24 jún 26, 10:30:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819572 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7485 Dátum: 14 feb 14, 23:00:08 »

Tök menő lenne, ha Izuna lenne az, csak sajnos logikátlan, és értelmetlen is lenne, de nem lenne rossz  Nevet

De Itachi is milyen jó lenne oda.. Hümm-hümm
Naplózva

szarkadani
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7486 Dátum: 14 feb 14, 23:07:27 »

én szívesen látnám ott Rint, de már lassan biztosra veszem fehér zetsut.. :\
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 14, 23:10:56 írta szarkadani » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7487 Dátum: 14 feb 14, 23:46:31 »

Kétlem, hogy egy olyan kaliberű szereplőt, mint Zetsu, így ködösítenének. Szerintem, valaki sokkal fontosabb lesz.
Akárhogy is csűrjük-csavarjuk, még mindig a legvalószínűbb Kabuto, még ha nem is ismerték fel. Vagy csak senki más nem jut eszembe.
Azért remélem "ütni fog", ha megtudjuk ki az. Legalább egy kicsit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
detros
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #7488 Dátum: 14 feb 15, 01:23:07 »

Kétlem, hogy egy olyan kaliberű szereplőt, mint Zetsu, így ködösítenének. Szerintem, valaki sokkal fontosabb lesz.
Akárhogy is csűrjük-csavarjuk, még mindig a legvalószínűbb Kabuto, még ha nem is ismerték fel. Vagy csak senki más nem jut eszembe.
Azért remélem "ütni fog", ha megtudjuk ki az. Legalább egy kicsit.

Kabuto egy genjutsuban ragadt, ami éppenséggel nem oldható fel egy egyszerű "kai"-jal, emlékeim szerint valamit saját magának kellene beismernie. Arra sem ártana emlékezni, hogy Orochimaru visszaszívta tőle a saját erejét, és anélkül pedig Kabuto senjutsu ereje is eltűnt, nyugodtan kizárhatjátok a sorból, véleményem szerint már nem fog szerepelni...
(Amúgy ez az anime-ben most volt nem is olyan régen 341 rész.)

Viszont a Zetsu példányokból korábban is volt már amelyik kicsit furán viselkedett. Emlékezzünk csak arra amelyik Obito-nak is segített kijutni a barlangból, hogy megmenthesse Rinn-t és Kakashi-t.
Ha egy ilyen spirál Zetsu körbevenné Sasuke-t, akkor még rendbe jöhetne, és még valami power up is kijöhetne belőle... Talán most jön ki az, hogy Hashirama adott neki a saját chakrájából, még az is lehet, hogy részben Sasuke irányítás alatt is áll már most is a Zetsu kón... az erős élni akarás...
..de mindegy, hamarosan úgy is okosabbak leszünk, bár félek, hogy a köv fejezetben direkt jegeli majd ezt a szálat.. Nevet
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7489 Dátum: 14 feb 15, 06:53:01 »

Szerintem Madara eleve Izuna felélesztése miatt kezdhetett kísérletezgetni, s talán ebbe valahogy részt vehetett Orchimaru is. Gondolom a tudós elmék a Naruniverzimban is egymásra találnak Nevet
Szerintem a láb tulajdonosa Kabuto lesz - ez a legkézenfekvőbb. Különösképpen, mivel az egyik fejezetben azzal is eldicsekedett, hogy van antiashis széruma is...
Igaz, Izunára én is kíváncsi lennék. Remélem, hogy valamikor valahogy kicsit bővebben kitérnek rá.
Mókás lenne, ha a kísérletezgetések eredményeként épp Spirál éppen ő lenne egy kissé ledegradálódott formában. Ez esetleg megmagyarázná, hogy Madarának miért csak egy sharinganja volt vénségére. (és Spirál maszkját is). Persze, mindez nem túl valószínű Mosolyog

Valaki ki tudná nekem keresni, hogy melyik részben hangzott el a Sennin két fiának története?

Zetsuk lázadásával kapcsolatban: lehet ők sem akarnának egy Madara-féle illúzióvilágban élni. Elvégre van saját akaratuk is... Mosolyog

Bödön kiköpése: oké-oké, de ezt szerintem valahogy reálisabban is meg lehetett volna oldani.
Naruto és Sasuke.
1, Szintén kicsit abszurd, de érdekes megoldás lenne, ha a Fekete zetsu elhagyná Obito testét, Sakura pedig Narutoba pakolna belőle egy kis darabot... pl. épp a sharinganját - és természetesen Kakashiét is, aki a Madara elleni harcban (mert feltételezzük, hogy felhagy az inaktivitással, és megpróbálja ismét hasznossá tenni magát) szintén leamortalizálódik.
Így Narutonak lehet lenne csini Rinneganja. Feltételezve, hogy túléli a beavatkozást, és nem visszaedozással/ feltámasztással írják vissza a történetbe. Ez a feltámasztós dolog szvsz nem tetszene.

