24 szep 27, 17:00:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908753 alkalommal)
0 Felhasználó és 97 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7725 Dátum: 14 feb 27, 11:38:55 »

Mi van ha már soha többé nem állhat össze az eredeti tízfarkú? Ne feledjük, hogy Riudou nem csak szétszakította, hanem önálló alakot, és ami fontosabb, TUDATOT adott nekik. Szerintem éppen ezért a tízfarkú már csak egy chakra massza lehet, amit összegyúrnak. Ezt támasztja alá az a kép is, amikor Obito Madara belsejében, tudatában van, és a nagy chakra masszában jól elkülöníthetőek a bijuuk. Lehet, hogy éppen ezért fognak majd valahogyan kitörni Madarából, Naruto segítségével.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 27, 11:39:35 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #7726 Dátum: 14 feb 27, 11:40:28 »

Ne feledjük naruto Uzumaki félig.  Igy nála milyen hatással lesz a sok állatka.  Teljes erőt csak akkor érheti el ha fuzionál sasukéval .  De akkor elég nagy Db feling lenne...


A szél erősíti a tüzet, erre már volt utalás többször is. Elég ha a technikáik fuzionálnak és nem ők. Ez lehet egy megoldás arra felvetésre amit írtál.
Naplózva
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #7727 Dátum: 14 feb 27, 14:58:14 »

Na végre egy igazán tetszetős fejezet! Nevet

Végre nem volt olyan dolog, amiben valami logikátlan lett volna vagyis az én meglátásom szerint.  Mosolyog Na jó kivéve egyet. ikszdé
Obito és Kakashi összedolgozása és Kamui kombója is érthető és jó megoldás.
Madarának taktikáznia kellett. Végre ha csak egy pillanatra is de visszatért a taktika a harcokba. Nevet Az már más kérdés, hogy elcseszte. ikszdé
Azt is el tudom képzelni, hogy Obito ki tudta tépni azokat a kis darabokat a 8 és 1 farkú chakrájából. Viszont, amit ezzel kapcsolatban nem értek az az, hogy ugye a 10 farkú volt előbb, ami azután lett szétszedve a 9 Bijuu-ra. Madara pedig összeolvasztotta a 9 állatkát újra egy naggyá és így pecsételte magába. Na most kérdem én akkor miért tudta Obito kifejezetten csak a 8 és 1 farkú chakráját kitépni? Hiszen Madarába már a 10 farkú volt benne. Ahhoz, hogy ezt így meg tudja oldani ismét szét kellett volna szedni a 10 farkút nem?  Hmm?

De a fejezet fénypontja nekem Guy volt. Szerintem tuti kinyitotta a 8. kaput mert még nemrég megmozdulni sem nagyon tudott. Azonban én is sokat várok ettől a 8 kapu technikától. Elég csak megnézni a különbségeket. A 6. kapu kinyitásánál is már követhetetlen volt a sebessége és ott volt az Asa Kujaku támadása is. A techinka használata után rettenetesen elfáradt. Azután ott volt a 7. kapu, aminél már láthattuk, hogy olyan támadást vetett be, ami már nem kifejezetten egy személy ellen jó hanem egyszerre sokat el lehetne intézni vele. Mondhatjuk elemi pusztító ereje volt. Sőt a sebessége is eszméletlen volt. Kisame ott feküdt és kb az ujját mozdította meg és Guy abban a szent pillanatban le is csapott rá. A hatása pedig ugye az volt, hogy Guy izmai elszakadtak és megmozdulni sem tudott. Ennek fényében a 8. kapunak olyan löketet kéne adnia az erejének, ami tényleg még egy Hokagét is megszégyenítene és az is érthető lenne ha meghalna a használatától.  Pontosan
Persze ennek én sem örülnék mert bírom Bozontos Szemöldök sensejt nagyon.  >.<#

Na de összegezve egy korrekt fejezet volt. Mosolyog




 
Pár fejezettel ezelőtt Gai és Lee fejére pottyant rikodu senin 2 tárgya lehet hogy ez miatt fest gai ilyen fényesen
Madara már jóval a hokagék szinte fölött van szóval ha csak egy hokagét bírna megszégyeníteni a 8. kapuval lehúzhatja a wc-n

Amúgy a fejezet nagyon tetszett hónapok óta először Nevet
Naplózva
Petit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7728 Dátum: 14 feb 27, 15:38:05 »

Jó volt ez a fejezet szerintem is Mosolyog. Én csak azon akadtam fent az előző pár részben és itt is, hogy Kakashi rengetegszer használja a kamui-t és ha jól emlékszem akkor Chiyo nagyis résznél 1-szer vagy 2-szer használta és kifeküdt most meg csak izzadt vagy 10 kamui után... 
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7729 Dátum: 14 feb 27, 15:38:50 »

Én nem hinném, hogy Gai 8kapuzik. Mikor Lee 5 kaput kinyitott a Chuunin vizsgán akkor jóval durvábban nézett ki mint most Gai ( http://z.mfcdn.net/store/manga/8/10-085.0/compressed/naruto_10_4_11.jpg ) 8. kapu kinyitásánál csak egy SzuperCsillagharcos aura venné körül a használóját? Szerintem nem.Nevet Valószínűbbnek tartom, hogy a mostani erejéhez köze lesz Rikudou ereklyéinek. Azt viszont remélem, hogy Sasuke közelében valami nagyon nem várt személy bukkant fel, mivel Kishi nagyon rejtegeti. >.<#
Naplózva

dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7730 Dátum: 14 feb 27, 16:14:37 »

Azért Madara felismerhetné Gai-t, hisz korábban harcoltak is http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20121121012754/naruto/es/images/2/2f/Hirutora.png .

