24 szep 27, 18:53:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910010 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8760 Dátum: 14 ápr 30, 14:51:48 »

A táp/nem táp/mangák összehasonlítása már kicsit témába nem illő, inkább a Naruto duma témában kellene: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=9.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8761 Dátum: 14 ápr 30, 15:09:39 »

http://www.hogymondom.hu/showslang.php?slang=t%C3%A1pos
Felkiáltójel! Felkiáltójel! Felkiáltójel! Felkiáltójel!

(Akár off, akár nem, már nagyon idegesítő.)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #8762 Dátum: 14 ápr 30, 16:58:52 »

Kezdenek elvonási tüneteim lenni. Hol van az adagom?!:)
Van valami hír az eheti részről?
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8763 Dátum: 14 ápr 30, 21:23:40 »

Nem hinném hogy Sakura meghalna erre két lehetséges ok van : 1. Lehet hogy Sakura is képes arra a technikára amire a mestere is képes ( hogy bármilyen sérülést szenved, de meg gyógyul ).
                                                                    2. Vagy még Obito megmenti azzal hogy vissza kamuiza Sakurát Narutóékhoz .
De még az sem biztos hogy Obito meghal .Gondoljatok bele hogy hányszor volt halál helyzetben és mégis túl élte .De szerintem Naruto megmenti mint Gait is .
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8764 Dátum: 14 máj 01, 13:32:25 »

Nem tudom, ki mennyire szereti ezeket a "manga review"-okat, de ezt muszáj volt belinkelnem!

https://www.youtube.com/watch?v=Zp2vJD-PPnQ

A végén besírtam a "Sharinsage-es" Sakura-n! ikszdé kacsint
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #8765 Dátum: 14 máj 01, 20:36:42 »

Én már azon se lepődnék meg Obito most elpatkolna aztán valahogy újra élők között nem 1x láttunk már ilyet , de én amondója vagyok aki mindig csak a fikából áll ki hogy akk nem kell olvasni pedig egy kis logikus gondolkodás és rájönne hogy sok minden előbb vagy utóbb megvan magyarázva.. meg nekik nem az a lényeg hogy neked mennyire tetszik mennyire nem hanem a bevétel ami ebből befolyik ..
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8766 Dátum: 14 máj 02, 01:07:11 »

"Én már azon se lepődnék meg Obito most elpatkolna aztán valahogy újra élők között nem 1x láttunk már ilyet"
Ezt légyszi fejtsd ki bővebben mert én speciel nem tudom mire gondolsz. Hmm?

A fikáról annyit mondok hogy ebbe a dologba ne lépj bele túl mélyen, mert elkapnak és lerántanak.
Mindenki szíve joga így meg úgy ócsárolni mangát, ha vmi olyan lesz Chakra úgy is előveszi a nádpálcát, ha nem akkor meg sz@rni bele magasról. A dolgok meg mindig ki vannak magyarázva tudod nem értem ezt miért írtad le mikor előtted már 100 másik hülye is leírta még ugyanennyiszer is, és ráadásul akinek egy ilyen dolog nem tűnne fel és úgy kezdene el fikázni az valószínűleg degenerált, de mivel ezek az egyének nem állnak neki fikázni mivel nem röhögök minden nap egy ilyenen a manga topicot olvasva, így nem értem ezt mi a jó istennek írtad?!?!?!

Nem utolsósorban a pénz ide-yoda, nem akkora nagy szám Naruto manapság mint azt gondolnád.
A Naruto-kunon közzé tett éves szinten elkészített statisztikák az eladott mangákról... hát a Naruto maradjunk annyiban évről évre vissza esett, ha jól emlékszem előző éven 5. helyen állt.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na de nem szaporítom a szót, ez utóbbi két bekezdést ha nem is figyelsz rá, első kérdésre választ várok mert tényleg nem vágom mire gondolsz, mint hasonló eset.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 02, 01:08:51 írta Morause » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8767 Dátum: 14 máj 02, 08:33:16 »

Nem tudom, ki mennyire szereti ezeket a "manga review"-okat, de ezt muszáj volt belinkelnem!

https://www.youtube.com/watch?v=Zp2vJD-PPnQ

A végén besírtam a "Sharinsage-es" Sakura-n! ikszdé kacsint

Én nem szoktam de a végén a Sakura elmélet miszerint ő kapja meg Obito sharinganját meghaltam. Nevet Ráadásul még Kaguyával is összehozzák hogy lenne majd az új hát elég merész húzás lenne Kishitől az tuti. Nevet Mondjuk én látok benne némi rációt de annak a szemnek Kakashihoz kell kerülnie akkor is. Bár a Rinnegant azt megkaphatja tőlem Sakura. Amúgy is már benne volt szinte mindenkiben csak benne meg Narutoban nem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 02, 08:34:11 írta Kuro25 » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8768 Dátum: 14 máj 02, 10:23:55 »

Idézet
"Én már azon se lepődnék meg Obito most elpatkolna aztán valahogy újra élők között nem 1x láttunk már ilyet"
Ezt légyszi fejtsd ki bővebben mert én speciel nem tudom mire gondolsz.

