24 szep 27, 17:11:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908939 alkalommal)
0 Felhasználó és 166 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #7710 Dátum: 14 feb 26, 17:32:57 »

De viszont Gai-nál nem látok semmiféle Rikudo-s ninja cuccot......
Hogy akar győzni?
Nem hagyott ki a mangaka pár kockát ?!?

Ugye hogy ugye! Mosolyog  ikszdé

Kinyitja a 8 kaput és lehet meglepi Madara-t, minek neki bármilyen más eszköz? Nem neki kell legyűrnie itt most az ellenséget, de lehet még attól igazi badass az utolsó óráiban.  Amúgy is, olyan hangulata volt ennek a résznek, mintha a trió feláldozná most már végleg magát.
Naplózva

Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7711 Dátum: 14 feb 26, 18:01:45 »

Chob sajnos az kinéz.. Bár Kakashit hiányolnám. Am szerintetek is Saske megmurdálása vagy megmentése lesz a következő fejezetben?
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7712 Dátum: 14 feb 26, 19:15:29 »

Miért is lepődök meg ezen a fejezeten nem értem. Hiszen valahol számítottam erre, csak valahogy többet vártam.
Miért mi a gondod vele? Én pont ezt vártam. Nem a valaha volt legjobb rész, olyan laza, átlagos.

Amúgy is, olyan hangulata volt ennek a résznek, mintha a trió feláldozná most már végleg magát.
A triónál pontosan kire gondoltok? Gai, Kakashi, Obito? Vagy Obito, Kakashi, Minato?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7713 Dátum: 14 feb 26, 19:24:08 »

Inkább az utóbbi trió, azok nyűglődnek már mióta itt Madarával. Gai meg, ne haljon már meg, ha már erre járt, mert ő azért szerintem nem egy olyan töltelékszereplő, akinek a kinyírása ilyen "Ja, jó, oké..." momentum lenne, ami Kishi specialitása. Ámbár megnézném Kakashi reakcióját erre. Amúgy is hullik a generációjuk.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #7714 Dátum: 14 feb 26, 19:59:13 »

Ha jól emlékszem Isten módban nem hatnak a ninjutsuk csak a természeti chakrával együtt, ami most megint kétséges. Ellenben egy dolog hat ellene a taijutsu és abban ki a legjobb, csak nem Gai kombózva az utolsó kapuval szerintem egy jó harc elé nézünk.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7715 Dátum: 14 feb 26, 20:12:23 »

Nevet Én nem várnék ilyen sokat Gaitól Nevet

Hát szerintem meg fogsz lepődni. Nemtudom nézted e a sima Naruto-t,de mikor a chunin vizsga volt és Lee harcol Gaara-val,akkor Lee kinyitott pár kaput,és keményen megizasztotta Gaara-t,akinek ugye akkor is kemény volt a pajzsa.
Na most ha Gai kinyitja a 8-adik kaput,aki szerintem tudja is használni,akkor igen csak megfogja lepni vele Madara-t.
Ugye anno Kisame ellen is jól tolta,pedig nem volt kinyitva a 8-adik kapu.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 20:14:46 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7716 Dátum: 14 feb 26, 20:14:23 »

Lehel nem sokat mint nagy erőt, hanem sokat mint Madara ellen hasznos, jelentős erőt Nevet Persze ha összefognak akkor bármi kisülhet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 20:27:43 írta Chakna » Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7717 Dátum: 14 feb 26, 20:20:56 »

Hát mikor még Madara edo-s volt és Obito-val puszipajtások voltak,akkor hatott Madara-ra a taijutsu.
Szerintem most is hat,és kitudja még ugye nemláttuk a 8-adik kaput ha jól emlékeszem,igy annak erejét sem ismerjük még. És ugye ottvan Kakashi meg Minato(mondjuk Minato karok nélkül nemsokat tehet)ha jól összedolgozik Gai meg Kakashi még akármi lehet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 20:21:53 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7718 Dátum: 14 feb 26, 21:06:55 »

Viszont a múltkori után azt hittem hogy valamivel "nagyobb durranás" lesz.
Mire gondolsz? Hogy megtudjuk a láb relytéjét? Vagy Obitotól vártál volna többet? Komolyan érdekel. Nem ironizálva, és nem is lemondva a véleményed.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7719 Dátum: 14 feb 26, 21:20:05 »

Ez pozitívum igazából is is  Gondolkozik
Hát a láb-as sztorival kapcsolatosan már nagyon vártam, hogy ki lesz az  Szomorú
De én azt hittem Narutot máshogyan támasztják föl.
 
