24 máj 23, 17:22:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742780 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7380 Dátum: 14 feb 12, 06:47:57 »

nah, mai résznek kb 3 lényeges eleme van:

1. Jugo szavai
2. az eddig sejtettek beigazolódása
3. Madara rajzolása
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7381 Dátum: 14 feb 12, 06:53:25 »

A rész elég laposan idult, kb. azt hitem, hogy semmi sem fog történni. Bár Minato és Kushina beszélgetése aranyos volt, de hogy Gaiék minek kellettek...ellopni a hangulatot? Tök feleslegesek voltak. Nem tudtuk meg, hogy kié az a láb, de most már egyáltalán nem biztos, hogy Kabuto, szerintem őt felismerték volna.
Na de azt, hogy Zetsu ellopta a Kyubi másik felét...na ez egy olyan dolog, amire senki sem számított, szerintem.
Csak egy kérdés van bennem: innen hogy a izébe fogják legyőzni Madarát. Semmi, semmi sem jut eszembe. Ha innen megoldja Kishi logikusan, akkor le a kalappal előtte. Félek attól, hogy nem fogja tudni, csak vmi hatalmas logikátlansággal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7382 Dátum: 14 feb 12, 06:57:48 »

A rész elég laposan idult, kb. azt hitem, hogy semmi sem fog történni. Bár Minato és Kushina beszélgetése aranyos volt, de hogy Gaiék minek kellettek...ellopni a hangulatot? Tök feleslegesek voltak. Nem tudtuk meg, hogy kié az a láb, de most már egyáltalán nem biztos, hogy Kabuto, szerintem őt felismerték volna.
Na de azt, hogy Zetsu ellopta a Kyubi másik felét...na ez egy olyan dolog, amire senki sem számított, szerintem.
Csak egy kérdés van bennem: innen hogy a izébe fogják legyőzni Madarát. Semmi, semmi sem jut eszembe. Ha innen megoldja Kishi logikusan, akkor le a kalappal előtte. Félek attól, hogy nem fogja tudni, csak vmi hatalmas logikátlansággal.

Szerintem a Kushinás rész is felesleges volt, de igen, a zetsus részt az előbb kihagytam. Mosolyog szintén jó megoldás
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #7383 Dátum: 14 feb 12, 06:59:15 »

Gondolatok:

- Tenten győzi le Madarát a hordóval.
- Szép húzás volt Zetsutól rókakoma lenyúlása, de még mindig bízok benne, hogy Madara ellen fordul.
- Minatónak miért nem nőtt még mindig vissza a karja?
- Naruto a Kin-Gin tesók rókacsakráját fogja megkapni, hogy életben maradjon.
- Jó lenne, ha Oro tényleg lenyúlná Sasukét, de továbbra is az tűnik valószínűnek, hogy az a titokzatos alak egy megtért Kabuto.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7384 Dátum: 14 feb 12, 07:10:09 »

A fejezet jó volt, Gai-os és Kushinás jelent elment, kellett vmi, ami húzza az időt. De most komolyan, mentsük már meg szerencsétlen főhőst, Kishi!! Szép húzás volt, h Zetsu ellopta Kurama másik felét, de akkor is, már vagy 4 fejezet óta haldoklik a szerencsétlen. Az viszont nagyon tetszett, h Madara kiköpte azt a 2 nagy böszme cuccost xD

Gondolatok:

- Tenten győzi le Madarát a hordóval.
- Szép húzás volt Zetsutól rókakoma lenyúlása, de még mindig bízok benne, hogy Madara ellen fordul.
- Minatónak miért nem nőtt még mindig vissza a karja?
- Naruto a Kin-Gin tesók rókacsakráját fogja megkapni, hogy életben maradjon.
- Jó lenne, ha Oro tényleg lenyúlná Sasukét, de továbbra is az tűnik valószínűnek, hogy az a titokzatos alak egy megtért Kabuto.

A Kin-Gin tesók róka chakrája, sztem közel sem elég, az még egy fél sincs szerintem, de majd kiderül...
Karin nem ismerte fel a chakráját, szal sztem nem lehet Kabuto, mégis csak chakra érzékelőről beszélünk.
Tenten?!?! Kizárt, de segíteni tud nekik elterelni Madara figyelmét Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7385 Dátum: 14 feb 12, 08:09:41 »

A fejezet jó volt, Gai-os és Kushinás jelent elment, kellett vmi, ami húzza az időt. De most komolyan, mentsük már meg szerencsétlen főhőst, Kishi!! Szép húzás volt, h Zetsu ellopta Kurama másik felét, de akkor is, már vagy 4 fejezet óta haldoklik a szerencsétlen. Az viszont nagyon tetszett, h Madara kiköpte azt a 2 nagy böszme cuccost xD

Szerintem jó ez így, ha egy fejezet alatt minden szép és jó lenne megint, akkor meg azért hisztizne mindenki, nekem kifejezetten tetszik, hogy Naruto "Rókanélkülisége" nem oldódik meg egykönnyen.

Am lövésem sincs, hogy a Madara, Fekete Zetsu páros mellett hogy lesz képes Minato végrehajtani a pecsételő technikát. Mosolyog
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #7386 Dátum: 14 feb 12, 08:25:45 »

Ez most kicsit visszakanyarodás pár fejezettel korábbanra, de a 662. fejezetben a 9. oldalon kivel van dolga éppen a 3. Hokagénak?
Naplózva
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #7387 Dátum: 14 feb 12, 09:04:20 »

Jó reggelt fiúk, lányok itt az új fejezet kacsint http://www.mangapanda.com/naruto/664/2
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7388 Dátum: 14 feb 12, 09:17:48 »

nnna. Úgy látom Kishi vicces énje előbújt. Mosolyog lesz még a ninja-s cuccoknak valami utóélete ez bizonyos.
nem véletlenül kerültek Lee-ékhez.

