24 jún 06, 06:57:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776226 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7995 Dátum: 14 márc 14, 16:57:52 »

Idézet
melesleg ridoku után sztem öt tisztelik legjobban a shinobik és sztem ö is a legerösebb ridoku után. bár jelenleg eléggé szét van kapva igy csekély az esélye ...

Lehet, hogy ő volt a legerősebb rikodou után még kb. 80évvel ezelőtt amikor FMS Madara ellen harcolt, de szerintem már a jelenlegi Madara jócskán az ő szinte felett áll, még a juuby nélküli 3útas Madara is felette állt. Valamint már Obito is beelőzte (az a obito aki jinchuriki volt)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7996 Dátum: 14 márc 14, 19:18:01 »

Elég nyilvánvaló, hogy Naruto és Sasuke is power uppot fog kapni. Különben nem lett volna értelme a (majdnem) haláluknak. Narutonak adott, hogy a bijuuk erejéből fog kijönni neki valami, de kétlem, hogy egy lebutított Juubi lesz majd. Még azt se bánnám, hogy ha a chakra mennyiséghez képest irreális ereje lesz is, arra építve, hogy már összebarátkozott velük, csak ne egy újabb juubi legyen, főleg, hogy a Gedou Mazou nincs is nála. Sasukénak meg már csak a rinnegan marad, esetleg a full Susanoo, de az nem elég már. (Ez azért jelzésértékű, éppen ezért sem tudom elképzelni, hogy Gai nagyon komolyan megsebezze Madarát, inkább csak jöjjön rá valamire, a titok nyitjára. De ne legyen haszontalan persze.) Sasuke meg Madara után messze a legerősebb Uchiha, és ha megnézzük a korát, Madara az ő korában közel sem volt hozzá (igazából ez csak feltételezés, fogalmam sincs mennyi lehetett, mikor Hashirama ellen harcolt, vagy amikor már vezette a klánt, de szerintem idősebb volt, mint most Sasuke). Se Itachi, se senki. Persze fel lehet hozni, hogy mindenkitől csak kapta a power uppokat, de hát Madara nem?
Az is elég nyilvánvaló, hogy itt Narutoé és Sasukéé lesz a főszerep, és remélem főleg Narutoé. És lehet, hogy ezzel nem mindenki van így, de azt hiszem nem csak én lennék nagyon csalódott, ha valami orbitális nagy csoda folytán, véletlenül nem Narutoé lenne végül a csattanó. Nem tudom, hogy ki hogyan fogja fel, de én úgy értelmezem a mangát, mint egy történetet, amit lépésenként ismerünk meg. Ezért én nem is háborodok fel a későbbi belemagyarázásokon, csak úgy tekintek rá, mint egy darabot, amit eddig homályosan/pontatlanul ismertünk, és most lett tiszta a kép. És a Naruto világát ismerjük meg, Naruto szemszögéből. És azért Naruto szemszögéből, mert ő annak a világnak a központi figurája, legfontosabb alakja. Azért Naruto életét ismertük meg, mert ő fog nagyot alkotni, nem mondjuk Kibáét.
Lehet, hogy gyerekes, de én így tudom élvezni, hétről-hétre, elkerülve az elvakult fanságot.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 19:24:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7997 Dátum: 14 márc 14, 20:37:29 »

Mondjuk az erkölcsi nevelés miatt szerintem mindenképp segíteni fognak a többiek is valamennyicskét (bár lehet, hogy ők már megtették a magukét Obito ellen-az is erőltetett volt. Főleg a Rasengan mindenkinekre gondolok, a kötélhúzással nem volt bajom).
De megértem azokat akik már belefáradtak abba, hogy nincs új a nap alatt, mindig "sablonosan" a jó győz, a gonosz elnyeri méltó jutalmát. Csak annyi a különbség, hogy én ezt nem sablonosnak, hanem törvényszerűnek tekintem.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 14, 20:38:09 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #7998 Dátum: 14 márc 15, 00:00:33 »

rinnegannal nem lehet a susanoot előhozni? a 10 farkú azzal lenne igazán op:D
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7999 Dátum: 14 márc 15, 00:24:49 »

