24 szep 26, 05:53:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1906254 alkalommal)
0 Felhasználó és 52 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7410 Dátum: 14 feb 12, 14:44:14 »

Ééééés mi lenne, ha...

Naruto tudja a bizsuk neveit. Ő egyedül. A tárgyak segítségével megszólítaná őket, és az szépen beszippantaná őket, illetve kiszippantaná őket Madarából?

Ahhoz először Narutonak minimum beszédképes állapotban kéne lennie Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7411 Dátum: 14 feb 12, 15:13:11 »

Az nekem is tetszene ha Naruto ezentúl nem lenne Jinchu (vagyis legalább addig amíg Madarát le nem verik utána édes mindegy) és a saját erejéből harcolna nem a rókáéból, mint anno Pain ellen.

És most komolyan?Az az ember aki évtizedekkel előre eltervezett mindent és most ő lett az isten eldobja az egyetlen dolgot, hogy "who cares" amivel őt le lehet pecsételni?  Lehánylak
fuck logic.
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #7412 Dátum: 14 feb 12, 15:17:48 »

A Kin és Gin testvérek bele lettek forrasztva az előző Juubi-ba. Miután a Juubi-t kiszedték Obitóból, minden chakra visszatért az eredeti használójához. Így lehetett az, hogy a nyolcfarkú egyik csápján volt még egy kis nyolcfarkú. Gondolom a Kyuubi két része, ami a gyomrából került ki, az belekerült ugyanúgy.
Szóval erre nem lehet számítani.

A két eszközzel érdekes lenne, ha lepecsételnék, de akkor hogy fog megmenekülni a két főszereplő?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7413 Dátum: 14 feb 12, 15:42:56 »

Most ha jól értem kurama a fekete zetsuba került teljes egészében?
Hmm akkor elég kilátástalan a helyzet, ráadásul madara is meg jelent.
Mondjuk az a 2 ninja eszköz lehet talán az utolsó remény.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #7414 Dátum: 14 feb 12, 15:50:11 »

Ez mind szép és jó. De akkor ki az aki Sasuke mellet álldogál?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7415 Dátum: 14 feb 12, 16:08:50 »

Második elolvasásra már sokkal jobban tetszett. Gai-ék szerepeltetése sem volt teljesen felesleges, főleg a fegyverek miatt. Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak velük kezdeni. Azért azt képzeljétek el: Ten-Ten(!!!! Figyelmeztetés) lepecsételi a főgonoszt, aki ellen senkinek és semminek sincs esélye. Utaznék Japánba, verekedni. Nevet
Viccet félretéve lehet, hogy Naruto így fogja túlélni.
Az hogy Fekete Zetsu ellopta a másik Kyubit... hát mikor reggel még álmosan olvasgattam, erre rögtön felébredtem. És ha nem Kabuto az Sasuke mellett, akkor ki? Ha meg ő, akkor Karin miért nem ismerte fel, és miért van olyan rossz érzése?
És végül: Innen hogyan tovább?

u.i. Az azért mindenképp pozitív, hogy ennyi kérdésem van, és hogy most nem olyan kiszámíthatók a részek. Plusz, vannak és remélem még lesznek is meglepetések. Csak nehogy a kérdésekre valami idióta válaszokat kapjunk. De összességében, csak így tovább Kishi!

szerk.
Ez mind szép és jó. De akkor ki az aki Sasuke mellet álldogál?

Hidan  Ördögi

Az mekkora lenne Ohh My God (Amúgy nem, de elsőre hatalmas...)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 16:09:59 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7416 Dátum: 14 feb 12, 17:32:08 »

Érdekes volt a mai manga fejezet, bár most egy kígyó ha jól vettem ki leszipuzta Narutót a föld alá valahová...jobban mondva kihez is? Fekete Zetsuba aki Obiton nyögdécsel?  ikszdé  S ki van Sasukénál? ikszdé
Igen érzelődik a manga vége de most komolyan hová húzzuk tovább a dolgokat? xDDD 
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 17:32:47 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7417 Dátum: 14 feb 12, 20:04:54 »

Milyen "kígyó" szipuzta le Narutót hová...? ^^"

