24 szep 27, 18:16:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909712 alkalommal)
0 Felhasználó és 120 vendég van a témában
detros
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6810 Dátum: 14 jan 08, 14:04:58 »

Már pár oldallal előrébb leírták, hogy Kushina is meghalt volna előbb utóbb a Kyuubi elvesztése miatt. Sőt, ő maga mondta hogy feláldozza magát ameddig képes rá, h Minato és Naruto megmeneküljön. De ezen már felesleges vitázni, h de mégse halt volna meg, pedig igen. Meghalt volna csak nem rögtön hanem később.

Lehet, igaz hogy mondott egy olyat, hogy visszahúzza a Kyubit és vele együtt hal meg, de abban az esetben túlerőltette volna magát, és elhasználta volna minden chakráját, amibe Kyubi nélkül más is belehalna valószínűleg.
Lényeg, ha Naruto meg is hal, akkor sem egyből, még simán lenne idő rá, hogy Gara belepecsételje az összes bijut, és leverje Madarat, majd magával vigye az összes bijut...

Yondaime meg használhatja a Keiyaku Fuinn-t Madaran, hogy ne tudja irányítani a bijukat, csalódott lennék, ha továbra is ott áldogálna Kakashival... alapból érthetetlen, hogy Naruto, Gara Sasuke hármason kívül hol van mindenki más. Hashirama-ról már nem is beszélek, az edo tensei óta csak dumál és üldögél, óriási csalódás nekem....  Gondolkozik Ha mindenki benyomott volna valamilyen jutsut, bármilyen gyenge is legyen, azzal folyamatosan védekezésre késztethették volna Madarat, bármennyi sérülést ő sem bír el, ha meg kitér állandóan, akkor meg a koncentrációját törik meg... de ez túl egyszerű lett volna..  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6811 Dátum: 14 jan 08, 15:34:45 »

Jó ideje nem néztem be ide.Visszaolvasva lett 1-egészen jó ötlet is.
Narutonak egy ideiglenes halál kijár,legalább.Teljes még korai,bár ki tudja.
Jut eszembe egy kérdést akartam feltenni:
Van arra esély hogy a Fanmade is le lesz fordítva? Vagy Linkelne valaki egy Angol verziót?
Főleh hogy japánul nem tudok olvasni.Maximum 1-2karaktert smirksweat
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6812 Dátum: 14 jan 08, 20:55:59 »

Aztamindenségit neki! Ez a fan made manga sokkal jobb mint amit Kishimoto alkot. ikszdé Nem akarják ők átvenni a mangát? Nevet Komolyan mondom nekem leesett az állam ahogy megoldották a srácok. Pörgős semmi felesleges sallang vagy duma és fullosan epic pillanatok. Nevet

Véletlenül ezt nem akarja lefordítani valaki? ikszdé
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #6813 Dátum: 14 jan 08, 22:06:49 »


...

Ha mindenki benyomott volna valamilyen jutsut, bármilyen gyenge is legyen, azzal folyamatosan védekezésre késztethették volna Madarat, bármennyi sérülést ő sem bír el, ha meg kitér állandóan, akkor meg a koncentrációját törik meg... de ez túl egyszerű lett volna..  Nevet

Tudod, most úgy vannak, mint amikor a parkban a tízéves srácok beveszik a négyéves öcsköst focizni. Várják, hogy majd az ő szintjükre ereszkedjen a játék színvonala, és eközben elszalasztják a lehetőséget, hogy gólt rúghassanak. Nevet
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6814 Dátum: 14 jan 09, 14:58:10 »

Mennyire igaz hogy a többi nagy shinobi csak bámul.. A 2
 is merre van? Madarát is ki lehetett volna rég nyírni nem megvárni hogy elszedje a bijuukat..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6815 Dátum: 14 jan 09, 16:28:25 »

Hát igen... erre nem lehet mit válaszolni. Egész egyszerűen csak bámulnak mint Rozi a moziban. Sasuke is most nem azért de hol van? és a megmaradt edo-s hokagék? Na meg A többi valamire is jó shinobi?

Amikor szívni kezdte a bijuukat befele, simán hátba lehetett volna támadni is.

off: Sok fórumon olvastam h elvileg január 15-én lesz csak új manga. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6816 Dátum: 14 jan 09, 17:34:33 »

a dologba az a hátborzongató (vagy komikus ) hogy Madara a feléledése óta (kösz Kabuto) azt szajkózta: Velem csak egy egyenértékű shinobi van, és az Hashirama Senju...
(rendszerint hozzátette: kár hogy ő halott, megmurdelt és beadta a kulcsot) Mosolyog

Ma már ez az akadály is elhárult: gyakorlatilag piszkafának nézi a sereget meg az egész díszes társulatot, akik ha nem is erőtlenek, de már RÉGESRÉG ki kellett volna hogy merüljenek  (szellemileg mindenképp)
 ikszdé  smirksweat

mit tehetett volna  sok über kage, vagy edo-s hokage? Semmit, mert Kishi az apró javítási lehetőség báját is elvett előlük. 
(mint a holland-magyarnál: tudtuk hogy elment a meccs rég, de vártuk a szépítést)

