24 jún 17, 03:14:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795954 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #6780 Dátum: 14 jan 03, 14:38:22 »

Szerintem nem feltétlenül hal meg, ha akarja Kishi simán életben tartja.
Több magyarázatot is lehet adni, a mester fejében meg mégtöbb lehet.

Pl. a többi biju adott neki chakrát, ami megmentheti (ha Kishi úgy akarja)

Valamint szerintem azt sem magyarázták még meg miért halnak bele az eltávolításba.Lehet csak a buji utolsó bosszúja a fogva tartójának, vagy éppen a pecsét hatása amit Naruto meg Bee kinyitott mert jóban vannak a bijuikkal.

De szívesen látnék egyébként egy találkozót Jiraiya-val esetleg Kushinával aki megtanítja neki hogyan használja az uzumaki chakrát/láncokat, így miután valahogy felélesztik visszaszerezheti a bijuukat.
(esetleg ha jól kidolgozza a történetet(ami nem mindig az erőssége)akkor Rikudou-val is találkozhat, de akkor tényleg igényes fejezeteket várnék, nem elnegyoltakat)

Engem személy szerint az emlékezések meg a lelki dolgok is letudnak kötni a mangában nem csak a harcjelenetek Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6781 Dátum: 14 jan 03, 15:02:55 »

...
Engem személy szerint az emlékezések meg a lelki dolgok is letudnak kötni a mangában nem csak a harcjelenetek Mosolyog

Ez becsülendő dolog. Sok ilyen kellene még. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #6782 Dátum: 14 jan 03, 15:07:54 »

énis hasonló vagyok, Hashirama és Madara visszaemlékezési sokkal többet adtak nekem mint az Obitóból való Bijuu kihúzás vagy, kemény bottal csapkodó Sarutobi.
Viszont már vártam,hogy Narutot megfosszák a háziállatától.
Naplózva

NoGaar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6783 Dátum: 14 jan 03, 15:15:59 »

sziasztok BÚÉK mindenkinek  Nevet
kurama azt mondta garának h fűzze meg az összes bijuut h önként adjanak narunak chakrát mert csak akkor fog feltámadni + miközben kapja a naftát a 3dik dimenzióban találkozik Rikudou-val aki elmondja hogy volt egy testvére(akiről megfeledkezett mindenki mert hát a sennin árnyéka hatalmas+ a gyümölcssaláta előtt született mikor még nem lopták meg az IstenFát) Ő lesz az uzumakik őse, akinek a segítségével megalkotta azt a pecsételőteknikát aminek a segítségével lepecsételte a juubit... megtanítják neki mire feltámasztódik szaszkvacsal karöltve (merthát ők a jin meg a jang) magukba pecsételik a juubit madárkával együtt szaszkvacs megzavarodik a hatalomtól nekiugrik narunak és betartja Kisimoto az tavalyi ígéretét miszerint szaszkvacs meg naruto harca lesz a befejezés amibe mindketten belehalnak  narutoból legenda lesz oszt annyi... Pontosan bye bye bow ikszdé ezt  befejezést elnézném... Pontosan  
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6784 Dátum: 14 jan 03, 15:38:28 »

...
Engem személy szerint az emlékezések meg a lelki dolgok is letudnak kötni a mangában nem csak a harcjelenetek Mosolyog

Ez becsülendő dolog. Sok ilyen kellene még. ^^

Sőt, az ilyen visszaemlékezések, beszelgetések viszik előre a történetet. A harcok csak a konfliktusok rendezésére, megoldására vannak. Velem már volt úgy, hogy el meséltem valakinek az egész történetet ( mert érdekelte, hogy miért szeretem, de megnézni-elolvasni nem akarta -eltartott pár óráig Nevet). Akkor különösen megfigyelhető. Elmeséli az ember Rikudou sennintől kezdve egészen a végső nagy csatáig, de a harcok annyival vannak elintézve, hogy nehezen, könnyen, taktikusan, vagy unalmasan, királyul intézte el ezt vagy amazt. Mindenki a történet miatt szereti, amit viszont szinte soha sem a harcok visznek tovább.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #6785 Dátum: 14 jan 03, 15:48:34 »

Alapvetően amúgy én sem vagyok a verbális hadviselés ellensége, szintén lekötnek a jellemfejlődések, de néha már kicsit sok egy eredetileg érzelemmentes társadalomban.

