24 jún 17, 07:40:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796645 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7455 Dátum: 14 feb 13, 20:52:29 »

Kishi így alkotta meg, ennyi. A kage-k azért maradtak életben, mert itt nem nagyon hal meg senki, aki igen, az a legtöbb esetben fel lett támasztva, Sasuke leszúrásával kapcs egyetértek, de ha lefejezi, akk nem látnánk h mi az a jutsu, amit Hashi adott neki, vmint kell a 2 főszereplő, h leverjék vhogy Madara-t, mert jelenleg, senkinek nincs esélye ellene.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7456 Dátum: 14 feb 13, 21:01:16 »

Madarát szerintem szimplán nem érdekli, hogy élnek-e, vagy sem. Ő már csak ilyen. De legalább tudja, hogy mit akar. Nem úgy mint Obito (szegényt már annyit bántottam, hogy már komolyan sajnálom).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7457 Dátum: 14 feb 13, 21:26:45 »

De Madara minek is ölné meg őket, ha úgysem árthatnak neki? Ő is világbékét akar végül is.. Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7458 Dátum: 14 feb 13, 21:56:19 »

Nem, pontosabban ő be akarja csicskítani a világot  Nevet
Amúgy meg, ezen is sokat gondolkodtam,hogy ha megcsinálná ezt a tervet nem unatkozna? Csak mert ilyen agy mosott zombikkal élne egy bolygón, nem tudom azért ez fura lenne  smirksweat
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7459 Dátum: 14 feb 13, 22:19:58 »

Lehet neki is lenne valami nő  ügye... Faceg

Amúgy meg mindenki a saját világában élne ugye,  neki meg az lenne a saját világa, hogy abban mindenki a saját világát éli? Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7460 Dátum: 14 feb 14, 07:15:13 »

De az is zombi lesz  >.<#  Most egy zombival nem igen lehet boldogan elni xd Vegulis uralkodo fel-alarendelt  Gondolkozik Lehet neki megis menne. Ezt bonyolultan fogalmaztad meg  >.<# de eleg furcsa gondolkodasa van Madaranak.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7461 Dátum: 14 feb 14, 10:13:03 »

Hát amilyen reakciókat levág néha Madara mondjuk mikor először megpillantotta Hashiramát hát ha sikerül a terve és megalkotja a világbékés zombi bolygót, most abban tuti hogy Hashiramával vagy haverok lennének és élnének boldogan míg nem valaki rá nem eszmélne a furcsa világra, vagy unatkozástól megőszülne és meghalna  ikszdé

De igazatok van ez a manga annyira furcsa vágányra került, hogy itt már minden szóbajöhet! Lehet hogy az a láb Anko? Kabuto? esetleg olyan valaki, akire nem számít senkise?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 10:14:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7462 Dátum: 14 feb 14, 10:47:59 »

Hát igen, a terv nagyon érdekes ennél lehetne egyedibb is  Gondolkozik De akkor legalább nem tudna fellázadni senki sem.
De az tuti, hogy én nagyon unatkoznék Madara helyében  Hmm?

Azon se lepődnék meg ha Rikudo lába lenne.. Már esküszöm
Naplózva

szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7463 Dátum: 14 feb 14, 10:48:33 »

Nem lepne már meg engem az sem, ha Sasuke mellett meglátnánk egy olyan embert, akinek pl. már rég megkellett volna halnia, de Kishi visszahozta úgyis olyan trollkodós kedvében van most. Mi van ha új karaktert hozna be, és vele segítené a Naruto team-et?  Fugaku Uchiha??? [ és jönne, hogy "Sasuke  én vagyok az apád  smirksweat  ikszdé "

komolyra fordítva: Karin reakciójából ítélve sem lehet Jiraiya. Mivel azt mondta nem ismeri fel a chakrát, Kabuto sem lehet. És a második sem ismerte fel, ezért nem is abból a "körből" lehet.... És mivel Sasuke a halála közelébe van, valószínűbb hogy jött egy kis gyógyítós ninja, akit mi keresünk , hogy ki is lehet az..   Itt jöhetne a képbe Rin Mosolyog
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #7464 Dátum: 14 feb 14, 10:49:43 »

Sziasztok ! Most először írok ebbe a fórumba  és annyit szeretnék mondani a Gin Kin testvére ötlethez hogy, szerintem nem lehetséges belőlük áttenni a Kyuubi charáját mert Kabuto feloldotta az edo tenseit.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7465 Dátum: 14 feb 14, 11:01:33 »

Azon se lepődnék meg ha Rikudo lába lenne.. Már esküszöm

Igenigen Nevet ő lesz az Nevet Meglátjuk őket ketten, visszatérünk Narutohoz, aki meghal, de orochimaru odaért feléleszti edo tenseijel. Sasu megkapja a Rinnengant Rikudo-tól, és vissza Rinne Tenseisezi Naruto-t életbe (miután edo-s zombiként leverte madarát Nevet )
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7466 Dátum: 14 feb 14, 11:15:06 »

Szerintem az a láb nem Rin-é lessz,vagyis remélem nem Rin.lessz ott. De ha Rin is lenne miért menne Sasuke-hoz,mert szerintem Rin nem ismeri Sasuke-t. És ugye Karin aztmondta,hogy rossz érzése van,tehát nem is biztos,hogy az a valaki aki ottvan Sasuke-nál az a jókhoz tartozik.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 11:32:08 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7467 Dátum: 14 feb 14, 11:20:22 »

Hát nem csak azért nem lehetséges ennek több oka is van. Mivel el lettek zárva.

Mondom én eddig ez az egyetlen olyan ötletem, ami egy jó power up ötlet, és még le is győzhetnék Madarát xd

Miért lenne Rin? Ő halott ki támasztaná fel?
Naplózva

szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7468 Dátum: 14 feb 14, 11:33:00 »

Miért Rin... Ha tudtok nekem mást mondani, aki épp segíthetne bármi módon már az Isten szinten lévő Madara ellen, akkor oké, de maradt a lelkizős lebeszélős dolog, amihez ő kellene, és itt a tökéletes idő hogy behozzák a képbe. Meggyógyítja Sasukét, és ketten mennek lelkizni Madarához...
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7469 Dátum: 14 feb 14, 12:02:11 »

Hát de ki támasztaná fel?  Hmm?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!