24 szep 27, 18:07:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909667 alkalommal)
0 Felhasználó és 156 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5715 Dátum: 13 szep 25, 08:58:24 »

egy kérdésem lenne... ez most hanyadik Kazekage volt? (csak azért kérdezem mert baromira úgy nézett ki mint Gaara apja)

@Soreszko10 ezzel az erővel Narutó a sage mód óta nem kapott poweruppot



Nem is kapott, ő szimplán élősködik a Kyuubi-n, mint Sasuke Itachi szemein és Madara Hashirama sejtjein + Izuna szemein. ;P Bár azért hozzátartozik, hogy mivel "részévé tette", s nem technikákat gyúrt egybe, így egy nagyon erős talánnal mondható, hogy a Kyuubi Chakra Mód az.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #5716 Dátum: 13 szep 25, 09:24:30 »

Most komolyan ezzel elb@szni egy fejezetet?  ikszdé
Hát számomra nem igazán volt jó ez a fejezet. Arra vártam, hogy végre megtudjuk mit fundált ki Sasuke és Naruto ehelyett megint bele raktak valami vissza emlékezős szennyet.  Neeem
Úgy látom Kishimoto sensei nem igen akarja, hogy olyan könnyen véget érjen.

Sasuke susanooja és Jugoo senjutsu pecsétje.. érdekes volt számomra, de hogy is került az rá? mert eddig úgy tudtam hogyha sasukén lenne az átok billog, és megjelenik az csak a saját testén maradna meg, most meg Jugooé felmászik az egész susanoora?  ikszdé Egyébként a csalódottságom beszél a fejezetről, de azért várom a következő részt, és remélem már nem pakolják bele több ilyen emlékkel.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
BlackPoet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 104



« Válasz #5717 Dátum: 13 szep 25, 09:56:01 »

egy kérdésem lenne... ez most hanyadik Kazekage volt? (csak azért kérdezem mert baromira úgy nézett ki mint Gaara apja)

@Soreszko10 ezzel az erővel Narutó a sage mód óta nem kapott poweruppot



Én azt mondanám, hogy az első vagy talán a második Kazekage. Gondolkozik Gondolkozik De azért nagy arc a fickó, "ha nem kapunk fődet, nem írjuk alá az egyezményt." Ördögi Ördögi O jeah... ikszdé ikszdé
Hát Hashi úgy tűnik már akkor is egy óvodás szintjén mozgott ezzel a légyszi...légyszivel. És persze ezt is mindenkinek látnia kellett, a nagy álmot, csak, hogy még jobban erősítsük az egységet. Nevet Nevet Gondolom ezért is feszített ott az "öt szégyenfolt" ismét, mert hát kell a fánkszervíz.

Különben meg, ha már egyszer Túrót az egekig magasztalták, (itt kifejezetten Tobiramára gondolok) akkor azért Szöcsinek is kell egy kis dicséret, meg power up, mert egyébként tényleg sírnának azok a fanboyok. És legalább végre haszna van Juugonak is. bow bow

Kakashi pedig szerintem elvan abban az Another Dimensionban, és majd biztos előkerül, ha meg kell menteni ismét Narcsi vagy adott esetben Szöcske pici fenekét. Neeem
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5718 Dátum: 13 szep 25, 11:56:01 »

egy kérdésem lenne... ez most hanyadik Kazekage volt? (csak azért kérdezem mert baromira úgy nézett ki mint Gaara apja)

1. Kazekage: A lekötözött állú, akit most láttunk.
2. Kazekage: Aki mögötte feszít, a sárkánytetkós fejű.

Így már minden, történelembeli kagét megismertünk, leszámítva a 3. Mizukagét. Bár sok helyen írják, hogy az 1. Mizukage (bandzsa) kísérője lenne ő.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5719 Dátum: 13 szep 25, 12:55:55 »

Nagyon jó,jöttek újabb visszaemlékezések,és pont az első Kage gyűlés. Mosolyog
Sok első Kaget nem tudtunk még úgyse,ideje volt pótolni még a vége előtt.Örülök hogy nem felejtette el. kacsint

Senjustsu Susanno nem rossz,együttes támadás egész pofásan nézki Sennin Kurama(mód)val együtt.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #5720 Dátum: 13 szep 25, 14:56:02 »

Egész jó kis fejezet lett (mármint a képek alapján) Nevet

Most nem akarom itt Sasuket védeni de ez most szerintem sem power up. Simán csak kölcsön kéri Jugo erejét.
 