...

Valamint szerintem azt sem magyarázták még meg miért halnak bele az eltávolításba.Lehet csak a buji utolsó bosszúja a fogva tartójának, vagy éppen a pecsét hatása amit Naruto meg Bee kinyitott mert jóban vannak a bijuikkal.
...


  Elsőként a kötélhúzásos eset jutott eszembe. Szerintem szép lassan átadja nekik a Bijuu a gyűlöletét, és így 'kiüti' őket, közben meg elszívja a chakrájukat. Nevet (és így lett minden bijuu erősebb, és veszedelmesebb, mint anno rikudou idején volt. ikszdé )
  Vagy egy példa: bizonyos kultúrákban különböző testrészekre tesznek ékszereket, legtöbbször nyakra. (Általában szűk, karikaláncokat.) Annyit pakolnak magukra/egymásra, hogy végül a nyak megnyúlik. Így, amikor egy szép nap megunná, és lefejtené a láncokat, a nyak nem bírná el azt a terhelést, amit a fej ad, így végül annak a súlya alatt eltörne. Innen a második elképzelésem, hogy a szervezetük nem bírja feldolgozni az új állapotokat, és ezért halnak bele.  Mosolyog
Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6786 Dátum: 14 jan 03, 16:13:50 »


Valamint szerintem azt sem magyarázták még meg miért halnak bele az eltávolításba.Lehet csak a buji utolsó bosszúja a fogva tartójának, vagy éppen a pecsét hatása amit Naruto meg Bee kinyitott mert jóban vannak a bijuikkal.

Engem személy szerint az emlékezések meg a lelki dolgok is letudnak kötni a mangában nem csak a harcjelenetek Mosolyog

Úgy emlékszem, hogy Gaaránál mondták (talán Chiyo), hogy a bijjuu és a jinchuurikki chakra áramlása összekapcsolódik és a bijuu eltávolítása után helyrehozhatatlan károkat szenved a jinchuurikki chakrahálózata, amibe bele is hal. Egyébként tényleg ezernyi módon meg lehet magyarázni, eddig is megoldotta Kishi, ha akarta.
Én sem siránkoztam még a beszélgetős részek miatt (általában meg van az értelmük), de nem hiszem, hogy ilyesmi lesz most.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6787 Dátum: 14 jan 03, 18:11:21 »

Igen én is várom hogy ha csak ideiglenesen is de haljon meg! S ébredjen már rá az egész nemzet, hogy nem tehetik a világ bánatát, baját, örömét egyetlen egy fiú vállaira  bow Nem menekülniük kéne, hanem támogatni ha bármi baj történne velük! Feltartani az ellenséget egy nagyobb jutsu előkészületéhez vagy bánom is én... de hogy ezek sosincsenek jókor jó helyen az is biztos!

A gond az, hogy olyan idiótákká tették a sereget, hogy az félelmetes! Jó példa most az, amikor anno Pain elleni harckor Hinata beugrott segíteni Naruto-nak. Lehet, hogy semmit nem tudott Pain ellen tenni, de legalább a szándék megvolt! Itt még annyi sem volt, hogy megpróbálta volna a sereg megtámadni Madara-t vagy a szobrot, illetve a láncokat - de még Naruto haverjai sem - köztük Sakura, Hinata, Shikamaru ect (utóbbi már csak azért is poénos, mert pont ő rajta keresztül ugatott a mangaka, hogy a no name random katonák is fontosak, itt volt az alkalom, hogy bizonyítsa, ehhez képest semmit sem csináltak)! Most már lehet látni, mi lett volna anno Pain ellen, ha nem ugrik be akkor senki segíteni Naruto-nak!

Sőt, az ilyen visszaemlékezések, beszelgetések viszik előre a történetet. A harcok csak a konfliktusok rendezésére, megoldására vannak. Velem már volt úgy, hogy el meséltem valakinek az egész történetet ( mert érdekelte, hogy miért szeretem, de megnézni-elolvasni nem akarta -eltartott pár óráig Nevet). Akkor különösen megfigyelhető. Elmeséli az ember Rikudou sennintől kezdve egészen a végső nagy csatáig, de a harcok annyival vannak elintézve, hogy nehezen, könnyen, taktikusan, vagy unalmasan, királyul intézte el ezt vagy amazt. Mindenki a történet miatt szereti, amit viszont szinte soha sem a harcok visznek tovább.

