24 jún 17, 12:01:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1797198 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8700 Dátum: 14 ápr 24, 19:00:04 »

magyar fordítás olvasata után (is) pár észrevétel:
1. "ugyanolyan" rinnegan? épp ez az, hogy nem
2. Madara+Sasuke nem vérrokonok
3. ezek szerint Madara nem tudhatott Indra erejének vándorlásáról Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8701 Dátum: 14 ápr 24, 19:10:54 »

Most akkor Sasuke olyan erős mint Indra volt, Naruto meg olyan erős mint Ashura? Amúgy jó volt nézni ahogy Madara elgondolkozott Naruto+Sasuke erején és elismerte őket, mindenki mondta, hogy egoista meg, hogy mindenkit lebecsül innen is látszik, hogy nem, csak fel kell érni erőbe, vagyis nem felérni hanem valamit produkálni ellene amit valljunk be nem sok ember volt képes. Gai-t is megdícsérte, régen Hashirama erejét is elismerte.
Véleményem szerint a jelenlegi Sasuke+Naruto olyan erősek lehetnek mint rikodou sennin volt juuby nélkül, ha nem erősebbek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8702 Dátum: 14 ápr 24, 19:25:06 »

Azt nem értem, hogy Madara és Sasuke miért nem vérrokonok. Lehet, hogy nagyon távoliak, de akkor is rokokonok. Vagy nem? Nevet
http://www.mangareader.net/naruto/674/9
Ha jól értem, a readeres verzió azt írja, hogy kell legyen valami kapcsolat köztünk, a vér felett (a véren túl). Látom, hogy ti a streames verziót fordítottátok. Nem vonom kétségbe, hogy igazatok van, csak szimplán nem értem Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8703 Dátum: 14 ápr 24, 19:55:29 »

Pedig érthető. Sasuke nem Madara leszármazottja. Nem az unokája, nem a fia, nem a testvére, stb. Egy klánon belül sok család van, akik talán csak szegről végről naaaagyon távoli rokonok.
Ahhoz pedig, hogy a Sharinganoknak hasonló képessége legyen nagyon közeli rokonság kell, pl. testvér (pl. Sasuke - Itachi).
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 19:57:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8704 Dátum: 14 ápr 24, 19:59:46 »

Obito úgyis meghal így a másik szemét meg visszakaphatja Kakashi, én erre fogadok,
Szerintem meg Obito másik Sharingan-ját fogja megkapni.

Obito jobb szeme sharingan, bal szeme rinnegan.
Kakashi jobb szeme megvan, a bal hiányzik.
Konzekvencia?  Pojén

Avagy még akkor is van lejjebb amikor már TÉNYLEG azt hiszed, hogy ez lehetetlen ikszdé
Baszki, Madara még csak le se lassított, mintha csak lekapta volna Kakakshi kalapját vagy valami.

Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8705 Dátum: 14 ápr 24, 20:06:32 »

...
Amúgy van valaki itt aki rászánna az időt és elmagyarázná nekem hogy hogy tetszhet ez itt embereknek? Komolyan eljutottam arra a szintre hogy egyszerűen fel nem tudom fogni a dolgot. Nevet

Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8706 Dátum: 14 ápr 24, 20:08:26 »

Nos én személy szerint sosem egy fejezetet evaluálok, hogy tetszik-e vagy sem, hanem az eseményeket összeségében. Most az, hogy milyen gyorsan tépte ki kakashi szemét... Egy olyan karakterről beszélük, aki villámokat szór és a láthatatlan alteregójával rugdossa tökön az ellenfelét és meteor módjára közelekedik, valamint meteorokat szór plusz tud repülni....

Amennyire tudom Chakra leginkább a Steam+Panda együttese alapján fordít, se nem csak ebből és se nem csak abból.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:09:06 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8707 Dátum: 14 ápr 24, 20:11:31 »

De akkor is rokonok nem? Mosolyog Jó, persze, amúgy értem. Olyan minimális a vérrokonságuk, hogy szinte elhanyagolható.