Szerintem jól kivehető, hogy Fekete "Venom" Zetsu egy része levált Obitóról és a föld alatt pont Naruto és Minato közzé érkezett a pecsételés pillanatában. Így benyelte a Sötét Kuramát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7418 Dátum: 14 feb 12, 20:10:49 »

húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúzzuuuuuuuuk a történetet kishi:D

amúgy viccen kívül ezt még évekig el tudnám nézni:) már nem lep meg semmi a naruto mangán... igazából elérte azt a szintet, amit a barátok közt: ha mindenki 1 fejezet alatt meghal, az sem érdekel:) ha egy mellékszereplő veri le madarát és ő lesz a hokage, az sem:) ennél már nincs lejjebb:) és valamiért ez tetszik, csak történnek az események és nem kell rajta gondolkodni, egy nehéz, agyzsibbasztó nap után ez is lehet felüdülés:)

mondjuk 1 dolog a javára szóljon: a hangulata a sztorinak nincs sokkal lejjebb mint amikor shippuden elején volt:)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7419 Dátum: 14 feb 12, 20:18:47 »

Emlékszik még valaki azokra az időkre amikor a bijuukat hosszas folyamattal, nahogy nehezen pecsételtek bele ebbe-abba? Én sem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7420 Dátum: 14 feb 12, 20:25:34 »

Emlékszik még valaki azokra az időkre amikor a bijuukat hosszas folyamattal, nahogy nehezen pecsételtek bele ebbe-abba? Én sem.

És mikor nem lehetett akárkibe belepecsételni őket? - Mostanában már boldog-boldogtalan is sharingannal/rinnegannal/rókával - vagy legalábbis annak egy kis chakrájával rohangál Mosolyog)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7421 Dátum: 14 feb 12, 20:28:52 »

Mondom hogy előbb utóbb olyan lesz mint a DB  Gondolkozik
Bár azért meg kell hagyni, eléggé fel lett fokozva és mindenki tűkön ülve várja. Mert ugye az a legjobb sztori ahol már az olvasó sem tud többet tippelni. Legalábbis Naruto power up tippem nincs sok.
De kifejezetten örülnék egy happy endnek vagy egy fél happy endnek de Naruto biztosan éljen benne, nem mintha az ő karaktere lenne a kedvencem, de mégis főhős. Mostanában jó pár olyan animét néztem ami eléggé lehangoló végű és jó lenne ha már ezt jó pár éve nézem/olvasom jó befejezése lenne.
Igaz ez mindenki számára más, de számomra egy viszonylag boldog befejezés.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7422 Dátum: 14 feb 12, 20:30:57 »

Emlékszik még valaki azokra az időkre amikor a bijuukat hosszas folyamattal, nahogy nehezen pecsételtek bele ebbe-abba? Én sem.

Régi szép idők... Akkor még nem voltak Madarahoz hasonló istenek és a mangekyou sharingan még ért is vmit és elég volt egy oodama rasengan is vki képébe :-)
Csak egy vmi maradt ki a mai fejezettel kapcsolatban: ha Naruto kap chakrát, nem valsz h megmenekül, mert a bijuu-t is kivették belőle, nem csak a chakrát, ahhoz egy kézzel fogható dögöt kellene belepecsételni, h megmeneküljön. Ha elég lesz a bödön chakra, akk grat Kishi logikájához xD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 20:39:31 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7423 Dátum: 14 feb 12, 20:31:33 »

Én már elég régen írtam azt, hogy szegény állatkák baromira le lettek alacsonyítva. ikszdé. Boldog-boldogtalan aki arra jár könnyedén beléjük rúg, akár akarja akár nem. Semmi perc alatt bezsákolják őket, ahhoz képest ahogy a történet elején tálalták őket és az erejüket.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7424 Dátum: 14 feb 12, 20:39:48 »

És elismerésem Kushinának, kiveszik belőle Kuramát, előtte szült egy gyereket és még van ahhoz is ereje, h feltartson gy bijuu-t és megmentse a fiát, aki szinte azonnal beájult, amikor a FÉL kyuubit kitépték belőle, a nők bírják a gyűrődést, v csak az Uzumaki klán gyengébbik neme Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 493 494 [495] 496 497 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!