miért? Egyrészt a haja színe miatt, másrészt meg mert Ő és a fia képesek használni egy bizonyos fehér csakrát. Szerintem Kakashi kénytelen lesz a sharingan elvesztése miatt használni ezt az erőt :/ Habár mióta az apja meghalt egyszer sem használta bizonyos okokból ( Pl. emiatt van rajta mindig maszk).
Szerintetek ez mennyire reális? :O Nyelvesít
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8746 Dátum: 14 ápr 29, 15:54:46 »

Sziasztok!

Régóta nézem a mangát de csak most jutottam el oda hogy kommentáljak, mert már nem bírom ki annyira epic részek vannak Nevet
Nah szóval első megjegyzésem az a "Kakashinak kiveszik a szemét übergyors tempóban" témához kapcsolódik. Valaki írta, hogy most mihez fog kezdeni Kakashi egy sima szemmel.
No már most tudjuk hogy Kakashi apját Sakumo-nak hívták aki Konoha Fehér Agyaraként ismertek. Hogy miért? Egyrészt a haja színe miatt, másrészt meg mert Ő és a fia képesek használni egy bizonyos fehér csakrát. Szerintem Kakashi kénytelen lesz a sharingan elvesztése miatt használni ezt az erőt :/ Habár mióta az apja meghalt egyszer sem használta bizonyos okokból ( Pl. emiatt van rajta mindig maszk).
Szerintetek ez mennyire reális? :O Nyelvesít

logikus, de túl egyszerű lenne. maszk-kérdés.... eddigiek alapján kakashi már kb maszkkal született : nem az apja halála miatt van rajta
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8747 Dátum: 14 ápr 29, 16:23:29 »

Milyen fehér chakrát? Nincs semmilyen különleges chakrája Kakashinak. Szerintem te a fehér chakra pengére gondolsz, nem?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Szabina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 2


« Válasz #8748 Dátum: 14 ápr 29, 17:25:13 »

És mi lesz Sakurával? Nem bír el Madarával, és most nincs aki megmentse. Remélem, hogy nem így akarják elintézni, hogy ne legyen probléma, hogy Hinata vagy Sakura..
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8749 Dátum: 14 ápr 29, 17:52:51 »

Majd Madara megöli és kiderül, hogy Sakura Hagoromo testvérének a lányának a reinkarnációja Nevet
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8750 Dátum: 14 ápr 29, 18:39:54 »

Idézet
Majd Madara megöli és kiderül, hogy Sakura Hagoromo testvérének a lányának a reinkarnációja
Ha ez mondjuk tényleg így történne, akkor abban a pillanatban végeznék a Narutoval véglegesen, se a mangát nem olvasnám, se az animét nem nézném. Mondjuk már majdnem így vagyok vele jelenleg is, de akkor ha netán úgy történne, ahogy most Exkirion leírta, akkor tuti véglegesen dobnám a Narutót.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8751 Dátum: 14 ápr 29, 19:01:36 »

Kötve hiszem, hogy ezen a ponton már bárki abbahagyná a manga olvasását, mindegy Kishi mit csinál. Igazából újabban szerintem jó a manga, nekem mondjuk sosem volt vele túl nagy bajom. Csomó fórumon megy a sírás mindenre, hogy ez így hülyeség, az úgy hülyeség aztán 10 fejezet múlva meg van magyarázva (Vagy az illető nem is igazán olvas csak átlapoz, aztán csodálkozik, hogy nem érti mi van, vagy rosszul ért dolgokat). Egyesek meg túlságosan személyes ügyként kezelik, hogy mi van épp a sztoriban, csak mert épp szerintük ez így nem jó.

Mindezektől eltekintve meglepő lenne, ha tényleg úgy lenne, ahogy az előző HSZ-emben írtam, és nyílván csak viccnek szántam.
(Ha most valaki olyan válaszon gondolkozik a komim olvasása alatt, hogy "Kishitől már minden kitelik", akkor tökéletesen beleillik a fenti kategóriába és legyen szives ne.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 20:38:43 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8752 Dátum: 14 ápr 29, 19:46:19 »