Hogy miért tetszik? Igazából fogalmam sincs. Nekem soha nem volt bajom, ha valami irreálisnak tűnik, ha később meg lesz magyarázva. Madara erejét azt hiszem nem kell magyarázni. Megérte, azt is, hogy ha valakinek ez már túl sok, nem tetszik. Én speciel mindig is így képzeltem el a fő-fő ellenséget. Tehát örülök, mint majom a farkának Nevet Az egyedüli bajom akkor van, ha valami unalmas, vontatott, ugyanaz ismétlődik, és tíz fejezet elmúltával arra jövök rá, hogy jé, nem haladtunk előre semmit, és az elmúlt tíz fejezetet össze tudom foglalni kb. 3 mondatban. Na az baj. De erre is csak akkor jövök rá, ha egy lépéssel hátrébb megyek, és nem csak az éppen aktuális fejezetet szemlélem.
Akárhogy is nézem, az elmúlt tíz fejezetet nem tudom összefoglalni 3 mondatban. Szerintem jók voltak, pörgősek, logikusak (általában...), de mégis grandiózusak, ja és egy-két igazi (az én megítélésem szerinti) epic fejezet is becsúszott. Nekem nem kell ennél több.

Nem lehet, hogy te csak egyszerűen kinőtted ezt a mangát? És ezért márt nem is tudod élvezni,  pláne nem beleélni magad?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:12:27 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8708 Dátum: 14 ápr 24, 20:15:05 »

Hogy lehet egy mangát kinőni? Ez szerintem ugyan az, mint a pokemon játék. Az ilyesmit nem nagyon lehet kinőni, mert nem kor specifikus, hanem érdeklődésirányult. Ha valaki szereti a harcolós sorozatokat, akkor fog neki tetszeni, ha viszont inkább csak a romantikusakat (van ilyen ismerősöm), akkor nem neki való.
A pokemon játék példámra visszatérve, ha valaki szereti a szörnygyűjtögetést fejlesztészt, rpg elemeket, kompetetív harcot, akkor fog neki tetszeni, ha lövöldözni szeret, mint az őrült, akkor nem.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:16:37 írta Exkirion » Naplózva

fritz8888
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #8709 Dátum: 14 ápr 24, 20:19:05 »

Nekem tetszett ez a fejezet Nevet kicsit tobbet megtudhadtunk a kepessegekrol. En azt szeretnem mar latni ahogy naruto hasznalja a hiraishint de nem elhagyta a penget... Neeem Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8710 Dátum: 14 ápr 24, 20:23:51 »

ÁÁáááááh..... I'm too old for this shit Nevet Ez egy mese, gyerekek. Ha egy mitológiában van benne ez az idősebb-fiatalabb testvéres szörnyes dolog akkor persze, egy szavam sincs, mert ez az a műfaj, de emlékszik még valaki hogy ez a történet minden körítés ellenére alapvetően realisztikusnak indult a legtöbb aspektusában? Kicsit olyan mintha reggel fölkelnék elindulnék a suliba, majd a kacsalábon forgó héven belecsöppennék a hétfejű, tizennégy fejű meg huszonegy fejű sárkány és a legkisebb királyfi/parasztlegény harcába. WTF.

Már miért ne lehetne kinőni? Már nem tudja komolyan venni, és ez szerintem nem a manga hibája, és még csak nem is az övé. Egyszerűen már más érdekli.
Régen (nagyon régen Nevet) szerettem a pokemont. Most már azon röhögök, hogy hogyan lehet ezt nézni. Tiszta sor, nem?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8711 Dátum: 14 ápr 24, 20:26:33 »

