24 szep 28, 23:32:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911974 alkalommal)
0 Felhasználó és 139 vendég van a témában
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7980 Dátum: 14 márc 13, 18:02:19 »

jelenleg a hasiramás bimbire tok csak gondolni vagy kiszurja a másik szemét is ikszdé ikszdé.... bármi más sérülés begyogyul... vagy ezek , vagy annyi lesz a haszna hogy idöt nyer... esetleg harc közbe narutoék meglepi hátba támadással futnak be...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 18:03:14 írta ozsiruyg » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7981 Dátum: 14 márc 13, 19:42:38 »

Na mert a Narutoban nem támasztanak fel szinte mindenkit az edoval...
De amúgy szerintem se jó ha egy szereplő halála értelmetlen. Igaz azt vallom legyen haláleset, mert mégis ez egy háorú. De ne legyen hiába való.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7982 Dátum: 14 márc 13, 20:02:26 »

Én az egész Narutóban Gai-t bírom a legjobban, abszolút a kedvenc szereplőm. De őszintén? Ha meg is halna, nem bánnám, de akkor tényleg ne hiába áldozza fel magát, kenje el Madara száját tisztességesen (mivel megölni nyilván nem fogja tudni). Vagy ha nem sikerül neki semmi komoly sebzést okozni Madárkának, akkor viszont a Tsunade-Sakura-Kabuto orvosi team valahogy mentsék meg az életét. Ne legyen egyszerű "időhúzó statiszta".

Azon röhögnék be ha Gai éppen haldokolna a 8. kapu után, mindenki pityereg, hogy itt a vége szegénynek, erre ő felállna és üvöltene egyet és kinyitná a 9. kaput!  ikszdé ikszdé  Pojén >.<#
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7983 Dátum: 14 márc 13, 20:30:09 »

A 9-edik kapu meg alul nyílna egy nagy reccsenéssel.  Pojén
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7984 Dátum: 14 márc 13, 21:38:23 »

Én az egész Narutóban Gai-t bírom a legjobban, abszolút a kedvenc szereplőm. De őszintén? Ha meg is halna, nem bánnám, de akkor tényleg ne hiába áldozza fel magát, kenje el Madara száját tisztességesen (mivel megölni nyilván nem fogja tudni). Vagy ha nem sikerül neki semmi komoly sebzést okozni Madárkának, akkor viszont a Tsunade-Sakura-Kabuto orvosi team valahogy mentsék meg az életét. Ne legyen egyszerű "időhúzó statiszta".

Azon röhögnék be ha Gai éppen haldokolna a 8. kapu után, mindenki pityereg, hogy itt a vége szegénynek, erre ő felállna és üvöltene egyet és kinyitná a 9. kaput!  ikszdé ikszdé  Pojén >.<#


semmiképp se hiába hal meg, ö ugy döntött hogy ez a megfelelö pillanat a 8. kapura, ha nem lép madara elé harcolni, akkor madara lépne kakashihoz, kitépné a szemét, átugrana narutoékhoz, bezsákolná a rinengan másik felét és a rókát is kitépné narutoból aztán game over.... gai az apjához hasonloan azért hal meg hogy megvédje a számára fontosakat, ha csak a helyszinen levöket nézzük (lee és kakashi) már van kit védenie...

az meg hogy az apja 8kapuját gai 8 kapujához hasonlitani teljesen értelmetlen, a rasenganos példánál maradva, ahogy naruto az apja rasenganját megspécizte úgy gai is tökélyre vihette, plusz gai sokszor nyitogatott már kapukat, a faterja meg kitudja... no meg a papa lehet a 7kardosból hatot szétkapott a 7. megölte,  a többiek meg lábadoztak egy ideig mig ujra 100asak lettek, és azt se felejtsük el hogy a kardforgatás inkább taijutsu szal az ellen a taijutsu kevésbé hatásos de most madarát csak a tai és senjutsu fogja tehát madarára a "kriptonitjával" támad... bár madara is rohadt gyors lett (bölcs formban eléggé gyors vagy, és minato a valaha volt leggyorsabb ninja bölcsmódban nem tudta eltalálni tehát kicsit bevan speedezve madárka) az lesz a kérdés szerintem hogy ki a gyorsabb (de ezt már kishimoto is pénzfeldobással dönti el valszeg ikszdé ...)
mert ha gai betalál az nyomot hagy tutira, persze a regenerálása madarának jó, (a támadhato pontok rajta a fél szeme és a hasiramás bimbi, esetleg egy erös övönaluli rugás ikszdé , vagy a csonkolás, csak akkor a fehér zetsut el kell pucolni onnan, ugy talán nem nöne vissza a karja lába stb...)

