24 szep 27, 20:25:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910263 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5730 Dátum: 13 szep 26, 13:49:58 »

Tobirama nemtudom,hogy mire fel hasonlitotta Sasuket Mdarahoz,hisz szerintem még a közelébe sincs a mostani Madarahoz képest.
érdekes hogy megint azt hallom hogy edo madara erősebb mint élő madara viszont még mindig nem tudta megmagyarázni senki sem, hogy a rinnegan jutsuk meg a faklónok amiket az öt "szégyenfolt" vagy "pancser" (ahogy itt páran elkeresztelték őket) kinevetett, mitől jobbak mint a Kyuubi ami még susanoo páncél nélkül is takarmányosítaná akármelyik 5 kagét ameyek között nincs ott Minato vagy Hashi???  Figyelmeztetés

tudom hogy enyhén off és komolyan nem kötekedésként kérdem csak baromira kíváncsi vagyok, ha már ennyi ember így gondolja és eddig a legkevésbé vérszegény érv amit hozzám vágtak valami olyasmi volt hogy akkoriban a Kyuubi még takarmány volt és Madarának problémái voltak az irányítással  ikszdé...
Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #5731 Dátum: 13 szep 26, 14:26:36 »

648:
Érdekes volt az első kage találka.
Senjutsu Sussano,Én valami új dologra számítottam,nem ilyen "kevert" képességre,habár egyelőre ennyivel beérem.
Remélem a köviben lesz valami harc is.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5732 Dátum: 13 szep 26, 15:03:41 »

Idézet
hogy a rinnegan jutsuk meg a faklónok amiket az öt "szégyenfolt" vagy "pancser" (ahogy itt páran elkeresztelték őket) kinevetett, mitől jobbak mint a Kyuubi ami még susanoo páncél nélkül is takarmányosítaná akármelyik 5 kagét ameyek között nincs ott Minato vagy Hashi???

Akkor ezek szerint Minato olyan erős vagy erősebb mint az öt kage? Tudom, hogy erős minato, de azért ennyire nem hinném. Szerintem öt kage odapörkölne minatonak minato pedig a kyuubi ellen egész jól helytállt miközben gyereke miatt kellett aggódnia meg még a obito miatt. Nyílván minato nem volt olyan erős mint a kyuubi, de szerintem az öt kage se olyan erős mint minato hanem erősebb. Nem akarok belemenni ebbe a vitába, mert tudom, hogy úgy is az lesz belőle, de szerintem mostani madara (rinneganos-fa elemes- sharinganos) hatásosabb mint az FMS-es Madara aki irányította a kyuubit (főleg, hogy hashirama pont olyan ellenfél aki bírja irányítani a bijuukat nem is akármilyen szinten, valamint átbírta venni az irányítást is)
Ez a Madara potenciálos dolog amit tobirama mondott azt meg szerintem úgy kell érteni, hogy FMS-es Madara (mivel csak annak az erejét ismerte) szintjén vagy közelébe van Sasuke, viszont az érdekesebb amit orochimaru mondott mert valami olyasmit mondott, hogy Sasuke egy nap utoléri Madara erejét (Pedig Orochimaru meg Kabuto tudtommal tudta, hogy most Madara erősebb mint régen volt) Szóval ezek szerint Orochimaru azt gondolja, hogy Sasuke még ezt a Madarat is utolérheti?
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 15:04:20 írta Mach5 » Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5733 Dátum: 13 szep 26, 19:02:24 »

Hagyjuk már az ilyen hülyeségeket legalább ebben a topicban,Minato pont most mutatta meg mennyire balf*sz is tud lenni(már elnézést),ráadásul ha nem úgy dobálgat kunait,ahogy akar a Raikage egyedül megeszi reggelire.

A fejezethez annyit,hogy végre törtènjen már azzal a szerencsétlen Obitoval valami,aztán Madara kerekedjen fölül rajta,és lássuk  az igazi terveit,meg hogy mi történt vele a nagy csata után,mert bár nem rossz ez a világvége hangulat de tudjuk,hogy a Mugen T. nem jöhet létre(már ha létezik egyátalán),vagy ha igen akkor is lesz belőle kiút.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5734 Dátum: 13 szep 26, 19:06:34 »

Idézet
Hagyjuk már az ilyen hülyeségeket legalább ebben a topicban,Minato pont most mutatta meg mennyire balf*sz is tud lenni(már elnézést),ráadásul ha nem úgy dobálgat kunait,ahogy akar a Raikage egyedül megeszi reggelire.