Már nem azért, de ahogyan minden más shonen fight mangában itt is minden harc közben van elmesélve.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6788 Dátum: 14 jan 03, 19:32:37 »

Bár az is elképzelhető, ha Naruto ideiglenesen meghal, mindenki megtáltosodik és magukban ( mint amikor futottak az esőben) mély gondolatokkal nekiugranak Madárkának, amolyan minden mindegy alapon, mert a főhős, akire mindenki számított, meghalt. Vagy szétszaladnak, mondván úgysincs esélyük, majd mégis rájönnek, hogy hoppá.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #6789 Dátum: 14 jan 04, 15:24:09 »

Valami a chakraáramlással van, legalábbis még anno Chiyo így magyarázta. Az érdeklődés totáis elvesztése a Naruto mangával kapcsolatban?  Nevet Azért az hülyén festene, ha kiterül, mondván kidobta a rókát, majd hopp, felkel és megy tovább zúzni. De az sem lenne kisebb ökörség, ha Minato mondjuk a saját felét belezárná Narutoba.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6790 Dátum: 14 jan 06, 13:41:24 »

Egy kis segítséget kérnék, ha lehet...

Van ez a "character popullarity", ami a szereplők állítólagos népszerűségét mutatja statisztikák szerint. Emlékeim szerint az utolsó ilyen az 531-ik fejezetnél volt.

Viszont most találtam rá erre, mely szerint volt még egy ilyen az 584-ik fejezetnél:

http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Character_Popularity_Polls?diff=841883&oldid=841882#Character_Poll_8

Egyedül csak én nem emlékszem erre? Illetve ez igaz vagy false? Mert lehet, hogy megerőszakolták Deidara-t, de ne mondják nekem, hogy pl Neji, aki utoljára a Part I-ben csinált bármi értelmeset, azóta meg csak statiszta volt as háttérben, majdnem leelőzi néhány szavazattal!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6791 Dátum: 14 jan 06, 15:42:21 »

Iruka még jobb, őt a part 2-ben szerintem nem is láttuk konkrétan ikszdé Vagy max 3 szóra.
 De amúgy gondolom az emberek az "alapkaraktereket' veszik figyelemben, az új meg/elbszott változatot nem. Én legalábbis a Pein után történéseket(a feltámasztásig bezárva) egyszerűen nem veszem igaznak, így számomra Deidarát  nem győzi le pár nyomi, Itachi nem buzi, Kisame elverné Gai-t aránylag simán és Kakashi halott.         
 Vagy a legvalószínűbb, valami random fake szavazás.                               
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 06, 15:43:02 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6792 Dátum: 14 jan 06, 16:47:02 »

Deidarával, meg Itachival kapcsolatban még értelek, de Kisaméval, Kakashival kapcsolatban abszolút nem.
Azt ne felejtsük el, hogy Kisame a Samehada nélkül harcolt. Azzal kapcsolatban, hogy Nagato feltámasztotta az embereket, nekem nincs semmi bajom. Naruto érvelése tény, nem volt túl acélos, de azért annyira értékelhetetlen sem. Az meg nyilvánvaló, hogy annyi ember nem halhat meg egy shonen mangában, pláne olyan egyszerűen.
Az edo tenseit megértem. Mondjuk Itachi második búcsúzása engem megfogott, de lehet, hogy jobb lett volna békén hagyni. A többieket meg biztos. Elegek lettek volna a kagék, meg mondjuk pár ismeretlen karakter.
Remélem nem off.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6793 Dátum: 14 jan 06, 19:03:40 »

Csak hogy sasuke miatt irtotta ki, tehát ha te lennél sasuke, és a bátyád lenne itachi, akkor mindent érted tett  Mosolyog

Egyébként felmerült itt jiraiyaról is szó, hogy valahogy visszaakarták hozni, de naruto ha meghal, akkor talán úgy fog találkozni...ezek hova vannak leírva?

Naplózva

TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6794 Dátum: 14 jan 06, 19:32:25 »

Azért, nem hiszem, hogy sokan örülnének nek, ha bátyus lemészárolna mindenkit, akit szeretsz, hogy aztán arra kényszerítsen, hogy a saját kezeddel öld meg, mindezt "szeretetből". Rosszabb, mint a tsunderék Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 451 452 [453] 454 455 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!