Igazából nekem a Shipuuden soha sem volt a kedvencem, sőt maga a teljes Naruto sem. Nekem egyébként soha sem tetszett annyira, és a Pein vs Naruto fight után már annyira nem jött be az egész, persze a mangát olvasva volt 2-3 dolog ami megtetszett, de utána újból csalódás a részemről. Szerintem már nagyon elvan túlozva, de még ezzel sem lenne baj, ha fokozatosan történnének a dolgok, túl gyorsan és hirtelen mennek az események, egyik fordulat után jön a másik, de azonnal. Épphogy kijöttek a gödörből a szereplők már benne vannak a másikba. Kevesebb a humor (ami a sima Narutoba azért volt rendesen), túl sok a nyálas és drámás jelenet. A sima Narutoban még elhittem, hogy nindzsák harcolnak egymás ellen, itt pedig...már olyan erők szabadulnak fel, hogy agyatlan harcok vannak benne, már taktika jóformán nincs..mindenki varázsol, tiszta Dragon Ball feeling az egész ( A DB-t sem szerettem igazán amúgy  ikszdé). Tényleg azért nézem végig, mert már lassan a végénél járunk.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8753 Dátum: 14 ápr 29, 20:42:59 »

Monsjuk ezt az álláspontot megértem. Bár szerintem nem nagyon találsz olyan Shounen fight mangát, ahol a végén alig erősebbek, mint az elején. Ennek a műfajnak ez a természetes folyása. Az elején még mindenki gyenge (legalább is a főhős tuti), aztán szépen dolgozzák feljebb magukat, végül pedig már általában összehasonlíthatatlanul erősebbek a karakterek, mint az elején.
A Naruto talán annyiból jobb ilyen szinten, mint a legtöbb hasonló, hogy itt logikus a fejlődési folyamat és nem spontán. Vagyis csak nagyritkán van olyan, hogy valaki csak úgy erősebb lesz mert mért is ne. Mindíg van valami alapja az új erőnek, amit szereznek.
Például már a legelejétől lehetett tudni, hogy Naruto egy napon valahogy birtokolni fogja a Róka erejét és némi kulimázzsal azt is ki lehetett találni, hogy jóban lesznek és az baromi dúrva lesz.
Ugyan ez Gai. Mióta mondták még annó a Chuunin vizsga alatt, hogy a 8. kapu milyen dúrva, azóta tudni lehetett, hogy vagy Gai, vagy Lee használni is fogja és bár a Shippuba azért voltak halálesetek bőven, de a sima Naruto alatt szerintem bárki azt mondta volna, hogy a használója valahogy túl fogja élni.
A másik hasonló, amiben szerintem ezt nagyon jól megoldották az a Katakyou hitman reborn volt, de ott sajna a történet fulladt bele önmagába a végére.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 20:46:48 írta Exkirion » Naplózva

Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #8754 Dátum: 14 ápr 30, 07:44:13 »

Am a héten nemlessz manga?
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8755 Dátum: 14 ápr 30, 08:18:11 »

Előző oldal:
Elvileg most van a Golden week (Fairy Tailhez ezt írták pénteken), szóval szerintem nem lesz. Vagy, ha lesz, akkor jövőhéten nem lesz.
Mangaspoileren sincsenek kint a spoilerek,valószínűleg ezen a héten nem lesz.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8756 Dátum: 14 ápr 30, 08:32:02 »

Idézet
Bár szerintem nem nagyon találsz olyan Shounen fight mangát, ahol a végén alig erősebbek, mint az elején. Ennek a műfajnak ez a természetes folyása. Az elején még mindenki gyenge (legalább is a főhős tuti), aztán szépen dolgozzák feljebb magukat, végül pedig már általában összehasonlíthatatlanul erősebbek a karakterek, mint az elején.

Ezzel egyetértek amúgy, de akkor is túl gyorsan történnek a dolgok. Nincs is azzal probléma ha egy shounenben tápolják a főszereplő(ke)t, csak ne hirtelen, és ne ilyen sokféle dologgal. Ott az OP vagy a FT, mindkettőben van és lesz is tápolás, de legalább apránként és nem hirtelen egyből sok power up tunningolás megy. Az OP lassan 700 részes lesz, de közel sincs akkora mértékű karakter tunningolás, mint a Narutoban (aminek szó szerint a fele filler). Mondjuk ilyen szempontból a Bleach a legrosszabb szerintem.
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8757 Dátum: 14 ápr 30, 09:24:31 »

Ne keverd a mangát az animével, már hogy volna a manga fele filer?

Egyébként emlékeim szerint ez az első olyan tápolás amiért nem kellett megdolgozniuk, de javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8758 Dátum: 14 ápr 30, 10:03:42 »

Ezért is megdolgoztak. Nekem egyébként bejönnek a mostani részek. Csalódnék Orochimaruban, ha nem lenne valami terve  Ördögi
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8759 Dátum: 14 ápr 30, 10:40:33 »

Idézet
Ne keverd a mangát az animével, már hogy volna a manga fele filer?
Nem is a mangára értettem. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!