Ezzel viszont nem értek egyet. Azt se szabad elfelejteni, hogy most minato egy félisten szintű krapek ellen harcolgat és nem volt tisztába azzal, hogy edosként lebírják maradandóan szakítani a kezét. Nyilván nem Minato a legerősebb a naruto történelembe de, hogy balf*sz és, hogy raikage is megeszi reggelire ezek szerintem eléggé túlzások. Minato a jelenlegi öt kageból mindegyiknek méltó ellenfél lehetne és nem lenne semmi féle reggeli evés itt. Viszont az, hogy valaki leírja, hogy 5kaget elverné az viszont eléggé nagy túlzás Nevet  Max. 1v1-be vagy ha olyan az összeállítás akkor talán még két kaget is elverne (jelenlegiek közül)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 19:07:16 írta Mach5 » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5735 Dátum: 13 szep 27, 09:02:21 »

Ha emlékezetem nem csal Minato kikerülte a Raikage leggyorsabb villám támadását, és Naruto a második volt ilyen értelemben, szal nem hinném hogy olyan gyenge DE nem is a legerősebb. - Főleg ha azt nézzük, hogy ő eközben meghalt míg a többi életben maradt, és így erősebbekké válhattak.

Egyszerűen csak "okosabb" mint bármelyik Kage a jelenlegiek között. Hidegvérrel tudd gondolkodni, ezt láthattuk akkor is, amikor eltervezte, hogy Narutoba pecsételi a fél Kyuubit és a saját chakrájukat is bele tette.
Ellenben az öt Kage még nem is bizonyíthatott olyan sokat. Ha már ki lenne a legerősebb nézzük meg ki lenne a leggyengébb.  ikszdé

Már kíváncsian várom a következő manga fejezetet!
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 09:03:42 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5736 Dátum: 13 szep 27, 10:10:31 »

Ezzel menjetek át a "Ki nyerne csatában?" témába.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #5737 Dátum: 13 szep 27, 20:29:14 »

Jó rész volt a mostani fejezet. Elmélkedtünk, nosztalgiáztunk és harcoltunk is. Sasuke is kapott power upot, jó sokat nőtt a sussanooja, gondolom a végső forma olyan nagy lesz mint Madaráé. A múltkori fejezetben olyan volt mintha Hashi belement volna hogy segít Madarának, most viszont mégse támogatja, hogy kiszívja belőle a chakráját. Nevet

A Hashi Naruto hasonlóság meg tényleg egyértelmű hashi is 2 fejezetenként lelkesítő beszédet tart. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5738 Dátum: 13 szep 27, 22:01:55 »

Kell is neki.Nem koptathatja folyton csak Naruto a nyelvét(száját).
Meg még mindig jobb mintha Sasuke vagy Madara tartana lelkesítő beszédet.Bár az utóbbinál elég nagy sikere lehetne csak más értelemben smirksweat
Sakurához hasonlóké meg nem érdekelne.

Am ha Obito ilyen "szép" világot akar,de a többieknek nem kell és amúgy se fontosa létük neki.
Egyszerűbb simán őt egy Örök genjutsuba küldeni ahol boldogan él amíg meg nem hal.Mondjuk érdekes vég lenne ha ellene tudnák fordítani.Akkor nagyjából mindenki elégedett lenne.Edosok meg mehetnek vissza végre pihenni.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5739 Dátum: 13 szep 27, 22:29:15 »

Hét jah Tobirama is megjegyezte,hogy hasonlit Naruto Hashira.  smirksweat
Szerintem Minato eggyáltalán nem gyenge,sőt szerintem igy is simán elverne egy két kaget.
Az lenne nagy huzás,ha Orochimaru meghalna s nem lenne ki feloldja az Edo Tenseit.
Mondjuk Hashi megtörte az övet,de Minato Hiruzen meg Tobirama megvan kötve általa.
Akkor majd sirhatnák vissza Obitot,hogy ölje meg végre őket  smirksweat
Ám kiváncsi vagyok,hogy Madara hogy tervezi átvenni Obito szerepét.
Hiszen ehez kell Senjutsu is mondjuk mondta is,hogy Hashi senjutsu erejét veszi kölcsön de Hashi szerintem nem adja majd olyan könnyen azt. smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 22:30:23 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5740 Dátum: 13 szep 28, 09:00:49 »

Azért hadonászik felé a Pein féle chakra rúddal Madara, hogy megszerezze a senjutsu erejét.
Gondolom ha meghalna Orochimaru, akkor Tobirama csak meg tudná szüntetni a technikát.

