24 jún 17, 05:00:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796182 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7095 Dátum: 14 jan 27, 21:25:50 »

Én is inkább a fa gyümölcsös megoldásra szavazok. Meg ez az átpecsételjük a róka másik felét Narutoba... Akkor mitől lesz erősebb? Jön majd az ököl koci Madarával és közben minden bijuu átadja neki az ereje egy részét és ő is juubi jinchuriki lesz? Én személy szerint kérem az áll leesős, most mivanos fejezetet, ahol olyan dologgal lesz életben tartva amire senki se gondolna.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7096 Dátum: 14 jan 27, 21:36:33 »

Nem, nem attol maradna eletben nyilvan ._. Ez csak power up otlet. Ha mar Minatoban megmaradt akkor nyilvan van vele terv. De lehet azt is csak kiszedik...
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7097 Dátum: 14 jan 28, 10:30:33 »

dehunter

Igen, Naruto azért halt meg mert kiszakították belőle erőszakkal a 9-farkút. Ha most megkapta volna az apja féle Kuramát sem biztos, hogy életben maradt volna, de mivel Uzumaki, ezért egy darabig még életben maradt bár csak eszméletlenül, de mint láthattátok a végén így is meghalt.
+ Ha megkapta volna az apja Kuramáját nem lett volna tőle erősebb sem.

Nem igazán gondolkoztam, hogy lehetne ebből a csávából kikecmeregni, és nem is szeretném találgatni, inkább megvárom míg Kishimoto sensei jövőhétre meghozza a mangát ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 10:31:05 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #7098 Dátum: 14 jan 28, 11:38:16 »

Szted jövőhétre kiderül? Én már az Obitos részből tanulva egy olyan hónapig nem várok áttörést... Ott is húzta, amíg lehetett.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7099 Dátum: 14 jan 28, 12:02:48 »

Az jo, mar csak aruljatok el mikor halt meg?  Mert tudtommal meg el de alig, mint Sasuke.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7100 Dátum: 14 jan 28, 12:17:42 »

Én sem emlékszem olyanra, hogy meghaltak volna. Annak közelében lehetnek de nem halottak és szerintem nem is lesznek. Látható volt, hogy valamit terveznek többen is. Szóval ez nem fog bekövetkezni.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7101 Dátum: 14 jan 28, 12:18:20 »

Az jo, mar csak aruljatok el mikor halt meg?  Mert tudtommal meg el de alig, mint Sasuke.

Az utolsó manga oldalon ha jól megfigyeled az van rá kiírva hogy "A szív megáll, az akaratuk kiég" ez elég egyértelmű, hogy igenis meghaltak.

Itt van a linkje is: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/662/21


+ Sakurának fogyóban van így is a chakrája, Sasuke közelében meg csak Madara van, oda Karinnak odamenni is egyenlő egy halállal. Ergo = meghaltak, vagy ha így jobban tetszik a következőben már halottak lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 12:20:24 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #7102 Dátum: 14 jan 28, 12:35:18 »

Én is inkább a fa gyümölcsös megoldásra szavazok.

Nem azért, de ez a "Naruto majd eszik az Egyszemű Démon Hold Király Fa gyümölcséből" még nagyobb marhaság, mint pl "megkapja a Kyubi másik felét".

Hogy miért? Mert mint mondta Madara, kb 1000 évenként szokott érni egy.... s őszintén: mennyi az esélye, hogy pont most ebben a szent pillanatban fog termeszteni az amúgy növekedésben megállt "fa" egy gyümölcsöt? kb 1/10000000000! Az már tényleg mese lenne habbal.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7103 Dátum: 14 jan 28, 12:44:16 »

De meg nem halltak meg. Ez esetben barmi megtortenhet. En nem szavaznam le a lehetoseget hogy tul elik, meg ott van a jutsu amit Sasuke kapott Hashitol... Majd ha megtortenik lehet mondani, addik ez is csak egy otlet.
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #7104 Dátum: 14 jan 28, 13:37:36 »

Az előttem szólóval egyetértve, nem képzelődök és találgatok, hogy mi lesz.. 10 évünk volt rá, hogy rájöjjünk, hogy Kishimoto mindig kitalál valamit Mosolyog És a jövőhéten nem fog kiderülni, mivel nem lesz manga, és ha jól is emlékszem, akkor valaki írta, hogy meghalt Kishimoto apja, ezért hagyja ki a kövi hetet, esetleg az azt követőt is.
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7105 Dátum: 14 jan 28, 13:47:58 »

