24 jún 17, 06:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796437 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7110 Dátum: 14 jan 28, 17:37:53 »

Jó rendben, oda adja Minato Narutonak Kurama másik felét, Naruto felkel, Madara meg "nézd má, mitcsinál az ott"..majd kiszedi a másik felét is.. ikszdé
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #7111 Dátum: 14 jan 28, 17:40:12 »

Hát igen Nevet

Most belerakják a másikat,meglátja madara betolja a "szemmel verek jutsut" aztán ugyanott vagyunk , szóval biztos valami más lesz.Szerintem Obito fogja valahogy átadni neki a 10 farku üres burkát vagyis azt az állapotot amibe ő van , mert mondta is zetsu/vagy más hogy csak az nem hal meg bijuu nélkül.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7112 Dátum: 14 jan 28, 18:39:03 »

A Gedo Mazo már rég ki lett szedve Obitoból. Nevet Viszont, nem, Madara már nem hiszem, hogy ki tudná belőle szívni a másik felét Kuramának, ha megkapná. Ugyanis már kezd összeállni 10farkúvá az egész massza. Ennyi erővel Obito is simán hozzácsaphatta volna a 10farkúhoz Minato felét is, hisz az ereje meg lett volna rá, az biztos.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #7113 Dátum: 14 jan 28, 18:43:25 »

De Obitotól mit vársz, bármikor oda mehetett volna Narutohoz, és elteleportálhatta volna őt, de ehelyett esti mesét tartott neki.. Nevet
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7114 Dátum: 14 jan 28, 18:55:33 »

Nem tudom, őszintén szólva, míg benne volt a Juubi egyáltalán nem használta a Kamuit. De, nem hiszem, hogy azért, mert nem akarta, mert simán voltak támadások, amiken, ha átsiklik az adott pillanatban Narutoéknak esélyük sem lett volna. Sokkal inkább úgy nézett ki, hogy nem tudta valamiért használni. Gondolom túl sok figyelmet igényel, és azt a Juubira fókuszálta.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7115 Dátum: 14 jan 28, 20:23:39 »

Haha ezt mondtam!!! Vegre atlatjatok, szoval szerintem ez egy jo otlet, mert akkor nem hagytak volna ezt a kis rest Minatoval. Bar lehet mas lesz, viszont szerintem Naruto eletben fog maradni. Es amugy is ennek a tobbseg jobban orulne  Gondolkozik most egy elpatkolt fo hos ... Ah az ciki mar. Meg amugy az is megfordult bennem, hogyha Naruti meg is hal lehet Obi feltamasztja ot a rinne tenseiel es akkor nem szamit teljes rangu halottnak  Nevet De lejart feszultseg fokozo a shounenekben mar a foszereplo halala aztan vissza terese. :/  Szerintem abban a formaban csak rinnegan hasznalhato  Gondolkozik De persze csak talalgatok
Naplózva

Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #7116 Dátum: 14 jan 28, 20:29:33 »

Zizi1000!


A Gedo Mazo a 10farku üres burka vagy micsoda.
Kiszedték a 10farkut Obitobol és Obitoba megmaradt az üres burok és amiatt nem hal/halt meg.
Ezt az üres burkot miért ne adhatná át Narutonak hogy ne haljon meg ?
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7117 Dátum: 14 jan 28, 20:36:05 »

1: a nevem Zizi100.
2: Madara szerinted mivel szívta fel a bijuukat? Kölcsönkérte Tibi Atyától az üres koccintóssal valamikor töltött üvegeket, és abba apránként beszívta? NEM! Már legalább 2 fejezetnyire kiszedte belőle a Gedot!
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #7118 Dátum: 14 jan 28, 21:24:44 »

Akaratom ellenére is elkezdtem pörögni a lehetséges folytatáson, és még az is eszembe jutott, hogy Sakura pár percig még életben tartja Narutot, és esetleg a 10 farkút rakják bele.. nagyot néznék ha ilyesmi horderejű dolog következne be Nevet bár így végig gondolva, a nagy barátság Kuramával meg oda lenne.. :/:/ áá nem tudom Nevet
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #7119 Dátum: 14 jan 28, 21:50:42 »