Ha már itt járunk: ki van Sasuke-nél? Egy harmadik félisteni típusú gonosz?
Na ne már !!!!!!!!!!!!!!!!!  Technikai KO  Neeem  smirksweat

Nem elég hogy a Csigamaszkos jóember feltűnt? (Ő lesz kakaós Csigusz Mosolyog

Más:
akkor most Madarának nem kell Sasuke szeme?
vagy már elvette, míg nem figyeltem?
és miért szívódott vissza fekete Zetsu? Mire gondolt madara amikor azt mondta, amit mondott, a végén.

csupa kérdőjel.
emberek, én nem értek semmit. Szomorú




Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7389 Dátum: 14 feb 12, 09:32:36 »

Mar en is ketelkedek Kabutoban, ha o lenne Marcsi tudna kiaz. Naruto power up otletem teljesen elveszett, ha csak az a furcsa valaki nem segit mind a ketton. Viszont a Yamatos elmelet meg lehet  Gondolkozik Madaranak Obi szeme kell nem? Nala van a masik Rinnegan vagy lemaradtam?  Hmm?
Naplózva

redskull986
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Válasz #7390 Dátum: 14 feb 12, 09:35:33 »

Én már régóta arra gondolok, hogy Naruto nem fogja már visszakapni a 9 farkút, hanem saját erőből fogja magát felhozni... nekem így jobban tetszene! Mosolyog
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7391 Dátum: 14 feb 12, 10:02:17 »

Hát ez a mai fejezet is elment.  smirksweat
Lehet,hogy tényleg nem Kabuto van ott Sasuke-nel,mert ugye a chakráját felismerték volna. Szóval még lehet tippelgetni,hogy ki is az.  ikszdé
Személy szerint örültem,hogy láttam Gai-ékat egy kicsit,már hiányoztak a sok hülyeségükkel együtt. Madara meg milyen simán kiköpte,azt a két nagy dolgot.  smirksweat Lehet,hogy azokkal lessz valami,és bezárják a bödönbe Madara-t.  smirksweat
Megérkeztek Gaara-ék is Minato-hoz,de amint láthattuk sokat nemtudtak tenni,azért arra szerintem senkisem számitott,hogy fekete Zetsu ellopja a roka másik felét.
Minato visszemlékezése szerintem jó volt,láthattuk egy kis ideig Kushinát is,és ahogy Naruto-ról beszélt,szinte olyan amilyennek leirta.  smirksweat
És Madara is megérkezett,sajnos már sok reményt nemlátok Narcsi számára,de valamit azért csak kikell találni,hiszen a főszereplő nem halhat meg.  Mosolyog
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #7392 Dátum: 14 feb 12, 10:06:05 »

Jól sikerült ez a fejezet is. Volt itt minden mint a búcsúban.
Sasukénél meg már nagyon kíváncsi leszek ki lesz. Valóban gyanús, hogy Orochimaru nem ismeri meg, de az is lehet, hogy mivel Kabutonak el kellett magát fogadnia kivetett magából mindent, ami nem ő maga és ezért megváltozott a chakra szerkezete.
Valamiért én se hiszem, hogy Naruto megkapja a Kyuubi másik felét. Túl kézen fekvő lenne és ha meg is kapja, akkor se lenne előrébb mint eddig. Valami olyan dolognak kell történnie, amivel előrébb lesz. Még azon se lepődnék meg, ha Sasuke szert tenne a rinneganra és feltámasztaná Narutot. Viszont akkor is csak Sasuke lenne erősebb és ezt a Madarát nem fogja legyőzni egy halandóxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7393 Dátum: 14 feb 12, 10:08:36 »

Jó kis fejezet volt ez. Szegény Gai-t az ifjonti vére fogja a sírba vinni Mosolyog.
Sejtésem szerint a végén Madarát bedobozolják valamelyik hat út kinccsel. Ironikus lenne , ha pont azokkal a fegyverekkel győznék le, amiket csak flegmán félre dobott. (már csak azért is jó lenne, mert tetszett a fekete-fehér igen-nem szerű pecsételés Nevet)
De egy valamit nem értek, végül sikerült ellopnia fekete Zetsunak Kurama másik felét, vagy csak megpróbálta?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 12, 10:09:50 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7394 Dátum: 14 feb 12, 10:08:40 »

Gondolatok:
...
- Minatónak miért nem nőtt még mindig vissza a karja?
...

Azt Obito már a ninjutsu romboló technikával kapta szét. Az sosem fog "visszanőni". Még mondta is a Második, hogy nagyon vigyázniuk kell, mert ha azzal szétkapja őket, akkor Edo Tensei ide vagy oda (ugye az is ninjutsu), nekik annyi.


Határozottan elégedett vagyok ezzel a fejezettel. Volt benne minden: poén, akció, kis visszaemlékezés, és persze kérdések.
Kushina szépen lefestette, milyen lesz/lett Naruto. ^^ Bár nem tudom, mitől félt, hiszen ő is pont ugyanolyan volt, csak lányban. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!