de mint a legelején irtam akkor se hiába hal meg ha madara kisujjal csapja le, mert a világot menti meg vele... van másik sztori is amiben egy fickót csak azért feszitenek keresztre hogy megváltsa a világot kacsint . Persze én sem szeretném hogy meghaljon, de túl sokan hörögnek véres szájjal hogy "nyòckapu vazze? akko HAJJJJJÁ MEG!!!!!!!¡!4444négynégy" ... régen egy tüdőgyuszi ritkitotta a népet, aztán jött a penicilin... vannak ott orvosi zsenik, meglehetne menteni...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 21:42:10 írta ozsiruyg » Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #7985 Dátum: 14 márc 13, 21:48:19 »

Nem értem mért akadtak fent eggyesek hogy Gai apja hogy hogy csak Genin volt, a rang nem függ az erőtöl, amugy teszem hozzá hogy Naruto is csak Genin(mivel eddig még nem fejeztebe a vizsgát) sőt tovább megyek Madara még csak Genin sincs  ikszdé

Sasuke és a Rinegannal kapcsolatba én nagyott csalodnék ha bekövetkezne(Sasuke nem vmi nagy szám ha nem lenne Uchiha semmit se érne,rengeteg erőssebb és tehetségesebb Uchiha-t láthattunk nála kezdve Itachi-val, még Madara-nak is évtizedek kellettek a felébresztéséhez

Szerintemis Tenten fogja elkapni a fegyverekkel amit Madara csak úgy kiköpöt (jelenleg Madara-nal csak egy dolog erösseb és az a Ego-ja ,ironikus volna ha ez okozná a vesztét   >.<#
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7986 Dátum: 14 márc 13, 21:57:42 »

Nem értem mért akadtak fent eggyesek hogy Gai apja hogy hogy csak Genin volt, a rang nem függ az erőtöl, amugy teszem hozzá hogy Naruto is csak Genin(mivel eddig még nem fejeztebe a vizsgát) sőt tovább megyek Madara még csak Genin sincs  ikszdé

Sasuke és a Rinegannal kapcsolatba én nagyott csalodnék ha bekövetkezne(Sasuke nem vmi nagy szám ha nem lenne Uchiha semmit se érne,rengeteg erőssebb és tehetségesebb Uchiha-t láthattunk nála kezdve Itachi-val, még Madara-nak is évtizedek kellettek a felébresztéséhez

Szerintemis Tenten fogja elkapni a fegyverekkel amit Madara csak úgy kiköpöt (jelenleg Madara-nal csak egy dolog erösseb és az a Ego-ja ,ironikus volna ha ez okozná a vesztét   >.<#

az eszközöknek lesz szerepe de kizárt hogy azzal vivják meg a cata jelentös részét, mire tenten elöveszi, madara lazán 3x körbefutja a földet... azokhoz elöbb le kell gyengiteni madarát.

sasukéval szemben én is igy érzek, de azért sasuke nem anyira amatör, a bosszuja és az egoja meg miegysmás eltompitották, de nem lehet minden érdemét a sharinganra meg az uchiha vérre fogni... mindig is keményen edzett stb... ha rinengan kell madara ellen akkor inkább sasuke hozza mint naruto.....
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #7987 Dátum: 14 márc 13, 22:00:30 »