K ichigo, azért megnézném Madara lelkesítő szövegét.  ikszdé
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5741 Dátum: 13 szep 28, 09:40:45 »

Azért hadonászik felé a Pein féle chakra rúddal Madara, hogy megszerezze a senjutsu erejét.

K ichigo, azért megnézném Madara lelkesítő szövegét.  ikszdé

Jé, tényleg, én azt hittem azért, mert rájött a hancúrozási vágy Hashirama-val, s kell neki egy kis "segédeszköz" arra a 10 percre... ikszdé ikszdé ikszdé

Madara meg a lelkesítő beszéd.... az biztos, hogy az 5 Kage életben hagyása után már megbukott, mint nindzsa, s mivel ugye Uchiha, ezért a szövege:
1.Vagy valami emo féle beszólás, vagy
2.valami blablablabla szövegelés, legrosszabb esetben pedig
3.kikiáltja, hogy ő lesz az új Hokage.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5742 Dátum: 13 szep 28, 10:03:49 »

Idézet
Madara meg a lelkesítő beszéd.... az biztos, hogy az 5 Kage életben hagyása után már megbukott, mint nindzsa

Akkor Narutoba nem sok nindzsa van, sőt szinte senki Nevet Sőt, Madara volt eddig a legbrutálabb szerintem. Naruto-ba nem mindennapi eset, hogy valaki úgy elintézi a többieket (főleg nem kagekat) hogy vérfürdő van meg tsunade kettészakadva. Ilyen durva kb. akkor volt amikor Obito felélesztette a mangekyou sharingant és elszállt az agya, na az volt még a jó Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5743 Dátum: 13 szep 28, 14:23:13 »

Idézet
Madara meg a lelkesítő beszéd.... az biztos, hogy az 5 Kage életben hagyása után már megbukott, mint nindzsa

Akkor Narutoba nem sok nindzsa van, sőt szinte senki Nevet Sőt, Madara volt eddig a legbrutálabb szerintem. Naruto-ba nem mindennapi eset, hogy valaki úgy elintézi a többieket (főleg nem kagekat) hogy vérfürdő van meg tsunade kettészakadva. Ilyen durva kb. akkor volt amikor Obito felélesztette a mangekyou sharingant és elszállt az agya, na az volt még a jó Nevet

Nem azért, de ha Madara igazi nindzsaként viselkedett volna, akkor ellenőrizte volna, hogy élnek-e még, SŐT, szétégette volna őket, hogy nyomuk se maradjon, mint Juha Bach Yamamoto-t, pedig ő még csak nem is nindzsa, mégis jobb munkát végzett. Brutalitásról meg annyit, hogy Tsunade "kettészedése" meg "Obito vérfürdője" kb semmik a régi 80-as shonen-ekhez képest, illetve ami még az első Naruto fejezetekben volt.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5744 Dátum: 13 szep 28, 18:32:45 »

Naruto manga fórumrészben vagyunk így én kérek elnézést, hogy nem más animeból merítek ötleteket meg nem a 80-as shonenekből. Abba meg nem kötöttem volna bele ha azt írod, hogy naruto-ba szinte nincs is nindzsa, de az, hogy pont Madararól beszélsz így, hogy megbukott, mint nindzsa nem pedig a többi negyvenezer karakterről, bökte a csőrömet. Szerintem Madararól inkább lehet azt mondani, hogy nindsza, mint azokról az emberekről akik világbékézgetnek a nindzsa világba meg elbőgik magukat ha megdobják egy kaviccsal, meg az összes ellenséget szentbeszéddel leakarják téríteni a "rossz" útról Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 28, 18:35:55 írta Mach5 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!