Mar mert ne lenne jo talalgarni? Pont ez a vicces a sok alternativ befejezes, meghallgatni a masikat es ha nem tetszik ezt elmondani/hozza fuzni, en szeretek talalgatni mi lesz. Sok esetben nem jon be, de legalabbjot lehet majd nevetni,kulombozo otleteken, hogy vegul tok mas lett. Abban nem ketelkedek, hogy jot fog kitalalni, raadasul azt igerte hogy a legjobbat hozza majd ki!!  Nevet
Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #7106 Dátum: 14 jan 28, 13:54:22 »

Mar mert ne lenne jo talalgarni?
Nem nem jó, hanem nem szeretem Nevet "mi van ha ez lesz, de mivan ha mégsem, de ha mégis.." van elég aggodalmam ezen kívül is Nevet én inkább csak reménykedek Nevet
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7107 Dátum: 14 jan 28, 15:50:22 »

Ha beleraknak egy másikat akkor miért nem logikus hogy életben maradt? Ugye azért hal meg a jinchuuriki mert a chakrahálózata annyira összenőtt a bijuével hogy amikor azt kitépik belőle akkor kvázi javíthatatlan károkat szenved. Viszont ha ezeket a károkat kijavítják egy másik bijuu behelyezésével akkor máris minden rendben.
Magyarán ha mondjuk letépik egy karod mg egy lábad és elkezdesz elvérezni majd haldokolni, akkor ha hirtelen kapsz egy egy új pár tökéletesen illeszkedő végtagot, akkor máris semmi baj, mert volt seb-nincs seb.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7108 Dátum: 14 jan 28, 16:22:03 »

Ha beleraknak egy másikat akkor miért nem logikus hogy életben maradt? Ugye azért hal meg a jinchuuriki mert a chakrahálózata annyira összenőtt a bijuével hogy amikor azt kitépik belőle akkor kvázi javíthatatlan károkat szenved. Viszont ha ezeket a károkat kijavítják egy másik bijuu behelyezésével akkor máris minden rendben.
Magyarán ha mondjuk letépik egy karod mg egy lábad és elkezdesz elvérezni majd haldokolni, akkor ha hirtelen kapsz egy egy új pár tökéletesen illeszkedő végtagot, akkor máris semmi baj, mert volt seb-nincs seb.

Egyetértek Sabakuval. Illetve, még annyit tennék hozzá, hogy még SENKI nem csinált olyat, hogy egy jinchuurikibe akiből kiszedték a bijuut, visszarakták volna azt, vagy egy másikat. Ennek több különböző okai lehettek, pl az, hogy a Jinchuurikik nagyrésze nem Uzumaki volt, ergo nagy valószínűséggel egyikőjük sem élt tovább 1-2 percnél azután, hogy kivették belőle a bijuut. És ugyebár halottnak a bijuu, mint halottnak a csók, azt már max EDOzni lehet. Másrészt, az összes jinchuurikinek, akinek vagy lejárt az ideje, vagy meggyengült a pecsétje, vagy az elméje fáradt bele, mindig volt egy utódja, így tényként kezelték azt, hogy, mikor egy állatka kiszökik bizony új karámra van szükség. Lehet, hogy, ha Kushina visszahúzza magába annó Kuramát, akkor nem halt volna meg. Bár, ez azért körülményesebb helyzet, mivel nála a pecsét romokban hevert, így, ha túl is élte volna, vöröske róka barátunk biztosan kidugta volna a fejét a börtönből, kérés nélkül. Úgyhogy, nem tudni, hogy mivel lesz megoldva, minden esetre, ha ez a verzió jön, hogy a másik felét rakják bele Narcsikába, és túléli, bőven jó. Hiszen most amúgy sem a power up az elsődleges szempont, hanem az, hogy ne patkoljon el a főhős. És ki tudja, Minato elvileg a róka "sötét" felét pecsételte magába, lehet, hogy tud valami olyat, amit a másik fele nem. Úgyhogy abszolúte logikus megoldásnak találom ezt.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 16:25:56 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7109 Dátum: 14 jan 28, 16:57:05 »

De az már milyen lenne ha mégis megkapja az apja rókáját? Ennyi erővel Madara Minatoból is kiszedhette volna, hiszen elvileg tudja hogy van benne is egy fél Kurama. Nem értem, olyan logikátlan ez.  ikszdé mert nekem tökre az esett le, hogy Madara megszerezte Narutoból a kilencfarkút, Zetsuka éljenzett, h míg Obitonak ennyi xy évébe került, neki meg ennyi xy percébe, de elfelejtették volna Minatot?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!