Most Madara-nak van rossz memóriája.
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #7731 Dátum: 14 feb 27, 16:34:36 »

Madara azt mondta, hogy "Mintha már láttalak volna valahol"

Erre Gai: "Az ki?!" Persze máshogy néz ki, de tudjuk, hogy ő nem az arcmemóriájáról híres.

Egyébként az a felvetés szép, hogy azért nem állt össze a Juubi, mert nincs meg minden része. Viszont én elvileg úgy emlékszem, de lehet, hogy rosszul, hogy a Juubi-nak vagy istenfának volt öntudata és gondolata is. Amikor megérezte, hogy lopják a chakráját, akkor változott át a tízfarkúvá. Rikudou meg 9 részre osztotta a chakráját az elméjével együtt. Pl. Kurama kapta a legsötétebb gyűlöletet (valahogy így szólt)

Kíváncsi lennék milyen lenne a stílusa, de szerintem erre nem lesz lehetőség... Szomorú
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #7732 Dátum: 14 feb 27, 17:17:06 »

Jó volt ez a fejezet szerintem is Mosolyog. Én csak azon akadtam fent az előző pár részben és itt is, hogy Kakashi rengetegszer használja a kamui-t és ha jól emlékszem akkor Chiyo nagyis résznél 1-szer vagy 2-szer használta és kifeküdt most meg csak izzadt vagy 10 kamui után... 
Igen,ahogy már Narutoékkal együtt napok óta harcol egyfolytában,meg hasba találta a Rasengan és semmi baja stb.
A manga régóta ilyen,ezen nemértem miért akadsz fent,pláne miért most? XP
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7733 Dátum: 14 feb 27, 18:44:08 »

ez a rész egész jó volt:)

jó, hogy most naruto és sasuke takarékra van téve:D kicsit már kell másokat is látni akcióban:) elég frappáns kakashi és obito képességének kombója
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #7734 Dátum: 14 feb 27, 20:09:14 »

Én meg azt nem értem, hogy Madara még az elején miért akarta megölni obitot, illetve azután, hogy obitoé lett a 10 farkú, miért akarta el venni tőle, ha mindketten ugyan azt az álomvilág tervet akarták megvalósítani?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7735 Dátum: 14 feb 27, 21:06:34 »

Én meg azt nem értem, hogy Madara még az elején miért akarta megölni obitot, illetve azután, hogy obitoé lett a 10 farkú, miért akarta el venni tőle, ha mindketten ugyan azt az álomvilág tervet akarták megvalósítani?

Mert nem ugyanazt akarják. Obito kb egy Rinekkel teli világot akar, Madara pedig - egyelőre - a jó ég sem tudja mit.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7736 Dátum: 14 feb 27, 21:28:32 »

madara egy nagy kérdőjel... elvileg már rég halottnak kéne lennie. Tényleg ő kb hány éves??? és miért pont most lendült akcióba, miért pont most kedték el vadászni a jincsurikiket? eddig mit csinált?
Naplózva
dorkinyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #7737 Dátum: 14 feb 27, 21:45:06 »

madara egy nagy kérdőjel... elvileg már rég halottnak kéne lennie. Tényleg ő kb hány éves??? és miért pont most lendült akcióba, miért pont most kedték el vadászni a jincsurikiket? eddig mit csinált?

őőő Gondolkozik ........... halott volt, ha nem tűnt volna fel, halottkent nem nagyon tud azért bijuukat vadászni, szerintem smirksweat
Naplózva

...
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #7738 Dátum: 14 feb 27, 21:53:12 »

madara egy nagy kérdőjel... elvileg már rég halottnak kéne lennie. Tényleg ő kb hány éves??? és miért pont most lendült akcióba, miért pont most kedték el vadászni a jincsurikiket? eddig mit csinált?

Madara már rég halott is volt. Kabuto hozta vissza Edo Tensei-el, majd megtörte a jutsut és Obito feltámasztotta, igaz nem saját akaratából. Obito tevékenykedett az ő nevén addig. Egyébként jó kérdés, hogy mire vártak, mert például a sima Narutoban már Itachi-ék benéztek Konoha-ba. Aztán 2 és fél évet vártak mire elkezdték a vadászatot a bijuuk után. Szóval picit logikátlan, hogy mire vártak. Elvileg fel kellett készülniük, de vajon mire? Mert a mai napig nem derült ki, legalábbis nekem nem rémlik.
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7739 Dátum: 14 feb 28, 11:32:19 »

Mert nem ugyanazt akarják. Obito kb egy Rinekkel teli világot akar, Madara pedig - egyelőre - a jó ég sem tudja mit.
Obito nem egy Rinekkel teli világot akar, hanem egy olyan világot ahol Rin is él. Madara célját pedig Zetsu magyarázza a bal felső sarokban: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/606/Naruto_606_02.png Szóval nagyjából ugyan az a céljuk, csak gondolom mivel Madara ötlete volt ez az egész azért nem akarta, hogy Obito valósítsa meg.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!