24 szep 28, 23:33:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911992 alkalommal)
0 Felhasználó és 151 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7965 Dátum: 14 márc 13, 05:55:25 »

Már megint gond van szerintem az erőszintekkel. Javítsatok ki ha tévednék.

Na most 7 út az elég volt Kisame legyőzéséhez, a 8 pedig ennek többszöröse. Még nem láttunk sokat de valószínűsíthető, hogy felveszi a harcot Madarával, aki már Rikudo formában van.
Gai apja a 8kaput használta a köd hét kardforgatója ellen, azok mégse akkor haltak meg, ez régebbi fejezetből kiderült. Na most ha nagyjából egy szinten van a két 8kapu akkor Gai apjának atomokra kellett volna bontania azt a 7 kardforgatót.

Sanszos,hogy nem mindegy, hogy ki hány kaput nyit ki....
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7966 Dátum: 14 márc 13, 07:52:42 »

Már megint gond van szerintem az erőszintekkel. Javítsatok ki ha tévednék.

Na most 7 út az elég volt Kisame legyőzéséhez, a 8 pedig ennek többszöröse. Még nem láttunk sokat de valószínűsíthető, hogy felveszi a harcot Madarával, aki már Rikudo formában van.
Gai apja a 8kaput használta a köd hét kardforgatója ellen, azok mégse akkor haltak meg, ez régebbi fejezetből kiderült. Na most ha nagyjából egy szinten van a két 8kapu akkor Gai apjának atomokra kellett volna bontania azt a 7 kardforgatót.

Gai alapesetben is erősebb most mint az apja volt. Így valószinűleg a kapuk kinyitása után is erősebb lesz, mint az apja 8 kapuval. +melyik fejezetből lehet tudni hogy hogyan haltak meg a kardforgatók? nekem ez nem rémlik
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7967 Dátum: 14 márc 13, 08:16:02 »

Fuguki/Kisame és Zabuza halálát láttuk, a többiekről szerintem nem tudunk.

Nagy trollkodás lenne, ha Gai lenyomná Madarát, és Narutóék már úgy jönnének vissza, hogy vége a háborúnak Nevet
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7968 Dátum: 14 márc 13, 09:25:15 »

Szivesen megnéztem volna a Gai apja vs 7 kardforgató harcot. Nevet Zabuza,Kisame és Fuguki halálát láttuk,de a töbiekről nemtudni,hogy mikor is haltak meg. Lehet,hogy Gai apja felapritott egy párat. Nevet
Ugye Gai azért csak jobba tudja használni a kapukat,mint az apja. Hisz az apja csak genin volt akkor,és mégis kiállt a 7 kardforgatóval,na most Gai pedig Jounin szóval szerintem jobban tudja használni a kapukat mint az apja.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #7969 Dátum: 14 márc 13, 10:39:48 »

Szivesen megnéztem volna a Gai apja vs 7 kardforgató harcot. Nevet Zabuza,Kisame és Fuguki halálát láttuk,de a töbiekről nemtudni,hogy mikor is haltak meg. Lehet,hogy Gai apja felapritott egy párat. Nevet
Ugye Gai azért csak jobba tudja használni a kapukat,mint az apja. Hisz az apja csak genin volt akkor,és mégis kiállt a 7 kardforgatóval,na most Gai pedig Jounin szóval szerintem jobban tudja használni a kapukat mint az apja.
de ha rendesen megnézitek a képet láthatjátok h ez az előző nemzedék 7 kardforgatója: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/668/14 se Zabuza , se Kisame nincs ott hanem a kerdok előző tulajdonosai. Pontosan
Naplózva

...
Morause
Vendég
« Válasz #7970 Dátum: 14 márc 13, 11:12:49 »

Érdekes az egész fejezet, tetszett de érdekes volt. Dai szerint Gai nem tud ninjutsut használni pedig teknőst idézni az tud, és ha már itt tartunk Lee-re is rágofjuk hogy nem tudja használni a vízen járás meg a falon futás mindkettőnek megy perfektül amihez szintén chakra szükségeltetik, Gai legutolsó vízen járására a Kisame elleni akciójából emlékszem, bár most Lee-ről nem tudok ilyen részt mondani de majdnem biztos vagyok benne hogy ő is képes rá, de a lényeg hogy Dai tévedett és van némi érzéke a ninjutsuhoz Gai-nak. Hogy mire képes a 8 mennyei kapu remélem megtudjuk minél hamarabb, azt nem várom el hogy legyőzze, de Gai fiatalságának ereje legalább kicsit sebesítse meg vagy kényszerítse vissza vonolúra Madarát hogy legyen idejük a többieknek Narutot meg Sasukét újra tápolni.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7971 Dátum: 14 márc 13, 13:02:07 »

Azért néhány hiányzó adatra rámutatnék a fejtegetésben.Mosolyog Például nem lehet tudni, hogy mennyi erőnövekedés következik be a 7. és 8. kapu kinyitása között a 8. javára. Azt sem lehet tudni, hogy Kisame ellen egyáltalán szükséges volt e akkora erejű támadást bevetni. Lehet, hogy szükséges volt, de nem az ereje hanem Kisame specialitása miatt, amely elnyeli a chakrát és hozzáadja a sajátjához. A 8. kapu kinyitásának mérhetetlenül nagyobb a következménye mint a 7. kapunak. Így a felszabaduló erőnek is ennek arányában kell változnia. Továbbá nem tudjuk, hogy Gai apja milyen erős is volt valójában genin létére. Maga mondta, hogy 20 évet töltött el azzal, hogy ezt kifejlessze. Ha már az elején lett volna ez a képessége akkor ennyi idősen már nem genin lett volna. Pont itt bizonyította, hogy a jouninokat is megszégyenítő erővel rendelkezik és mégis csak genin besorolású.