Sasuke az átokpecsétnek köszönhetően saját maga is képes volt a természeti energiát használni, ( amit Ithachi sikeresen kivert belőle  ikszdé), De mivel Killer Bee elleni harcánál kapott egy becsületes adagot Jugo húsából és chakrájából így akkor sem szólhatnánk egy szót sem ha Jugo segítsége nélkül csinálná az egészet. Hisz a testében van az ehhez szükséges hús és chakra, a használatához szükséges tudás meg még régebb óta a birtokában van.  Pontosan

Amúgy szerintem ez most csak arra jó, hogy Obito nem tudja eltüntetni azzal fekete vacakkal A Susanoot és hatásosan támadhatja (legalábbis elviekben). Szerintem míg saját maga használta addig több előnye volt mint amennyi most lesz.

Amúgy milyen érdekes már, hogy minden átokpecsétes ninján más mintát láttunk, és most a Susannon ugyan az a minta látszik amit Sasuke is használt (nem emlékszem, hogy Jugo ezt a "mintát" eddig használta volna.)

Bár én inkább Naruto fan vagyok, de a Sennin Kurama mód sokkal inkább power up mint a természettel erősített Susanno. Sőt én sokkal többet vártam a Sennin Kurama mód tól és azt hittem hogy egy normális (többé kevésbé hosszú) edzés eredménye lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 15:10:00 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5721 Dátum: 13 szep 25, 16:11:33 »

Amúgy Tobirama szerintem azért hasonlítgatta Sasuket Madarahoz mert a régi Madara erejét veszi figyelembe aki hashirama ellen harcolt, nem pedig a mostanit hisz ennek az erejét még nem is ismeri. Mostanitól tényleg elvan maradva Sasuke, de kitudja, lehet, hogy már közel van sasuke vagy akár el is érte azt a szintet ami madaranak volt hashirama elleni harcánál és így érthető, hogy ahhoz a madarahoz hasonlítja sasuke-t. Ez a senjutsus susanoo nem tudom milyen erőre képes, de kíváncsi vagyok rá. Nevet Már az alap susanoo is tarolt meg nagy épület oszlopait csak úgy lazán kidöntötte a senjutsu meg tudtommal felerősíti+sebessége is gyorsabb lesz.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #5722 Dátum: 13 szep 25, 17:32:57 »

Amúgy az első Kage-knak volt nevük is? Mert valamiért nem nagyon adott nekik nevet Kishimoto, gondolom kifogyott belőlük.

Illetve Kishimoto megint vétett egy igen randa hibát: felcserélte az első és második Kazelage-t! A harmadik Databook-ban - amit szintén ő írt - még azt írta, hogy a kopasz volt az első és a maszkos volt a második. Lassan már a karakterekre sem emlékszik, nem csak az időre...
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #5723 Dátum: 13 szep 25, 19:00:18 »

Ha az átokpecsétje még meg lenne Sasukenak is lehetne "remete" formája. Elvileg abban a módban ő is természet energiáit használta. Lényegében ő abban a dobozban "tanulta" el a dolgot gyorstalpaló módban. Azért is mondták, hogy vagy túléli vagy nem. Lehet majd ő fogja lecsapni Madarát amikor közbe akar lépni. Narutó megmenti a világot Sasuke meg Narutót és mindenki boldog lesz kivéve Madara meg Obitó, na meg Kakashi aki ott fog elvérezni a másik dimenzióban kacsint

Egy része már bejött a tippemnek. Csak nem olvassa Kishi is a fórumot? Nevet
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #5724 Dátum: 13 szep 25, 20:51:14 »

