24 szep 27, 20:16:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910179 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8010 Dátum: 14 márc 19, 07:36:46 »

Vagy egyszerre a 9 Bijuu még "elköszön" és utána összeolvadnak egy gyengébb 10farkúvá. Bár értelme nem sok lenne az fix, de a pakliban benne van.
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8011 Dátum: 14 márc 19, 09:41:26 »

Idézet
Minato-ék jól dolgoztak együtt + 1 pont a supportoknak

totál igaz, izgalmas csapatmunkát nyomtak, sőt Gai technikája erős meg látványos, de a support nélkül elbukott volna hamar, http://www.mangabee.com/Naruto/669/16/ viszont itt minato benyalt 5 olyan gömböt, akkor ez neki a karrier végét jelenti? vagy csak még pár végtagot bebukik  Ördögi

Kakashi kezd megvakulni :'( , hátha obitotól megkapja a másik szemet ez helyett Mosolyog ,  obitonak végleges MS-e van? mert ő elég sűrűn használta, és nemigazán tűnik rosszul látónak...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8012 Dátum: 14 márc 19, 09:46:14 »

Szép,Szép nagyon is szép.
Nem semmi Gai milyen jól elbír a Madárkával. A 8ik kapu 100-os erőt a normál állapothoz viszonyítva.-Nem semmi. Nyelvesít
Csapat munka is el lett találva.Örülök hogy egy ilyen lehetőséget nem hagynak ki.Ráadásul még egységesen kamatoztatják is. kacsint
Végtag vesztés már esélyes lehet Madaránál,ahogy anno írtam.
Naruto pedig felkelt.Pont időben egy ilyen harcot látnia kell.Főleg hogy Gaitól ilyet többé,nagy eséllyel nem is láthatna már. (Nem a béke miatt ami majd jön)Szomorú
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8013 Dátum: 14 márc 19, 09:57:34 »

Nekem tetszett ez a fejezet. Nevet  Mondjuk nekem melyik nem tetszik? Gondolkozik ikszdé

Gai technikája elég látványosra sikeredett,de azért jól jött az a kis segitség Kakashie-któl. Jól összedolgotak Madara ellen és látszik is,hogy valamennyire sikerült megsebesiteni.
Az tetszett mikor Kakashi a kamui-val eltüntette Madara fekete gömblyének egy kis részét,és igy Gai megtudta ütni Madara-t. Nevet Minato-val valyon milessz remélem nem fog eltünni még azelött,hogy láthatná Naruto-t mégegyszer.
És csipkerózsika is felébredt álmábó-l,csak nem épp a herceg csókjára. ikszdé smirksweat Szerintem a kövi fejezetben Naruto fog dumálni,a többi Bijuu-val vagy csak Kurama-val.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 13:43:25 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #8014 Dátum: 14 márc 19, 17:50:41 »

Az utolsó oldalon amikor Narutó "felébred" az nem a másik dimenzióban van... hanem a belsejében vagy esetleg a túlvilágon találkozik valakivel.  Látni lehetett egy cseppet"  ez mindig akkor van, amikor Kuramával találkozik...   A következő rész  nagyon érdekes lesz Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8015 Dátum: 14 márc 19, 20:12:00 »

Minatóból lassan csak egy beszélő fej marad. ^^" Két karja már nincs meg, ha öt gömböc a testét is legyalulja, akkor onnantól max. beszélő ágyúgolyónak lesz jó szegény. ^^"

És tényleg várható némi csevej Naruto kis belső világában, mert vízben fekszik, de a Kamui dimenziójában nem nagyon láttunk hasonlót. Kivéve, ha valakinek időközben megtelt a pelus. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8016 Dátum: 14 márc 19, 20:55:04 »

Jó kis fejezet volt! A manga főhőse végre éledező félben van. De vízben fekszik így bizonyára a Kyuubi hűlt helyén találja magát, mert hát Sakura nem hinném hogy ennyit sírt volna.
Végre valaki kicsit belegyömöszölte Madarát a földbe, és ki volt az? Guy sensei! Elismerés neki. Kíváncsian várom a folytatást!
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #8017 Dátum: 14 márc 19, 21:06:50 »

Ja, szó szerint belegyömöszölte a földbe  Faceg

Egyre szimpatikusabbá kezd válni Gai karaktere, Madaráé pedig ellenszenvesebbé
Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #8018 Dátum: 14 márc 19, 21:10:09 »

Jó rész volt,tetszett Gai technikája,és hogy a többiek kisegítették,bár még mindig nem értem Madara most miért nem képes Susanoo-ra,azzal még így is körberöhögte volna valszeg a skacokat.