Számomra az inkább meglepetés, hogy Madara hogyan ismerheti a 8. kapu kinyitásának jellemzőit? Gai apján kívül senki nem használta tudtommal és maga mondta, hogy ő fejlesztette ki. Szóval nem tiszta a dolog.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7972 Dátum: 14 márc 13, 13:31:17 »

A magyar fordítás szerint csak elsajátította, nem kifejlesztette, szóval ez alapján láthatta Madara korábban. Engem a kifejlesztő személye is érdekelne, csak úgy említés szintjén. Remélem erre már nem nyögik be, hogy Senju/Uchiha/Uzumaki volt.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 13:32:01 írta Aizen » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7973 Dátum: 14 márc 13, 13:40:06 »

Amilyen brutál Madara, simán kinézem belőle, hogy ő találta ki, és egy ujjal lepeckeli Gait Nevet De szívesebben nézném meg tényleg azt, hogy Gai elveri őt.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7974 Dátum: 14 márc 13, 14:13:32 »

Nem hinném,hogy ezt egy Uchiha találta volna ki. Arra viszont én is gondoltam, hogy már látta. De nem biztos, hogy tud is mit kezdeni vele. Mert oké, hogy szuper erős, de azért nem hinném, hogy minden jutsut kitud védeni sérülések nélkül.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7975 Dátum: 14 márc 13, 15:13:17 »

Sérülés ? madarának 100% os regenje van,  nem? Nevet De azért az nem lenne rossz, ha Madara előhúzná a tökéletes susannoját, és Gai áttörné seperc alatt
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7976 Dátum: 14 márc 13, 15:21:05 »

Igen, az máskülömben, mi értelme lenne annak amit most Gai csinál? Azért fölöslegesen csak nem áldozná föl magát. Nevet
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #7977 Dátum: 14 márc 13, 16:30:18 »

nclearu: orrchimaru azért nem hiszem hogy sok mindent tudna tenni:taijutsuhoz süti , az átok pecsétje ereje senjutsus de azzal madara ellen? meddig huzná? semeddig... kabuto meg lett gyengitve de a sárkány bölcs formal lehet tudna egy kis idöt nyerni...
többek között erre utaltam kevésbé kifejtve
de ettől még továbbra sem láttuk "mindent bevetni" így tökéletes arra Kishi odadobjon neki valamit és Madara elpöckölje (ugyebár baromira szükség van ilyen csatákra mivel
1 ezek baromi izgalmasak, csavarosak és legfőbbképpen kiszámíthatatlanok
2 Madara nem elég tápos és pont olyan alultápolt mellékszereplők leverése miatt fogjuk tudni komolyabban venni mint Gai vagy Oro)
Idézet
melesleg orochimaru nem az a fajta aki bárki miatt kamikaze lenne.... kabuto gondolkodása megváltozott szal ki tudja... de ha ott lesz sasuke full tápban akkor tuti nem ugrik elé kabuto hogy "figyeld a mestert sasuke.." az elözö hokagék lemorzsolodtak a jelenlegieket madara már nem egyszer elpicsázta... kakashi obito is kifogyoban ... gai után már sasuke ft naruto jön... vagy tényleg elugrik madara egy ramenra kihivó hiányában... és a ramenes férfi mérget tesz a kajába. ikszdé happy end... ikszdé
a régi Oro tényleg nem, de ebben az újban simán ott van a potenciális Zabuza 4.0...
... persze nyilván nem akkor kerülne sor áldozatra (ha bejönne a jövendölésem) mikor Sasuke "full táp"-ban van...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 13, 16:33:22 írta nclearu » Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #7978 Dátum: 14 márc 13, 17:17:26 »

ha gai a hasiramás mellimplantátumot szétcsapná akkor továbbra is 100%os regenje lenne? mármint a jubi is gyorsitja a regenerálodását de hashis bimbi nélkül csak gyengülne valamit, vagy olyan mélyen vannak benne hashirama sejtjei hogy leválaszthatatlanok? mert ha nem, az tök faja lenne ha gai legalább hashirama erejétöl elvágná...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7979 Dátum: 14 márc 13, 17:56:04 »

Abban biztosak lehetünk, hogy valami haszna biztosan lesz annak az áldozatnak amit most Gai produkál. Legyőzéshez biztos kevés de valami rést fog nyitni Madara pajzsán, az biztos.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 530 531 [532] 533 534 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!