Itt már mindenki szemorvos lesz lassan, csak úgy dobálják a sharinganokat és rinneganokat. Narancsnak a láva mellé vihar elem, mágnes elem, lassan meg lesz neki az összes olyan kekkei genkai technika amik két elem kombinációjából jön létre ikszdé. Nekem már ez nem tetszik, az egész Narutónak már semmi köze sincsen a nindzsákhoz. Ez már nem shinobik háborúja, hanem kisistenek harca. Madara ennyi erővel vehetne magának egy spéci szemtartót, benne mindenféle szemmel. Mikor byakugan kell kitépi a sharinganját beteszi a byakugant, mikor rinnegan kell kitépi a byakuganját és beteszi a rinneganját. Ennyi erővel nyithatna szemgyógyászati magánklinikát, jobban megélne belőle, mint a "nindzsáskodásból".
Egyébként a többi ninja, Tenten, Temari, Kankuro, Hinata, Ino...stb mi a sátán véresre korbácsolt hétfelé lángoló hímvesszőjét csinálnak amúgy ez idő tájt? Olvassák a mangát ők is?  Pojén Igazából simán haza is mehetne az egész shinobisereg, a tápistenek majd lejátsszák egymás közt.  Pojén
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8712 Dátum: 14 ápr 24, 20:29:07 »

Idézet
Egyébként a többi ninja, Tenten, Temari, Kankuro, Hinata, Ino...stb mi a sátán véresre korbácsolt hétfelé lángoló hímvesszőjét csinálnak amúgy ez idő tájt?

Szerintem jobb is, hogy nem avatkoznak be a nagyok dolgába mert csak Sasuket meg Naruto-t hátráltatnák a harcba. Itt már kb. Kakashi is csak hátráltatná Sasuket meg Narutot pedig Kakashi fényévekkel erősebb, mint a fenti személyek akiket felsoroltál, főleg most a háborúban.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8713 Dátum: 14 ápr 24, 20:37:52 »

ÁÁáááááh..... I'm too old for this shit Nevet Ez egy mese, gyerekek. Ha egy mitológiában van benne ez az idősebb-fiatalabb testvéres szörnyes dolog akkor persze, egy szavam sincs, mert ez az a műfaj, de emlékszik még valaki hogy ez a történet minden körítés ellenére alapvetően realisztikusnak indult a legtöbb aspektusában? Kicsit olyan mintha reggel fölkelnék elindulnék a suliba, majd a kacsalábon forgó héven belecsöppennék a hétfejű, tizennégy fejű meg huszonegy fejű sárkány és a legkisebb királyfi/parasztlegény harcába. WTF.

Már miért ne lehetne kinőni? Már nem tudja komolyan venni, és ez szerintem nem a manga hibája, és még csak nem is az övé. Egyszerűen már más érdekli.
Régen (nagyon régen Nevet) szerettem a pokemont. Most már azon röhögök, hogy hogyan lehet ezt nézni. Tiszta sor, nem?

Ha így érted a kinőnit, akkor ja, úgy logikus, bár én erre keresnék valami jobb szót, mert a "kinőni" nálam azt jelenti, hogy "már túl idős valamihez".
Egyébként vicces, de minél idősebb leszek annél kevésbé érdekel, hogy mit milyen korosztálynak címeztek Nevet
A pokemonnál meg a játékra gondoltam, ha ez miatt írtad, aminek a játékosbázisának nagy része a mai napig 20+ emberek.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8714 Dátum: 14 ápr 24, 20:43:20 »

Még úgyis erősebb hogy most elvesztett az ütókártyáját és fél szemre nem is lát.Annyira nem is akadályozza ha a többi érzékszervére is támaszkodik.Ezen a téren azért nem semmi.
Őszintén a haderőből már szinte senki sem tudna komolyabban beavatkozni anélkül hogy útban lenne.1-2 Edo kage még esélyes,vagy akár Zetsu(yamato). Nevet

A másik része:Komoly egy ilyen értékű és erejű "tárgyat" mint a Rinnegan egy Kunai-al akarta elintézni Sakura?
Vajon meglepné Madarát hogy egy gyors Kamuival átdobnák a harcmezőre?(A Rinnegant) Nevet
Vagy pedig Sakura gyógyul fel Instan módon.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:44:39 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!