Ümm.. ez eddig mind szép és jó... De hallottatok olyanról, hogy a beillesztett végtag is kilökődhet? (Akármennyire is passzolna?) Mi van akkor, ha itt meg felteszem a chackrahálózat nem passzolna a beültetett démonkáéval? Ohh My God
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7120 Dátum: 14 jan 28, 21:52:39 »

Előfordulhat akár az is, bár shounen mangáknál általában ha a főhös halál közeli állapotba került általában egyszer mindegyik meghal... ikszdé és utána következnek be a drasztikus változások xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7121 Dátum: 14 jan 28, 22:02:34 »

De ez olyan altalanos, marmint ha meghal-feltamad. Nagyobb durranasra szamitok/szamitottam, mar ha be igazolodik. A chakra halozatos dologban nem mondasz hulyeseget, ez esetben Vukk2-ot nem lehetne bele zarni a testebe. En Kushinan gondolkodtam mert ugye belole is kiszedtek de nem hallt meg (csak amikor a Vukk atdofte, hogy mentse narutot) sot meg harcolt is. Akkor ez most, hogy lehet?
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7122 Dátum: 14 jan 28, 22:08:36 »

De ez olyan altalanos, marmint ha meghal-feltamad. Nagyobb durranasra szamitok/szamitottam, mar ha be igazolodik. A chakra halozatos dologban nem mondasz hulyeseget, ez esetben Vukk2-ot nem lehetne bele zarni a testebe. En Kushinan gondolkodtam mert ugye belole is kiszedtek de nem hallt meg (csak amikor a Vukk atdofte, hogy mentse narutot) sot meg harcolt is. Akkor ez most, hogy lehet?

Hogy lehet, hogy Kushina a Vukk eltávozása után még nem halt meg, és magánál maradt? Mert Uzumaki. Akaraterő 120%, élet 200% xD S most lehet hülyeséget írok, de ügye Kushina színtiszta Uzumaki volt, akit Konohába hoztak át. Minato, aki pedig konohában született.

Na már most Naruto, Minato és Kushina gyermeke. Így mondhatni csak félig Uzumaki vérvonalú. / Szal ez olyan dolog mint két sziáma macska. Annak sziámi jegyű kiscicái születnek, de ha bekerül a mama cica mellé egy házi, vagy sima cica abból már nem teljes egészű sziámi macska lenne hanem úgymond "keverék"/

S ha meghal, kitudja kikkel találkozna a túlvilágon, akár a már majdnem többször is megkísérelt Jiraya senseijjel, vagy az édesanyjával, akár a legdurvább ha Rinnel  ikszdé bár ügyebár azzal minek.

Visszatérve a chakrára, hogy, lehet nem fogadja be Madara teste a Vukk2-őt, hát passzolom a találatos kérdést. Mert erre volt már tapasztalat? mármint megtörtént esemény, amikor hasonló dolog következett be?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7123 Dátum: 14 jan 28, 22:22:51 »

Mondjuk ez jo elmelet, nekem bejon  Nevet Akkor Naruto eseteben csak 60% Uzumaki akarat ero es 100% elet  Nevet Vicces megfogalmazas. Szegeny Naruto nem tiszta veru  Nyelvesít U en azt birnam ha Rikudo seninnel, es bolcs "vilagmegvalto" tanacsokat adna Narutonak majd visszarugdosna a "neked meg nem jart le az idod" cimszoval  Nevet Igatsag szerint nemtudom volt-e mar pelda de valami dereng a chakra redszerrol  Gondolkozik
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7124 Dátum: 14 jan 28, 22:34:12 »

Amiatt fölösleges nyafizni, hogy "nem passzolna" a róka. Kurama mind2 fele ő maga, és mind2 felének ugyan annyi chakrája van. Nagy valószínűséggel a minősége is hasonló. Akkor kéne ilyesmiről beszélni, ha a kyuubi helyett a shukakut akarnák belépecsételni, vagy valami hasonló.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!