24 jún 17, 11:50:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1797187 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8730 Dátum: 14 ápr 26, 08:08:06 »

Én is felhoztam ezt a Naruto 1 kézzel csinál rasengant, de ahogy nekem is válaszolták mondható hogy tapasztalt lett és ez miatt .Narutonak szél elemű chakrája van ami a futton .
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8731 Dátum: 14 ápr 26, 08:41:15 »

a szél elem a Fuuton,a pára elen a futton.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8732 Dátum: 14 ápr 26, 10:24:43 »

Egy suiton vagy doton rasenshurikent megnéznék.  Nevet
Naruto szerintem már minden létező elemet (és azok kombinációit) tudja használni. Kisistentől látunk majd még mindenféle elemmel cifrázott rasengant.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 16:46:10 írta Krisz7199 » Naplózva
Mianevem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #8733 Dátum: 14 ápr 26, 12:07:40 »

"...És a negyedik nagy háború hagyatéka a ninjavilág új fizetőeszköze, a szem lett." Mosolyog
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #8734 Dátum: 14 ápr 26, 13:18:04 »

Lehet most hülyeség lesz amit írok az oké hogy Naruto a bijuuktól kapja az up-ot a Rasenganhoz de tudtommal már ezek Kekkei Genkai  Rasenganok vagyis én úgy tudom a láva elem meg a mágnes elem Kekkei Genkai. Vagyis ezekből nekem anno erre utal a mágnes elem http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/546/3 a láva meg http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/465/17
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 13:21:51 írta amidamaru001 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8735 Dátum: 14 ápr 26, 13:29:34 »

Nem rossz megközelítés, de feltételezem hogy a fordítás kis mértékben hibás is lehet mivel az a mágnes elem rasengan ahogy shukaku is mondta pecsételő erővel fog bírni és ezt láttuk is, mint sem fémszerkezetű dolgokat oda vonz a bemágnesezett személyhez, illetve a Mizukage eleme ahogy a következő oldalon is részletes leírás van arról hogy Roushi és Son Goku eleme különbözik tőle mivel míg az övéké a tűzhöz a Mizukage eleme a vízhez köthető, ezért gyulladt meg a fa mikor kivágta Naruto, azt is hozzá tették hogy inkább Sav elemnek minősül mintsem működési elv alapján, és azért nem ugyanaz.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #8736 Dátum: 14 ápr 26, 14:24:18 »

Csak kicsit meglepő hogy Naruto olyan elemeket használ amit eddig nem bírt .De érthető mert nem a saját chakrájával csinálja hanem a bijukk chakrájával .De azért meglep Naruto mert eddig mindig kelet 1 vagy 2 árnyék klón a saringanhoz és a rasen surikenhez , legalább útól érte a az apját ezzel .

Most a bakidra nem térek ki én is más megtette. De amúgy mi ezen a meglepő? Fejlődött, ennyi. Most már Kurama is 100%-ig támogatja, őst minden bijuu, plusz ott a Rikudou erő is amit kapott. Ezen a szinten már felesleges a klónozgatás mert akkora ereje van mind a 3-nak hogy szimplán csak nekiugranak egymásnak és az nyer aki jobb technikát dob be ennyi. Nevet

Öm, csak úgy szólók: amit elvett Madara Naruto-ból 50%-a volt az "eredeti" Kyuubi-nak (Yang), s amit Obito-tól/Minato-tól kapott meg szintén csak 50%-a az "eredetinek" (Yin). Szóval ez a "100%" marha nem kóser.

Aztán meg sokan azt nem értik, hogy miért nem változott át Naruto is "Tíz-Farkú" Jinchuuriki-vé, ha mind megvan, ahogyan Onito és Madara tették? Elméletben és gyakorlatilag is most össze kellett volna gyúródniuk Naruto-ban egy "másik Tíz-farkúvá".

Plusz én nem nevezném "fejlődésnek" azt, amit csata közben kap "ajándékba", s időt sem kell rá szánnia, hogy elsajátítsa.

Klónok feleslegesek? Ja, 1000 klónnal neki menni az ellenfélnek tényleg felesleges, főleg, ha erőben és képességekben mind ugyanolyan erős, mint az eredeti, s csak annyi a különbség, hogy egy erős ütéstől tűnnek csak el.