Na nekem ez a fejezet nagyon tetszett Nevet Komolyan mondom hogy én Kishimoto helyében direkt szétveretném madárkát Gaial hogy az ne tetszen a fanatikus sablon imádóknak ikszdé Még vicces is lenne, meg kb. ezt a befejezést tudnám elképzelni a legjobbnak ennek a húzott-nyúzott fail háborúnak Nevet Légyszi Kishi légy Troll Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7988 Dátum: 14 márc 13, 23:29:37 »

Sasuke és a Rinegannal kapcsolatba én nagyott csalodnék ha bekövetkezne(Sasuke nem vmi nagy szám ha nem lenne Uchiha semmit se érne,rengeteg erőssebb és tehetségesebb Uchiha-t láthattunk nála kezdve Itachi-val, még Madara-nak is évtizedek kellettek a felébresztéséhez

Bár ez csak az én teóriám, de szerintem a Rinnegant (Sasamra kerekének szeme/Az újjászületés körforgásának szeme) a neve apaján nem kemény munkával vagy hasonlóval kell felébreszteni.

A sharinganhoz ugye erős érzelmi behatás kell a Mangekyouhoz pedig nagy érzelmi sokk, a Rinneganhoz szerintem (az ismert feltételen kívül, hogy kell Senju és Uchiha dns is + MS/EMS) halálközeli élmény. Mivel maga a szem is a halál és az élet körforgásán alapszik, és ha belegondolunk, Madara is a halála előtt ébresztette fel. Csak azért élt tovább, mert nedveket szürcsölt a Mazouból, vagyis lényegében végig a halál közelében volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 23:31:01 írta Exkirion » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7989 Dátum: 14 márc 14, 05:12:32 »

Miért kaphatna Sasuke Rinnegant? Exkirion tökéletesen kifejtette, de én még pofátlan leszek és hozzáteszem, hogy az "aki nem csinált semmit" az Naruton Been és Kakashin kívül szinte mindenki más itt a háborúban. Ezzel szemben Sasukénak köszönhetően lett a seregnek 1 Orochimaruja, ezáltal pedig még 5 felgyógyított kagéja és 4 edos zombija, utóbbiak nélkül már nem élne senki. Nahát...
Inkább örüljetek, hogy Madara hagyja emberkedni Gait és nem annyival rendezte le, hogy fellőtte a Holdra a ST segítségével, ugyanis nemhogy megtehette volna, de még csak bele se lehetett volna kötni.

Exkirion: jó kis okfejtés, bár Madarának is érdekes elképzelései vannak a "nem sokkal a halálom előtt fogalmáról". Nevet Azért én kb 10 évet nem neveznék "nem sokkalnak". Persze könnyen lehet, hogy a szemei felébredése után nem sokkal kényszerült rá a Mazoura, így pedig az állítása is igaz lett volna, végülis csak meglépett a halál elől, úgymond.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 05:13:42 írta Aizen » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #7990 Dátum: 14 márc 14, 13:57:52 »

Sablon imádó fanatikusoknak azt gondoltam akik minden áron azt akarják hogy Sasuke vagy Naruto verje le Madarát. Miért ne verhetné le más? Nem kell kötelezően hogy a főellenséget a főszereplő győzze le. Én simán eltudnám képzelni hogy mondjuk Gai szétcsapja z élete árán és jönnek Nareszék és hoppá itt elkéstünk ikszdé Hameg valaki azt mondaná hogy nincs meg hozzá az ereje, vagy csak szimplán nem ő az a karakter akkor üzenném neki hogy már annyi random power up volt ebben az egészben hogy ez csak annyiban térne el a megszokottól hogy nem egy főhős kapná. Én annó amikor Gai lecsapta Kisamét annál nagyobb örömöm ebben a mangában kevés volt ikszdé A fail háborút meg a logic baromságokra értettem pl. Tsunadét kettétépik mégis túléli, Obitoból sokkal többet kilehetett volna hozni, meg az a kötélhúzás, ja meg Madara focimeccse a byjukkal. ikszdé Ha elérünk a lezáráshoz legalább az legyen egyedi, s ne ilyen Naruto lesz a 10 farkú Jinchurikije, Sasuke Rinnengant kap (szegény Nagatot annyira megalázza a mangaka ezzel, számomra mindíg ő marad A rinnengan mestere...) legyen valami rohadt egyedi és jó megoldás Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7991 Dátum: 14 márc 14, 15:04:32 »