Kakashi kezd megvakulni :'( , hátha obitotól megkapja a másik szemet ez helyett Mosolyog ,  obitonak végleges MS-e van? mert ő elég sűrűn használta, és nemigazán tűnik rosszul látónak...
Obitonak valószínűleg nem lehet örök mangekyouja mivel nem ismerünk egy tesót sem akiből kiszedhette volna,Hashirama sejtjei segíthették abban hogy ne vakuljon,Kakashinál viszont ez nincs jelen,de nem is baj,ha Gai ekkora áldozatot hoz,neki is fel kell adni valamit a világ jövőjéért,ez így a szép.
Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 21:15:24 írta Fed » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8019 Dátum: 14 márc 19, 21:24:38 »

Madara nem tudott olyan gyorsan reagálni hogy Susanoo-t használjon.Felesleges is lett volna mert szerintem az is áttörné Gai,legfeljebb egy kicsit lelassítaná.
Másrészt pedig minek Susannozna,ha ez a fekete "anyag" biztosabb pajzsot jelent?(Támádási bónusza mellett).
Még ezt a védelemet is kijátszották,tehát  mind1 is Nevet
Ha keverné a kettőt akkor még talán meglepetést okozna.

Erre a szemes témára még emlékszem.Ha jól rémlik valami olyasmit írtam hogy nem a mostani helyett kapná meg kakashi a másik Shringant hanem valahogy beleültetnék a mostaniba.
Ki tudja talán így esélyes lenne egy örök Mangekyo.Erőt szívna(talán kevesebbet),de legalább nem vakulna bele egy időután.

Minatóból még egy fej is hasznosabb lenne mint másokból egy egész.
neki már úgyis mind1,mivel halott.Legfeljebb kevesebb helyet foglal majd.

Szerk:Csak 1 helyeírási hiba javítva.Lehet kéne egy hibaszűrő. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 21:40:05 írta K ichigo » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8020 Dátum: 14 márc 19, 21:36:55 »

Ez így van, a fekete cucc jobb védő és támadó erővel bír, egyszerre a kettő meg lehet nem megy. Na meg igazából így is Gait a többiek mentették meg a haláltól, amellett Madara köszöni nagyon jól van, sőt, kifejezetten élvezi a bunyót.

Kakashi és az EMS kérdés: ne legyen neki, felesleges. Nem kell felrúgni azért egy "szabályt", csak mert Kakashi gyengébb lesz a bal szeme nélkül. Kapja meg Obitoét és kész, annak a szemnek még közel kutya baja valószínűleg, már úgyse lesz olyan harca ahol napi szinten kell lövöldöznie tucatszám. Ez a ugyan azt a szempárt rakunk egymásba az EMS-ért dolog már csak belemagyarázás lenne, abból is a leggyengébb fajta.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8021 Dátum: 14 márc 19, 22:11:21 »

Nincs is abban semmi kivetnivaló, hogy Madara élvezi a harcot. Hiszen eddig Hashiramán kívül senki sem volt, aki ellen tényleg komolyan kellett volna harcolnia. És hiába a nagy ereje, ha nincs ki ellen próbára tennie. Aizen is ebbe gajdult bele, ugye Aizen? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #8022 Dátum: 14 márc 19, 22:16:15 »

Erre vártam már jó pár éve hogy lássam a 8. kaput élesben, kicsit örültem hogy mellőzték a főszereplő(ke)t, de sajnos nem tartott sokáig...

amúgy lenne egy kérdésem, ugye amikor kakashi megkapta a sharingan-t akkor még bőven volt Uchiha klán, mit szólhattak hogy kvázi egy kívülállónak van sharingan-ja? vajon voltak erről viták vagy senkit sem érdekelt vagy ez a fölösleges kérdés csak engem foglalkoztat?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 22:20:40 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8023 Dátum: 14 márc 19, 22:30:19 »

Valahogy úgy, Chakra. ikszdé

Egyébként poén, de Gai majdnem ugyanúgy focizott Madarával, mint Lee Gaara-val a vizsgán, legalábbis engem eléggé arra emlékeztetett. ^^
Minatoból ha így haladunk C16 lesz. Szegény hapek... Bár Tobirama -és Hashirama- meg tűpárna, na lehet szavazni melyik a jobb. ikszdé
Ami viszont kérdéses, hogy a kaput meddig tudja Gai tartani. Ahogy kivettem, nem egy hosszú időtartamú technika, márpedig most ő védi a sereg fenekét. Sasuke és Naruto pedig még össze is kell, hogy szedjék magukat, tehát rájuk még pár percig nem hiszem, hogy számíthatnak. Egy Madara kaliberű ellenfél ellen pedig néhány perc is végzetes.
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8024 Dátum: 14 márc 19, 22:58:12 »

Szerintem a megvakulás nem egyenlő azzal hogy nem tudja használni a MS képességeit.
uchiha-knál ugye mindkét szemre megvakulnak ami okoz némi nehézséget, de kakashi aki alapból amúgy is takarja sharinganos szemét szerintem nem fog lepadlózni attól hogy csak fél szemére lát.

Mondjuk az alap sharingan képességét amivel tudja másolni az ellenfél technikáit lehet nem tudja használni, de ugye az elején amilyen kuriózum volt az még zabuza ellen mostanság már szóba sem kerül.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 533 534 [535] 536 537 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!