24 szep 27, 17:02:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908775 alkalommal)
0 Felhasználó és 105 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7755 Dátum: 14 márc 01, 19:59:39 »

Hacsak nem merül ki teljesen a saját dimenziójában,és ott éri a vég.
Így Madara kb el is bukna azt a Rinnegant.
Csak kívácsiságból de elég erővel,tartalékokkal a Rinnegan használója visszatudná küldeni az általa feltámasztott személyt?
Pl bizonyos időn belüle 1nap/1óra stb. Gondolkozik


Nem hinném hogy Madara halála egyben a fekete zetsuét is okozná.Egyből biztosan nem.
Madara halála után is milyen jól megvolt ez idáig.Az már máskérdés ha Obitó magával rántaná vagy legyőzik.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7756 Dátum: 14 márc 01, 19:59:52 »

Obito szerintem valakit felfog támasztani, ha megmarad a rinneganja és úgy hal meg  Gondolkozik
Miért van egy olyan érzésem hogy ha ez így lesz akkor az Neji lesz.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7757 Dátum: 14 márc 01, 20:02:51 »

Ayu: Ha Sasu esetleg meghalna talán ő vagy talán Jiraya. Csak mert egy régebbi részből, én totál azt szűrtem le, hogy őt akarja visszahozni. Amikor elismerte, hogy ő győzte le. Bár lehet benéztem.  Gondolkozik Vagy, mindenki aki a csatatéren meghalt amolyan Nagato 2.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7758 Dátum: 14 márc 01, 20:40:31 »

Szegéyn Jiraya rájárna a rúd ha visszahozná.
Feléledne a víz mélyén és a hatalmas nyomástól és levegőhiánytól egyből el is hunyna ismét.
Csatatéren viszont bőven lehetősége hogy ki hozzon vissza.Főleg ha még páran meghalnak a közeljövőben.

Mindestre remélem hogy nem erre megy majd el.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7759 Dátum: 14 márc 01, 20:44:33 »

Ayu: Ha Sasu esetleg meghalna talán ő vagy talán Jiraya. Csak mert egy régebbi részből, én totál azt szűrtem le, hogy őt akarja visszahozni. Amikor elismerte, hogy ő győzte le. Bár lehet benéztem.  Gondolkozik Vagy, mindenki aki a csatatéren meghalt amolyan Nagato 2.

Szerintem Jiraiya-t ne hozza vissza senki. És ugye anno Kabuto is mondta,hogy Jiray-at nem tudja visszahozni,mert olyan mélyen van a vizben,hogy a nyomás túl nagy. És igy ugye nemtud tőlle DNS-mintát szerezni,amivel visszahozhatná.

Neji-t is hagyhatják szerintem,mert a halála elég jóra sikeredett,mivel ugye megvédte Narutot,és hogyha visszahoznák,akkor nekem kb úgy jönne le,hogy akármikor beugrok Narcsi elé ha baj van,és majd valaki csak visszahoz az életbe. smirksweat

Nemtudom,de eddig nem volt utalás arra,hogy akit feltámasztottak a Rinne Tensei-el,azt vissza is tudják küldeni a halálba. Vagy ha volt valahól ilyesmire utalás,akkor elnézést kérek mert nem emlékszem rá.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 20:52:28 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7760 Dátum: 14 márc 01, 20:57:29 »

Jó jó az igaz, elég idétlen lenne ha visszahoznák és meg is halna  Nevet
Szerintem Neji esetében egyáltalán nem lenne baj,én szeretem a karakteret Durci És nem jönne ki úgy, Nagato is mennyi embert vissza hozott.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7761 Dátum: 14 márc 01, 22:24:50 »

Szerintem nem kell eltemetni még Obitot..elég lenne Madarát Kamuival elvinni, és kész is, nincs is már háború.. Nevet
Naplózva

Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7762 Dátum: 14 márc 01, 23:06:31 »

Az általános történet vezetésekből kiindulva a "megtért" gonosz az esetek nagy százalékában meghal nemsokkal  a megtérése után, hősi halállal. Obitonak ez nagyon kinéz....
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7763 Dátum: 14 márc 02, 00:08:08 »

Nem, én sem temetem el ez csak felvetés.  Gondolkozik És nem, miért halna meg a gonosz a megtérése után? Tudnék példákat mondani csak nincs kedvem keresni, talán holnap.  Hmm?

Azért szerintem csak kijutna a kamuiból, vagy ha nem akkor Kishi be rakta volna ezt lehetőségnek  Gondolkozik Mégis A Madaráról beszélünk  Nevet Csak nem lenne ilyen könnyű elintézni  Gondolkozik
Naplózva

Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7764 Dátum: 14 márc 02, 00:25:03 »

Hakuu nem tudom, de így szokott történni. Nyilván van ellenpélda, ezért írtam hogy az esetek nagy százalékában Mosolyog
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7765 Dátum: 14 márc 02, 07:39:17 »

Lehet, de remelem, Kishi nem a tobbseg. Bar Obito halalaban en is sok lehetoseget latok, az teny. De akkor lenne erdrmes felaldoznia magat, ha tenyleg vagy Sasu vagy Naru meghallna.  Gondolkozik
Naplózva

dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7766 Dátum: 14 márc 02, 13:50:45 »

Nem lesz tárgyalás Obitonk a háború után, mert kb esélytelen hogy túlélje... Már csak azért is mert szerintem ha madara meghal, meghal a fekete zetsu is, és obito- ö tartja életben.

De fekete Zetsu addig is élt míg Madara halott volt, a halála előtt hozta létre és elég jól megélt nélküle.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 13:54:24 írta dender » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7767 Dátum: 14 márc 02, 17:41:12 »

Igen jól élt nélküle eddig, de csak azért mert a mazou szoborból táplálkozott gondolom. Eleve nem is nagyon ismerjük miféle lény a fekete Zetsu, annyit tudunk hogy Madara gondolatának egy része vagy teljes. A fehér Zetsu pedig a mazou szoborból született egy kis Hashirama sejttel s mivel ez a fehér meg fekete mindig "összeolvadtak" gondolom már csak ezért sem halt meg eddig.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7768 Dátum: 14 márc 02, 18:32:58 »

Lina ez jó magyarázat Nevet Valószínü valahogy így lehetett Zetsuval. Meg Madara tudta h fel fog támadni szóval bebiztosította Zetsu életben maradását Mosolyog
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #7769 Dátum: 14 márc 02, 20:13:45 »

Obito biztos, hogy meg fog halni, mivel most ugye Kurama sötétebb felének hordozója, és éppen arra készül, hogy ezt át rakja Narutoba. Ez pedig ha minden igaz azonnali halált jelent ugye, mert ő nem Uzumaki.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!