24 jún 17, 09:37:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796975 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #5745 Dátum: 13 szep 28, 21:33:23 »

Ki az a tetovált fejű csávó a kage gyülésen? A rejkagét látva egyből az afró szamuráj jutott eszembe Nevet Ami vicces lett volna ha a kágék nővekvő sorendbe áltak volna be Nevet
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5746 Dátum: 13 szep 29, 06:22:29 »

Szerintem Madararól inkább lehet azt mondani, hogy nindsza, mint azokról az emberekről akik világbékézgetnek a nindzsa világba meg elbőgik magukat ha megdobják egy kaviccsal, meg az összes ellenséget szentbeszéddel leakarják téríteni a "rossz" útról Nevet

Na igen, "hozzájuk" képest Madara tényleg nagyobb nindzsa, mint ők, de szerintem ez ne legyen akkora nagy dicsőség, mert ez csak azt mutatja, hogy a Naruto keretein belül áll "közel" a nindzsákhoz, de amúgy meg...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5747 Dátum: 13 szep 29, 09:24:02 »

Na kezd vissza térni a hitem a mangába, még egy kis történelem, bár már önmagában teljesen értelmetlen. Az biztos hogy fejezetek óta nem történik semmi csoda, csak a huzabona ami részben kikészít mert iszonyat időhúzásnak tűnik másrészt mindig van vmi új dolog amivel szembesülünk ettől nem olyan unalmas.
Jelen pillantban ez flashback szerintem egy utolsó adrenalin bombát esetleg nevezzük bátorításnak mert ezt kapták a nonamek, a kagékkal együtt. Mostmár megkezdődhet a gyomírtás... Mosolyog

naru-kun a kopasz csávó az a kisérője a mizukagénak olyan mint a raikage mögött az aki utána lesz raikage vagy Muu (a múmia) a Tsuchikage mögött, mint ahogy a Kazekage mögött is ott feszít a tag aki szerintem Orochimarura hasonlít. Bár fura hogy 5-ből 3 kage mögött az őket követő kage áll, a kazekage mögött lévő orochimaru hasonmásról meg nem tudni hogy ő lesz-e a 2. kazekage vagy sem, de hogy a mizukage kage mögött biztos nem az szobrozik az fix, furának is tartom hol van a szemöldök nélküli?

ui.: bocsánat tévedtem, az orochimaru hasonmás áll mizukage mögött tehát a kopasz tetovált a kazekage mögött szobroz. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 29, 09:31:19 írta Morause » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5748 Dátum: 13 szep 29, 21:57:08 »

Naruto manga fórumrészben vagyunk így én kérek elnézést, hogy nem más animeból merítek ötleteket meg nem a 80-as shonenekből. Abba meg nem kötöttem volna bele ha azt írod, hogy naruto-ba szinte nincs is nindzsa, de az, hogy pont Madararól beszélsz így, hogy megbukott, mint nindzsa nem pedig a többi negyvenezer karakterről, bökte a csőrömet. Szerintem Madararól inkább lehet azt mondani, hogy nindsza, mint azokról az emberekről akik világbékézgetnek a nindzsa világba meg elbőgik magukat ha megdobják egy kaviccsal, meg az összes ellenséget szentbeszéddel leakarják téríteni a "rossz" útról Nevet

szóval most ha valakinek a testvérét röhögve egy-panelesítik aztán őt magát is szétalázzák és ennek következtében hú de nagy világfájdalommal küszködő személyiségét tekintve vmi b-kategóriás axn-sorozatba inkább beleillő főgonosz lesz akkor elmondhatjuk az illetőről hogy hú de nagy nindzsa?
 Mosolyog hát... tisztelem a véleményedet
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5749 Dátum: 13 szep 30, 13:52:57 »

Az animékre, pláne a Narutora mindig is jellemző volt egy kis "marichuy". Más különben, pedig Naruto sorozatot egy kicsit elnézte az író. Ugyanis az volt az alapelv, hogy a Shinobi egy érzelemnélküli katona. Erre fel kiderül, hogy legyen jó vagy rossz mindenki legbelül egy nyálgép.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 30, 13:54:09 írta Ralite » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5750 Dátum: 13 szep 30, 15:51:49 »

