24 szep 27, 19:07:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910060 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7470 Dátum: 14 feb 14, 12:10:33 »

Kabuto? Hátbatámadja ezzel Madarát?
De ha jobban elgondolkozom, lehetne ő is a fura ismeretlen, ahányfajta dolgot magábaültetgetett meg manipulált DNS meg kitudja miket csinált magával...
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7471 Dátum: 14 feb 14, 12:23:53 »

Ezt már megbeszéltük, h Karin akkor is felismerné, vagy Orochimaru, nem hiszem, h Kabuto az. Viszont, ahhoz tartom magam, hogy egy férfi lesz. Rin esélytelen emberek, semmi értelme nem lenne. Madara-t lelkizéssel nem győzik meg, Obito-ban bízok, h lesz még vmi szerepe, ha visszanyeri esetleg az eszméletét/tudatát.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7472 Dátum: 14 feb 14, 12:27:25 »

nos, találtam egy magyarázhatóbb választ is egy külföldi lapon.


Ezek alapján viszont ebből még nagyobb bonyodalom lesz.
Naplózva
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #7473 Dátum: 14 feb 14, 12:53:11 »

A Zetsuk fellázadnak Madara ellen ? Tök jó Nevet Szép csavar lenne a történetben, nem ? Nevet

Meggyőző érvelés, kíváncsi leszek.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 12:54:21 írta Elkilor » Naplózva
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7474 Dátum: 14 feb 14, 12:58:35 »

vagy épp a szeméért ment ? :O
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7475 Dátum: 14 feb 14, 12:58:44 »

Miért Rin... Ha tudtok nekem mást mondani, aki épp segíthetne bármi módon már az Isten szinten lévő Madara ellen, akkor oké, de maradt a lelkizős lebeszélős dolog, amihez ő kellene, és itt a tökéletes idő hogy behozzák a képbe. Meggyógyítja Sasukét, és ketten mennek lelkizni Madarához...


Fekete Zetsu ugye Madara akarata nem? Mivan akkor ha feltámasztotta Madarával együtt Izuna-t is?Mert ugye azért golyózott be Madara, mert meghalt az öccse.Mosolyog
Naplózva
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7476 Dátum: 14 feb 14, 13:04:43 »

Miért Rin... Ha tudtok nekem mást mondani, aki épp segíthetne bármi módon már az Isten szinten lévő Madara ellen, akkor oké, de maradt a lelkizős lebeszélős dolog, amihez ő kellene, és itt a tökéletes idő hogy behozzák a képbe. Meggyógyítja Sasukét, és ketten mennek lelkizni Madarához...


Fekete Zetsu ugye Madara akarata nem? Mivan akkor ha feltámasztotta Madarával együtt Izuna-t is?Mert ugye azért golyózott be Madara, mert meghalt az öccse.Mosolyog

Én elfogadom egy jó érvelésnek, de Rin már csak azért nem lehetne, mert nézd meg azt a képet amit postoltam... Valóságosabbnak tűnik nekem sokkal, de ez majd elvállikk Mosolyog
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7477 Dátum: 14 feb 14, 13:08:36 »

Rin abszolútt hülyeség szerintem............ mi köze neki Madarához?Nevet Én Izunára gondolok, vagy akár egy Zetsura.Mondjuk ha Karin nem ismeri fel, Kabuto kizárható.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #7478 Dátum: 14 feb 14, 13:13:41 »

Szerintem az is egy lehetőség Naruto megmentésére/power upolására ha Minato a shinigamival vágna egy darabot a  10 farkubol/Madarábol és azt Narutóba pecsételnék.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7479 Dátum: 14 feb 14, 13:30:04 »

Ez Zetsu is logikus lehet, ha épp Madara ellenes.Mivel Hashirama klón, így adhat Senju DNS-t Sasuke-nak, és kész is a rinnegan!:)
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #7480 Dátum: 14 feb 14, 14:55:29 »