Szerintem a Pein féle feltámasztásról beszél amikor pein kb. az egész konohát megölte aztán meggondolta magát azt visszatért mindenki, vagy amikor Madarát visszahozták edoként, de később már megoldotta, hogy ő is ember lehessen (Kishimoto oldotta meg)
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8769 Dátum: 14 máj 03, 09:08:13 »

Idézet
Soreszko10
Azt nem értem egyedül, hogy ha Rikudo maga készítette a táblákat, amiket mind Madara, mind Obito elolvasott, akkor miért nem volt szó soha Rikudo testvéréről? Mert ha ő harcolt a Juubi ellen és belé is lett pecsételve, akkor szerintem ez nem egy "á, kit érdekel, legalább azt hiszik, hogy extra infót kapnak" dolog, mert nem mindegy, hogy egy "legendás szörnyet" egyetlen ember győz le, vagy egy testvérpár, esetleg egy sereg. Igen, tudom, hogy Rikudo-hoz, a Juubi-hoz meg úgy kvázi a manga 3/4-ét menet közben találta ki, de ezen a "Rikudo testvérén" nem tudok túltenni - ahogyan Madara túlélésén sem, mert még mindig nem tudjuk, hogyan élte túl úgy, hogy ne Izanagi-t nyomjon (mert ugye ha azt nyomott volna, akkor oda lett volna a Rinnegan is, ráadásul "holttest" sem maradhatott ott).


A szeme képessége miatt maradhatott életben ami a Rimbó (Jobb felső sarokban elmagyarázza hogy mi is az .
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/674/9 ) .Ha meg akarják ölni akkor mind a kettőnek megkel halnia nem csak az egyiknek szerintem legalább is  .
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8770 Dátum: 14 máj 03, 10:25:47 »

Soreszko10!

Csak Hagoromoba pecsételték a 10farkút, a testvére csak a legyőzésében segített.

kurama95!
Ez csak találgatás és szerintem annak is gyenge mert úgy tűnik a rimbo a Rinneganjának a képessége és Hashirama ellen még nem volt, csak sharinganja.
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8771 Dátum: 14 máj 03, 11:35:27 »

Pontosabban mangekyou sharinganja volt akkor,de ha tudsz jobbat hogy hogyan maradt életben meghallgatlak .Ez az egy ami ésszerű lehetőség .De lehet a mangekyou sharinganja képessége is csak akkor gyengébb volt mert ( Obito sem Nagato nem Rimbozót Madara szemével.) De még Sasuke sem Rimbozik pedig majdnem ugyanazt ébresztette fel .
De most igy felvetve mi Sasuke szemének képessége ? Gondolkozik
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8772 Dátum: 14 máj 03, 12:29:20 »

Az egyik az, hogy látja Madara Rimbóját, a többire a következő fejezetekben majd fény derül.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #8773 Dátum: 14 máj 03, 12:52:41 »

"Én már azon se lepődnék meg Obito most elpatkolna aztán valahogy újra élők között nem 1x láttunk már ilyet"
Ezt légyszi fejtsd ki bővebben mert én speciel nem tudom mire gondolsz. Hmm?

A fikáról annyit mondok hogy ebbe a dologba ne lépj bele túl mélyen, mert elkapnak és lerántanak.
Mindenki szíve joga így meg úgy ócsárolni mangát, ha vmi olyan lesz Chakra úgy is előveszi a nádpálcát, ha nem akkor meg sz@rni bele magasról. A dolgok meg mindig ki vannak magyarázva tudod nem értem ezt miért írtad le mikor előtted már 100 másik hülye is leírta még ugyanennyiszer is, és ráadásul akinek egy ilyen dolog nem tűnne fel és úgy kezdene el fikázni az valószínűleg degenerált, de mivel ezek az egyének nem állnak neki fikázni mivel nem röhögök minden nap egy ilyenen a manga topicot olvasva, így nem értem ezt mi a jó istennek írtad?!?!?!

Nem utolsósorban a pénz ide-yoda, nem akkora nagy szám Naruto manapság mint azt gondolnád.
A Naruto-kunon közzé tett éves szinten elkészített statisztikák az eladott mangákról... hát a Naruto maradjunk annyiban évről évre vissza esett, ha jól emlékszem előző éven 5. helyen állt.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na de nem szaporítom a szót, ez utóbbi két bekezdést ha nem is figyelsz rá, első kérdésre választ várok mert tényleg nem vágom mire gondolsz, mint hasonló eset.

Arra értem mint Pein esetében is hogy az egész falu vissza lett hozva az életbe .. vagy lásd hogy Gai se halt meg
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8774 Dátum: 14 máj 04, 21:23:01 »

Én már azon se lepődnék meg Obito most elpatkolna aztán valahogy újra élők között nem 1x láttunk már ilyet , de én amondója vagyok aki mindig csak a fikából áll ki hogy akk nem kell olvasni pedig egy kis logikus gondolkodás és rájönne hogy sok minden előbb vagy utóbb megvan magyarázva.. meg nekik nem az a lényeg hogy neked mennyire tetszik mennyire nem hanem a bevétel ami ebből befolyik ..

Az egy érdekes és váratlan fordulat lehetne, ha az utolsó pillanatban Obito ugrana Sakura elé, hogy megvédje de nem akárhogyan! Gondoljatok csak bele, Madarának kell Obito másik szeme, és ha azzal a fekete rúddal eltalálná Sakurát Obito akár oda tehetné a fejét is, vagy odahajolna és volt nincs a rinnenganja kilőve, mert átszúrná a fekete rúddal. Kicsit brutális elgondolás de még ez is egy megoldás. Két legyet ütnének egy csapásra!  ikszdé

1. Sakura élete meg van mentve.
2. Obito szemének annyi és kb. bele is halna.  ikszdé ikszdé ikszdé

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!