Már miért ne lehetne? Az már kicsit sok lenne nem? Már így is erős.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8000 Dátum: 14 márc 15, 10:59:06 »

rinnegannal nem lehet a susanoot előhozni? a 10 farkú azzal lenne igazán op:D

Madara-nak ment szemek nélkül is a Susanno tehát én arra tippelek,hogy megy Rinnengan-al is neki. Bár az tényleg sok lenne,ha még full Susanno-t is tudna használni,de talán lehet tud használni.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #8001 Dátum: 14 márc 15, 11:48:02 »

A rinnegannak pont az a lényege, hogy minden jutsut tudsz használni? Vagy tévedek? És ezt most úgy értem, hogy van rá lehetőséged, hogy megtanuld, mert a rinnegannal minden elemet tudsz haszálni. Itt felmerül a kérdés, hogy ez a vérvonalképességekre is vonatkozik-e? Mert pl. a harmadik is képes minden elemet használni, valamint minden justut de vérvonalképességeket nem. Ha a rinnegan lehetővé teszi a vérvonalképességek használatát is, akkor minden további nélkül tudhat full susanoot is nyomatni... Egyébként tudunk olyan esetről, hogy rinnegannal standard sharingan képességeket használt volna bárki is? Nekem úgy tűnik hogy amint átváltanak rinneganra, a sharinganos képességek megszűnnek.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8002 Dátum: 14 márc 15, 12:04:56 »

Nem szűnik meg, emlékszem régebben boncolgattuk itt ezt a témát, de valaki jó észérvekkel alá támasztotta, hogy miért nem. Madara tudja használni a régi képességeit is az újak mellett.
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #8003 Dátum: 14 márc 15, 12:30:40 »

Elejét véve mindenféle találgatásnak: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17
Nekem itt eléggé úgy tűnik, hogy Madara rinnegannal Susanoot használ.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8004 Dátum: 14 márc 17, 17:37:09 »

egyébként hiába is lesz Sasukeba beleültetve Hashirama sejtjei,Madara is csak a halála előtt ébresztette fel a Rinnegant.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8005 Dátum: 14 márc 18, 23:05:00 »

Hú. nekem úk kedvenc elméletem az hogy Madara igazából nem is alar Hold Szeme tervet, hanem csak tudja hogy a közös ellenség miatt összefognának a shinobi falvak, és így saját magát csaliként bedobva hozza el a világbékét.... Nevet
KHMM-KHMM, ismerős-e valakinek....? ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8006 Dátum: 14 márc 19, 07:08:01 »

Hipp-hipp hurrá: http://www.mangapanda.com/naruto/669

Nagyjából erre számítottunk. Sajnálom Gait Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 07:12:53 írta Életunt Cápa » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8007 Dátum: 14 márc 19, 07:16:35 »

Na végre Naruto felkelt, remélem akkor a Gai meccsnek hamarosan vége is. Röviden összefoglalva csak az utolsó oldalon csillant meg a szemem, a többi hidegen hagy, de ettől függetlenül nem volt rossz.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8008 Dátum: 14 márc 19, 07:17:59 »

Hú. nekem úk kedvenc elméletem az hogy Madara igazából nem is alar Hold Szeme tervet, hanem csak tudja hogy a közös ellenség miatt összefognának a shinobi falvak, és így saját magát csaliként bedobva hozza el a világbékét.... Nevet
KHMM-KHMM, ismerős-e valakinek....? ikszdé
Az a baj, h ez már megtörtént, de mégsem állt le a tervvel. Mit akar még, csillámpónik kakáljanak az égből, v mi? Mosolyog

Az új fejezetről: Gai technikája nagyon tetszik, Madara rendesen bekapta, de sajnos ez még mindig nem elég, persze ezt előre lehetett sejteni. De azért szépen megsebesítette őt Gai, Minato-ék jól dolgoztak együtt + 1 pont a supportoknak Mosolyog
De ennyire erős legyen Madárka?!?! Madara mazochista, v mi? xD Gai-ék benne vannak a szószban, max egy fejezetet adok a 8. kapunak és annyi...
És úgy tűnik, h a köv. fejezet egy kis beszélgetéssel indul Kurama és Naruto között, mert az elméjében mutatták, h kinyitja a szemét.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 19, 07:19:46 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8009 Dátum: 14 márc 19, 07:33:58 »

Remélem az már nem Kurama lesz, hanem a tízfarkú/szent fa/Rikudo.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!