Vagy akár a rámen árus is lehet, aki titokban őrizgette eddig a a gyümölcsöt amiből a rikudou anyja is evett. Most erőlevest főzött belőle és meg is van a powerup a főhősnek.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7481 Dátum: 14 feb 14, 16:49:31 »

Én is Kabutóra tippeltem, Karinnak nem feltétlen kell felismernie,  Kabutó rengeteget változtatott magán mióta Karin utoljára találkozott vele, így a chakrája is teljesen megváltozhatott, nekem úgy tűnt mintha a Karin által látott ember chakrája a természeti energiára hasonlított volna (senjutsu), amit az általunk ismert szereplők közül (aki hiányzik a csatatérről) csak a Kabutó rendelkezik (remélem megmaradt ez a képessége, miután Orochimaru elszívta a saját DNS-ét).

Viszont tetszik ez a Zetsus ötlet is, de nem hiszem hogy csak egy zetsuról van szó, hanem egy emberről aki "zetsu-ruhában" van, mint pl. az obito, amikor levolt gyengülve és elment a Kakashiékhoz a baleset után. De akkor ki lehet a "ruha" mögött? Izuna talán, ahogy páran is javasolták, jó lenne, hiány van a negatív szereplőkből. Lehet hogy élete végén Madara támasztotta fel fel a szemeivel és így halt meg, majd ezután lett a szeme Nagatónak adva.

Ha tényleg természeti energia áramlik belőle/bele akkor lehet hogy ez egy speciális zetsu klón, ami képes Hashirama senju-módját leutánozni.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7482 Dátum: 14 feb 14, 17:50:26 »

nem láttad én mit postoltam feljebb??? Szerintem meglett kié az a láb Nevet  smirksweat

Szerintem azért még nem annyira biztos,hogy az egy Zetsu klón lessz. Elég sokminenkit eltudok képzelni a láb tulajdonosának. S ugye ebben a mangában már semmi sem lehetetlen.  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7483 Dátum: 14 feb 14, 17:56:52 »

Énis gondoltam Yamatora, de ő mit keresne Sasukenél??? (egyáltalán a csatába láttuk már Yamatot??)
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7484 Dátum: 14 feb 14, 22:49:15 »

Nem pontosabban Yamato még azon a teknős szigetről tűnt el, ahol elrabolta Kabuto.

+ Nem hinném hogy Yamato lenne az, mert hát Spirál mihály nagyon adta a többi jelentéktelen shinobinak a fa jutsut, s mikor Orochimaru és Suigetsu is neki támadott egy pillanatra láthattuk hogy valaki van a testében aki nyílván Yamato.
Anko nem hinném, mert ő Kabutoval maradt a barlangban. De ha az a fura erő körülötte mondjuk természeti energia,  akkor Anko is ki van zárva mert ő nem tudd természeti energiát kezelni, ahogyan Yamato sem képes.

Elég sok mindenkit lehetne elképzelni hogy ki lehet az, mert egyik sincsen kizárva! De bárki lehet az! Ha Kishimoto sensei meglepit akar nekünk okozni az utolsó chapterben, akkor vajon kit tenne ode Sasuke mellé aki több mint valószínű nem jószándékú, ahogyan Karin is érzi hogy nem jó fickó/nő az.

Nagato már egyszer fellett támasztva, ahogy Itachi is, nekik már biztosan nem lesz több szereplésük. Jiraya kilőve, esetleg a másvilágon egy duma party de semmi több. Izuna? Hogy kelt volna életre? ki keltette életre? xDDD és egyrészt minek... Izuna Madara öccse, és hát sosem kedvelte a falut. De szent ami szent neki már nem voltak szemei, és most ott a lehetőség, hogy Sasukénak elvegye a szemeit, bár én úgy tudom hogy mindenféle jött ment szomszéd szeme nem jó csak a testvéré nem? - De amit belinkelt képen egész jól kivehető, valóban, olyan mint egy Zetsu klón. Sőt még hasonlít is rá, de vajon mire készülhet, mert Madara nem hinném hogy utasította hogy tedd ezt meg azt!
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 22:51:55 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!