(Na)Hát ennyi.  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #6817 Dátum: 14 jan 09, 17:57:17 »

Nos arra hogy miért nem csinált semmit a sereg szerintem az a magyarázat, hogy ez az egész csak pár másodperc alatt történt, csak ugye  mi több szemszögből láttuk azt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6818 Dátum: 14 jan 09, 18:10:42 »

Idézet
a dologba az a hátborzongató (vagy komikus ) hogy Madara a feléledése óta (kösz Kabuto) azt szajkózta: Velem csak egy egyenértékű shinobi van, és az Hashirama Senju...
(rendszerint hozzátette: kár hogy ő halott, megmurdelt és beadta a kulcsot) Mosolyog

Szerintem szimplán Madara nem volt teljesen tisztába a saját erejével hisz miért is lenne? Amikor fiatal volt akkor FMS-e volt, aztán később beültette a hashirama dnsét és öreg korára lett rinnegan, valamint amikor edo-val feléledt madara akkor próbálgatta a fa jutsukat is, vagy lehet nem az összeset, de a coolabb fa jutsukat igen.
Meg arról se szabad elfeledkezni, hogy most már senjutsu-t is megszerezte (igaz, hogy még életébe nem használta mégis lepkefingnek tekinti az egészet, ebből is látszik, hogy teljesen más szinten van mint a többi shinobi)
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 18:11:14 írta Mach5 » Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #6819 Dátum: 14 jan 09, 18:27:08 »

Srácok az, hogy kijött a Fairy Tale az mi? Csak, mert a Shounen Jumoban van az is, mint a Naruto. Számomra összeomlott  a tér-idő kontinuum. Erre van valakinek magyarázata? Mosolyog
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6820 Dátum: 14 jan 09, 18:37:07 »

Csupán azzal magyarázattal szolgálhatok, hogy a Fairy Tail nem a Weekly Shonen Jump-ban van, hanem a Weekly Shonen Magazine-ben. Remélem tudtam segíteni. Mosolyog

A Weekly Shonen Jump szériái jövő hét közepén térnek elméletileg vissza, vagy a hét végén korábban megjelennek, de ha így lesz, akkor ne várjatok még egy fejezetet szerdára.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 18:41:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6821 Dátum: 14 jan 09, 21:51:00 »

Srácok az, hogy kijött a Fairy Tale az mi? Csak, mert a Shounen Jumoban van az is, mint a Naruto. Számomra összeomlott  a tér-idő kontinuum. Erre van valakinek magyarázata? Mosolyog

Rosszul tudod, de nyugi, pl Mangastream-en minden héten szájba rágják az olvasóknak, hogy a Fairy Tail egyáltalán nem Weekly Shonen Jump manga és soha nem is volt, hanem (ahogyan felettem lévő admin is mondta) a Weekly Shonen Magazine terméke, amiben olyan mangák voltak már benne, mint Cage Of Eden, Love Hina, Hajime No Ippo és Tiger Mask.

Amúgy ha már itt tartunk, akkor nem dupla szám volt az, amiben az utolsó fejezetet kaptuk? Mert akkor lehet, hogy 20-áig nem lesz. ;P
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6822 Dátum: 14 jan 09, 22:22:21 »

a dologba az a hátborzongató (vagy komikus ) hogy Madara a feléledése óta (kösz Kabuto) azt szajkózta: Velem csak egy egyenértékű shinobi van, és az Hashirama Senju...
(rendszerint hozzátette: kár hogy ő halott, megmurdelt és beadta a kulcsot) Mosolyog
yup de azóta Hashit kiröhögte Obitó akit meg kiröhögött NaruSasu
Idézet
Ma már ez az akadály is elhárult: gyakorlatilag piszkafának nézi a sereget meg az egész díszes társulatot, akik ha nem is erőtlenek, de már RÉGESRÉG ki kellett volna hogy merüljenek  (szellemileg mindenképp)
 ikszdé  smirksweat
magyarázd már el, hogy mitől kellett volna kimerülniük ha szinte semmit nem csináltak!
Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6823 Dátum: 14 jan 10, 18:34:37 »

Ma már ez az akadály is elhárult: gyakorlatilag piszkafának nézi a sereget meg az egész díszes társulatot, akik ha nem is erőtlenek, de már RÉGESRÉG ki kellett volna hogy merüljenek  (szellemileg mindenképp)
 ikszdé  smirksweat

Egyik dolog, hogy Narcsihoz képest a sereg semmit nem csinált, így nem igazán merülhetnek ki szellemileg, nagyon maximum Shikamika mert ő az egyetlen aki gondolkodik is ikszdé . Meg milyen réges-rég? Nevet Az egész háború max 1 hete folyik, de inkább kevesebb  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6824 Dátum: 14 jan 10, 19:46:32 »

Lehet hogy csak arra akart rámutatni, hogy már több, mint egy napja ébren vannak, ráadásul mindig az infarktus közelében a félelemtől. Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 453 454 [455] 456 457 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!