24 szep 27, 15:12:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908147 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7425 Dátum: 14 feb 12, 21:06:30 »

Ti most milyen "boldog-boldogtalan elveri a port a bijuukon" meg "bárki lepecsételi őket" dolgokról beszéltek...?
Biztos, hogy a Naruto mangát olvassátok? Az a "sok" ember legfeljebb 3-4 fő. Ami messze nem egyenlő a "boldog-boldogtalan" mennyiséggel. Ebből a 3-4-ből néhányról már jó régen tudjuk, hogy méltó ellenfele a bijuuknak.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #7426 Dátum: 14 feb 12, 21:18:51 »

Szeintem Naruto Sasuke mellett fog kikötni. Feket zetsunak indái vannak nem kigyók jönnek ki belőle. És ha akarta volna akkor beszippantja Narutot amikor megszerezte a róka másik felét nem pedig utána mutatják ahogy megy a kígyó. Amúgy is számukra Naruto csak egy értéktelen hulla minek rabolná el. Kabuto eddig fehér kígyókkal "dolgozott" ahogy Oro is de mástól eddig nem láttunk kígyókat.
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #7427 Dátum: 14 feb 12, 21:22:18 »

Lenne egy hülye kérdésem, lehet, hogy már említették, de per pillanat nincs kedvem visszakeresgélni.
 ? Akkor most Kurama másik felét is benyelte Madara????
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7428 Dátum: 14 feb 12, 21:25:15 »

Ez igaz. Csak inkább az ami zavaró,hogy az elején olyan elérhetetlennek és hatalmasnak tűntek. Mondjuk talán azért is mert Kurama eléggé hideg és gonosz volt. Na meg a Konoha lerombolása.
És most meg már Obi is magába pecsételte aztán most jött Madara, kicsit veszítettek a bijuuk a "tekintélyükből" Az tény, hogy egyenrangúak, esetleg Madara erősebb de most már nem tűnnek olyan hatalmasnak.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7429 Dátum: 14 feb 12, 21:37:42 »

Igen, kb. arról van szó, amit Hakuu is megfogalmazott. Sajnos egyre inkább pokémonokká degradálódnak - csak itt pokélabda helyett GM van. "boldog-boldogtalan" = nyilván túlzás, de  a manga végére - szerintem - egyfelől eléggé felgyorsultak az események , másfelől sokszor túl felületesen tálalják őket. Kevésbé vannak kifejtve a dolgok, és túl sok a "véletlen" egybeesés.

Kicsit off,de most nincs lelkierőm megkeresni a megfelelő topicot, valaki be tudná linkelni azt a részt, amikor a Sennin két fiáról van szó? köszönöm Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7430 Dátum: 14 feb 12, 23:00:17 »

Szeintem Naruto Sasuke mellett fog kikötni. Feket zetsunak indái vannak nem kigyók jönnek ki belőle. És ha akarta volna akkor beszippantja Narutot amikor megszerezte a róka másik felét nem pedig utána mutatják ahogy megy a kígyó. Amúgy is számukra Naruto csak egy értéktelen hulla minek rabolná el. Kabuto eddig fehér kígyókkal "dolgozott" ahogy Oro is de mástól eddig nem láttunk kígyókat.

Tulajdonképpen láthattunk mástól is fekete kígyókat mégpedig Saitól. A Shippuuden részekben amikor elakarta kapni Sasukét a búvóhelyen akkor ott Tintás kígyókat idézett meg és jobban megnézve a kígyót sosem lehet tudni.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #7431 Dátum: 14 feb 12, 23:34:02 »

Lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva, de miféle kígyókról van itt szó? Hmm?
És Naruto miért, de legfőbbképp hogyan kötne ki Sasuke mellett?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 23:40:40 írta dtatar » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7432 Dátum: 14 feb 12, 23:43:01 »

Ezt a kígyós részt én se értem.Amit eltudok képzelni eddig leírtak alapján.
Az Sai Rajzolt kígyója.
Kabuto vagy Orochimaru egyik kígyója.
Vagy pedig "venom" zetsu akcióját hasonlította egy kígyéhoz.

Madaránál pedig már nagy eséllyel pecsételés lesz,csak az a kérdés hogy éppen melyik.
Még azt se bánnám ha holdba zárnák el valahogy. smirksweat
Nehéz is lenne leszedni főleg Rinnegan nélkül és az emléke is megmaradna egy jelképként.