Hmm én nemtudom elképzelni,hogy Gai egymaga legyőzze Madara-t még az élete árán se. Sebesülést szerintem fog okozni Madara-nak,de nemfogja tudni legyőzni. És az,hogy a főszereplő/k verjék le a végén a főgonoszt az már szinte alap. ikszdé És ugye Naruto ugyis a 10-farkú jinchurikije lessz,ezt már onna lehetett tudni mikor kapott a bijuuk-tól chakrát és összehaverkodtak.
Nagato marad számomra is a Rinnengan igazi mestere,hisz nála látthattuk először a Rinnengan-t és erejét. Az már más tészta,hogy azok Madárka szemei voltak,de Nagato elég jól használta őket. És Naruto is kikapott volna szerintem Nagato-tol anno,ha nem veszi át Kurama Naruto felett az irányitást.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 15:06:43 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #7992 Dátum: 14 márc 14, 15:19:29 »

Gai úgy sem fog nyerni, szóval tökmindegy. Szöcskének nincsenek komolyabb érdemei, tény, hogy tehetséges de legnagyobb részt, Itachinak és Orochimarunak köszönheti, hogy ilyen táp. Na meg a viselkedéséből adódóan bőven nem érdemel meg egy rinnegant. Örüljön neki, hogy Kabuto megmenti.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7993 Dátum: 14 márc 14, 15:26:39 »

Most nem azért de most hol látjátok, hogy valaki is egymaga győzze le Madarát? Eddig is rengetegen harcoltak ellene, buktak el vagy élték éppen túl. Szerintem óriási különbség van aközött, hogy valaki egyedül győz vagy a végső csapást egyedül viszi be. Itt olyanról már nem beszélhetünk, hogy egyedül győzné le.
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7994 Dátum: 14 márc 14, 16:39:12 »

valòszinű persze... gai leveri.... ember te hol élsz? nem mondom én is happy lennék azzal a befejezéssel, de szerinted kishimoto annyi év után igy fejezné be az élete művét??? akkor már trollkodjon nagyobbat, és legyen konohamaru a sexi no jutsuval..... vagy a ramenes fazon esetleg minato a lábával csináljon jeleket a halálistenes elzáráshoz...

offot félretéve egyáltalán nem biztos hogy narutonak jubija lesz, ahhoz azért tudtommal a gedo mazo is kéne, és sorban kellene betáplálni 1-9ig, én remélem hogy más szerepe lesz a chakráknak benne, de ha jubi lesz hát legyen... sasuke meg hasirama sejteket kap, de ez se instant rinengan, lehet csak azzal powerupolja kishimoto hogy jobb lesz neki is a regenje, ami nem kevés, vagy kap senju chakrát és senjutsut is tud tenni a támadásaiba...

rin67: korábban én is kifejtettem hogy kizárt hogy madarát egyedül elveri bárki is, eleve itachi intette a háború elején narutót hogy ha egyedül akar mindig harcolni, elbukik mint ő... obitot is a full aliance jubitlanitotta, de eleve nem kevesen puhìtották! még a naruto ft. sasukét is kevésnek érzem, valahogy szivem mélyén hashiramának adnám a végsö csapás jogát, hisz mindig ö küzdött madarával és mindig ö is nyert, ez a harc inkább tartozik őrá mint bárki másra, melesleg ridoku után sztem öt tisztelik legjobban a shinobik és sztem ö is a legerösebb ridoku után. bár jelenleg eléggé szét van kapva igy csekély az esélye ...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 531 532 [533] 534 535 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!