Engem csak az idegesít hogy nincs cselekedés..előző fejezetben is úgy volt hogy talpra állt naruto és kész volt a támadásra..erre jön ez ami szintén úgy jár le hogy mindenki támadna..pláne a kagek viccesek,őket már eleve kivégezte madárka akkor mit akarnak bóbita ellen..látszik hogy Kishi egyáltalán nem akar haladni semerre..ha ezután se jön valami igazán jó kombo ami TÉNYLEG hatásos is akkor csalódott leszek.. >.<#

Jaj igen,meg hogy az a szöveg Tobiramatol hogy Uchiha sasuke,egy Uchiha aki olyan hatalmas mind Madara..NA NE VICKELŐDJÜNK MÁR!!! Ohh My God ikszdé Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 20:57:48 írta ZangetsuX » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #5725 Dátum: 13 szep 25, 21:12:56 »

Illetve Kishimoto megint vétett egy igen randa hibát: felcserélte az első és második Kazelage-t! A harmadik Databook-ban - amit szintén ő írt - még azt írta, hogy a kopasz volt az első és a maszkos volt a második. Lassan már a karakterekre sem emlékszik, nem csak az időre...
.

Hm, pedig ezen a képen elég egyértelmű ki is az első: http://www.mangareader.net/93-271-10/naruto/chapter-266.html  Lehet szimplán fordítási hiba volt, vagy pedig akk tényleg elírta (utóbbi esetén egy világ törne össze bennem.)

Amúgy egész jó kis fejezet volt, álltalában élvezni szoktam a flashbackeket, már ha új dolgot mutatnak a világból és nem csak a rajzolás spórolására szolgálnak. Most sem volt másképp, szépen lett belehelyezve a storyba. Viszont akkor legyen is szerepe ennek a sok karakternek, ha már az öt nemzet egyként harcolása a lényeg.



Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #5726 Dátum: 13 szep 26, 10:52:36 »

hát pedig a flashbackben látottaknak már nem igen lesz szerepük (max ha valaki beidézi őket de az már baromi erőltetett lenne)
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 26, 10:53:36 írta nclearu » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5727 Dátum: 13 szep 26, 11:13:21 »

Nekem már így is túlerőltetett Nevet Értem az edós szálat, de így utólag úgy érzem jobban jött volna ki, ha kihagyják az egészet, és meghagyják ismeretlen rejtélynek a múltat.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #5728 Dátum: 13 szep 26, 12:14:23 »

Nos nekem tetszett ez a fejezet:)
Végre láthattuk az első kágékat,és szerintem is a maszkos volt az első Kazekage,s a kopasz a második.
Ám az első Mizukage mögött aki ált,az nagyon hasonlit Orochimarura nem? smirksweat
Hashi már akkor is gyerekként viselkedett smirksweat a shinobik Istene személyiségben egyenlő Narutoval nem? smirksweat ikszdé
Ám nekem tetszett a Senjutsu Sussano, lehetett tudni előre,hogy Sasuke is kell kapjon valamit, amivel tud harcolni Obito ellen.
Tobirama nemtudom,hogy mire fel hasonlitotta Sasuket Mdarahoz,hisz szerintem még a közelébe sincs a mostani Madarahoz képest.
Lehet,hogy a régebbi Madarahoz hasonltotta mikor még életben volt.
És végre megjöttek a mostani kagek is,bár nemtudom milyen szerepük lessz még.
Hacsak nemtudnak Senjutsut használni,akkor sokra nem mennek majd Obito ellen.
Nos majd meglássuk a kövi fejezetekben.Mosolyog
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #5729 Dátum: 13 szep 26, 13:31:22 »

Most komolyan már kezd ez unalmas lenni. Hol van az leírva, hogy Tobirama szerint olyan erős Sasuke, mint Madara? Még a magyar verzióban is az van, hogy egy Uchiha aki HASONLÓ POTENCIÁLLAL rendelkezik, mint Madara... Rendelkezik a potenciállal, hogy olyan erős legyen, mint Madara.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!