Nem értek egyet. Az igaz, hogy az elején az volt az alap felfogás (Zabuza), de ez ellen már az akkori Naruto harcolt. Zabuza se volt csak egy érzéketlen fegyver. S oda jutottunk, hogy Naruto szép lassan (hogy ez mennyire reális, az már más kérdés) megváltoztatta az embereket. Először a környezetét, majd mostanra az egész shinobi haderőt. Szerintem Kishimoto (ezt legalábbis) direkt akarta így.
+Konohában amúgy sem volt ez soha alapelv, de még csak általános sem, se Kakashinál, se a kagéknál, se Naruto kortársainál, se a mestereiknél, (általában a barátaikkal, falujukkal kapcsolatban jöttek ki az érzelmeik). Főleg más faluk valloták a "a shinobi egy fegyver" alapelvet-pl.Ködrejtek.
Legalábbis szerintem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 30, 15:53:35 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5751 Dátum: 13 szep 30, 17:24:49 »

Idézet
szóval most ha valakinek a testvérét röhögve egy-panelesítik aztán őt magát is szétalázzák és ennek következtében hú de nagy világfájdalommal küszködő személyiségét tekintve vmi b-kategóriás axn-sorozatba inkább beleillő főgonosz lesz akkor elmondhatjuk az illetőről hogy hú de nagy nindzsa?

Te valamit nagyon félreolvasol vagy csak kötekedős kedvedbe vagy, de koránt sem azt írtam, hogy Madara nagy nindsza. Azt írtam, hogy Narutoba kb. nincs is nindzsa és hozzájuk képest Madara inkább jobban hasonlít nindzsára mint a többi világmegváltó személy aki naruto-ba van.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5752 Dátum: 13 szep 30, 19:16:02 »

Aham. Ez mind nagyon érdekes. De a téma témáját tekintve inkább a legutóbbi pár fejezetben történtekről kellene írogatni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5753 Dátum: 13 szep 30, 20:50:27 »

Tekintve, hogy nagyon kiburjándzott ez a "ki nindzsa, ki nem nindzsa" téma, gondoltam csinálok neki egy kis részleget. ikszdé
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=7822.0
Remélem nem baj. Pirul
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Morause
Vendég
« Válasz #5754 Dátum: 13 okt 01, 12:26:07 »

lina, obito tudja jól mire számíthat Madarától mert egy majdnem hasonló beszélgetést már lezavartak a nagy harcok közepette.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/7
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/8

Nem bízik benne de amíg "egy oldalon" harcolnak őt nem támadja csak rajta tartja a szemét.
Elcseszett egy dolog ez, de hát ez van na, remélem Madarának sikerül kiviteleznie azt a nagyon fondorlatos tervét hogy körbe röhögjem Obitot. Nem azért mert nem bírom csak mert szeretem a fordulatokat!

ui.: na látom közbe törölték a hsz-t de a címzet úgy is tudja mire értem! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 12:27:23 írta Morause » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5755 Dátum: 13 okt 01, 13:18:04 »

Igen ez elkerülte a figyelmemet!  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5756 Dátum: 13 okt 01, 13:21:25 »

Viszont azt nem tudhatod, hogy akkoriban Madara nem genjutsuzta e be Obitot. Lehet, hogy Madara éppen erre az időpontra vár amikor Obito elér egy bizonyos állapotot. Így Madarának nem kell feláldoznia magát hiszen más lesz az áldozat és a megfelelő időben átveheti a helyét. Láttunk már ilyen genjutsut a történetben. Csak a megfelelően és jól kell időzítenie amikor megpróbálja átvenni a helyét.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #5757 Dátum: 13 okt 01, 21:11:50 »

Hát isten igazából még Madarától nem láthattuk a mindkét mangekyou  szeme erejét csak a sussanot ami a 3dik erő... mármint arra célzok mint pl Itachinál Bal szemébe Tsukuyumi a másikba Amaterasu én nekem nem igazán rémlik hogy láthattuk volna a szemei erejét Madaránál ő nála még egy két dolog tisztázatlan, még azt se tudjuk hogy mikor harcolt Hashiramával hogy élte túl.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 01, 21:13:02 írta amidamaru001 » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5758 Dátum: 13 okt 01, 22:42:15 »

Szerintem úgy élhette túl, mint ahogy Naruto is túlélte a part 1-ben a végső összecsapását Sasukéval. Lehet csak kegyelemből de ott hagyta ájultan.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #5759 Dátum: 13 okt 02, 06:54:14 »

lina te melyik mangát olvasod? Hmm? Úgy mesélte Sasukénak hogy megölte és képekkel alátámasztva a Hashirama emlékei szerint egy katanával végül átdöfte a szívét.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!