24 szep 27, 18:16:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909713 alkalommal)
0 Felhasználó és 121 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6765 Dátum: 13 dec 31, 11:42:27 »

úgy lehetne a leg logikusabban kiegyenlíteni az erőviszonyokat tényleg, hogy Narutoban egy 10 farkú és Madara megkapja a másik Rinnegant is.Bár oké, hogy most erősebb mint Hashi mert a harcuk óta sokat fejlődött de ha ennyi a god of shinobi akkor nemtudom anno, hogy tudta legyőzni.

Az szerintetek lehetséges, hogy 9 Bijuu van benne de nem egyesülnek 10 farkúvá? az is tetszene bár ezzel együtt járna, hogy Bee meghal amit viszont sajnálnék.

Én még mindig azt szeretném látni a legjobban, hogy 1nél több de nem 10 farkú van egy Jinchuban, de ha ez 9 Bijuuval is kivitelezhető az se rossz Mosolyog Kyubi se veszítené el az önállóságát valamint ott 9en tudnának pokerezni narutoban ikszdé

És ezzel lehetne azt is magyarázni, hogy Naruto nem lesz annyira erős mivel nem 10farkú van benne, csak 9 Bijuu így nem lenne annyira irreális se Madara 2 szemes power up-ja. Már amennyire még irreális lehet valami.
Naplózva
andrisandrew
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #6766 Dátum: 13 dec 31, 15:07:08 »

Ha naruto valamilyen új erőt kapna az szerintem Rikudo Sennin fiatalabbik fiával lesz kapcsolatban. Szerintem ha új power up-ot kap az ő erejéhez lesz hasonló bár ez még nem tudom miben fog pontosan megnyilvánulni.(http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/462/13)
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6767 Dátum: 14 jan 01, 08:06:05 »

Talán kicsit off lehet a kérdés, viszont ha jól tudom, a Gintama Shonen Jump termék, ugye? Na, mert ma jelent meg a legújabb fejezet belőle. De akkor ez nem azt jelenti, hogy a többi (Naruto, Bleach, One Piece) is fog érkezni?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6768 Dátum: 14 jan 01, 12:22:12 »

Sziasztok és Boldog Újévet mindenkinek.

Nem, egyáltalán nem azt jelenti. Miért? Mert a Jump tartalma időnként változó. Néha, amikor a nagyok vagy valamelyik nagy elmarad akkor más számunkra ismeretlen vagy havi megjelenésű, esetleg úgynevezett oneshot mangák kerülnek bele. Naruto tudtommal legközelebb 9.-én lesz és valószínűleg a többi is akkor lesz először.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6769 Dátum: 14 jan 01, 13:14:44 »

én úgy hallottam ha 15
remélem neked lesz igazad  Mosolyog

amúgy BUÉK mindenkinek!
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #6770 Dátum: 14 jan 01, 17:37:06 »

BUÉK-ot! Amúgy szerintem is lesz már jövő héten, hisz nem írták meg a végére, hogy 2 hetes szünet lenne vagy hasonló. Minden évben ez van, azt hiszem, előző évben is 1 hetes szünet volt..
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #6771 Dátum: 14 jan 02, 17:23:19 »

Nekem zavaros ez a Rikudou Sennin história.Az első hokage maga mondta h az Uchiha klánban a szeretet volt a legerősebb és Rikudou kisebbik fia is a szeretetből nyerte az erejét.Most akk mi van?
Naruto biztos h nem hal meg. Nem lenne értelme és felesleges időhúzás.
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6772 Dátum: 14 jan 02, 17:35:57 »

Riku kisebb fia volt a Senju leszármazott, aki úgy gondolta, hogy a szeretettel kell megteremteni a békét, az idősebb fia az Uchiha, aki úgy tartotta, hogy az erővel lehet megteremteni a békét.

Hasisráma azt mondta, hogy az Uchihák nagyon is szerettek, épp úgy, mint a Senjuk, viszont, ha az Uchiháknak űr keletkezett a lelkükben, mert elvesztették azokat a dolgokat, amiket szerettek, a szeretet átcsapott gyűlöletbe, és ennek a gyűlöletnek és szenvedésnek a kivetülése a sharingan.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Morause
Vendég
« Válasz #6773 Dátum: 14 jan 02, 21:11:13 »

Amit nem hashi mondott hanem Tobirama de tök mind1, és az uchiha ős békehozó módszerére a legjobb példa Madara mert ő is az erejével próbál "békét" teremteni. De hamarosan jön az új fejezet, és kíváncsi vagyok mi fog történni mert cirka 500+ fejezet óta hogy Jiraiya behozta az akatsuki meglétét mint nagyobb veszélyforrás mint maga Orochimaru vártam vhol magamba mélyen hogy Narutoból kitépjék ezt a jószágot, és lám most eljött ez az idő.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #6774 Dátum: 14 jan 03, 07:19:24 »

Szerintem egyértelmű mi fog történni.
Kakashi egy szempillantás alatt odakamuizza Narutohoz Minatot és Sakurát, akik felhasználva Sakura sok éve halmozott orvosi tudását, átpakolják Kurama másik felét az éppen agonizáló főhősünkbe.  Kúl Ördögi
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6775 Dátum: 14 jan 03, 07:45:09 »

Az idáig oké, de minek oda Kakashi? Minato odateleportálja magához Narutot + Sakurát azt cső.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #6776 Dátum: 14 jan 03, 12:32:27 »

Az idáig oké, de minek oda Kakashi? Minato odateleportálja magához Narutot + Sakurát azt cső.

Képkocka-kitöltés. mi másért? Nevet:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6777 Dátum: 14 jan 03, 13:23:11 »

Elvileg akkor sem élheti túl ha visszapakolják bele. A kiszakításba halnak bele ami megtörtént.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6778 Dátum: 14 jan 03, 13:45:54 »

ELVILEG. Szerintem egy jó adag csítet fogunk kapni, hisz eddig minden tudomásunk szerint Naruto meg kéne haljon. Szerintem a túléléséhez, vagy esetleg feltámasztásához lesz köze annak, amit Kurama mondott Gaaranak. De annak örülnék, ha meghalna, és esetleg találkozhatna a halottakkal, akik rá bízták az akaratukat.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 13:46:32 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6779 Dátum: 14 jan 03, 13:52:33 »

Igen én is várom hogy ha csak ideiglenesen is de haljon meg! S ébredjen már rá az egész nemzet, hogy nem tehetik a világ bánatát, baját, örömét egyetlen egy fiú vállaira  bow Nem menekülniük kéne, hanem támogatni ha bármi baj történne velük! Feltartani az ellenséget egy nagyobb jutsu előkészületéhez vagy bánom is én... de hogy ezek sosincsenek jókor jó helyen az is biztos!

Ha Naru meghal, ami több mint valószínű, találkozhatna Jirayával is, így nem bolygatnánk meg szegény párának a halálát, és hozzák vissza hanem Naruto látogat el hozzá egy időre.  ikszdé

ui: Felvetült a téma azzal kapcsolatban h most megkaphatja Minato rókáját. Kushina is megmondta mikor kiszedték belőle a rókát, hogy előbb utóbb meghalt volna. Az csak rá kontrázott neki hogy a róka a karmával átszúrta!
Most már nincs róka, csak egy haldokló Naruto aki ez esetben így is úgyis meghal. Felesleges azon vitázni, hogy biztos a róka elnyomott neki valami rejtett erőt mert biztosan nem. Meg stb
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 03, 13:55:07 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 450 451 [452] 453 454 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!