24 szep 27, 19:08:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910068 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7080 Dátum: 14 jan 27, 08:21:12 »

O erre meg nem gondoltam, de akkor kiirom a nevuket.  Amugy egyaltalan nem kesett el vele, cssk afele halad. De ne menjunk bele a mi a hibaja a Bleachnek, 1) Nem ehhez a temahoz tartozik. 2) nyilvan azert nem irtam meg a temahoz mert nem szeretnem fikazni. Visszsterve, en is pont ezt irtam az egyik regebbi hsz-embe, hogy begurulna egy ramen stand es Naruto power up Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7081 Dátum: 14 jan 27, 10:05:38 »

Chakra: Ez jó kérdés, de, ha jól tudom úgy van, hogy max 3 elemet tud használni egy illető. Bár arra nem tudom, hogy kitértek-e hogy azért, mert piszok nehéz megtanulni 3 mellé még 2-t, vagy azért, mert nincs rá keret. Mert, gondolom, ha van amihez van affinitása valakinek (pl.: Sasuke: tűz, és villám, Naruto: szél) akkor lehet, hogy van olyan is, ami úgy ahogy van taszítja. Minden esetre eddig úgy volt, hogy nem igazán használtak 3 elemnél többet. (És most ne vegyük bele a kekkei genkait és kekkei toutat.) Szóval, nem tudom. Csak azt, hogy Obito Sündisznó Juubi módban több mint 3.mat használt. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/639/10
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #7082 Dátum: 14 jan 27, 10:08:21 »

kakashi mondta annó még a simába, hogy a legprofibbak is csak három elemet tudnak használni, nem?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7083 Dátum: 14 jan 27, 10:16:29 »

Kakashi mintha azt mondta volna, hogy a jounin szintű shinobik legalább kettőt használnak http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/316/7 . Arról sehol sem volt arról szó, hogy lehetetlen többet megtanulni. Szerintem sokan azért hiszik ezt, mert a rinnegannál mondták, hogy simán tudja használni mind az öt elemet.

Hiruzen beceneve meg professzor volt fénykorában, szóval nekem nem volt meglepő vagy lehetetlennek tűnő, hogy elsajátítsa mind az öt elemet.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 10:21:38 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
huon.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #7084 Dátum: 14 jan 27, 10:35:29 »

Ha már itt tartunk a Shippuuden elején Kakashi 4 elemet használt Naruto és Sakura ellen (villám, víz, föld, tűz) (persze lemásolta sharingannal de tudta használni őket)Valamint a 10 farkú biju bombája ellen Shikamaru egyszerüen 5 mp alatt megtanult 1 egyszerű föld technikát és azt továbbította mindenkinek.. Ebből kiindulva bárki bármilyen technikát megtanulhat max az múlik azon, hogy van hozzá érzéke, hogy erősebb technikákat képes használni az adott elemmel.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7085 Dátum: 14 jan 27, 11:12:07 »

Szerintem is barki megtanulhatja akinek eleg chakraja van es tehetsege, viszont sharingannal kakashinak minden megy, ugyertem csak amiatt megy neki anelkul nemtudna. Az ha vannak akiknek jo genjeik vannak az mas. Gondolkozik
Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7086 Dátum: 14 jan 27, 11:56:10 »

Hiruzen elvileg tudott fa elemet is, vagy tévednék? Nevet

Mert ha tudott, és nekem nagyon úgy rémlik, az már alapból föld meg víz elem, aztán hozzádobjuk h egy professzor volt és láss csodát simán megtanulja mind az 5 elemet. Pluszban szerintem ez az 5 elem használata, mindenkinek megtanulható dolog (pl. Shikamaru föld technikás dolga) csak ugye nem mindre van meg benned a szikra, és ezért kicsit nehezebben tudja használni. De itt meg egy edos zombi van a placc közepén, szóval miért ne tudná használni. A másik meg hogy Spirál Mihály Zetsu miért tud annyi elemet? Neki nem láttam a rinnenganjat csak egy fekete lyukat a szemében. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7087 Dátum: 14 jan 27, 12:26:33 »

Nem, nem tudott. Az öt elem használatához nem kell semmiféle különleges képesség csak érzékenység az affinitásokra. Minden jounin megtanulhatja akár mind az öt elemet is használni. Leginkább idő kell hozzá és érzékenység, de sehol nem volt arról szó, hogy ne lehetne mindet megtanulni használni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 12:40:09 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7088 Dátum: 14 jan 27, 13:01:31 »

A Shippuuden elején az animében volt egy kis filler is. Mangában Kakashi asszem csak 3 elemet tolt: villámot, vizet és földet. És asszem csak ennyit tud (föld - kutyás jutsujai, villám - Raikiri, víz - Zabuza és Itachi ellen)

Elemet a Sharingan sem tud másolni. Ha a Sharinganhasználó nem rendelkezik az adott elemmel, akkor nem tudja lemásolni az "elemes" jutsut. Legalábbis alapból ez volt az állás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7089 Dátum: 14 jan 27, 13:15:53 »

De tudja a rasengant ami elvileg szél elemű, és ha jól emlékszem használt tűz eleműt is valamikor. De nem vagyok ebben biztos  Gondolkozik Azért utána járok, Bár ha az filler rész volt, amire gondolok, vagy az amit irtál akkor nem szóltam.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 27, 13:18:47 írta Hakuu » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7090 Dátum: 14 jan 27, 13:18:35 »

 rasengan nem szél elemü csak a futon eldobható verzio az.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7091 Dátum: 14 jan 27, 16:29:11 »

Animéből én is olyasmire emlékszek, hogy a jouninok tudnak 2-t de a 3 elem már egy nagyon különleges dolog. 4ről nemtudom mondott-e valamit de azthiszem valami olyasmit mondott, hogy 5 elem használóról nemtud de azt nem, hogy lehetetlen.Ez azért is volt annyira kihangsúlyozva, hogy nagy meglepődés legyen utána Kakuzun aki ugye az 5 szivével mind az 5-t tudta.

Ez a ramen standos power up nem is rossz ötlet Nevet valahogy jobban fogadnám mint az utóbbiakat ikszdé olyan Luffys lenne, hogy elfárad ennie kell és maxon van Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7092 Dátum: 14 jan 27, 17:53:47 »

Onnan jutott eszembe nekem is mert én is azt néztem épp Nyelvesít

De ezt félretéve remélem, hogy Naruto meghal, persze vissza lesz hozva de ezt az alapszabályt ne szegje már meg Kishimoto.Meg pláne ne azzal, hogy ha belenyomják a másik felet akkor no problem...

Egyébként ebből kiindulva ha Minatobol kiszednék vele mi történne? szétporladna az Edos teste és regenerálódna? ikszdé

Mod., Chakra:
Nem dupla csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 08:23:10 írta Chakra » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7093 Dátum: 14 jan 27, 18:43:13 »

Ez a meghal-feléled  dolog eléggé undorító, aki meghal, az maradjon is ott, nehogy már egy félig zombi legyen az új hokage..Madara is egy vicc, de ő legalább pár évtizeddel előbb kigondolta ezt, és úgy tervezte a jövöjét, hogy egyszer visszatér  Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7094 Dátum: 14 jan 27, 19:18:11 »

De annak mi értelme lenne? Naruto nem azért halna meg, mert most egy nagy űr van benne, azaz nincs senki a ketrecben, hanem mert ki lett belőle szedve, min segítene ha beleraknak egy másikat?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!