2, Sasuke esetében - ha pl. épp Kabuto álldogál mellette - kaphatna egy kis Senjutubrót, és dádám, ott is lenne két rinnegán.
Ezzel a konstellációval már elképzelhetőnek tartom Madara kiiktatását. Mondjuk Madara bukása egyébként is borítékolható Mosolyog


Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #7490 Dátum: 14 feb 15, 07:13:56 »

Én továbbra is Kabuto mellett vagyok, de mit szólnátok Shisuihoz? Az ő testét sosem találták meg.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7491 Dátum: 14 feb 15, 09:39:32 »

Nem rossz elgondolás Shishui sem de hát még épp Itachi előtt vette ki a maradék egy szemét is a drága és valószínűleg utána a folyóba ugorhatott. Nem hinném, hogy életben maradt volna, arról csak tudomást szerzett volna pl az Akatsuki az útjai során, vagy legalábbis Itachi biztosan rájött volna hogy még él. + Ha életben is maradt volna, akkor hogyan jutott el a csatatérig vakon? Mert hát nem olyan embernek ismertük meg, aki elvenné más szemeit csak hogy ő lásson. Bár ebben a mangában minden releváns... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 09:41:12 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #7492 Dátum: 14 feb 15, 09:55:12 »

Nem rossz elgondolás Shishui sem de hát még épp Itachi előtt vette ki a maradék egy szemét is a drága és valószínűleg utána a folyóba ugorhatott. Nem hinném, hogy életben maradt volna, arról csak tudomást szerzett volna pl az Akatsuki az útjai során, vagy legalábbis Itachi biztosan rájött volna hogy még él. + Ha életben is maradt volna, akkor hogyan jutott el a csatatérig vakon? Mert hát nem olyan embernek ismertük meg, aki elvenné más szemeit csak hogy ő lásson. Bár ebben a mangában minden releváns... ikszdé

Azt azért hozzátenném hogy Shisui-t szemekkel is visszalehet Edozni. Mint pl. Nagato esetében. Neki is elvették már a szemei, de mikor Edos volt akkor neki is volt Rinneganja. Vagy ott van Madara esete is. Egyszóval ha visszaakarják hozni akkor egyszerűen egy olyan spéci Edo Tensei-el kell visszahozni mint Nagato vagy Madara esetében.
De javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7493 Dátum: 14 feb 15, 11:10:26 »

Mivel kb mindenki elfelejtette már a ninja kincseket, és kétlem hogy csak a poén kedvéért köpette ki Madarával az alkotó, igen valószínű, hogy ezek okozzák majd Madara vesztét. Alapból milyen dolog már, csak ráköpni az ellenfélre a legerősebb fegyvereket...
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7494 Dátum: 14 feb 15, 11:53:57 »

Itachi úgy kaptam meg az MS-t, hogy kicsinálta Shishui-t. Az Izunás dolgot pedig elmagyaráztam, hogy miért tartom lehetségesnek.Fekete Zetsu  egyenlú Madara akaratával. Szóval ki tudja.:)De majd kiderül.Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7495 Dátum: 14 feb 15, 12:13:10 »

Aninja fegyverek sztem Narutonak kellenek, a túléléshez. Ha ezzel győzik le Madarát.... nem fogják. Egyszerűen nm tudom elképzelni. Remélem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7496 Dátum: 14 feb 15, 12:25:43 »

Itachi úgy kaptam meg az MS-t, hogy kicsinálta Shishui-t. Az Izunás dolgot pedig elmagyaráztam, hogy miért tartom lehetségesnek.Fekete Zetsu  egyenlú Madara akaratával. Szóval ki tudja.:)De majd kiderül.Mosolyog

Én úgy emlékszem,hogy Itachi akkor kapta meg az MS-t,mikor kiirtotta a klánját. Asszem mondja is valahol a mangában ezt Itachi. S külömben is Shisui-t nem Itachi csinálta ki,hanem ő maga ugrott a folyóba.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 12:31:06 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7497 Dátum: 14 feb 15, 12:37:47 »

Aztmondta még anno Sasuke-nak, hogy akkor kaphatja meg az MS-t, ha megöli a legjobb barátját.Ki volt Itachi legjobb barátja?Bingó! Shishui...............az már más történet hogy aztán variáltak az MS megszerzésével.Már később elég volt ha csak egy hozzá közel álló személyt öl meg.Sasuke esetében Itachi.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7498 Dátum: 14 feb 15, 13:12:41 »

Igen ezt modta neki Itachi, de akkor sem ő ölte meg Shishuit. Hanám saját magának okozhatta a vesztét. S Itachi is akkor kapta meg az MS mikor kiírtotta a klánját, vagyis a szüleit. Mert itt már varriáltak párszor a sztorival, mert ahogy írtad, eleinte úgy jött le hogy Itachi nyírta ki szegény párát, Shishuit, de aztán hoppá mégsem! + Szólt a maszkos fickónak is, hogy segítsen neki, szal szerintem Itachi konkréttan csak a szüleit ölte meg, míg a maszkos a többivel végzett.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7499 Dátum: 14 feb 15, 13:21:33 »

Idézet
S Itachi is akkor kapta meg az MS mikor kiírtotta a klánját, vagyis a szüleit.

Elsőnek még elmentem ez a szöveg mellett, de amikor már másodjára jelented ki, hogy itachi akkor kapta meg az MS-t amikor kiirtotta a klánját gondoltam hozzá szólok ehhez.
Tudtommal nem akkor kapta meg az MS-t Itachi hanem már előtte is megvolt neki, hisz sasuke is látta amikor itachi ideges volt a három uchiha előtt köztük az apja is ott volt akkor itachi meglátta sasuket megfordult és mangekyou sharingant látott sasuke, majd más nap a szüleitől meg is kérdezte, hogy itachinak miért olyan más a szeme mint a többinek.
Akkor még nagyon is éltek a szülei, ha sasuke képes volt velük dumálgatni. Szóval Itachi már akkor is MS-el rendelkezett amikor nem ölte meg a szüleit.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 15, 13:59:48 írta Mach5 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!