Off:Madara egyszerre Boldog és Boldogtalan Nevet
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #7433 Dátum: 14 feb 13, 01:40:27 »

Kishi ezzel a "Rikudou sennin ereklyéi... Elvégre nagyon erős pecsételő erejük van, kiköpöm a földre, hátha az ellenség megtalálja, és ellenem fordítja" dologgal most nagyon elvetette a sulykot Nevet Mindenesetre kíváncsi vagyok már a rejtélyes fickókra Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7434 Dátum: 14 feb 13, 08:02:33 »

Szerintem jobb otlet mint az, hogy abszurd power up-okat kapjanak. Es meg nem is biztos, hogy azt a szerepet toltik be amire gondolunk, lehet teljesen masra akarja majd hasznalni.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7435 Dátum: 14 feb 13, 08:07:33 »

A MS-es scan elég szép, jól kivehető, hogy Fekete Zetsu egyik nyúlványa kúszik oda Minatóhoz és Narutóhoz a föld alatt. Nem értem, miért kell még mindig erőltetni ezt a "fekete kígyós" dolgot?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #7436 Dátum: 14 feb 13, 09:11:56 »

Komolyan..? KOMOLYAN?!!!
Van a Naruto Mangának egyáltalán Editora?! Ilyet hogy engedhettek papírra?! Ez most komolyan megtörtént?!

Madara: Hmm.. valami van a torkomon.. Vajon mi lehet az.
*köp egyet*
Madara: Jé, végig itt volt a gyomromban a világ leglegendásabb és legerősebb ninjájának, a NinjaISTENNEK az eszközei, amiknek segítségével még nagyobb hatalomra tehetek szert mint valaha, és csak köpnöm kellett egyet érte!
Áh, tökömet az egészbe, inkább ledobom az ellenségeim kezére, had használják fel ellenem!
Tenten: JÉ! A világ leglegendásabb és legerősebb ninjájának, a NinjaISTENNEK a saját eszközei, és én egy ninjaeszközökre szakosodott ninja vagyok! Hmmm... vajon mit csináljak velük?


MI A **** VOLT EZ?! Hogy lehet ilyen Idióta és Degenerált módon történetet vezetni?! Ezt komolyan gondolták, hogy ez lesz a nagy fordulópont?? Mert nekem eléggé egy "hmm, vajon hogy győzzék le ilyen tápos formában Madarát.. hmm talán"-plotpointnak tűnt! Jééézusom, még mindig nem hiszem el amit láttam!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #7437 Dátum: 14 feb 13, 09:52:25 »

Kishi nem lehet ennyire hülye, hogy azokkal pecsételjék le ...
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7438 Dátum: 14 feb 13, 10:04:46 »

Kishi nem lehet ennyire hülye, hogy azokkal pecsételjék le ...

Kishi nem hülye, vagyis egyelőre ne írjuk le, ahogy Madara sem, sztem ha meg is próbálja Tenten elzárni, esélye sem lesz, mivel ezek eszközök, Tenten egyrészt nem fog tudni akkora hatást elérni vele mint mondjuk akár Rikudou, másrészt MADARA NEM DEGENERÁLT, nyilván tudja, h mik ezek, és annyi az egész, h nem tartja fenyegetésnek az erejüket, ennyi. Ha mégis az jön ki utólag, h Madara benézte és lepecsételték, és így győzik le, na akk visszavonok mindent és Madara lesz a legnagyobb idióta a főgonoszok között...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7439 Dátum: 14 feb 13, 10:30:49 »

Részben igazatok lehet a dolgok furcsaságán s számomra is eléggé nehezen emészthető, de van egy részleges magyarázat ami talán okot adhat ezen cselekedetére.

Mint tudjuk ezeket az erekjéket mezei shinobik nem tudják használni hisz ahhoz sok chakrára van szükség, sokat képesek zabálni.
Elméletem szerint amíg Madarában voltak végig zabáltak belőle ezek az ereklyék, s ez akár még Obito esetében is így lehetett csak ő ezt lehet nem vette észre vagy nem volt ideje vele foglalkozni.
Veszélyt meg nem feltétlen jelentene rá hisz még ha erős ereklyékkről is beszélünk akkor is ninjutsu alapú ha nemtévedek s akkor elég csak a fekete csúcsszuper fenével körbezennie magát ami semlegesíti a ninjutsut s ezzel semlegesítette is az erejüket.
Ebből a nézőpontból Madarára semmilyen veszélt nem jelentenek.

Akkor miért is volt ez jó behozni a mangakának?
Nevet Narutot csak fel kell valahogy tápolnia ha már egyszer a logikus tápolási lehetőség kudarcba fulladt.
Az ereklyékben lehet rendesen kakaó a 10 farkúból.
Ha meg tévedtem akkor nem először smirksweat  Pojénbye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!