ÁÁáááááh..... I'm too old for this shit Nevet Ez egy mese, gyerekek. Ha egy mitológiában van benne ez az idősebb-fiatalabb testvéres szörnyes dolog akkor persze, egy szavam sincs, mert ez az a műfaj, de emlékszik még valaki hogy ez a történet minden körítés ellenére alapvetően realisztikusnak indult a legtöbb aspektusában? Kicsit olyan mintha reggel fölkelnék elindulnék a suliba, majd a kacsalábon forgó héven belecsöppennék a hétfejű, tizennégy fejű meg huszonegy fejű sárkány és a legkisebb királyfi/parasztlegény harcába. WTF. Míg külön mindkét fele passzol a történetnek.
A reinkarnációs dolgot meg hagyjuk.

Summa summarum: a szar szót nem használnám erre, nem lenne értelme, csak egy kicsit kifolyt az agyam a sablonoktól meg a már eddig is érzékelhető műfajváltás betetőzésétől.

Igaziból az nem baj, hogy megpróbál ilyen elemeket belerakni, mert azok tudnak adni hangulatot. Sokkal inkább pont az a baj, amit írtál, hogy amíg a Part 1-ben Orochimaru VS Hiruzen harc még tényleg badass és úgy ahogy realisztikus volt + volt még értelmük, addigra ma már Hiruzen is 5 elemmel és Superman erővel rendelkezik. Pain-nél még úgy ahogyan jó lett volna, de hogy már minden második ember az ő szintjén mozog...

Valamint még ott kezdődtek a bajok, hogy a Part 2-től érezhető volt, hogy Oda-val ellentétben nem évekkel dolgozik előre, hanem Kubo-hoz hasonlóan max néhány hetet, s olyan régi dolgokat próbál meg "utalásként" beadni - s azokból sem a Part I-ből -, amiknél max húzza az olvasó a száját.

Igaziból ez a manga akkor maradhatott volna meg a "helyes úton", ha:
1.Nem erőlteti Kishi ezt a Madara + negyedik puki háború + hyuuga démon királynő dolgot, hanem úgy unblock kivágta volna a kukába.
2.Lettek volna már a Part I-ben is legalább nagyon gyenge utalások, hogy az eseményektől ne fogjuk a fejünket - lásd Rikudo, Jiraiya "sudden apprentices"-ei stb.
3.Megcserélte volna a sorrendeket úgy, hogy Pain legyen a final boss, s amíg ő és Konan a Hachibi-t kapták volna el, addig Sasuke + Obito mentek volna Konoha-t "elpusztítani". Így legalább a Rinnegan értéke nem zuhant volna s lett volna belőle paródia tárgya, s azt egész Sasuke szál se lett volna egy "mihez is kezdjek eme karakterrel" ízű... + hamarabb megszabadulhattunk volna Obito-tól és még megtérnie se lett volna esélye.

Itt már mindenki szemorvos lesz lassan, csak úgy dobálják a sharinganokat és rinneganokat. Narancsnak a láva mellé vihar elem, mágnes elem, lassan meg lesz neki az összes olyan kekkei genkai technika amik két elem kombinációjából jön létre ikszdé. Nekem már ez nem tetszik, az egész Narutónak már semmi köze sincsen a nindzsákhoz. Ez már nem shinobik háborúja, hanem kisistenek harca. Madara ennyi erővel vehetne magának egy spéci szemtartót, benne mindenféle szemmel. Mikor byakugan kell kitépi a sharinganját beteszi a byakugant, mikor rinnegan kell kitépi a byakuganját és beteszi a rinneganját. Ennyi erővel nyithatna szemgyógyászati magánklinikát, jobban megélne belőle, mint a "nindzsáskodásból".
Egyébként a többi ninja, Tenten, Temari, Kankuro, Hinata, Ino...stb mi a sátán véresre korbácsolt hétfelé lángoló hímvesszőjét csinálnak amúgy ez idő tájt? Olvassák a mangát ők is?  Pojén Igazából simán haza is mehetne az egész shinobisereg, a tápistenek majd lejátsszák egymás közt.  Pojén

1.Csoda, hogy a Byakugan, Sharingan és Mokuton skill-ek ide-oda dobálásakor még nem ordítottál fel, s kellett várni, amíg Naruto - is - elkezd Kekkei Genkai-okkal dobálózni.
2.Már a Part II indulása óta nem lehet azt mondani a Naruto-ra, hogy nindzsa manga, max "nindzsa cuccokkal dobálózó" shonen manga.
3.Mindent, aminek semmi értelme, hogy a "kisistenek" még "istenesebbeknek" tűnjenek + némelyiket még le is degenerálta.

