24 jún 17, 08:56:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796889 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8040 Dátum: 14 márc 20, 20:02:45 »

Azért Madara nem semmi.. Ott van Gai aki olyan gyorsan mozog, hogy látni nem lehet, olyan erőseket üt, hogy ha bárkit eltalálna vele akkor helyben meghalna vagy kettészakadna, ehelyett Madara több ilyet bekap és még csak most kezdi jól érezni magát meg reméli, hogy Gai még többet tudd? Ki ez az "ember"? xD Ez már nekem is sok. Gai amit most produkált Madara ellen ennyi idő alatt szerintem öt kaget szétkapta volna már, de Madara még csak most érzi jól magát, hát magam alá csinálok Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8041 Dátum: 14 márc 20, 20:26:01 »

Pedig pont hogy ezeketől a "sallerektől" érzi jobban magát.
Meg hát ilyen ellenféllel még nem küzdött,igazi "ínyencség". Nevet -(Hashiramat leszámítva,de ő más kategória)-túl sok hogy most teljesen leírjam. smirksweat
Amig nem veszít végtagot vagy egy olyan részét ami hátráltatná a tervében vagy szabotálná addig nincs olyan nagy veszélyben.
Mindenesetre azért 1-2alkalommal igen is eléggé megérmül a kis Madarka.Elég megnézi a tekintetét.
Ha egy táncban nem ő vezet,az már eléggé meglepő a számára.

OFF:
Madara-Gai táncra két dolog is bejött.
1.https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/s403x403/1898046_635092676545244_2059033334_n.jpg
2Ik A Madara táncakadémia ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 20:29:49 írta K ichigo » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8042 Dátum: 14 márc 20, 20:31:46 »

Na igen, igen. De én ezt az arc kifejezést vártam tőle amióta betáncolt azzal a hatalmas egójával.  Pojén
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8043 Dátum: 14 márc 20, 22:15:52 »

Narancs felébredt, és majd a következő mangában ez lesz a legelső mondata: "Ejnye b*** meg de p**** másnapos vagyok, nem rég nagyon szétcsúsztunk Szöcskével "  Pojén ikszdé

Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8044 Dátum: 14 márc 20, 22:28:49 »

Következő részben biztos beszélgetnek majd Kuramával és ő valami titkot elárul neki .
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8045 Dátum: 14 márc 20, 22:30:44 »

Azt mondjátok meg nekem, honnan tudja valaki hogy tud alkalmazni egy olyan technikát aminek a használatába belehal?
Hisz gyakorlásra nem igazán van lehetőség...
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #8046 Dátum: 14 márc 20, 22:37:12 »

Ilyen a Negyedik Hokage pecsét technikája,amivel elzárta a Kurama felét a fiába azt sem lehet gyakorolni,de még is megy  Nevet De arra leszek kíváncsi hogy győzikle Madarát .
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8047 Dátum: 14 márc 20, 23:37:45 »

Igen, az meg csak hab a tortán hogy azt ő fejlesztette ki úgy emlékszem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8048 Dátum: 14 márc 21, 01:03:37 »

Azt mondjátok meg nekem, honnan tudja valaki hogy tud alkalmazni egy olyan technikát aminek a használatába belehal?
Hisz gyakorlásra nem igazán van lehetőség...

A legtöbb Kamikaze repülős is akkor ült először és utoljára repülőben, amikor elsőnek bevetére ment, mégis tudtak repülőt vezetni, mert minimalista ezközökkel begyakorolták.
Gondolom ha megvan a teória, akkor a többi már csak vagy megy vagy nem kérdése. Mellesleg Gai simán gyakorolhatta ezt a technikát 7 kapuval is korábban. Max nem volt ilyen hatásos.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #8049 Dátum: 14 márc 21, 04:40:39 »

Specifikusan a 8 kaput nézve relativ egyszerű a válasz ,mert a 8. kapu kinyitása nem akarat kérdése mint a többi ,hanem egy tenketsu pont fizikai megérintése volt.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/668/5

Ez pedig csak elméleti tudás ,amit nem kell gyakorolni.
A 7. kapuig meg gyakorolható az csak szimplán padlóra teszi egy kis időre ,mint amikor bevetette kisame ellen is.



A többi ilyen technikának meg ahogy előttem szóló is írta elveit tudják.


Igazából a pecsét technikát is lehet gyakorolni , csak nem a teljes lezárást ,hanem az idézésig (szerintem). Utána meg "vezényszavak" kellenek csak .




Azért milyen szépen példázza ,hogy rikudo ereje mennyivel nagyobb volt mint a mostani kageké. Gai ereje a kagek többszöröse és még így is csak felveszi a versenyt madaraval.
Kíváncsi leszek ,hogy gai nak milyen sors jut.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 21, 04:42:25 írta Verbatimo » Naplózva



TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #8050 Dátum: 14 márc 21, 09:57:48 »

Jah, nem kapott még elég power uppot...

Amúgy, a leglogikusabb az lenne, ha Gai leverné Madarát. Miért ne? Megmondták, egyedül tai jutsuval lehet sebezni, mer minden mást elszív, abban pedig Gai a legjobb.( kb a világon?)

Sajnos egyetlen ok van, amiért nem Gai veri le Madarát, ő nem Naruto. (Meg mer nem tart már istentudja mióta a Madarával való harc, lehet Kishi meg akarja dönteni az Obito harc időtartamát)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8051 Dátum: 14 márc 21, 09:59:11 »

Nekem valamiért nem hiányzik a Naruto és Sasuke. Lehet azért, mert az elmúlt harcokban szinte csak őket láttuk.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8052 Dátum: 14 márc 21, 10:06:14 »

De rég volt már, hogy igazán erősek, úgy, hogy felveszik az ellenféllel a versenyt. Meg kíváncsi vagyok már nagyon, hogy mi lesz az új erejük.
Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #8053 Dátum: 14 márc 21, 14:00:45 »

Hova poweruppolják már őket? -.- Már csak a Rinnengan maradt...
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #8054 Dátum: 14 márc 21, 14:26:19 »

Én is kíváncsian várom hogy mi lesz még a szerepük Narutonak és Sasukénak. Mivel Naruto az utolsó képkockán olyasmi vízben feküdt mint Kurama ketrece előtt. Aztán lehet hogy ott fog beszélgetni Shukakuval és Hatt-sannal xDDD  De én már hiányoltam őket, de nem olyan értelemben hogy csak őket mutassák megint, mert egy kis levegő kellett hogy ne legyen az állandóságuk unalmas, és így kapott szerepet Gai sensei is.

Az, hogy Kakashi tényleg nem lát jól, hát nem csodálom! Bár én azt tartom furcsának, hogy az Uchihák, akik vérszerinti Uchihák, és felélesztették a Mangekyo sharinganjukat, és addig használták őket míg nem teljesen megvakultak. De aztán pár illető lásd Madara, Sasuke, azok mind a testvérük szemeit ültették be így megkapták az örök sharingant. Obito esetében közre játszódott akár az is, hogy Hashirama sejteket kapott.

De Kakashi, aki nem Uchiha, ő rá miért van hatással a megvakulás veszélye? Lehet hülye kérdés, de tényleg nem vágom ^^" 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 535 536 [537] 538 539 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!