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7720 Dátum: 14 feb 26, 21:21:46 »

Hogyan? Én biztos voltam benne, hogy így.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7721 Dátum: 14 feb 26, 21:39:33 »

Hohóó, régóta nem volt már olyan fejezet ami igazán tetszett volna.
Ez most igazán jól lett megoldva nem mondom.
Ha a következőkben amíg Naruto éledezik láthatunk Gai-tól egy 8. kaput és mondjuk Kakashi arcát akkor totál mámor lesz.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7722 Dátum: 14 feb 27, 08:42:58 »

Na végre egy igazán tetszetős fejezet! Nevet

Végre nem volt olyan dolog, amiben valami logikátlan lett volna vagyis az én meglátásom szerint.  Mosolyog Na jó kivéve egyet. ikszdé
Obito és Kakashi összedolgozása és Kamui kombója is érthető és jó megoldás.
Madarának taktikáznia kellett. Végre ha csak egy pillanatra is de visszatért a taktika a harcokba. Nevet Az már más kérdés, hogy elcseszte. ikszdé
Azt is el tudom képzelni, hogy Obito ki tudta tépni azokat a kis darabokat a 8 és 1 farkú chakrájából. Viszont, amit ezzel kapcsolatban nem értek az az, hogy ugye a 10 farkú volt előbb, ami azután lett szétszedve a 9 Bijuu-ra. Madara pedig összeolvasztotta a 9 állatkát újra egy naggyá és így pecsételte magába. Na most kérdem én akkor miért tudta Obito kifejezetten csak a 8 és 1 farkú chakráját kitépni? Hiszen Madarába már a 10 farkú volt benne. Ahhoz, hogy ezt így meg tudja oldani ismét szét kellett volna szedni a 10 farkút nem?  Hmm?

De a fejezet fénypontja nekem Guy volt. Szerintem tuti kinyitotta a 8. kaput mert még nemrég megmozdulni sem nagyon tudott. Azonban én is sokat várok ettől a 8 kapu technikától. Elég csak megnézni a különbségeket. A 6. kapu kinyitásánál is már követhetetlen volt a sebessége és ott volt az Asa Kujaku támadása is. A techinka használata után rettenetesen elfáradt. Azután ott volt a 7. kapu, aminél már láthattuk, hogy olyan támadást vetett be, ami már nem kifejezetten egy személy ellen jó hanem egyszerre sokat el lehetne intézni vele. Mondhatjuk elemi pusztító ereje volt. Sőt a sebessége is eszméletlen volt. Kisame ott feküdt és kb az ujját mozdította meg és Guy abban a szent pillanatban le is csapott rá. A hatása pedig ugye az volt, hogy Guy izmai elszakadtak és megmozdulni sem tudott. Ennek fényében a 8. kapunak olyan löketet kéne adnia az erejének, ami tényleg még egy Hokagét is megszégyenítene és az is érthető lenne ha meghalna a használatától.  Pontosan
Persze ennek én sem örülnék mert bírom Bozontos Szemöldök sensejt nagyon.  >.<#

Na de összegezve egy korrekt fejezet volt. Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7723 Dátum: 14 feb 27, 09:54:43 »

Szerintem azért tudta Obito kitépni a Bijuuk darabjait, mert hiányzott a a Kyuubi másik fele. Egyedül azt tudom elképzelni értelmes magyarázatnak, hogy anélkül nem áll össze a teljes Juubi és addig megmaradnak a régi bijuuk.

Gondolom most Naruto is egy gyengített Rikudo sennin lesz (régebben kapott mindegyik bijuutól egy kis chakrát, csak a nyolcfarkútól és az egyfarkútól nem).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7724 Dátum: 14 feb 27, 10:12:54 »

Ne feledjük naruto Uzumaki félig.  Igy nála milyen hatással lesz a sok állatka.  Teljes erőt csak akkor érheti el ha fuzionál sasukéval .  De akkor elég nagy Db feling lenne...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!