De szerintem még így is jobb, mint ami a Kenichi-ben zajlik. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 14:51:35 írta Soreszko10 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8737 Dátum: 14 ápr 26, 14:39:44 »

Nyilván nem lesz a Naruto-ba lévő 9 bijuu egy 10 farkú mivel ahhoz kell a gedou szobor abból biza 1 van és az is Madarában.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 26, 14:49:33 írta Morause » Naplózva
1864
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #8738 Dátum: 14 ápr 26, 17:14:12 »

Soreszko
Mielőtt valakinek megszeretnél magyarázni valamit gondolkodj nehogy olyan hülyeséget írj mint az előző hsz-ben.
Az egyik az amit Morause leírt.
Senkinek nem lett úgy 10 farkúja hogy egyesével belekerültek a bijuuk.

Kuro25 pedig jól írta.
Nem tudom mit nem értesz.
A 100%-ig támogatja nem azt jelenti hogy az egész Kurama benne van Naruto-ba.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #8739 Dátum: 14 ápr 28, 00:26:20 »

Amúgy annyira féltettem pár oldallal ezelőtt Obitot, nem kéne ikszdé Ha belegondolok eddig kb. ő volt a manga Chuck Norrisa: ráesett egy szikla ami a féltestét szét trancsírozta: túlélte, Kakashi átfúrta a mellkasát így tönkre tette a tüdejét és szívét nagy valószínűséggel: túlélte, kitépték belőle a Juubit, illetve használta a Rinne Tenseit amik már önmagukban halálosak, ha ugyan a fekete Zetsunak is köszönhetően túlélte, sőt az nem is élősködött rajta sokáig, átvette felette az uralmat, nehogy már egy kis cölöp végezzen vele ikszdé Ezek mellet ugye Konan is szétgyakta kissé, meg sarokba szorította picit, a 4. Hokage legyőzte de eltudott menekülni, csomószor tépték le karjait, Itachi rágyújtotta az Amaterasut, sztem az lesz a történet slusszpoénja hogy ezek után is életben fog maradni Nevet Kíváncsi lennék hogy mi lenne a sorsa ha vége lenne a háborúnak Nevet (Kicsit se látszik hogy Obito fan vagyok ikszdé)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8740 Dátum: 14 ápr 28, 08:04:25 »

A kakashis dolog mondjuk genjutsu volt.
Egyébként én is szeretem Obito karakterét. Bár tény, hogy helyenként megkérdőjelezhető, amit csinált, de ettől talán még emberibbnek tűnik, hisz ő nem egy shikamaru, sőt, amennyire láttuk sokkal inkább a szíve után megy, mint bárki más a sorozatban.

Mondjuk az én kedvenc karakterem szerintem már Nagato marad. Nem tudom miért, de valahogy nagyon birtam a tagot az elejétől kezdve, amikor még csak a Pain-ek voltak benne, de az edos részeknél meg aztán végképp a szívemhez nőtt.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #8741 Dátum: 14 ápr 28, 13:14:03 »

Tény és való hogy Obito über gyerek, de egyedül 1 dolog volt ami önmagába halált okozhatott számára az pedig a rinne tensei. Ahogy Exkirion is mondta Kakashi raikirije az genjutsu volt, a Juubi meg más tészta mint egy sima bijuu amit maga Kurama definiált azzal hogy csak hosszú időre megbénul mert megterheli a szervezetét de nem fog meghalni mivel a benne lévő üres mazou is rengeteg életerővel bír.
Obitot elnézve már tutira az utolsókat rúgja, de az fix hogy az ő doujutsuja a legszopatósabb, ha Naruto világába élnék és birtokolnám ezt a két szemet, összetenném mind két kezemet.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #8742 Dátum: 14 ápr 28, 13:41:19 »

Én kérek elnézést!!! Ugyan elég keveset szoktam Narutoval foglalkozni de nekem rohadtul úgy tűnik hogy ez http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/629/Naruto_629_17.png egyértelműen Genjutsu, ez viszont http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/636/Naruto_636_10.png http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/636/Naruto_636_12.png http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/636/Naruto_636_14.png ez viszont egyértelműen VALÓS!!!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8743 Dátum: 14 ápr 28, 14:36:03 »

Jaaaaa! Őszinte leszek erről tökre meg is feledkeztem.
Pedig általában nem szoktam elfelejteni az ehhez hasonló részleteket.

Amm a héten nem lesz manga se ugye? Ha minden igaz most van Golden week. De aztán nem tudom, szóljatok, ha tévedek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 16:25:19 írta Exkirion » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8744 Dátum: 14 ápr 28, 16:29:31 »

Elvileg most van a Golden week (Fairy Tailhez ezt írták pénteken), szóval szerintem nem lesz. Vagy, ha lesz, akkor jövőhéten nem lesz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!